4 labākie prostatas masieri: vibrējošā pīķa spraudnis vīrieša analoga orgāzei un stimulēšanai 2021 thesocialu101.com

4 labākie prostatas masieri: vibrējošā pīķa spraudnis vīrieša analoga orgāzei un stimulēšanai

Prostatas masāžas – labākais testu un cenu salīdzinājumā

Tiešsaistes pirkšana ir viegli mūsdienās, taču tas vienmēr ir kaitinoši, ja jums ir jāpasūta nepareizs produkts un jāatgriežas vēlāk.

Top prostatas masieri PĀRBAUDIET PAŠREIZĒJO CENU Īsi pabalsti
Paloqueth
(Mūsu izvēle)
10 vibrācijas režīmi, ūdensizturīgs, tālvadības pults
Allmay
(Intensīva)
10 cilpas maksimālai orgasmai
Merourii
(Otrās vietas ieguvējs)
Super mīksts silikona prostatas stimulators
Karaļa mīlestība Nodrošina intensīvu baudu un orgasms

Tāpēc vienmēr pievērsiet uzmanību salīdzinājumiem, testiem un galvenokārt citiem pircēju vērtējumiem, iegādājoties prostatas masāžas produktus.

Mūsu izvēle

Prostatas vibratori, masāžas komplekts ar duālo mehānismu vīriešiem, Paloqueth prostatas anālais balts spraudnis, vibrators ar 10 vibrācijas režīmiem, ūdensizturīgs, tālvadības pults

Mūsu izvēle

Super mīkstais silikona prostatas stimulators, USB uzlādējamie sextoy vibratori ar kratītāju vibratoriem Butt Plug, ūdensizturīgs, tālvadības pults, 9 vibrācijas režīms vīriešiem

Mūsu izvēle

Tālvadības pults, prostatas stimulators, vibratori Massager ar 7 vibrācijas režīmiem, USB uzlādējams

Mūsu izvēle

Penisa gredzens un anālais spilvens sēžamvietu, prostatas un dzimumlocekļa stimulēšanai, lai palielinātu vīriešu veiktspēju

Pērciet vislabākos prostatas masierierim produktus – ko meklēt?

Apsveriet, vai jūs esat apmierināts ar cenu un veiktspējas attiecību, vai vēlaties, lai jūs iegādātos mazliet dziļāk kabatā, lai iegūtu vairāk kvalitātes. Ar mūsu ieteikumiem prostatas masāžas ierīcēm mēs varam veikt daudz darba un produktu izpētes pie rokas. Prostatas masāžas ierīču testu uzvarētāji balstās uz faktisko personu novērtējumiem un pirkumiem.

Mūsu ieteikums, testa uzvarētājs prostatas masāžas ierīcēm

Pašreizējais testa uzvarētājs ir šāds produkts, jo tas ir saistīts ar pārdošanas apjomu un atsauksmju skaitu:

Uzlādējiet 2 stundas, kad tas ierodas vai kad tas ir jāuzlādē2 spēcīgi vibrācijas motori: dubultā motors bāzē un gala daļa Īpaši izstrādāts ar labi izturīgu ūdens izturīgu silikonu, lai veiktu rūpīgu masāžu

Top 4 prostatas masāžas – iegādājieties testa uzvarētāju

Mūsu Top 4 prostatas masāžas ierīču izvēle, kas tiek atjaunināta katru stundu, un tāpēc vienmēr ir aktuāla.

Vislabāko produktu novērtējums ir balstīts uz pirkumu skaitu un produktu novērtējumiem. Jūs atradīsiet atbilstošos vērtējumus produkta attiecīgajā lapā.

Paloqueth

Samaziniet prostatīta risku, uzlabojiet lietas, piemēram, erekciju un asinsriti! Uzlādējiet 2 stundas, kad tas ierodas vai kad nepieciešams, lai uzlādētu (bez akumulatora indikatora).

2 spēcīgi vibrācijas motori ar daudzu ātrumu: dubultā motors bāzē un gala dubultsavienojums, mērķtiecīgs prieks, 10 cilpas maksimālai orgasma iedarbībai, vienkārši pielāgojiet intensitāti atbilstoši savām vajadzībām.

Īpaši izstrādāts ar labi izturīgu ūdens izturīgu silikonu, lai rūpīgi noskalotu jūsu jūtīgās daļas ūdenī!

Allmay

100% drošība un 100% ūdensizturība – Allmay Anal-Plug ir izgatavots no īpaši mīkstiem, ādai draudzīgiem silikona materiāliem..

Netoksisks un drošs ABS, bez smaržas, patīkams un drošs ādas kontakts. Ja lietojat dušu vai peldieties, šī IPX7 ūdensnecaurlaidīgā seksa rotaļlieta ļauj jums izbaudīt maksimālu vibrācijas jautrību bez raizēm.

Īkšķa dizaina drebēšanas vibrators ir seksa rotaļlietas vibrators ar elastīgu dizainu, kuru var elastīgi pārvietot, un to piegādā ar dzimumlocekļa un sēklinieku aizslēgšanu mājās. Vibrators netiks viegli nokrist, kad to ievietojat, un jautri sākas tagad, jo ierīce var neticami stimulēt jūsu prostatu un sēklinieku veidošanos.

3 vibrācijas motori – Anālā vibratorā ir 3 īpaši spēcīgi vibrācijas motori, un tie var stimulēt 3 pakaļējos kontaktpunktus, dzimumlocekļa, anālo atveri un starpdzemdi, kas var stimulēt jūsu jutīgo zonu, lai sniegtu jums citu, intensīvāku orgasmu un labāku prieks.

Merourii

Putekļsūcējs brīvroku režīmā pat attālumā – vibrators ir vairāk kā 10 metru attālumā.

Jūs varat arī atstāt kontroli pie sava partnera, kurš no attāluma var kontrolēt 7 vibrācijas režīmus, nospiežot pogu, lai sildītu jūs.

Ergonomiska forma – Anālais spraudnis var vienlaikus un intensīvi stimulēt prostatu un starpenēku. Sakarā ar neparastu formu un lietošanas elastību, tas pielāgojas visām vēlmēm.

Mazs, bet jauks – mazais puisis ir pārnēsājams un atrodas rokā pateicoties tā novatoriskajai formai. Ievietotās daļas izmērs ir piemērots arī iesācējiem, tāpēc to var viegli ievietot ar smērvielu.

Karaļa mīlestība

Ja jūs pērkat prostatas masāžas ierīces, vienmēr salīdziniet cenas un pievērsiet uzmanību citu cilvēku vai pircēju viedoklim un atsauksmēm.

Tomēr, ja neesat pārliecināts, pārliecinieties, vai jūs varat viegli atgriezt produktus, ja tie jums nepatīk.

Penisa gredzens un anālais spilvens sēžamvietu, prostatas un dzimumlocekļa stimulēšanai, lai palielinātu vīriešu veiktspēju.

Dzimumlocekļa gredzens samazina dzimumlocekļa asins piegādi un nodrošina stingrāku un spēcīgāku erekciju.

Zīdaini gluda prostatas masāža, anālais spilventiņš nepārsniedz P-vietas un nodrošina intensīvu baudu un orgasms.

Iegūstiet priekšmetu detalizētu salīdzinājumu pirms pirkuma

Produktu salīdzinājumi nesen kļuvuši aizvien populārāki. Gan uzņēmumi, gan privātie klienti var gūt lielus ieguvumus, mērķtiecīgi salīdzinot produktus.

Acīmredzami tiek veikti visdažādākie novērtēšanas procesi, kas nekādā ziņā nav pārredzami. Tomēr neatkarīgie recenzenti pārbauda bez kļūdām un publicē tikai patiesus pētījumus. Tie ir labs ceļvedis jums, lai jūs varētu labāk orientēties.

Atsevišķu produktu testi

Dažos gadījumos individuālie salīdzinājumi ir ārkārtīgi visaptveroši. Tādā veidā ir vajadzīgi dažādi posmi, lai veiktu precīzu prognozi.

Šeit vienmēr jāņem vērā tas, par ko viss ir. Ja tas ir pārtika, šis tests tiks īstenots alternatīvi, it kā tas ir higiēnas priekšmets.

Visbeidzot, precīzie apstākļi ir svarīgi, lai pārbaudītu nodomu. Mārketings un izdevējdarbība ir izšķirošs dzinējspēks ar augstu efektu. Attiecīgi ir iespējams, ka izvēlētie pētījumi par šo projektu virzīsies noteiktā virzienā.

Tradicionālie uzņēmumi, kas jau ilgu laiku izmanto, izskatās uzticamāk. Ir vērts pievērst uzmanību arī produktu salīdzināšanai, lai iegūtu dažādus viedokļus un varētu veidot personīgo vidējo rādītāju.

Orientācija pirms pirkuma

Pirms iegādes vienmēr ir jānosaka salīdzinājums ar klientu.

Tas samazina nejaušus pārsteigumus un nodrošina nepieciešamo drošību. Jūs varat izmantot salīdzināšanas portālus, publikācijas un personīgos padomus. Jūsu izturēšanās ir izšķiroša. Būtiski ir tas, kā jūs kopā ar to, cik laimīgs esat bijis.

Protams, cena vienmēr ir atbalsta loma. Piemēram, no viena pakalpojuma sniedzēja to var iegūt daudz lētāk, savukārt cits pakalpojumu sniedzējs aprēķina piemaksu par vairākiem procentiem. Kvalitāte (apstrāde, aprīkojums, piegādes laiks, stabilitāte) ir vienāda.

Jo īpaši pastāv dažkārt veicināšanas pasākumi, kur jūs varat iepazīt rakstus un pārliecināt sevi par kvalitāti. Šī ir laba iespēja pārbaudīt lētāk.

Vērtēšanas procedūras un novērtēšana vienmēr ir liela priekšrocība. Salīdzinājums un novērtējums visumā ir ārkārtīgi nozīmīgi un ir būtisks kvalitātes nodrošināšanas pamats tirgus zonā. Tādēļ vienmēr ir vērts padziļināti aplūkot šo tēmu un kritiski novērtēt katru no tiem.

Loģiski, garšas un individuālās gaidas arī pastāvīgi tiek iekļautas testa rezultātos. Jebkurā gadījumā, tuvāk izskatīsies konkrētas struktūras un nodomi. Tas atvieglo jūsu personas atrašanu.

Top prostatas masieri PĀRBAUDIET PAŠREIZĒJO CENU Īsi pabalsti
Paloqueth
(Mūsu izvēle)
10 vibrācijas režīmi, ūdensizturīgs, tālvadības pults
Allmay
(Intensīva)
10 cilpas maksimālai orgasmai
Merourii
(Otrās vietas ieguvējs)
Super mīksts silikona prostatas stimulators
Karaļa mīlestība Nodrošina intensīvu baudu un orgasms

Prostatas vibratoru tests

Tradicionālās prostatas masāžas ir veiktas Āzijā gadsimtiem ilgi. Ne katra sieviete pārzina šo unikālo mākslu, tāpēc tirgū tiek piedāvāti prostatas vibratori, kas uzticami, higiēniski un diskrēti veic šo uzdevumu..

Prostatas masāža ne tikai palielina seksuālo sajūtu un prieks vīriešiem, bet arī prostatas dziedzera veselību.

Prostatas vibratoru definīcija

Reizēm vibratori tika nopirkti un tos gandrīz izmantoja tikai sievietes. Laika gaitā vibratoru ražotāji ir ieviesuši tirgū jaunus risinājumus, kas paredzēti tikai vīriešiem.

Prostatas vibratori ir paredzēti, lai masāžotu starpmāju (prolāzu) ap anālo atveri, stimulē vīrieša G-vietas apmēram 5-7 centimetrus taisnās zarnās un sasniedz un masē prostatu.

Šādas masāžas priekšrocības ir atšķirīgas katram cilvēkam. Tomēr ir zinātniski pierādīts, ka bieži vien prostatas masāža ne tikai palielina asinsrites veidošanos šajā rajonā, bet var arī novērst prostatas hiperplāziju. Tādējādi prostatas vibratori ir piemēroti ne tikai palielināt iekāre, bet arī palielināt prostatas veselību.

Piemērots tiem?

Pretstatā visiem citiem vibratoriem, prostatas vibratori ir piemēroti tikai vīriešiem. Pateicoties īpašajai prostatas vibratora formai, šī sieviete nevar padarīt to vēlējušo.

Tomēr interesanti izstrādāti vibratori ir ne tikai prieks tikai vīriešiem, bet arī ļoti populāri pāriem. Daži prostatas vibratoru modeļi ir aprīkoti ar tālvadības pulti. Ja partneris viegli ievieto anālo atveri, partneris var arī baudīt vairāku metru attālumā.

Prostatas vibrators, kas ir svarīgs?

Lai novērstu sāpes, traumas vai traucējumus erotisku spēļu laikā ar prostatas vibratoru, prostatas vibratoram jābūt pietiekami garam un biezākam beigās.

Ir svarīgi novērst prostatas vibratoru pilnīgu izzušanu taisnās zarnas, kad erotiskās spēles kļūst nedaudz savvaļas. Ja iegādājaties piemērotu prostatas vibratoru, jums vajadzētu arī nopirkt piemērotu smērvielu un piemērotu rotaļlietu tīrīšanas līdzekli.

Jāatzīmē, ka kopšanas līdzekļu sastāvam jābūt uz ūdens bāzes, lai prostatas vibrators netiktu uzbrukts ilgtermiņā. Katrs ražotājs lietošanas pamācībā norāda, ko pērkot noderīgos un kopšanas līdzekļus.

Kā atpazīt labu prostatas vibratoru?

Būtībā visi prostatas vibratoru modeļi no dažādiem ražotājiem, kas ir pieejami tirgū, ir veidoti tā, ka nav ievainojumu riska. Iekšējai elektronikai jābūt pretšļakatu un izturīgai.

Daži, vienkāršāki prostatas vibratori ir ar baterijām darbināmi, citi – dārgāki varianti – ir uzlādējams akumulators, ko var atkal un atkal uzlādēt, izmantojot USB savienojumu.

Izvēloties piemērotu prostatas vibratoru, vienmēr jāņem vērā vajadzīgā uzlādes laiks un paredzamais lietderīgās lietošanas laiks..

Turklāt vienkāršiem modeļiem bieži vien ir tikai viena vibrācijas programma, savukārt sarežģītāki prostatas vibratori piedāvā plašu impulsa vai vibrācijas programmu klāstu.

Ieteicamais pielietojums / pielietojuma diapazons

Prostatas vibratori jālieto tikai tādā veidā, kā to piedāvā ražotājs. Pirms lietošanas tie ir pārklāti ar mazu smērvielu un pēc tam maigi ievieto anālo. Tā kā asinsizplūdes laikā bieži nepieciešams viegli izstiepties, jāizvairās no smagām kustībām.

Prostatas vibratoram ir jānodrošina nomierinoša seksuāla stimulācija un bez sāpēm. Pateicoties to unikālajai formai, prostatas vibratori nav piemēroti lietošanai sievietēm.

Prostatas vibrators, cik daudz nopirkt?

Prostatas vibratori ir pieejami dažādos izmēros, garumā un biezumā. Tā kā tos bieži izmanto ne tikai masāžai un stimulācijai prostatūrā un starpenē, bet arī lēnajam vēdera izstiepšanai, daudzi lietotāji pērk prostatas vibratorus dažādos izmēros.

Tas nozīmē, ka tieši pareizais izmērs vienmēr ir pie rokas, atkarībā no dienas noskaņojuma un izmantošanas. Jo īpaši, ja prostatas vibratori tiek izmantoti ne tikai vieni, bet kopā ar draugu, var būt priekšrocības dažādos izmēros.

Prostatas vibratoru lietošana ir salīdzināma ar apmācību. Tādēļ ikviens, kas bieži lieto prostatas vibratoru, laika gaitā var attīstīt dažādas prasības.

Pozitīvas īpašības

 • Prostatas vibratora ieguvumi no veselības viedokļa ir zinātniski pierādīti.
 • Prostatas vibrators ir vienkāršs un var būt iztēles radīts.
 • Prostatas vibratori prasa maz vietas uzglabāšanai.
 • dažādi izmēri un formas padara prostatas vibratorus par aizraujošu un daudzveidīgu sextoy.
 • Prostatas vibratori ir pieejami dažādos cenu diapazonos.
 • Prostatas vibratori var tīrīt un dezinficēt ātri un viegli.

Negatīvas īpašības

Prostatas vibratoru negatīvās īpašības nav zināmas, ja tās lieto saskaņā ar ražotāja ieteikto, un pēc katras lietošanas tiek iztīrītas un dezinficētas. Nav traumas, jo prostatas vibratoros nav asu malu vai stūru.

Kas ir pārbaudīts??

Prostatas vibratoru testā tiek pārbaudīti ne tikai izskats, cena, dizains un virsma, bet arī vibratoru programmas. Vai attiecīgajam prostatas vibratoram ir tikai viena vibratoru programma vai dažādas sekvences? Vai impulsa programma ir integrēta, vai ātrumu var mainīt atsevišķi vai arī programmas nav individuāli regulējamas?

Vai prostatas vibratoram ir tālvadības pults vai var iestatīt tikai ierīci? Ja ir jāievieto baterijas vai ja vibrators ir aprīkots ar uzlādējamu integrētu akumulatoru. Cik stundas ilgst akumulatora uzlāde? Cik ilgs laiks ir akumulatora pilnīgai uzlādei (akumulatora uzlādes laiks)?

Kas tiek lietots, lai notīrītu prostatas vibratoru?

Prostatas vibratori var tīrīt ar viegli ziepjūdeni un speciāliem rotaļlietu tīrīšanas līdzekļiem. Tā kā prostatas vibratori tiek lietoti anālos, higiēnas tīrīšana tūlīt pēc lietošanas ir īpaši svarīga.

Kurus tīrīšanas līdzekļus vispiemērotākās attiecīgajiem prostatas vibratoriem, lietošanas instrukcijā norāda ražotāji. Daudziem prostatas vibratoriem ir patīkama mīksta silikona virsma. Lai novērstu to iznīcināšanu lietošanas vai tīrīšanas laikā, neietilpstošās smērvielas un tīrīšanas līdzekļi nedrīkst būt balstīti uz silikona eļļu. Tāpēc lielākajā daļā gadījumu uz ūdens bāzes ražojumi ir labāka izvēle.

5 Prostatas vibratoru ražotājs

 1. Lelo “visās cenu diapazonos tiek piedāvāti prostatas vibratori ar vai bez tālvadības.
 2. Fun Factory – plašu prostatas vibratoru klāstu. Katru vēlēšanos var izpildīt. Dažos modeļos vibrējošo lodi var noņemt no prostatas vibratora un lietot atsevišķi.
 3. Rocks-off, pieredzējis ražotājs, ar daudziem dažādiem modeļu piedāvājumiem sortimentā.
 4. Nexus “dažos modeļos vibrācijas tehnoloģiju var noņemt arī no vibratora. Dažādu masāžas programmu atlase ir liela.
 5. Vibe – Vibe prostatas vibratori piedāvā veiksmīgu alternatīvu citiem ražotājiem.

Kas jāņem vērā, pērkot?

Pērkot, ne tikai jāpievērš uzmanība labajai kvalitātei, bet arī dažādiem iespējamiem lietojumiem. Tā kā veikalos ir pieejami dažādi prostatas vibratori, vairāki pirkumi var palielināt vietējo atlasi.

Dažādi izmēri, garumi un biezums nav neizdevīgāki. Vislabāk tiek izmantoti dažādi prostatas vibratori, ja tiem ir vajadzīgas vienādas smērvielas un tīrīšanas līdzekļi lietošanai un tīrīšanai. Daži ražotāji saviem klientiem piedāvā stilīgus prostatas vibratoru maisus, kuros Sextoys var iepakot diskrēti.

5 pamatoti iemesli prostatas vibratoram

 1. Prostatas vibratori var ērti lietot vienatnē, un vientuļās stundās nodrošina komfortu un apmierinātību.
 2. Prostatas vibratori ir tik populāri pāriem, jo ​​tie ir paredzēti individuālai lietošanai. Pulksteņi, no kuriem daži ir iekļauti piegādes jomā, palielina lietošanas prieks.
 3. Ja izvēlaties prostatas vibratoru ar viegli noņemamu vibrācijas lodi, varat to izmantot arī, lai stimulētu savu partneri.
 4. Veselības veicināšanas aspektu prostatas vibratoros nevajadzētu par zemu novērtēt.
 5. Prostatas vibratori atstāj daudz brīvības lietošanas veidā. Tās var izmantot ne tikai masāžas un prostatas stimulēšanai, bet arī ērtai anālās eļļas izstiepšanai.

Mīlestība – padoms

Prostatas vibratori ir vienlīdz piemēroti biseksuāļu un heteroseksuālu mīlas spēlēšanai. Jo īpaši, ja vibrācijas bullet var noņemt no vibratora, var izmantot prostatas vibratoru sievietes plašai stimulēšanai.

Prostatas vibratori var lietot pirms, pēc vai pēc faktiskās darbības, jo tie var intensīvi palielināt lietotāju sajūtas.

Top prostatas masieri PĀRBAUDIET PAŠREIZĒJO CENU Īsi pabalsti
Paloqueth
(Mūsu izvēle)
10 vibrācijas režīmi, ūdensizturīgs, tālvadības pults
Allmay
(Intensīva)
10 cilpas maksimālai orgasmai
Merourii
(Otrās vietas ieguvējs)
Super mīksts silikona prostatas stimulators
Karaļa mīlestība Nodrošina intensīvu baudu un orgasms
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics