3 najlepsze pompy penisa - 2018 2021 thesocialu101.com

3 najlepsze pompy penisa – 2018

Wybór prawej pompy penisa nie jest łatwe zadanie.

Pompy penisa są pierwszym wyborem dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji lub mały penis, ponieważ są one przeznaczone do tego celu i powód jest prosty – działają!

Pompy z górnym penisem Sprawdź cenę Krótkie korzyści
Penomet Premium
(Nasz pick)
Niezwykle popularna pompa
Hydromax serii X
(Intensywne)
Ewolucja pomp wodnych
Bathmate Herkules
(Runner-Up)
Oryginalna pompa wodna

Rynek pomp penisowych został zalany niską jakością produktów, które korzystają z wzornictwa i nazw innych marek.

Nasz wybór

Ta wersja jest niezwykle popularna na Amazon to nawet najlepsza sprzedaż wszystkich modeli. Wynika to prawdopodobnie głównie z niskiej ceny.

Nasz wybór

Seria Hydromax (dawniej Hydromax serii X) to kolejny etap ewolucji pomp Hydro Pump. Opracowując innowacyjny Bathmate, nową pompę miechową i zawór daje 35% więcej mocy niż oryginalna pompa wodna, zapewniając większe bezpieczeństwo i komfort..

Nasz wybór

Bathmate jest najlepiej sprzedającym się na świecie urządzeniem do powiększania penisa, które ma wiele dodatkowych korzyści. Oprócz zapewnienia Ci większego penisa, regularne używanie pomaga utrzymać penisa w najlepszym zdrowiu, co prowadzi do twardszych, długotrwałych erekcji i zwiększonej satysfakcji seksualnej..

Osobiście przeprowadziłem wiele badań i testów produktów, których należy przestrzegać, aby uniknąć oszustw.

W artykule oceniam najlepsze pompy penisa w następujący sposób:

Skuteczność – najważniejsza (z oczywistych powodów)

Jakość produktu – chcesz, aby produkt działał dłużej niż 4 tygodnie.

Obsługa klienta – zaufane marki mają dobrą obsługę klienta

Cena – cena powinna być właściwa i sprawiedliwa

Szybkość wyników, bezpieczeństwo produktów, opinie klientów, prawo do zwrotu i wskaźnik sukcesu

Co to jest pompa penisa?

Pompa penisa jest jednym z niewielu urządzeń penisa rozszerzenia na rynku, który jest zarówno szybki i ma bardzo wysoki wskaźnik sukcesu; może naturalnie poprawić rozmiar penisa męskiego i to również wyzwala silniejszy i dłużej trwałą erekcję.

Czasami nazywana jest również “pompą próżniową”..

Produkt ten składa się z 3 części

Podstawa pompy – używany do stworzenia szczelnego uszczelnienia wokół podstawy penisa – jest to jedyny element, który dotyka ciała i jest wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego.

Cylinder – jest to część, która ma penisa wewnątrz, jak również całe powietrze i wodę.

Pompa – może być montowana na górze cylindra lub na górze za pomocą węża, służy do wypompowywania wody lub powietrza.

Ważne aspekty, które należy rozważyć przed zakupem

Skuteczność

Po pierwsze, nikt nie chce wydawać pieniędzy na narzędzie, które niczego nie robi; co to jest sens? Sprawdź, czy wybrany przez Ciebie produkt pracował dla innych ludzi, zanim wydasz na niego pieniądze?.

Zacznij od opinii klientów, ale nie zatrzymuj się, wszystkie obiecują niesamowite wyniki, a niektórzy nawet płacą ludziom, aby napisać entuzjastyczne opinie.

Wspaniałość

Chociaż urządzenia te są naturalnie zaprojektowane, aby pomóc chłopcom mieć większy penis, mężczyźni z grubym męskim narządem płciowym również chcą dokonać sporadycznych usprawnień.

Upewnij się, że wielkość komory może pomieścić unikalny obwód, w przeciwnym razie będziesz zawstydzony, aby zwrócić ją za coś innego..

Badania naukowe

Jednym z najlepszych sposobów, aby określić, czy pompa penisa jest warta swoich pieniędzy: dane naukowe, które wspierają jego konstrukcję.

Być może nienawidziliście szkoły, ale teraz nadszedł czas, aby odrobić pracę domową, jest wasza preferowana pompa penisa wykonana przy użyciu standardowych technik przemysłowych lub należy ponownie rozważyć swoje opcje?

Długowieczność

Dobre rzeczy są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, a najważniejsza jest trwałość narzędzia.

Biorąc pod uwagę, że wiele pomp penisa muszą być używane przez kilka tygodni przed osiągnięciem optymalnych wyników, należy upewnić się, aby kupić coś, co wygląda na sukces. tworzyw sztucznych z poliwęglanu, silikonu, poliuretanu i żywicy są doskonałe materiały; wziąć.

Materiały

Kiedy mówimy o tworzyw sztucznych poliwęglanowych, silikon i wszystko to – materiały, z których wykonana jest pompa penisa są ważniejsze niż myślisz, bezpieczne dla skóry produkty zapobiegają otarciom i to jest ważne dla urządzenia, które jest czasami noszone przez wiele godzin, pomyśl o tym, ludzie, to jest twój penis, o którym tutaj mówimy..

Uprawnienia dyskrecjonalne

Mówienie ludziom, że używasz pompy penisa jest jedną z ostatnich rzeczy, które chcesz, czy to medyczne lub kosmetyczne, prawdopodobnie chcesz zachować to dla siebie.

Tak więc wybierz produkt, który jest dostarczany z torbą transportową lub co najmniej pudełkiem wystarczająco dużym, aby służyć jako jednostka magazynowa..

Przyjazność dla użytkownika

Niektóre z dzisiejszych najbardziej efektywnych pomp penisa byłyby o wiele lepsze, gdyby nie były tak trudne w użyciu; wyboczenie pompy nie powinno czuć się jak projekt naukowy w college’u; poszukaj instrumentu, który jest łatwy w użyciu..

Wydatki

Nie jesteśmy członkami rodziny Rockefellerów, mamy rachunki do zapłacenia, nasza siła penisa do zwiększenia jest bardzo ekscytujące i bardzo ważne, ale to również ogrzewanie i światło.

Wydawanie zbyt dużych sum na powiększalnik jest śmieszne, chyba że jest to cudowna maszyna, wtedy możemy rozważyć refinansowanie naszego domu, jeśli gówno naprawdę działa.

3 najlepsze pompy penisa na rynku w oparciu o szczegółowe badania

Pompa wodna oferuje proste i innowacyjne rozwiązanie dla zaburzeń erekcji i powiększenia kończyn męskich. penometr wygląda dobrze i jest przenośny z przezroczystym cylindrem, który umożliwia łatwe śledzenie zmian fizycznych w penisie.

Penometr

Jeśli chcesz dodać więcej przypraw do swojego życia, siłowniki Penomet są dostępne w różnych kolorach, które są wystarczająco przejrzyste.

Jest to zaawansowane urządzenie, które jest łatwe w użyciu i sprawia, że nadużycia są prawie niemożliwe, a pakiet Penomet zawiera plan ćwiczeń, który informuje o jego użyciu i pożądanych rezultatach..

Wyniki pompy penisa przed i po użyciu będą widoczne w mniej niż tydzień i składa się z systemu pięciu gumowych pierścieni, za pomocą których można stopniowo zwiększyć ciśnienie.

Penomet osiągnął doskonałą satysfakcję i bezpieczeństwo, jest prawdziwym znakiem jakości, który spełnia standardy produkcyjne Unii Europejskiej i był testowany przez dwa lata przed jego uruchomieniem..

Branża ta przyznała ostatnio Penometowi kilka nagród, w szczególności nagrodę Best New German Male Expansion Device 2013 oraz Venus Award for Best New Product 2013..

Sam cylinder jest wykonany z praktycznie niezniszczalnego tworzywa sztucznego, a mieszek z medycznego silikonu, z pomocniczą linią wymiarową drukowaną bezpośrednio w calach i centymetrach na cylindrze, abyś mógł śledzić swoje wyniki.

Coś, co możemy zabrać ze sobą z recenzji Penometa:

 • Łatwy w użyciu
 • Prosta konstrukcja
 • Zdejmowane mieszki pomagają zauważyć zyski i powiększenia w czasie.

Cena –

 • 97 dla pompy standardowej,
 • 157 dla 2 dodatkowych mieszków,
 • 227 € za zestaw premium
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • 3 lata gwarancji

Przeczytaj więcej o Penometze tutaj lub kliknij tutaj, aby kupić go dzisiaj po obniżonej cenie

Hydromax

Drugim urządzeniem na mojej liście jest Hydromax, który jest właściwie gamą pomp X20, X30 i X40, ponieważ są one dostępne w różnych rozmiarach i punktach pomiarowych.

Hydromax X-Series jest urządzeniem do powiększania penisa klasy premium i produktem z wyboru dla wielu mężczyzn, biorąc pod uwagę fakt, że jest wygodny w użyciu w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy kąpiele czy po prostu leżenie w łóżku, a także przeszedł wiele ulepszeń, aby sprostać potrzebom tych zmieniających się czasów..

Są one podobne do Penometa, ale Penomet jest produktem wyższej jakości.

Jednak pod względem opcji, seria pomp Hydromax X jest nieco lepsza od serii Penomet, ponieważ jest dostępna w różnych rozmiarach, na przykład, jeśli Twój penis jest mniejszy niż 10 cm, Hydromax X20 jest idealny dla Ciebie.

Teraz ma również pełną pozytywną 360-stopniową zdolność obrotową, reprezentowaną przez funkcję obrotowych mieszków, która pomoże Ci uzyskać doskonały widok Twojego penisa w komorze pompy, gdy jesteś pod prysznicem, a seria Hydromax X otrzymała wiele nagród..

Przeczytaj więcej o Hydromax X20 X30 X40 tutaj lub kup tutaj

Po Hydromax serii X, Bathmate jest również pompą wodną, która ma pewien wpływ na rozmiar i jakość montażu, a w przeciwieństwie do innych, które zwiększają rozmiar penisa poprzez rozszerzenie przedniej części skóry, Bathmate rozszerza ogólny rozmiar męskiej kończyny..

Penomet, Hydromax serii X i Bathmate mają gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników w określonym czasie.

Batmat

Bathmate jest wyposażony w manometr, który wskazuje ciśnienie 90-200 mm, butle Bathmate są również dostępne w kolorze czerwonym, niebieskim, różowym i przezroczystym, a także można zamówić osobny zestaw do czyszczenia w celu prawidłowej konserwacji..

Najwyższe zalety:

 • Łatwy w użyciu
 • Zapewnia mocną erekcję
 • Doskonałe wzornictwo i dobrze wykonane
 • cena – około 89 €

Przeczytaj więcej o Bathmate tutaj lub kup tutaj

Pompy z górnym penisem Sprawdź cenę Krótkie korzyści
Penomet Premium
(Nasz pick)
Niezwykle popularna pompa
Hydromax serii X
(Intensywne)
Ewolucja pomp wodnych
Bathmate Herkules
(Runner-Up)
Oryginalna pompa wodna

Różne typy pomp penisa

Na pierwszym miejscu na liście znajdują się pompy penisa do wody, które, jak sama nazwa wskazuje, działają poprzez napełnianie pompy próżniowej wodą (można się domyślić); pompy wodne mają podobną koncepcję jak pompy powietrzne, ale są uważane za bezpieczniejsze i bardziej higieniczne; przy korzystaniu z tego urządzenia zalecana jest ciepła woda..

Są one zalecane dla mężczyzn, których ręce czują się zmęczone po kilku minutach nieprzerwanego pompowania, ale pompy elektryczne mają więcej funkcji niż pompy ręczne, ale są również droższe.

Kto powinien z niego korzystać?

Chociaż pompy penisa są szeroko rozpowszechnione w Internecie, istnieją tylko trzy grupy mężczyzn, którzy mogą osiągnąć najwięcej za pomocą tych urządzeń, wszyscy ci, którzy cierpią na zaburzenia erekcji, ci z zakrzywionym penisem (choroba Peyroniego) i tych, którzy chcą mieć większy penis.

Wszystkie te, które mają problemy z erekcją:

Tak więc, jeśli dostaniesz słabe krążenie lub słabe erekcje, znacznie skorzystasz z tych produktów i pompy pomogą wprowadzić krew do pachwiny, w wyniku czego erekcje stają się twardsze i dłuższe..

Mężczyźni z krzywizną prącia:

Jeśli masz krzywiznę prącia, pompa jest tym, czego potrzebujesz, a poprzez wytworzenie jednolitego ciśnienia próżniowego wokół wału, zrekompensuje Ci to nawet.

Osoby z problemami z wielkością:

Chłopcy i eksperci w dziedzinie powiększania penisa używali specjalnych pomp penisa w celu zwiększenia zarówno ich długości i obwodu z wielkim sukcesem. chociaż te szybkie zyski można doświadczyć natychmiast po pompowaniu są tylko tymczasowe (zazwyczaj po 24 godzinach), Twoje zyski będą trwać przez długi okres czasu i konsekwentne stosowanie.

Chociaż na rynku jest dziś wiele pomp penisowych (różniących się konstrukcją, jakością materiału i skutecznością), oferują one wiele zalet, które były prezentowane na wielu forach i na stronach internetowych wielokrotnie w Internecie..

Technologia pompy penisa

Oryginalna wersja penisa pompy używane, ściśle mówiąc, pompa ręczna przeznaczona do ręcznego odsysania powietrza, a te specjalne urządzenia są nadal dostępne na rynku.

Nowsze wersje są nieco droższe, ale posiadają dodatkowe funkcje, które sprawiają, że warto.

Nowsze wersje pompy penisa są modele elektryczne; po prostu przekręcenie przełącznika aktywuje proces podciśnienia / ssania i informuje się, że ssanie z elektryczną wersją urządzenia będzie bardziej intensywne..

Pompa do kąpieli jest przeznaczona do kąpieli, urządzenie wykorzystuje wodę do zwiększenia mocy ssania i wielu uważa, że te konkretne urządzenia są najlepsze.

Pompy penisa działają?

Jeśli jesteś sceptycznie nastawiony do idei używania lupy, nie jesteś sam; wielu ludzi nie jest zaznajomionych z tymi urządzeniami i słyszało o nich tylko w filmach lub dowcipach.

Zanim zdecydujesz, że wszystkie pompy są tylko zabawką seksualną, powinieneś dowiedzieć się więcej o tym, jak są one zaprojektowane i jak powinny być prawidłowo używane.

Pompy są zaprojektowane, aby dać Ci silniejszy, bardziej trwały, większy montaż i są zwykle produkowane z cylindryczną komorą główną, która pasuje nad penisem z uszczelką u podstawy, która tworzy próżnię.

W zależności od modelu, z którego korzystasz, zastosowanie ciśnienia wody lub powietrza w komorze, co z kolei zwiększa Twoją erekcję i zwykle trwa od 10 do 20 minut, w zależności od modelu, z którego korzystasz..

Jak działa pompa penisa?

Pompa penisa zgodnie z zasadą próżni, gdzie ciśnienie wywierane powoduje, że pompa zwiększa rozmiar; w zasadzie, gdy powietrze/woda jest usuwany, twój penis powinien być wprowadzony do cylindra – tworząc próżnię, która powoduje przepływ krwi do penisa, rozszerzając go i tworząc bardzo silny erekcji.

Więc dla wszystkich tych, którzy szukają sposobów leczenia zaburzeń erekcji, krew pobierana do penisa będzie promować erekcji, co czyni go idealnym do stosunków seksualnych.

Jak w przypadku każdej innej metody powiększania, mikropęknięcia te powodują nieznaczną nadmierną ekspansję wszystkich tkanek, prowadząc do wzrostu nowych komórek – przyczynia się to do wzrostu prącia.

Pomysł, że urządzenia te mogą być wykorzystywane do leczenia impotencji nie jest tylko myśleniem życzeniowym; lokalne organy regulacyjne w USA i UE zatwierdziły te pompy do leczenia zaburzeń erekcji, co stanowi silne poparcie dla tych urządzeń..

Czy są one bezpieczne w użyciu?

Należy kupić pompę penisa tylko wtedy, gdy została ona wyprodukowana przez renomowanego producenta, i nie trzeba mówić, że powinna być używana tylko we właściwy sposób.

Osoba, która otrzymała implant prącia nie powinna używać tego urządzenia, a osoby, które przeszły operację powiększenia prącia nie powinny używać go bez zgody lekarza..

Osoby z zakrzepami krwi, chorobami krwi lub przyjmujące leki przerzedzające krew – na receptę lub bez recepty – nie powinny używać pompy.

Najlepsza rada, której możesz tutaj udzielić, jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem, jak są one stosowane.

W porównaniu do innych zabiegów, pompy penisa są uważane za bezpieczniejsze, a ryzyko skutków ubocznych i innych powikłań jest również stosunkowo niskie.

Pompy wodne są uważane za bezpieczniejsze, ponieważ wilgotność zapewnia optymalną ilość próżni w celu osiągnięcia bezpiecznych wyników; woda zapobiega zasysaniu próżni, więc zamiast umieszczania penisa w przestrzeni symulacji z podciśnieniem, pompa penisa sprawia, że czujesz się dobrze przez i przez.

Upewnij się, że nie używasz go zbyt długo! korzystam z kopalni od 15 do 20 minut. każdego dnia nie powinieneś używać go dłużej niż 20 minut.

Jak ich używać:

 • Wsuń penisa do cylindra
 • Wyjąć powietrze/wodę z cylindra z pompą.
 • Upewnij się, że uważnie monitorujesz presję i szukasz wskaźników psychologicznych, aby uniknąć wypadków.
 • Dla początkujących, byłoby to maksymalnie 15 minut.
 • Sprawdzić poziom podciśnienia, który powinien być stabilny, aby zapewnić, że nie zostaną przekroczone zalecane limity.
 • Zredukuj ciśnienie i pozwól, aby świeża krew dostała się do Twojego regionu.

Jakie są zalety pomp penisa?

Mężczyźni prawdopodobnie zgodzą się, że zaburzenia erekcji jest jednym z najczęstszych, ale kłopotliwe problemy w życiu, a następnie, jak się starzeją, następnym problemem, który prawdopodobnie trzeba będzie sobie poradzić z byłoby chirurgii prostaty.

Wielu lekarzy zaleca stosowanie pompy penisa, ponieważ jest to jedna z najbardziej skutecznych metod, która jest naturalna i wolna od skutków ubocznych.

Ok, większość z nas wie, że pompy penisa może pomóc nam uzyskać trudniejsze i trwalsze erekcje, ale nie są to jedyne korzyści, które można osiągnąć za ich pomocą.

Zaburzenia erekcji jest niemożność utrzymania długotrwałego erekcji, co może mieć negatywny wpływ na Twoje życie seksualne.

Pompy penisa może również pomóc poprawić swoje libido i dać więcej energii, kiedy tylko ty i twój partner czuć się jak o stosunki seksualne.

Pompa da Twojemu ciału całą serię dobrych rzeczy:

 • Użyj przez 5-10 minut. przed stosunkiem seksualnym, aby uzyskać silną erekcję.
 • Użyj 15-20 minut, 5-6 dni w tygodniu, aby zwiększyć rozmiar penisa (ważne, aby wziąć dni wolne).
 • Wydłuża czas trwania erekcji przy regularnym użytkowaniu.

Oto kilka z najlepszych powodów, dla których należy rozważyć użycie pompy penisa:

 • Okazały się skuteczne:

Właściwe stosowanie i praktyka pomoże Ci osiągnąć wymarzone rezultaty w krótkim czasie.

 • Są one przystępne cenowo:

Jedynym kosztem jest pierwszy zakup i jest.

 • Pompy penisa są nieinwazyjne:

To, co sprawia, że pompa penisa jest bardzo preferowane jest fakt, że nie jest wymagana operacja, ani żadna forma leków nie musi być stosowany na powierzchni kończyny.

 • Pompy penisa mogą być używane razem z innymi zabiegami:

W rzeczywistości, niektórzy mężczyźni nawet używać kombinacji penisa enhancement suplementy i pompa penisa w celu osiągnięcia obiecujących wyników.

 • Pompy penisa mogą pomóc w odzyskaniu zaburzeń erekcji po niektórych zabiegach:

Na przykład, pompa penisa może prawdopodobnie pomóc przywrócić zdolność do naturalnego twardnienia, nawet po operacji prostaty lub radioterapii w przypadku raka.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy moja pompa powinna mieć wskaźnik podciśnienia?

Niekoniecznie, ale dobrym pomysłem jest posiadanie miernika podciśnienia na urządzeniu, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w pompach.

 1. Czy są jakieś komplikacje zdrowotne, jeśli używam pomp próżniowych?

TAK, kilka powikłań zdrowotnych może się pogorszyć, a nawet mieć śmiertelne konsekwencje podczas używania tych urządzeń, dlatego NIGDY nie używaj pomp próżniowych do następujących celów:

Powiększanie penisa (tylko za zgodą lekarza i najwcześniej 10 tygodni po operacji)

 • zaburzenia krzepnięcia, takie jak hemofilia
 • implant prącia
 1. Jak długo muszą trwać moje sesje pompowania?

Czas trwania procedury pompowania jest bardzo indywidualny i różni się w zależności od użytkownika, ale istnieje złota zasada, której należy przestrzegać:

– Nie można stosować ciśnienia podciśnienia jednocześnie przez więcej niż 20 minut, po czym należy zwolnić to ciśnienie i zatrzymać się na kilka minut przed podjęciem decyzji o wyborze innego ciśnienia..

 1. Ile kosztują te pompy?

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów, cena pomp próżniowych będzie się znacznie różnić, od tanich egzemplarzy, które nie są bardzo trwałe i bezpieczne (około 16 euro) do niezwykle drogich modeli elektrycznych z pulsatorem (około 485 euro)..

Ale dla niezawodnego urządzenia, które ma wszystko, czego potrzebujesz (pompa ręczna, manometr, wąż, cylinder wykonany na miarę) i jest trwałe i bezpieczne, możesz liczyć na około 200 €. .

 1. Czy zysk / wzrost będzie trwały?

Tak, chociaż te szybkie zyski, które widzisz natychmiast po odciągnięciu są tylko tymczasowe (zwykle po 24 godzinach), Twoje zyski będą utrzymywane przez długi okres czasu i spójne użytkowanie.

Referencje użytkowników

Dostaję wiele e-maili od ludzi na całym świecie, którym pomogłem w zaburzeniach erekcji lub mały rozmiar penisa (niektóre z nich!), oto co niektórzy z nich mówią o pompach penisa.

Uwaga: Usunąłem wszystkie dane osobowe oraz zastąpiłem nazwiska i lokalizacje

Byłem sceptyczny, ale działało to doskonale.

Witam, muszę przyznać, że byłem bardzo sceptyczny, kiedy powiedziałeś mi, że pompa penisa będzie idealnym rozwiązaniem dla moich zaburzeń erekcji, ale twarde i długotrwałe erekcje pokazały mi dlaczego pompy penisa są tak popularne.

Używam pompy przez 5-10 minut. przed seksem, aby uzyskać silną erekcję i zacząłem go regularnie używać, aby zwiększyć rozmiar mojego penisa, nie to, że trzeba, ale dodatkowe 2,5 cm nie zaszkodzi.

Frank, Austria

Byłem całkowicie przytłoczony

Byłem całkowicie przytłoczony wielkością mojego montażu, kiedy próbowałem mojej nowo zakupionej pompy Bathmate – jest ona tak duża i mocna – moja dziewczyna nie wiedziała o pompie aż do 5 minut po tym, jak jej używałem i spodobała jej się – nie pompa, ale wiesz….

Dan, Niemcy

Pompa była rozwiązaniem dla mojej dysfunkcji erekcji

Walczę z impotencją tak długo, jak długo pamiętam z powodu różnych schorzeń i cały czas byłam na pigułce, wszystko było w porządku na początku, ale kilka lat temu zaczęłam odczuwać bardzo silną wysypkę na moim ciele, poszłam do lekarza i powiedziano mi, że rozwinęła się u mnie alergia na tabletki..

Próbowałem różnych marek, ale żadna z nich nie działała ze mną bardzo dobrze, byłem całkowicie zdewastowany – miałem seks 2-3 razy w tygodniu, potem absolutnie nie miałem seksu.!

Zacząłem szukać innych opcji i umówiłem się na wizytę u chirurga, który wszczepił mi implant w penisa, który mógłbym nadymać, kiedy potrzebowałem erekcji…

Nie czekałem na operację i zdecydowałem się przejść do Internetu i poszukać alternatywnego rozwiązania, gdzie znalazłem artykuł o impotencji i jak pompy mogą pomóc, próbowałem i byłem pod wrażeniem efektu i natychmiast odwołał moją wizytę w klinice! 1½ byłem szczęśliwym użytkownikiem pompy penisa przez 1½ roku.

James, Szwajcaria.

Męski użytkownik “Zimbabłk” z Reddit.com

“Zastosowany przeze mnie plan pompy uważany jest za bardzo konserwatywny, ale w rezultacie nie miałem skrętów ani uszkodzeń skóry i zacząłem od 6″ długości i obwodu 5,75″..

Pod koniec pierwszych trzech miesięcy zyskałem pełny cal (2,5 cm) długości i około 0,8 cm obwodu. obwód nie jest tak łatwy do zdobycia jak długość i przypisuję swoje własne zwiększenie długości do starannego i bardzo regularnego programu..

“Rzadko przekraczałem ciśnienie 5 in / HG na moim liczniku w pierwszych miesiącach, większość mężczyzn jest wygodna w zakresie od 3″ do 6” ciśnienia, więc musisz znaleźć swój własny poziom komfortu, ale aby było wygodne..

Można pompować 4 dni w tygodniu i nadal zarabiać, ale pompować prawie codziennie: “wziąłem trzymiesięczną przerwę od pompowania i rozciągania i nie stracił nic z moich wygranych na koniec przerwy.

Pompy z górnym penisem Sprawdź cenę Krótkie korzyści
Penomet Premium
(Nasz pick)
Niezwykle popularna pompa
Hydromax serii X
(Intensywne)
Ewolucja pomp wodnych
Bathmate Herkules
(Runner-Up)
Oryginalna pompa wodna

Wnioski

Wybierając pompy penisa należy nie tylko rozważyć swój budżet, ale również uzyskać głębsze zrozumienie, jak różne pompy penisa pracy i zawsze kupić renomowanych marek, jak oni prawdopodobnie przetestowali swoje produkty prawidłowo.

Marki te spełniają również międzynarodowe normy jakości i bezpieczeństwa, a informacje na temat tych norm są szeroko dostępne w Internecie.

Warto wspomnieć, że niewłaściwe korzystanie z urządzeń może mieć szkodliwe skutki i niektórzy użytkownicy poinformowali, że po dłuższym używaniu mają nadęty penis.

Jest to powszechne wśród użytkowników pomp ręcznych, ponieważ ciśnienie jest regulowane przez użytkownika, a jeśli użytkownik pomp zbyt wiele, może to prowadzić do rozerwania zbiorników w penisa.

Jedna z najlepszych pomp penisowych na rynku, Penomet jest liderem w dostarczaniu wyników i bezpieczeństwa użytkowania, a większość użytkowników pomp wodnych wyraziła zadowolenie z osiągniętych wyników.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics