& # x1f525; Geriausi vyrų sekso žaislai 2018 m 2021 thesocialu101.com

& # x1f525; Geriausi vyrų sekso žaislai 2018 m

Skiltyje “Geriausi vyrų sekso žaislai” rasite daugybę dalykų, patarimų, triukų ir pranešimų apie vyriškąją seksualumą. Gausite patarimų dėl masturbacijos, instrukcijų apie siurblių naudojimą ir įvairių masturbatorių lyginamuosius tyrimus.

Tačiau temos, kurios yra tabu daugeliui vyrų JAV, taip pat aptariamos čia. Vargu ar bet kuris heteroseksualus žmogus kada nors galvoja apie analinio stimuliavimo džiaugsmus. Tikslas masažas nugaros srityje gali sukelti nenusileidžiančių jausmų laimės.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau patarimų apie geriausius vyrų sekso žaislus, vyrų seksualines veisles, tada tiesiog nuleiskite čia.

TOP MALE SEKSINIAI ŽAISLAI

1

Jessica Drake – apžvalga Masturbator

Tai daro “Dangaus” struktūros skelbimą dar malonesniu, nes priekinė kanalo pusė buvo suprojektuota itin siaurai.Skaityti visą apžvalgą
8.3
Geras pasirinkimas
7.1
Nuostabu
6.9
Nuostabu

4

Sekso žaislai Fleshlight Girls – Brown Pussy Misty Stone

“Bump N Grind” kanalas yra išskirtinė vidinė tekstūraSkaityti visą apžvalgą
6.9
Nuostabu

5

Masažas Nude Pussy Bibi Jones

Snaigiai dengiami labai tankūs tekstūros smūgiaiSkaityti visą apžvalgą
6.7
Nuostabu
3.3
“Runner-Up”

7

Fleshlight skrydžio piloto ir instruktoriaus apžvalga

Geriausias pasirinkimas už jūsų pinigus, labai rekomenduojame!Skaityti visą apžvalgą
8.4
Mūsų pasirinkimas
Labiausiai intensyvaus

“Destroya” yra viena iš intensyviausių tekstūrų, bet labai platus ir slėgio įvairovė tinka visiems vyrams.

Geriausi vyriški sekso žaislai: reklama, perdaug, juokauja ir nežinojimas

Įvairūs meilės žaislų gamintojai ir sekso parduotuvės vilioja vyriškąjį klientą su apgaulingais gaminių aprašymais ir puošia žaislų produktų iliustracijas, kad pasaulyje nėra nieko gražesnio nei vyrų, turinčių silpną spektaklio vibratorių, svaiginančius masturbatorius, ir baisių sekso lėlių. Tačiau daugybė atšokusių klientų (ir, žinoma, mes ir “Lovetoytest”) patyrėme patys, kad praktinė realybė su žaislais atrodo kitokia.

Kišenė Vagina Review
Geriausias sekso žaislų palyginimas

Nustatyta, kad 80% moterų žaislų ir 20% vyrų žaislų santykio sekso žaislų kūrėjai, kurie vis tiek yra vyrai, atrodo, pamiršo savo seksą. Mes taip pat drįsime pasakyti, kad dauguma produktų nebuvo išbandytos dėl naudos vystymo metu.

Dauguma siūlomų erotiškų straipsnių gali būti vadinami tik “vyriškais sekso žaislais”, kaip sako gamintojai, – “įdomūs” straipsniai. Patenkinama stimuliacija? Tai nėra gerai! Nesvarbu, ar tai yra grynas godumas pelnui, ar ne taip paprasta naudoti žaislą patenkinamam stimuliavimui, mes nežinome.

Pasirinkimas yra didžiulis. Mes ieškojome jūsų ekstensyviai, suklijuotų katalogų kalnuose ir tyrinėjome JAV vyrų sekso žaislų testų puslapius ir forumus bei bandėme pristatyti geriausius sekso žaislus.

Remiantis mūsų išvadomis, mūsų Lovetoy testų forumo nuomonėmis ir pačiais mūsų eksperimentais paaiškėjo, kad varpui iš tikrųjų reikia tik dviejų dalykų: arba tarptinkliniu stimuliavimu, naudojant “urvą” ar savo ranką, ar stiprią vibraciją.

Vyriški sekso žaislai turi panašius pirkimo kriterijus, kaip moterų sekso žaislai. Išvaizda, spalva, forma ir kvapas yra tokie pat svarbūs, kaip ir apimtis (lengvi), patogi vartotojui, nekenksmingumas sveikatai ir higiena. Mes stengiamės parašyti savo vyrų sekso žaislus sunkiai, bet teisingai vieno žmogaus akyse. Naudodamiesi šiuo vadovu, mes norėtume parodyti jums grubią kryptį, kaip padaryti masturbaciją dar įvairesnę.

Geriausia sex toys for men
Geriausi vyriški sekso žaislai

Geriausi vyriški sekso žaislai su įspūdinga stimuliacija: Masturbacija ir dirbtinė pūlingas

Kadangi varpelis yra įsiskverbęs į makštį, gamta nustatė, kad “geriausią” dalį ypač skatina varpos galo ir jo šaknų nugrimzdimas aukštyn ir žemyn.

Į viršų Fleshlight Patikrinkite kainą Trumpas išmokas
�� “Fleshlight” skrydis
(Mūsų pasirinkimas)
Kompaktiška, puiki forma
�� Fleshlight Destroya
(Intensyvus)
Labai stora ir intensyvi tekstūra
Tori Black
(“Runner-Up”)
Tvari stimuliacija
Fleshskins – rankena Labai atsargus ir lengvai paslepiamas
Turbinos uždegimas Gerai, bet ne palygina su kitais

Statyba vyrų sekso žaislai tikrai nėra lengva užduotis.
Bet jie egzistuoja: alternatyva dešinei rankai!
Geriausi vyriškos lyties masturbatoriai patogi kišeninė forma, dirbtinės pūlingos realiu gyvenimo dydžiu ir tikros liemens imitacijos su sėdmenimis ir šlaunimis.

Kokios sekso žaislų medžiagos yra nekenksmingos?

Pirkdami geriausius vyrų sekso žaislus, didelius ar mažus, turėtumėte įsitikinti, kad medžiaga yra nekenksminga sveikatai. Nepirkite žaislų, kurie vadinami “Flutsch-Material” arba “Jelly”. Jie dažnai yra kancerogeninių ir genetiškai kenksmingų ingredientų, kurie buvo uždrausti vaikų žaislų pramonei visoje JAV daugelį metų.

 best male sex toys on the market
Kišeniniai pussies yra geriausi vyrų masturbatoriai rinkoje

Geresni yra vyriški žaislai, pagaminti iš silikono, žinomi TPR (termoplastinė guma), TPE (Temoplastic Elastomer), EPDM arba parduodamų pavadinimų, tokių kaip UR3, Ultra-realistiškas, Loveclone, Cyberskin, Superskin ir kt. Taip pat naudinga frazė “ftalatas”. Deja, daugelis vyrų sekso parduotuvių dar nežino, ką jie parduoda. Vargu ar bet kokioje kitoje pramonėje tokie prastai apmokyti “specialistai” kaip erotinė pramonė. Klauskite arba perskaitykite mūsų forume prieš pirkdami.

Mūsų pasirinkimas

Ši versija yra labai populiari “Amazon”, tai net geriausias visų modelių pardavimas. Tai greičiausiai daugiausia dėl mažos kainos. & # x1f609;

Kokie geriausi sekso žaislai pirkti?

Nesvarbu, ar norite nusipirkti didelę ar mažą meilės žaislą, galite ją išlaikyti priklausomai nuo jūsų skonio ir piniginės.
Tačiau geras “dryžuotas žaislas” turėtų būti tvirtai susistemintas viduje. Tai nereiškia mažų įvairių pigių žaislų kalvų, tačiau geros lamelės, ilgi spuogai, skersiniai šonkauliai, skirtingi vidiniai diametrai ir lenkti kanalai yra geri.

Tikrasis makštis taip pat nėra lygus, bet natūraliai išlenktas ir turi skirtingas paviršiaus struktūras. Be to, kanalas turėtų būti gražiai siauras ir neturi būti trijų centimetrų skersmens net atsipalaidavęs. Jausmas, kai masturbuoju, yra puikus. Net “dešinysis” negali sukelti tokių jausmų.

Vibruojanti stimuliacija: geriausi vyriški sekso žaislai pabandyti

Paprastas strypų vibratorius yra netinkamas daugumai vyrų, kad sukeltų orgazmą. Vibracija yra apibūdinama kaip “graži” arba “maloni”, bet nieko daugiau. Tai reiškia, kad kartais net geriausi vyriški žaislai, pagaminti naudojant 3 voltų variklius su baterijomis (t.y., visi vibro kiaušiniai, mestieji vibratoriai ar jų komponentai) neveikia. Kadangi sekso žaislas turėtų ne tik kvėpuoti, bet ir patenkinti. Galite išgelbėti pinigus už aukštesnės kokybės gaminius.

Mes pateisiname faktą, kad klitoris turi žymiai didesnį nervų tankį kvadratiniam centimetrui nei varpui. Todėl, norint, kad moteris nuoširdžiai žąstųsi, moteris užtektų normalaus lazdelės vibratoriaus.

Mes apklausėme 30 vyrų ir pasirodė, kad išmatuojamas diapazonas nuo 400 m / s2 su dažniu nuo 50 iki 130 Hz yra orgazmiškai intensyvus. Daugumai vyrų reikalinga lėta ir labai stipri vibracija. Deja, dauguma Azijos pigių sekso žaislų yra per greitai ir per silpni.
Vibro kiaušinių žaislai taip pat parduodami kaip rinkinys su dirbtiniu pūlingu. Tik penktos vibracijos dalis pasiekia varpą.

Kuris žaislas yra geriausias?

Mes turėjome tik gerą patirtį su įvairiais masažo prietaisais ir vibratoriais iš “VibroStyle”. Neabejotinas dalykas yra tai, kad įrenginiai yra prijungiami. Bet “geras dalykas, nori galios”. Mūsų manymu, neprilygstamas masažas, kaip “Tappy Massager” arba “Magic Wand II” arba “III”, yra geresnis už vibruojančią odos spalvos malonumo grotę.

Pripučiamos vyrų sekso lėlės – Oi siaubo! O siaubo!

Geriausios sekso lėlės yra taip pat vadinamos meilės lėlėmis, guminėmis lėlėmis ar jūrininkų liemenėmis.
Šie erotiniai straipsniai dažnai yra daug juoko, šnabždėjimo ir įžeidžiančios reklamos. “Ji visada gali, ji visada nori, ir ji atrodo karšta”.

Tačiau pirkdami turite būti atsargūs. Tai, kas siūloma klientams šiame rinkos segmente, ypač nenaudoja karvės odų. Jei esate protingas, neturėtumėte nusipirkti pigių kopijų (mažiau nei 150 $). Geriausi vyriški sekso žaislai jums kainuoja, bet jie truks visą gyvenimą. 

Ant pakuotės

Iš išorės ant pakuotės yra atspausdintos geriausios vyrų sekso lėlės su gražiais veidukais. Tuo pačiu metu langelio turinys gali būti gana nustebinantis.

Jūs gaunate guminę lėlę iš dėžutės, jūs gaunate didžiulį siaubą. Ugly yra tikras nepakankamas pasitenkinimas. Neišvengiamas ir, mūsų manymu, klientas yra sąmoningai bambukas. Jūs tiesiog išparduokite kiaulę.

Vargu ar sekso parduotuvė demonstruoja meilės lėlės ir kitus žaislus nepakuotiems. Kai kuriose sekso parduotuvėse net negalite ištraukti lėlių iš pakuotės, nes tai įpareigoja nusipirkti!

Vyrų sekso lėlių struktūra

Daugumai guminių lėlių, atrodo, yra standartinė forma iš minkšto PVC (oru matraco stiliaus) iš to paties gamintojo. Paprastas modelis, taip sakant. Dydis yra maždaug 4,5 pėdos ir galvos, rankų ir kojų formos yra beveik visur vienodos. Šilkografija naudojama nuotraukų pavyzdžiams spausdinti ar kiniškiems veido bruožams užsieniečiams. Taip pat siūlomi vadinamieji 3D veidai. Žaislų veidas yra kaukės formos (taip pat dažnai Azijos formų) formos ir netgi yra su sintetiniais plaukais.

Dauguma žaislų lėlių turi tą patį dydžio krūtinę su išspausdintais speneliais. “Deluxe” versijoje yra nenatūralios didelės krūtys su didelėmis spenelėmis. Geriausi pasirinktos lėlės yra sukurtos pagal jūsų poreikius.

Be to, dauguma žaislų modelių turi tą patį pūlingumą. Turi būti priverstinai išsišakojusios PVC akį (dažnai vadinamą Višnu) – susidaro aštri kraigas. Už jos yra plastikinis kanalas be jokios struktūros ir be galimybės išvalyti pūlingumą. Jausmas yra labai blogai.

Prabangiausios geriausios meilės sekso lėlės turi išimamą pūlingą. Tada pastatytas optiškai nesėkmingas kanalas, į kurį gali būti matomas pūlingas ir išangė. Odos medžiagos laikomos medžiagomis. Tai vienintelis protingas veiksmingos sekso lėlės variantas (be dizaino).

Išvardyti defektai dažnai yra apipavidalinti drabužiais, apšvietimo efektais ir viskas įmanoma, kad įtikintų vieną ar kitą žmogų pirkti. Tikrai puikiai yra brangūs “First Androids” arba “Mechadoll” modeliai. Gamintojai gamina lėlių iš silikono ir plastiko kombinacijų. Tačiau jie taip pat kainuoja nuo 3000 EUR aukštyn.

Siurbliai: ne geriausi vyriški sekso žaislai rinkoje

Net jei mes jau aptarėme kategorijos varpos siurblius kitame skyriuje, norime pateikti keletą patarimų, siekiant išsamumo.

Išmintingos sekso parduotuvės neužkietėja nuo malonumo girti varpos siurblių. Tai tikrai netiesa.
Vienintelis būdas išvengti orgazmo – sukurti vakuumą. Penio negalima melžti arba priverstinai ejakuliuoti. Tai nepadeda klijuoti kiaušinį į plastikinį cilindrą.

Viskas, ką jūs galite padaryti, tai sustiprinti erekciją ir sustiprinti varpą kelias minutes. Tai neturėtų būti pervertinta ir neturėtų būti atliekama reguliariai, nes mes manome, kad erekcijos audinio elastingumas mažėja su įprastais pernelyg didelio krūvio ir erekcijos problemomis..

Geriausi žaislai yra tik varpos stimuliatoriai, dirbantys su mechanine stimuliacija IR neigiamu slėgiu. Puikus pavyzdys yra “VENUS 2000”.

PROSTATŲ STIMULIATORIAI: INTENSYVAS PATIRTIS

Jei ieškote kitokio masturbavimo įdomybės, “Prostata” sekso žaislai yra tinkamas pasirinkimas. Tinkamai pritaikytą vibraciją gali sukelti ne tik moterys, bet ir vyrai. Pavyzdžiui, kunigaikštis specialiai stimuliuoja P-tašką ir tarpą, kuris žada visiškai naujas jausmus.

PENISAS PUMPS: KIETAS MOKYMAS

Pasaulyje tikriausiai nėra vienintelio vyrų sekso žaislų, kurie dar negirdėjo, kaip jis galėtų šiek tiek pagerinti savo geriausią kūrinį. Dėl geriausio vyriškojo varpos siurblių šis noras dabar gali būti įvykdytas. Naudojant reguliariai, siurbliai padeda pasiekti didesnes, stipresnes ir ilgesnes erekcijas.

Alternatyva varpos siurbliams yra varpos žiedai, kurie taip pat suteikia daugiau tvirtumo dėl kraujo perkrovos. Ypač populiarios yra vyrų varpos žiedai su integruotomis vibražolėmis, papildomai stimuliuojančioms, pavyzdžiui, “Yours” ir “Mine Ring” iš kolekcijos “Penkiasdešimt pilkos spalvos”.

Stimuliuojanti srovė – nepakankamai įvertinta stimuliavimo technika

Dirginanti srovė taip pat išsamiau aptariama kitame elektrosekso skyriuje. Tai labai gerai tinka varpos nervų ląstelių imitavimui. Tačiau tai ne kiekvieno puodelio arbata, nors tai tikrai gali būti puiki patirtis.

Priešingai kai kurioms mėgėjų nuomonei, mes norėtume įspėti, kad nesistengsime eksperimentuoti su savaime pagamintiems elektrodams ar net prietaisams. Prašome naudoti tik esamus įtampą turinčius prietaisus, patvirtintus naudoti su medicinos prietaisais.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics