& # X1f525; Najlepšie sexuálne hračky v roku 2018 2021 thesocialu101.com

& # X1f525; Najlepšie sexuálne hračky v roku 2018

V časti Najlepšie sexuálne hračky pre mužov získate početné položky, tipy, triky a správy o mužskej sexualite. Dostanete tipy na masturbáciu, pokyny na použitie čerpadiel a porovnávacie testy rôznych masturbácií.

Ale témy, ktoré sú pre mnohých mužov v USA tabu, sú tu tiež diskutované. Takmer žiadny heterosexuálny človek niekedy premýšľal o radosti z análnej stimulácie. Cieľová masáž zadnej časti môže spôsobiť nepríjemné pocity šťastia.

Ak by ste chceli vedieť viac tipov o najlepších mužských sexuálnych hračkách, sexuálnych odrodách pre mužov, potom jednoducho sem prejdite.

TOP MALE SEX HRAČKY

1

Jessica Drake – recenzia Masturbator

To robí uverejnenie “nebeskej” štruktúry o to viac potešujúce, pretože predná polovica kanála bola navrhnutá veľmi úzka.Prečítajte si celú recenziu
8.3
Dobrá voľba
7.1
Úžasné
6.9
Úžasné
6.9
Úžasné

5

Masáž Nude Pussy Bibi Jones

Stanal je pokrytý vysoko hustou štruktúrouPrečítajte si celú recenziu
6.7
Úžasné

6

Najlepšia realistická textúra Fleshlight: Pussy Tera Patrick

Funguje tak, ako bolo popísané, materiál sa cíti naozaj mäkký a dobrý.Prečítajte si celú recenziu
3.3
Druhý za víťazom
8.4
Náš výber
Najintenzívnejšie

Destroya je jedna z najintenzívnejších textúr, ale s veľkou rozmanitosťou v šírke a tlaku je vhodná pre všetkých mužov.

Fleshlight best sleeve review

Najlepšie sexuálne hračky: Reklama, preháňanie, žartovanie a nevedomosť

Rôzni výrobcovia láskavých hračiek a sexuálne obchody svedú mužského zákazníka s výstrednými produktovými popismi a zdobili ilustrácie hračiek, že na svete nie je nič krásnejšie ako používanie mužských vibrátorov so slabou výkonnosťou, páchnucimi masturbátormi a strašidelnými sexuálnymi bábikami. Ale nespočetní zákazníci (a samozrejme aj my v Lovetoytest) sme pre seba zažili, že praktická realita s hračkami vyzerá inak.

vreckový Vagina Review
Porovnanie najlepších sexuálnych hračiek

Pri odhadovanej 80% ženskej hračke a 20% pomere mužskej hračky sa zdá, že vývojári sexuálnych hračiek, ktorí sú väčšinou muži, zabudli na svoj vlastný sex. Tiež sa opovažujeme povedať, že väčšina výrobkov nebola testovaná počas vývoja.

Väčšinu ponúkaných erotických článkov možno nazvať len – ako samé výrobcovia Sex Sex – výrobcovia hovoria – ako “zábavné” – časopisy. Uspokojivá stimulácia? To nie je dobré! Či už je to čistá chamtivosť pre zisk, alebo či možno nie je tak jednoduché použiť hračku na uspokojivú stimuláciu, nevieme.

Výber je obrovský. Hľadali sme vás vo veľkej miere, prechádzali horami katalógov a skúmali v USA sexuálne testovacie stránky a fóra a pokúsili sa predstaviť najlepšie sexuálne hračky.

S našimi nálezmi, názormi nášho testovacieho fóra Lovetoy a tiež s našimi vlastnými pokusmi sa ukázalo, že penis skutočne potrebuje iba dve veci: Buď roamingová stimulácia pomocou “jaskyne” alebo vlastnou rukou, alebo silné vibrácie.

Mužské sexuálne hračky majú podobné nákupné kritériá ako ženské pohlavné hračky: Vzhľad, farba, tvar a vôňa sú rovnako dôležité ako objem (smacking), užívateľsky prívetivosť, neškodnosť pre zdravie a hygienu. Snažíme sa napísať našu sexuálnu hračku, ktorá je ťažká, ale spravodlivá v očiach jedného muža. S touto príručkou by sme vám chceli ukázať hrubý smer toho, ako robiť masturbáciu ešte rozmanitejšou.

najlepší sex toys for men
Najlepšie sexuálne hračky pre mužov

Najlepšie sexuálne hračky pre mužov s pôsobivou stimuláciou: Masturbátor a umelá mačička

Pretože penis je preniknutý do vagíny, príroda zistila, že “najlepšia časť” je zvlášť stimulovaná trením hore a dole na špičke penisu a jej koreň.

Najlepšie Fleshlight Skontrolujte cenu Krátke výhody
�� Fleshlight Flight
(Náš výber)
Kompaktný, dokonalý tvar
�� Fleshlight Destroya
(Intenzívny)
Veľmi pevná a intenzívna štruktúra
Tori Black
(Runner-Up)
Udržateľná stimulácia
Fleshskins – Grip Veľmi diskrétny a ľahko sa skrýva
Turbo zapaľovanie Dobre, ale nie je v porovnaní s ostatnými

Budovanie sexuálnych hračiek pre mužov určite nie je jednoduché.
Ale existujú: alternatíva k pravej ruke!
Najlepšie sexuálne masturbácie v praktickom vreckovom formáte, umelé kundičky v realistickej veľkosti života a skutočné napodobeniny trupu s hýždenami a stehnami.

Ktoré materiály sexuálnych hračiek sú neškodné?

Pri kúpe najlepších sexuálnych hračiek veľkého alebo malého, mali by ste sa uistiť, že materiál je zdraviu neškodný. Nekupujte žiadne hračky, ktoré sa nazývajú “Flutsch-Material” alebo “Jelly”. Často obsahujú karcinogénne a geneticky škodlivé zložky, ktoré boli zakázané v detskom hračkárskom priemysle po celú dobu rokov.

 best male sex toys on the market
Pocket kundičky sú najlepšie mužské masturbátory na trhu

Lepšie sú hračky mužské zo silikónu, TPR (termoplastický kaučuk), TPE (Temoplastický elastomér), EPDM alebo pod obchodnými názvami ako UR3, Ultra-realistické, Loveclone, Cyberskin, Superskin atď. Fráza “bez ftalátov” je tiež užitočná. Bohužiaľ, mnoho sexuálnych obchodov stále nevie, čo predávajú. Takmer žiadny iný priemysel nemá takéto zle vyškolených “špecialistov” ako erotický priemysel. Opýtajte sa alebo si prečítajte na našom fóre ešte pred zakúpením.

Náš výber

Táto verzia je na Amazon veľmi populárna, je to aj najpredávanejší model všetkých modelov. Je to pravdepodobne spôsobené najmä nízkou cenou. & # X1f609;

Ktoré najlepšie sexuálne hračky kúpiť?

Či chcete kúpiť veľkú alebo malú lásku, môžete to urobiť závislým na vašej chuti a peňaženke.
Dobrá “pruhovaná hračka” by však mala byť silne štruktúrovaná vo vnútri. To neznamená malé kopce rôznych lacných hračiek, ale skutočné lamely, dlhé pupienky, priečne rebrá, rôzne vnútorné priemery a zakrivené kanály sú dobré.

Skutočná vagína nie je ani hladká, ale je prirodzene zakrivená a má rôzne povrchové štruktúry. Kanál by mal byť krásne úzky a nemal by mať priemer troch centimetrov, aj keď je uvoľnený. Pocit masturbácie je skvelý. Dokonca aj pravá ruka nemôže takýto pocit spustiť.

Vibračná stimulácia: Najlepšie sexuálne hračky pre mužov

Jednoduchý vibrátor tyče je pre väčšinu mužov nevhodný na dosiahnutie orgazmu. Vibrácie sú len “pekné” alebo “príjemné”, ale nič viac. To znamená, že niekedy dokonca aj najlepšie hračky pre mužov založené na 3-voltových motoroch poháňaných batériami (t. J. Všetky vibrové vajcia, obsadené vibrátory alebo ich komponenty) zlyhajú. Vzhľadom k tomu, sexuálna hračka by mala nielen mravce, ale tiež uspokojiť. Môžete naozaj ušetriť peniaze za kvalitnejšie veci.

Ospravedlňujeme realizáciu v tom, že klitoris má výrazne vyššiu nervovú hustotu na štvorcový centimeter ako penis. Preto normálny vibrátor tyčiek je často dostačujúci na to, aby žena urobila muža, aby sa zívol srdečne.

Vypočuli sme 30 mužov a ukázalo sa, že merateľný rozsah od 400 m / s2 s frekvenciou 50 až 130 Hz je najviac orgazmicky intenzívny. Väčšina mužov potrebuje pomalé a veľmi silné vibrácie. Bohužiaľ, väčšina ázijských lacných sexuálnych hračiek je príliš rýchla a príliš slabá.
Vibrové vajcia sú tiež predávané ako súprava s umelou mačičkou. Iba zlomok vibrácií sa dostáva do penisu.

Ktoré hračky sú najlepšie?

Máme len dobré skúsenosti s rôznymi masážnymi zariadeniami a vibrátormi z VibroStyle. Nevýhodou tu je určite skutočnosť, že tieto zariadenia sú drôtové. Ale “dobrá vec, chce moc”. Podľa nášho názoru je nezreagovaný masér, ako je Tappy Massager alebo Magic Wand II alebo III, lepší ako vibrujúca, pokožka pestovaná potešenie z jesene.

Nafukovacie mužské sexuálne bábiky – Oh horor! Horror!

Najlepšie sexuálne bábiky sa tiež nazývajú bábkové bábiky, gumené bábiky alebo námornícke nevesty.
Tieto erotické články sú často predmetom veľa smiechu, šepkania a ofenzívnej reklamy. “Vždy môže, vždy chce a vyzerá horúco.”

Ale musíte byť opatrní pri nákupe. Čo ponúkame zákazníkom najmä v tomto segmente trhu, nechodí pre hovädzie kože. Ak ste rozumní, nemali by ste kupovať lacné kópie (menej ako 150 $). Najlepšie sexuálne hračky vám budú stáť veľa šťastia, ale budú trvať celý život. 

Na obale

Na vonkajšej strane sú na balení vytlačené najlepšie sexuálne bábiky s peknými tvárami. Súčasne môže byť obsah krabice prekvapujúci.

Dostanete gumovú bábiku z krabice, dostanete úplnú hrôzu. Ošklivý je skutočné podhodnotenie. Neobmedzený a podľa nášho názoru zákazník je zámerne bamboozled. Doslova si kúpite prasa v hrdle.

Sotva sex shop zobrazuje lásky bábiky a iné hračky rozbalené. V niektorých obchodoch so sexom nemusíte dokonca ani vyberať bábiky z obalu – pretože to vyžaduje kúpiť!

Štruktúra mužských sexuálnych bábik

Pre väčšinu gumových bábik sa zdá, že je to štandardná forma vyrobená z mäkkého PVC (v štýle vzduchového matraca) od toho istého výrobcu. Základný model, aby som tak povedal. Veľkosť je cca. 4,5 ft a tvar hlavy, rúk a nôh je takmer všade rovnaký. Sieťotlač sa používa na tlač modelových fotografií alebo čínskych tvárových funkcií na cudzie hlavy. Takzvané 3D tváre sú tiež ponúkané. Tvár hračiek má tvar masky (s často aj ázijskými tvarmi) a sú dokonca vybavené syntetickými vlasmi.

Väčšina bábik hračky má rovnakú veľkosť poprsie s vytlačenými bradavkami. “Deluxe” verzia má kruhové neprirodzené veľké prsia s veľkými bradavkami. Najlepšie vlastné panenky sú vyrobené v súlade s vašimi potrebami.

Navyše, väčšina modelov hračiek má rovnakú mačičku. Páska z PVC (často nazývaná hymen) musí byť násilne odtrhnutá – vzniká ostrý hrebeň. Za ním je plastový kanál bez akejkoľvek štruktúry a bez možnosti vyčistiť kundičku. Ten pocit je strašne zlý.

Luxusné najlepšie sexuálne bábiky majú odnímateľnú kundičku. Potom je zabudovaný opticky neúspešný kanál, na ktorom je vidieť na zadnej strane mačička a konečník. Kožné materiály slúžia ako materiál. Toto je jediný rozumný variant účinnej bábiky (okrem dizajnu).

Tieto nedostatky sú často ozdobené oblečením, svetelnými efektmi a všetko, čo je možné presvedčiť, aby jeden alebo druhý muž kúpiť. Veľmi skvelé sú zatraceně drahé modely od First Androids alebo Mechadoll. Výrobcovia vyrábajú panenky zo silikónových a plastových kombinácií. Stali sa však aj od 3000 EUR nahor.

Čerpadlá: Nie sú to najlepšie sexuálne hračky na trhu

Dokonca aj vtedy, keď sme v ďalšej kapitole diskutovali o kategórii čerpadiel pre penis, chceli by sme tu uviesť niekoľko odporúčaní kvôli úplnosti.

Fancy obchody sex nie sú vystrašení od chvália penis čerpadlá pre potešenie. To určite nie je pravda.
Jediným spôsobom, ako sa vyhnúť orgazmu, je vytvoriť vákuum. Penis nemôže byť dojčený alebo násilne ejakulovaný. To nepomáha prilepiť vajcia k pasu na plastový valec.

Jediné, čo môžete urobiť, je posilniť erekciu a nabiť penis niekoľko minút. To by nemalo byť prehnané a nemalo by sa robiť pravidelne, pretože sa predpokladá, že elasticita erektilného tkaniva sa zníži s pravidelným preťažením a problémy s erekciou.

Najlepšie hračky sú iba stimulátory penisu, ktoré pracujú s mechanickou stimuláciou A negatívnym tlakom. Skvelým príkladom je VENUS 2000.

PROSTÁTOVÉ STIMULÁTORY: INTENZÍVNE SKÚSENOSTI

Ak hľadáte iný druh masturbácie zábavy, prostata Sex Toys je tou správnou voľbou. Nielen ženy, ale aj muži môžu byť vystavené mimoriadne násilným vyvrcholeniam správne aplikovanými vibráciami. Duke napríklad špecificky stimuluje P-bod a perineum, čo sľubuje úplne nové pocity.

PENISOVÉ ČERPADLÁ: HARD TRÉNING

Pravdepodobne neexistuje žiadna mužská sexuálna hračka na svete, ktorá sa už nepomyslela na to, ako by mal trochu zlepšiť svoj najlepší kúsok. Vďaka najlepším čerpadlám penisu pre mužov je toto želanie splnené. Pri pravidelnom používaní pomáhajú čerpadlá dosiahnuť väčšiu, silnejšiu a dlhšiu erekciu.

Alternatívou k penis pumpám sú penis krúžky, ktoré tiež poskytujú väčšiu pevnosť v dôsledku krvného preťaženia. Obzvlášť populárne sú mužské penisové krúžky s integrovanými vibračnými guličkami pre ďalšiu stimuláciu, ako je Váš a Mine Ring z kolekcie “Päťdesiat odtieňov šedej”.

Stimulačný prúd – podceňovaná stimulačná technika

Dráždivý prúd je tiež podrobnejšie rozpracovaný v ďalšej kapitole o elektrosexu. Je veľmi vhodný na simuláciu nervových buniek penisu. Nie je to však každý pohár čaju, aj keď to určite môže byť skvelý zážitok.

Na rozdiel od niektorých názorov fanúšikov by sme chceli varovať pred experimentovaním s vlastnými elektródami alebo dokonca zariadeniami. Používajte iba stimulačné prúdové zariadenia schválené na použitie so zdravotníckymi pomôckami.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics