4 geriausio prostatos masažuokliai: vibruojantis prispaudimo kištukas, skirtas vyrų analiniam orgazmui ir stimuliavimui 2021 thesocialu101.com

4 geriausio prostatos masažuokliai: vibruojantis prispaudimo kištukas, skirtas vyrų analiniam orgazmui ir stimuliavimui

Prostata masažuokliai – geriausias testavimo ir kainų palyginimas

Dabar perkant internetu paprasta, bet tai visada yra erzina, jei turite užsakyti netinkamą produktą ir grąžinti jį vėliau.

Populiariausi prostatos masažuokliai PATIKRINTI TIKINGĄ KAINĄ Trumpas išmokas
Paloqueth
(Mūsų pasirinkimas)
10 vibracijos režimai, atsparus vandeniui, nuotolinis valdymas
Allmay
(Intensyvus)
10 kilpų maksimaliam orgazmui
Merurija
(“Runner-Up”)
Super minkštas silikoninis prostatos stimuliatorius
Karaliaus meilė Užtikrina intensyvų malonumą ir orgazmą

Taigi visada atkreipkite dėmesį į palyginimus, bandymus ir visų pirma į kitų pirkėjų vertinimus perkant prostatos masažo produktus.

Mūsų pasirinkimas

Prostatos vibratoriai masažuojanti medžiaga su dviguba varikliu vyrams, “Paloqueth” prostatos analinis užpakalinis vibratorius su 10 vibracijos režimais, atsparus vandeniui, nuotolinis valdymas

Mūsų pasirinkimas

Super minkštas silikono prostatos stimuliatorius, USB įkraunami Sextoy vibratoriai su Cockring Vibratoriai Butt Plug, vandeniui atsparus, nuotolinis valdymas, 9 vibracijos režimas vyrams

Mūsų pasirinkimas

Nuotolinis valdymas, prostatos stimuliatorius, vibratoriai, masažinė priemonė su 7 vibracijos režimais, USB įkraunama

Mūsų pasirinkimas

Penio žiedas ir analinis kaištis, skirtas sėdmenų, prostatos ir varpos stimuliavimui, siekiant padidinti vyrų veiklos rezultatus

Pirkdami geriausius prostatos masažuotojų produktus – ko ieškoti?

Apsvarstykite, ar esate patenkintas kainų ir našumo santykiu, ar norėtumėte šiek tiek gilinti į kišenę, kad gautumėte daugiau kokybės. Naudodamiesi mūsų rekomendacijomis dėl prostatos masažo prietaisų, galime imtis daug darbo ir produktų tyrimų iš savo rankų. Prostatos masažo prietaisų bandymų laimėtojai yra pagrįsti faktinių asmenų vertinimais ir pirkimais.

Mūsų rekomendacija – testo laimėtojas prostatos masažo prietaisams

Dabartinis testo nugalėtojas yra šis produktas dėl jo pardavimo ir apžvalgų skaičiaus:

Įkraukite 2 valandas, kai jis atvyksta arba kai reikia įkrauti2 galingi vibracijos varikliai: dviguba variklių bazė ir galas Specialiai sukurtas gerai gerai atsparus vandeniui silikonas, skirtas kruopštaam masažui

Top 4 prostatos masažuokliai – nusipirkite testo nugalėtoją

Mūsų pasirinkimas iš keturių geriausių prostatos masažo prietaisų atnaujinamas kas valandą, todėl visada atnaujinamas.

Aukščiausių produktų vertinimas grindžiamas pirkimų ir jų produktų įvertinimų skaičiumi. Rasti atitinkamus reitingus atitinkamame gaminio puslapyje.

Paloqueth

Sumažinti prostatito riziką, pagerinti tokius dalykus kaip erekcija ir kraujotaka! Įkraunama 2 valandas, kai jis atvyksta arba kai reikia įkrauti (be akumuliatoriaus indikatoriaus).

2 galingi vibracijos varikliai su daugkartiniu pavarų šablonu: dvigubi varikliai bazėje ir galai dvigubam tiksliniam malonumui, 10 kilpų maksimaliam orgazmui, tiesiog koreguokite bet kokį intensyvumą pagal savo poreikius.

Specialiai sukurtas gerai gerai atspariu vandeniu silikonu, kuris puikiai masažuoja jūsų jautrias vandens dalis!

Allmay

100% sauga ir 100% atsparus vandeniui. Allmay Analiniai kištukai pagaminti iš labai minkštų, odai tinkamų silikoninių medžiagų..

Netoksiškas ir saugus ABS, bekvapiai, malonus ir saugus sąlytis su oda. Kai imate dušo ar plaukioti, šis IPX7 vandeniui atsparus sekso žaislas leidžia jums mėgautis maksimaliu vibracijos įdomumu be rūpesčių.

Nykščio stiliaus vibratorius yra sekso žaislinis vibratorius su lanksčiu dizainu, kuris gali būti lanksčiai perkeltas ir pristatomas su varpos užraktu ir sėklidėmis į namus. Vibratorius lengvai nesislėps, kai jį įdėsite ir įdomus prasidės dabar, nes šis prietaisas gali neįtikėtinai stimuliuoti jūsų prostatą ir sėklides..

3 vibracijos varikliai. Analinis vibratorius turi 3 super galingus vibracijos variklius ir gali stimuliuoti 3 galinius kontaktinius taškus, varpą, išangę ir tarpą, kuris gali stimuliuoti jūsų nugaros jautrią zoną, kad suteiktų jums dar vieną, intensyvesnį orgazmą ir geresnį malonumą..

Merurija

Laisvas laisvalaikis net ir atstumu. Vibratorius yra 10 metrų pločio diapazonas.

Jūs taip pat galite palikti kontrolę savo partneriui, kuris nuotoliniu būdu gali valdyti 7 vibracijos režimus vienu mygtuko paspaudimu, kad šildytų jus.

Ergonomiška forma. Analinis kaištis gali vienu metu ir intensyviai skatinti prostatą ir tarpą. Dėl neįprastos formos ir naudojimo lankstumo ji pritaikoma kiekvienam norui.

Mažas, bet gražus – mažasis vaikinas yra nešiojamas ir gerai laikomas rankoje dėl jo novatoriškos formos. Įdėtos dalies dydis tinka ir pradedantiesiems, todėl jį galima lengvai įterpti su tepalu.

Karaliaus meilė

Jei įsigijote prostatos masažo prietaisus, visada palyginkite kainas ir atkreipkite dėmesį į kitų žmonių ar pirkėjų nuomonę ir atsiliepimus.

Tačiau jei nesate tikri, įsitikinkite, kad galite lengvai grąžinti produktus, jei jie jiems nepatinka.

Penio žiedas ir analinis kaištis, skirtas sėdmenų, prostatos ir varpos stimuliavimui, siekiant padidinti vyrų veiklos rezultatus.

Penio žiedas mažina varpos krūvį ir užtikrina stipresnę ir stipresnę erekciją.

Šilkinis sklandus prostatos masažas, analinis gaubtelis puikiai tinka P-vietoje ir užtikrina intensyvų malonumą ir orgazmą..

Pasinaudokite išsamiu prekių palyginimu prieš pirkdami

Pastaruoju metu vis labiau populiarėja produktų palyginimas. Tiek įmonės, tiek privatūs klientai gali pasiekti didelę naudą, taikydami tikslinius produktų palyginimus.

Akivaizdu, kad atliekamos skirtingiausios vertinimo procedūros, kurios visada nėra skaidrios. Nepaisant to, nepriklausomi recenzentai išnagrinėja be klaidų ir skelbia tik teisingus tyrimus. Jie yra geras vadovas jums kaip geresne orientacija klientui.

Atskirų produktų testai

Kai kuriais atvejais individualūs palyginimai yra labai išsamūs. Tokiu būdu reikia tikslių prognozių atlikti skirtingais etapais.

Čia visada reikia atsižvelgti į tai, kas čia yra. Jei tai yra maistas, šis bandymas bus įgyvendintas alternatyviai, tarsi tai yra higienos straipsnis.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus yra tikslias aplinkybes, kurių ketinimas turi būti išbandytas. Rinkodara ir leidyba yra lemiama varomoji jėga, turinti didelį poveikį. Todėl galima manyti, kad pasirinktos šio projekto studijos bus vykdomos tam tikra kryptimi.

Tradicinės kompanijos, kurios ilgą laiką naudojasi, yra patikimesnės. Taip pat svarbu palyginti produktą, kad gautų skirtingas nuomones ir sudarytų asmeninį vidurkį.

Orientacija prieš pirkimą

Kaip klientas, visada turi būti lyginamas su pirkiniu.

Tai sumažina nemalonius netikėtumus ir užtikrina reikiamą saugumą. Galite naudoti palyginimo portalus, leidinius ir asmenines konsultacijas. Jūsų pačių patirtis taip pat yra lemiama. Esminis dalykas turėtų būti tas, kaip jūs turėjote kartu su tuo, kaip jūs laimėjote.

Žinoma, kaina visada atlieka pagalbinį vaidmenį. Pvz., Iš vieno tiekėjo gali būti daug pigiau, o kitas teikėjas apskaičiavo papildomą kelių procentų įmoką. Kokybė (apdirbimas, įranga, pristatymo laikas, stabilumas) yra vienodos.

Visų pirma kartais yra tam tikrų reklaminių akcijų, kuriose galite susipažinti su straipsniais ir įtikinti save kokybe. Tai yra puiki proga pigiau išbandyti.

Vertinimo procedūros ir įvertinimas visada yra didelis privalumas. Produktų palyginimas ir vertinimas yra labai svarbūs ir yra pagrindinis kokybės užtikrinimo pagrindas rinkos srityje. Todėl visada verta atidžiau pažvelgti į šią temą ir kritiškai įvertinti kiekvieną.

Savo skonį ir individualius lūkesčius logiškai taip pat nuolat įtraukia į bandymų rezultatus. Bet kokiu atveju atidžiau apžvelgsime tam tikras struktūras ir ketinimus. Tai padeda lengviau rasti jūsų asmeninę geriausią.

Populiariausi prostatos masažuokliai PATIKRINTI TIKINGĄ KAINĄ Trumpas išmokas
Paloqueth
(Mūsų pasirinkimas)
10 vibracijos režimai, atsparus vandeniui, nuotolinis valdymas
Allmay
(Intensyvus)
10 kilpų maksimaliam orgazmui
Merurija
(“Runner-Up”)
Super minkštas silikoninis prostatos stimuliatorius
Karaliaus meilė Užtikrina intensyvų malonumą ir orgazmą

Prostatos vibracijos testas

Tradiciniai prostatos masažai buvo atliekami Azijoje šimtmečius. Ne kiekviena moteris valdo šį unikalų meną, todėl rinkoje siūlomi prostatos vibratoriai, kurie patikimai, higieniškai ir atsargiai atlieka šią užduotį..

Prostatos masažai ne tik padidina vyrų seksualinį pojūtį ir malonumą, bet ir prostatos ląstelių sveikatą.

Prostatos vibravimo apibrėžimas

Vibratoriai kai kada nusipirko ir naudojosi beveik tik moterys. Laikui bėgant, vibratoriai gamina į rinką naujus produktus, skirtus tik vyrams.

Prostatos vibratoriai yra skirti masažuoti tarpvietę (tarpvietę) aplink išangę, stimuliuoti vyrų “G” tašką apie 5 – 7 centimetrus tiesiosios žarnos srityje ir pasiekti ir masažuoti prostatą.

Tokio masažo nauda yra skirtinga kiekvienam žmogui. Tačiau moksliškai įrodyta, kad dažnas prostatos masažas ne tik padidina kraujotaką šioje srityje, bet taip pat gali užkirsti kelią prostatos hiperplazijai. Todėl prostatos vibratoriai ne tik tinka didinti troškimą, bet ir padidinti prostatos sveikatą.

Tinka tiems, kam?

Skirtingai nuo visų kitų vibratorių, prostatos vibratoriai tinka tik vyrams. Dėl specialios prostatos vibratoriaus formos ši moteris negali norėti.

Tačiau įdomiai suprojektuoti vibratoriai yra ne tik malonumas vien tik vyrams, jie taip pat labai populiarūs tarp porų. Kai kurie prostatos vibratorių modeliai turi nuotolinio valdymo pultą. Kai švelniai įterpiama į anusą, partneris taip pat gali džiaugtis partneriu kelių metrų atstumu.

Prostatos vibratorius, kas yra svarbu?

Norėdami išvengti skausmo, sužalojimo ar nesėkmės per erotinius žaidimus su prostatos vibratoriumi, prostatos vibratorius turi būti pakankamai ilgas ir storesnis pabaigoje.

Svarbu užkirsti kelią prostatos vibratoriaus visiškai išnykimui į tiesiąją žarną, kai erotiniai žaidimai tampa šiek tiek laukiniai. Jei perkate tinkamą prostatos vibratorių, taip pat turėtumėte įsigyti tinkamą tepimo priemonę ir tinkamą žaislų valiklį.

Reikėtų pažymėti, kad priežiūros priemonių sudėtis turėtų būti pagrįsta vandeniu, kad prostatos vibratoriaus paviršius nebūtų pažeistas ilguoju laikotarpiu. Kiekvienas gamintojas naudojimo instrukcijose nurodo, ką atkreipti dėmesį, kai perkant naudingus ir priežiūros produktus.

Kaip atpažinti gerą prostatos vibratorių?

Iš esmės visi prostatos vibratorių modeliai iš įvairių gamintojų, kurie yra rinkoje, yra suprojektuoti taip, kad nebūtų sužalojimo pavojaus. Vidinė elektronika turėtų būti nepralaidi ir tvirta.

Kai kurie paprastieji prostatos vibratoriai yra maitinami baterijomis, kiti – brangūs variantai, turi įkraunamą bateriją, kurią vėl ir vėl įkrauti per USB jungtį.

Renkantis tinkamą prostatos vibratorių, visada reikia atsižvelgti į būtino įkrovimo laiką ir numatomą naudingo tarnavimo laiką..

Be to, paprastiems modeliams dažniausiai būdinga tik viena vibracijos programa, o sudėtingesni prostatos vibratoriai siūlo įvairias impulsų ar vibracijos programas.

Rekomenduojamas naudojimas / taikymo sritis

Prostatos vibratoriai turėtų būti naudojami tik kaip gamintojas. Prieš naudojimą jie padengiami šiek tiek tepalu, o po to švelniai įterpiami analiniai. Kadangi injekcijos metu dažnai reikia atsargiai ištempti, reikia vengti sunkių judesių.

Prostatos vibratorius turėtų suteikti raminančią seksualinę stimuliaciją ir be skausmo. Dėl savo unikalaus formos prostatos vibratoriai netinka moterims.

Prostatos vibracija, kaip daug pirkti?

Prostatos vibratoriai yra skirtingo dydžio, ilgio ir storio. Kadangi jie dažnai naudojami ne tik masažui ir prostatos ir tarpvietės stimuliavimui, bet ir lėtaus išangės progresavimui, daugelis vartotojų pirkti prostatos vibratorius skirtingais dydžiais.

Tai reiškia, kad visada yra ranka tinkamai tinkamas dydis, priklausomai nuo dienos ir naudojimo. Ypač tada, kai prostatos vibratoriai naudojami ne vien vien, bet kartu su draugu, gali būti naudingi skirtingi dydžiai.

Prostatos vibratoriaus naudojimas yra panašus į mokymą. Todėl kiekvienas, kuris dažnai naudoja prostatos vibratorių, laikui bėgant gali sukurti skirtingus reikalavimus.

Teigiamos savybės

 • Prostatos vibratoriaus nauda sveikatai moksliškai įrodyta.
 • Prostatos vibratoriaus naudojimas yra paprastas ir gali būti sukurtas vaizduotėje.
 • Prostatos vibratoriai nereikalauja vietos saugojimui.
 • skirtingų dydžių ir formų dėka prostatos vibratoriai yra įdomūs ir įvairūs sextoy.
 • Prostata Vibratoriai yra įvairių kainų diapazonuose.
 • Prostatos vibratoriai gali būti išvalomi ir dezinfekuojami greitai ir lengvai.

Neigiamos savybės

Neigiamos prostatos vibratorių savybės nėra žinomos, jei jos naudojamos, kaip rekomendavo gamintojas, ir valomos ir dezinfekuojamos po kiekvieno naudojimo. Nėra jokios žalos, nes prostatos vibratoriai neturi aštrių kampų ar kampų.

Kas yra išbandyta?

Prostatos vibratoriaus testu bandoma ne tik išvaizda, kaina, dizainas ir paviršius, bet ir vibratorių programos. Ar atitinkamas prostatos vibratorius turi tik vieną vibratorių programą ar skirtingas sekas? Ar impulsų programa integruota, ar greitis gali būti keičiamas atskirai, ar programos nėra individualiai reguliuojamos?

Ar prostatos vibratorius turi nuotolinio valdymo pultą, ar gali būti nustatytas tik pačiame įrenginyje? Jei baterijas reikia įkišti, arba jei vibratorius turi įkraunamą bateriją. Kiek valandų praeina baterijos įkrova? Kiek laiko užtruks akumuliatorius (akumuliatoriaus įkrovimo laikas)?

Kas yra naudojama prostatos vibratoriaus valymui?

Prostatos vibratoriai gali būti valomi lengvu muiluotu vandeniu ir specialiais žaislų valikliais. Kadangi prostatos vibratoriai yra naudojami analinis, higieninis valymas iš karto po naudojimo yra ypač svarbus.

Kokius valymo agentus geriausiai tinka atitinkamiems prostatos vibratoriams, naudojimo instrukcijose nurodo gamintojai. Daugelis prostatos vibratorių turi malonų minkšto silikono paviršių. Norint, kad jo naudojimas ar valymas nebūtų sunaikintas, nei pasirinktos tepimo priemonės, nei valymo priemonės neturėtų būti grindžiamos silikono alyva. Todėl vandens produktuose dažniausiai yra geresnis pasirinkimas.

5 Prostatos vibratorių gamintojas

 1. Lelo “visų diapazonų prostatos vibratoriai siūlomi diapazone, su nuotoliniu valdymu arba be jo.
 2. Fun Factory – platus prostatos vibratorių asortimentas. Kiekvienas noras gali būti įvykdytas. Kai kuriuose modeliuose vibracinė kulka gali būti pašalinta iš prostatos vibratoriaus ir naudojama atskirai.
 3. Rocks-off, patyręs gamintojas, su įvairiais asortimento modelių pasiūlymais.
 4. “Nexus” kai kuriuose modeliuose, vibracijos technologija taip pat gali būti pašalinta iš vibratoriaus. Įvairių masažo programų pasirinkimas yra didelis.
 5. Vibe – Vibe prostatos vibratoriai siūlo sėkmingą alternatyvą kitiems gamintojams.

Ką reikia atsižvelgti perkant?

Perkant, turėtumėte ne tik atkreipti dėmesį į gerą kokybę, bet ir į įvairius galimus naudojimo būdus. Kadangi parduotuvėse yra įvairių prostatos vibratorių, daugelis pirkinių gali padidinti vietos pasirinkimą.

Skirtingi dydžiai, ilgiai ir storis nėra nepalankus. Skirtingi prostatos vibratoriai geriausiai naudojami, jei jiems reikalingi tie patys tepalai ir valikliai, skirti naudoti ir valyti. Kai kurie gamintojai savo klientams siūlo stilingus prostatos vibratorių maišelius, kuriuose “Sextoys” gali būti atsargiai supakuoti.

5 pagrindinės prostatos vibravimo priežastys

 1. Prostatos vibratoriai gali būti naudojami atskirai, vienišas valandas suteikiant komfortą ir pasitenkinimą.
 2. Prostatos vibratoriai yra tokie pat populiarūs kaip poros, nes jos yra naudojamos vieni. Nuotoliniai valdikliai, kai kurie iš jų yra įtraukti į pristatymo sritį, padidina naudojimosi malonumą.
 3. Jei pasirinksite prostatos vibratorių su lengvai nuimamu vibracijos kulku, taip pat galite jį naudoti, kad paskatintumėte savo partnerį.
 4. Prostatos vibratorių sveikatą skatinantis aspektas neturėtų būti nepakankamai įvertintas.
 5. Prostatos vibratoriai palieka daug laisvės vartojimo būdui. Jie gali būti naudojami ne tik masažui ir prostatos stimuliavimui, bet ir švelniam išangės ištempimui.

Meilė – Patarimas

Prostatos vibratoriai vienodai tinka biseksualų ir heteroseksualių meilės pjesėms. Ypač tada, kai vibratoriaus kulka gali būti pašalinta iš vibratoriaus, galima naudoti prostatos vibratorių, skirtą plačiai stimuliuoti moterį.

Prostatos vibratoriai gali būti naudojami prieš, per jo metu ar po jo, nes jie gali intensyviai padidinti vartotojų pojūčius.

Populiariausi prostatos masažuokliai PATIKRINTI TIKINGĄ KAINĄ Trumpas išmokas
Paloqueth
(Mūsų pasirinkimas)
10 vibracijos režimai, atsparus vandeniui, nuotolinis valdymas
Allmay
(Intensyvus)
10 kilpų maksimaliam orgazmui
Merurija
(“Runner-Up”)
Super minkštas silikoninis prostatos stimuliatorius
Karaliaus meilė Užtikrina intensyvų malonumą ir orgazmą
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics