& # x1f525; Labākās seksa rotaļlietas 2018. gadā 2021 thesocialu101.com

& # x1f525; Labākās seksa rotaļlietas 2018. gadā

Sadaļā Best male Sex Toys varat iegūt daudzus priekšmetus, padomus, trikus un ziņojumus par vīriešu seksualitāti. Jūs saņemsiet padomus masturbācijai, instrukcijas par sūkņu lietošanu un dažādu masturbatoru salīdzinošo testēšanu.

Taču tēmas, kas ir tabu daudziem vīriešiem ASV, tiek apspriestas arī šeit. Neviens heteroseksuāls cilvēks nekad nav domājis par anālās stimulācijas priekiem. Mērķa masāža aizmugurē var radīt neapmierinātas laimes jūtas.

Ja jūs vēlētos uzzināt vairāk padomu par vīriešu seksa vislabākajām rotaļlietām, seksuālajām šķirnēm vīriešiem, pēc tam vienkārši atlaidiet šeit.

TOP MALE SEX ROTAĻLIETAS

1

Jessica Drake – Pārskats Masturbators

Tas padara “Debesu” struktūras publicēšanu vēl patīkamāku, jo kanāla priekšējā puse bija izveidota ļoti šaurs.Lasiet pilnu atsauksmi
8.3
Laba izvēle
7.1
Satriecošs
6.9
Satriecošs
6.9
Satriecošs

5

Masāža Nude Pussy Bibi Jones

Sanaļa pārklāj ar ļoti blīvu tekstūras izciļņiemLasiet pilnu atsauksmi
6.7
Satriecošs

6

Labākā reālistiskā tekstūra Fleshlight: Pussy Tera Patrick

Darbojas kā aprakstīts, materiāls jūtas ļoti mīksts un labs.Lasiet pilnu atsauksmi
3.3
Otrās vietas ieguvējs
8.4
Mūsu izvēle
Visintensīvāk

Destroya ir viena no visintensīvākajām tekstūrām, bet ar lielu dažādību platumā un spiedienā, kas piemērota visiem vīriešiem.

Fleshlight best sleeve review

Labākās vīriešu dzimuma rotaļlietas: reklāma, pārspīlēšana, jokošana un nezināšana

Dažādi mīlas rotaļlietu ražotāji un seksa veikali sašveido vīriešu klientu ar smalkiem produktu aprakstiem un izrotātām rotaļlietu produktu ilustrācijām, ka pasaulē nav nekā skaistāka nekā vīriešu vibratori ar vāju veiktspēju, smirdoši masturbatori un šausmīgi seksa lelles. Bet neskaitāmie atbaidītie klienti (un, protams, arī mēs, Lovetoytestā), esam pieredzējuši, ka praktiska realitāte ar rotaļlietām izskatās citāda.

Kabatas Vagina Review
Labākais vīriešu dzimuma rotaļlietu salīdzinājums

Ar aptuveni 80% sieviešu rotaļlietu un 20% vīriešu rotaļlietu attiecību, seksa rotaļlietu izstrādātāji, kas visbiežāk ir vīrieši, šķiet, ir aizmirsuši savu dzimumu. Mēs arī uzdrošinās teikt, ka vairums produktu izstrādes laikā nav pārbaudīti ieguvumi.

Lielāko daļu no piedāvātajiem erotiskajiem izstrādājumiem var saukt tikai par “jautriem” izstrādājumiem, kā paši vīrieši sūdzas par seksa rotaļlietu ražotājiem. Apmierinoša stimulācija Tas nav labi! Neatkarīgi no tā, vai tā ir tīra alkatība peļņai, vai arī, iespējams, nav tik viegli lietot rotaļlietu, lai panāktu apmierinošu stimulāciju, mēs nezinām.

Izvēle ir milzīga. Mēs esam meklējuši jūs plaši, velmēti katalogu kalnus un izpētījuši ASV vīriešu seksa rotaļlietu pārbaudes lapas un forumus un mēģina iepazīties ar labākajām seksa rotaļlietām.

Ar mūsu atklājumiem, mūsu Lovetoy testa foruma atzinumiem un mūsu pašu eksperimentiem izrādījās, ka dzimumloceklim patiesībā vajadzīgas tikai divas lietas: vai nu rouminga stimulēšana ar “alu” vai ar roku, vai arī spēcīga vibrācija.

Vīriešu dzimuma rotaļlietām ir līdzīgi pirkšanas kritēriji kā sieviešu seksa rotaļlietas. Izskats, krāsa, forma un smarža ir tikpat svarīgas kā apjoms (smacking), lietotājdraudzīgums, nekaitīgums veselībai un higiēnai. Mēs cenšamies rakstīt savus vīriešu seksa rotaļlietas ziņojumus grūti, bet taisnīgi viena cilvēka acīs. Ar šo ceļvedi mēs vēlētos jums parādīt aptuvenu virzienu, kā padarīt masturbāciju vēl daudzveidīgāku.

Labākais sex toys for men
Labākās vīriešu seksa rotaļlietas

Labākās vīriešu dzimuma rotaļlietas ar iespaidīgu stimulāciju: masturbators un mākslīgais incītis

Tā kā dzimumloce ir izdalījusies maksts, daba ir pierādījusi, ka “vislabāko daļu” īpaši stimulē dzimumlocekļa gala un tā saknes uzkrāšanās uz augšu un uz leju.

Augšā Fleshlight Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
�� Fleshlight lidojums
(Mūsu izvēle)
Kompakta, perfekta forma
�� Fleshlight Destroya
(Intensīva)
Ļoti saspringta un intensīva tekstūra
Tori Black
(Otrās vietas ieguvējs)
Ilgtspējīga stimulācija
Mīklas skrūves – rokturis Ļoti diskrēta un viegli noslēpta
Turbo aizdedze Labi, bet ne salīdzina ar citiem

Cilvēku seksa rotaļlietu izveide noteikti nav viegls uzdevums.
Bet tie pastāv: alternatīva labajai rokai!
Labākais vīriešu dzimuma masturbators ar ērtu kabatas formātu, mākslīgās pussies reālistiskajā dzīvības izmērā un īstas torsa imitācijas ar sēžamvietām un augšstilbiem.

Kādi seksa rotaļlietu materiāli ir nekaitīgi?

Pērc vislabākās vīriešu seksa rotaļlietas, lielas vai mazas, jums vajadzētu pārliecināties, ka materiāls ir nekaitīgs veselībai. Nepērciet rotaļlietas, ko sauc par “Flutsch-Material” vai “Jelly”. Tie bieži satur kancerogēnas un ģenētiski kaitīgas sastāvdaļas, kas gadiem ilgi ir aizliegtas bērnu rotaļlietu nozarē visā ASV..

 best male sex toys on the market
Pocket pussies ir labākie vīriešu masturbatori tirgū

Labāk ir vīriešu rotaļlietas no silikona, TPR (termoplastiska gumija), TPE (Temoplastiskais elastomērs), EPDM vai tirdzniecības nosaukumi, piemēram, UR3, Ultra-reālistiska, Loveclone, Cyberskin, Superskin uc ir zināmas. Frāze “bez ftalāta” arī ir noderīga. Diemžēl daudzi vīriešu seksa veikali joprojām nezina, ko viņi pārdod. Tikai citā nozarē ir tik slikti apmācīti “speciālisti” kā erotiska rūpniecība. Pirms iegādājaties, jautājiet vai lasiet mūsu forumā.

Mūsu izvēle

Šī versija ir ļoti populāra Amazonā, tā ir pat visu modeļu labākā pārdošana. Tas, iespējams, galvenokārt ir zemās cenas dēļ. & # x1f609;

Kuras labākās seksa rotaļlietas nopirkt?

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nopirkt lielu vai mazu mīlas rotaļlietu, jūs varat padarīt to atkarīgu no jūsu gaumes un maka.
Tomēr labai “svītrainām rotaļlietai” jābūt stingri strukturētai iekšpusē. Tas nenozīmē, ka dažādu lētu rotaļlietu mazie pakalni, bet labas lameles, garie pūtītes, šķēršļi, dažādi iekšējie diametri un izliektie kanāli ir labi.

Patiesa maksts nav arī gluds, bet dabiski izliekta un tai ir dažādas virsmas struktūras. Turklāt kanālam vajadzētu būt skaisti šaurām, un tā nedrīkst būt arī trīs centimetru diametra, pat ja tas ir atvieglots. Sajūta, kad masturbē ir lieliska. Pat labā roka nevar izraisīt šādas sajūtas.

Vibrējošā stimulācija: vislabākās vīriešu dzimuma rotaļlietas, lai mēģinātu

Vienkāršais stieņa vibrators nav piemērots lielākajai daļai vīriešu, lai radītu orgasmu. Vibrācija ir aprakstīta tikai kā “jauka” vai “patīkama”, bet nekas vairāk. Tas nozīmē, ka dažreiz pat labākās vīriešu rotaļlietas, kuru pamatā ir bateriju darbināmi 3 voltu motori (t.i., visas vibrācijas olas, cast-in vibratori vai to sastāvdaļas), neizdodas. Tāpēc, ka seksa rotaļlietai vajadzētu ne tikai dzirdēt, bet arī apmierināt. Jūs patiešām varat ietaupīt naudu par augstākas kvalitātes lietām.

Mēs attaisnojam realitāti faktā, ka klitoram ir ievērojami lielāks nervu blīvums uz kvadrātcentimetru nekā dzimumloceklis. Tādēļ sievietei bieži vien ir pietiekami parasts stienīša vibrators, lai cilvēks sirdī zīst.

Mēs intervēja 30 vīriešus un izrādījās, ka izmērāmā diapazons no 400 m / s2 ar frekvenci no 50 līdz 130 Hz ir visvairāk orgasmiski intensīvs. Lielākajai daļai vīriešu ir nepieciešama lēna un ļoti spēcīga vibrācija. Diemžēl lielākā daļa Āzijas lētu seksa rotaļlietu ir pārāk ātri un pārāk vāji.
Vibro olu rotaļlietas tiek pārdotas arī kā komplekts ar mākslīgo pussy. Tikai vibrācijas daļa sasniedz dzimumlocekli.

Kādas rotaļlietas ir labākās?

Mums bija tikai laba pieredze ar dažādām masāžas ierīcēm un vibratoriem no VibroStyle. Neizdevīgā situācija šeit noteikti ir fakts, ka ierīces ir vadāmas. Bet “laba lieta, grib spēku”. Pēc mūsu domām, neierobežots masētājs, piemēram, Tappy Massager vai Magic Wand II vai III, ir labāks par vibrējošu, ādas krāsainu izklaides grotu.

Piepūšamās vīriešu dzimuma lelles – Ak, šausmas! O šausmas!

Labākās seksa lelles sauc arī par mīlas lellēm, gumijas lellēm vai jūrnieku līgavām.
Šie erotiskie raksti bieži vien ir ļoti smieklīgi, smaidoši un aizvainojoši. “Viņa vienmēr var, viņa vienmēr grib, un viņa izskatās karsta.”

Bet, pērkot, jums ir jābūt uzmanīgiem. Tas, kas tiek piedāvāts klientiem šajā tirgus segmentā, jo īpaši neattiecas uz govs ādas. Ja jums ir saprātīgi, jums nevajadzētu iegādāties lētas kopijas (mazāk par 150 ASV dolāriem). Labākās vīriešu seksa rotaļlietas maksās jums veiksmi, taču tās ilgs mūžs. 

Uz iepakojuma

Uz ārpuses uz iepakojuma ir uzdrukātas labākās vīriešu dzimuma lelles ar diezgan sejām. Tajā pašā laikā kastes saturs var būt diezgan pārsteidzošs.

Jūs saņemat gumijas lelle no kastes, jūs saņemat milzīgu šausmu. Ugly ir īsts nepietiekams novērtējums. Uninhibited un, pēc mūsu domām, klients ir apzināti bamboozled. Jūs burtiski iegādājaties cūku.

Diezgan seksa veikalā mīlas lelles un citas rotaļlietas tiek neiepakotas. Dažos seksa veikalos jūs pat nevarat ņemt lelles no iepakojuma – jo tas liek nopirkt!

Vīriešu dzimuma lelles struktūra

Lielākajai daļai gumijas lellu, šķiet, ir tāda standarta forma no mīksta PVC (gaisa matrača stila) no tā paša ražotāja. Pamatmodelis, tā sakot. Izmērs ir apm. 4,5 pēdas un galvas, roku un kāju forma gandrīz visur ir vienāda. Sietspiede tiek izmantota, lai drukātu fotoattēlu modeļus vai svešzemju galvas ķīniešu sejas funkcijas. Tika piedāvātas arī tā sauktie 3D sejas. Rotaļu seja ir maskas forma (ar bieži vien arī Āzijas formām), un tās ir pat aprīkotas ar sintētiskiem matiem.

Lielākajai daļai rotaļu lelli ir tāds pats krūšu izmērs ar drukātiem sprauslas. “Deluxe” versijai ir apaļas nedabiskas lielas krūtis ar lielām sprauslām. Labākās pielāgotās lelles tiek veidotas saskaņā ar jūsu vajadzībām.

Turklāt lielākajai daļai rotaļlietu modeļu ir vienāds incītis. PVC saite (bieži dēvēta par kauliņu) ir piespiedu kārtā jāizrauj – izveidojas asa grēda. Aiz tā ir plastmasas kanāls bez jebkādas struktūras un bez iespējas tīrīt incīli. Sajūta ir ārkārtīgi slikta.

Luksusa mīļākās seksa lelles ir noņemamas incītis. Tad tiek izveidots optiski neveiksmīgs kanāls, kurā aizmugurē var redzēt incīli un anālo atveri. Ādas materiāli kalpo kā materiāls. Tas ir vienīgais saprātīgais variants efektīvai seksa lellei (izņemot dizainu).

Norādītie defekti bieži vien ir rotāti ar drēbēm, gaismas efektiem un visu iespējamo, lai pārliecinātu vienu vai otru cilvēku nopirkt. Patiešām lieliski ir nopelnīti dārgi modeļi no First Androids vai Mechadoll. Ražotāji izgatavo lelles no silikona un plastmasas kombinācijām. Tomēr tie arī maksā no 3000 EUR uz augšu.

Sūkņi: nav labākās vīriešu seksa rotaļlietas tirgū

Pat ja mēs jau esam apsprieduši kategoriju dzimumlocekļa sūkņus citā nodaļā, mēs gribētu sniegt dažus padomus, lai nodrošinātu pilnīgumu.

Fancy seksa veikali nav kautrīgam prom no slavina dzimumlocekļa sūkņus, lai prieks. Tas noteikti nav taisnība.
Vienīgais veids, kā izvairīties no orgasma, ir radīt vakuumu. Dzimumlocekli nevar slaucīt vai piespiedu kārtā izšļakstīt. Tas nepalīdz ielīmēt olu uz plastmasas cilindra.

Viss, ko jūs varat darīt, ir nostiprināt savu erekciju un uzbriest savu dzimumlocekli uz dažām minūtēm. To nevajadzētu pārspīlēt, un to nevajadzētu izdarīt regulāri, jo mēs pieņemam, ka erektilā audu elastība samazinās ar regulāru pārslodzi un tiek sagaidītas erekcijas problēmas.

Labākās rotaļlietas ir tikai dzimumlocekļa stimulatori, kas strādā ar mehānisko stimulāciju un negatīvo spiedienu. Lielisks piemērs ir VENUS 2000.

PROSTATE STIMULATORI: INTENSĪVA PIEREDZE

Ja meklējat cita veida masturbācijas jautrību, Prostata seksa rotaļlietas ir pareizā izvēle. Pareizi pielietojot vibrācijas, ne tikai sievietes, bet arī vīrieši var tikt pakļauti īpaši vardarbīgiem kulminācijās. Piemēram, hercogs īpaši stimulē P-punktu un starpdzemdību, kas sola pilnīgi jaunas jūtas.

PENIS SŪKŅI: HARD MĀCĪŠANA

Pasaulē, iespējams, nav neviena vīriešu seksa rotaļlieta, kas vēl nav domājusi par to, kā viņš varētu nedaudz uzlabot savu labāko dziesmu. Pateicoties Best Male penis sūknēm šo vēlmi tagad var izpildīt. Regulāri lietojot, sūkņi palīdz sasniegt lielāku, spēcīgāku un ilgāku erekciju.

Alternatīva dzimumlocekļa sūkņiem ir dzimumlocekļa gredzeni, kas arī nodrošina lielāku izturību asins pārliešanas dēļ. Īpaši populāri ir vīriešu dzimumlocekļa gredzeni ar integrētām vibra lodes papildu stimulēšanai, piemēram, Jūsu un Mine Ring no “Piecdesmit pelēko toņu” kolekcijas.

Stimulējošā strāva – nepietiekami novērtēta stimulācijas tehnika

Kairinošs strāva tiek detalizēti aplūkota arī citā nodaļā par elektrošoka metodi. Tas ir ļoti piemērots dzimumlocekļa nervu šūnu simulēšanai. Tomēr tas nav ikviens tasi tējas, lai gan tas noteikti var būt lieliska pieredze.

Pretēji dažiem hobiju viedokļiem, mēs gribētu brīdināt eksperimentēt ar pašmāju elektrodiem vai pat ierīcēm. Lūdzu, izmantojiet tikai stimulējošas strāvas ierīces, kuras ir apstiprinātas lietošanai ar medicīnas ierīcēm.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics