🔥 Najlepsze zabawki męskie dla seksu w 2018 r 2021 thesocialu101.com

🔥 Najlepsze zabawki męskie dla seksu w 2018 r

W sekcji Najlepsze męskie zabawki seksualne dla mężczyzn dostaniesz liczne przedmioty, porady, sztuczki i raporty o męskiej seksualności. Otrzymasz wskazówki dotyczące masturbacji, instrukcje dotyczące korzystania z pomp i testów porównawczych różnych masturbatorów.

Ale tematy, które są tabu dla wielu mężczyzn w USA są również omawiane tutaj. Mało kto heteroseksualny człowiek kiedykolwiek myślał o radościach stymulacji analnej. Ukierunkowany masaż tylnej części pleców może tworzyć uczucia szczęścia undreamt-of.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej wskazówek na temat najlepszych męskich zabawek seksualnych, odmian seksualnych dla mężczyzn, to po prostu upuść tutaj.

NAJLEPSZE MĘSKIE ZABAWKI SEKSUALNE

1

Jessica Drake – Review Masturbator

To sprawia, że publikacja struktury “Niebiańskiej” jest tym przyjemniejsza, że przednia połowa kanału została zaprojektowana bardzo wąsko..Przeczytaj pełną recenzję
8.3
Dobry wybór
7.1
Niesamowite
6.9
Niesamowite
6.9
Niesamowite

5

Masaż Nagi Pussy Bibi Jones

Kanał pokryty bardzo gęstą strukturą nierównościPrzeczytaj pełną recenzję
6.7
Niesamowite

6

Najlepsza realistyczna tekstura Światło mizdrowe: Pussy Tera Patrick

Działa zgodnie z opisem, materiał czuje się naprawdę miękki i dobry.Przeczytaj pełną recenzję
3.3
Runner-Up
8.4
Nasz wybór
Najintensywniejsze

Destroya jest jedną z najbardziej intensywnych tekstur, ale o dużej różnorodności szerokości i nacisku jest odpowiednia dla wszystkich mężczyzn.

Światło cielesne best sleeve review

Najlepsze męskie zabawki seksualne: Reklama, przesada, żart i ignorancja

Różni producenci zabawek miłosnych i sex shopy uwieść męskiego klienta za pomocą cuchnących opisów produktów i ozdobionych ilustracji produktów zabawkowych, że nie ma nic piękniejszego na świecie niż użycie męskich wibratorów o słabej wydajności, śmierdzące masturbatory i okropne lalki seksualne. Ale niezliczona liczba odbijanych klientów (i oczywiście my, oczywiście my w Lovetoytest, zbyt) doświadczyli dla siebie, że praktyczna rzeczywistość z zabawkami wygląda inaczej..

Kieszeń Vagina Review
Porównanie zabawek typu Best Male Sex

Szacuje się, że 80% zabawek damskich i 20% zabawek męskich, twórcy zabawek seksualnych, którzy i tak są w większości męscy, zapomnieli o własnej płci. Ośmielamy się również powiedzieć, że większość produktów nie została przetestowana pod kątem korzyści w trakcie rozwoju.

Większość oferowanych artykułów erotycznych można nazwać tylko – jak mówią sami producenci zabawek męskich Sex – “zabawkami”. To nie jest dobra stymulacja? Czy jest to czysta chciwość dla zysku, czy może nie jest tak łatwo użyć zabawki do zadowalającej stymulacji, nie wiemy.

Wybór jest ogromny. Szukaliśmy dla Ciebie obszernie, walcowane góry katalogów i badane w USA męskie zabawki seksualne test strony i fora i staramy się wprowadzić na najlepsze zabawki seksualne..

Z naszych ustaleń, opinii naszego Lovetoy Test Forum, a także nasze własne eksperymenty okazało się, że penis rzeczywiście potrzebuje tylko dwie rzeczy: albo stymulacji roamingu za pomocą “jaskini” lub własną ręką, lub jednak silne wibracje.

Męskie zabawki seksualne mają podobne kryteria zakupu jak zabawki seksualne dla kobiet: wygląd, kolor, kształt i zapach są tak samo ważne jak objętość (smacking), przyjazność dla użytkownika, nieszkodliwość dla zdrowia i higieny. Staramy się pisać nasze męskie reportaże seks zabawki płci męskiej twardy, ale sprawiedliwy w oczach jednego mężczyzny. Z tym przewodnikiem, chcielibyśmy pokazać szorstkiemu kierunkowi, jak sprawić, że masturbacja jeszcze bardziej zróżnicowane.

Najlepszy sex toys for men
Najlepsze męskie zabawki seksualne

Najlepsze męskie zabawki seksualne z imponującą stymulacją: Masturbator i sztuczna cipka

Ponieważ penis jest wykonany do penetracji pochwy, natura ustaliła, że “najlepsza część” jest szczególnie stymulowane przez pocieranie w górę iw dół końcówki penisa i jego korzenia.

Światło mimiczne górne Sprawdź cenę Krótkie korzyści
�� Loty cielesne Loty
(Nasz pick)
Kompaktowy, doskonały kształt
�� Światło cielesne Zniszczenie
(Intensywne)
Bardzo zwarta i intensywna konsystencja
Tori Black
(Runner-Up)
Trwała stymulacja
Skóry miąższowe – uchwyt Wyjątkowo dyskretny i łatwy do ukrycia
Zapłon turbo Dobre, ale nieporównywalne z innymi

Budowanie męskich zabawek seksualnych zdecydowanie nie jest łatwym zadaniem.
Ale one istnieją: alternatywa dla prawej ręki!
Męskie Masturbatory Sex Best Mężczyzna w poręcznym formacie kieszonkowym, sztuczne szczenięta w realistycznej wielkości życia i prawdziwe imitacje tułowia z pośladkami i udami..

Które materiały zabawek seksualnych są nieszkodliwe?

Kupując najlepsze męskie zabawki seksualne, duże lub małe, należy upewnić się, że materiał jest nieszkodliwy dla zdrowia. Nie kupuj zabawek nazywanych “Flutsch-Material” lub “Jelly”. Często zawierają one rakotwórcze i genetycznie szkodliwe składniki, które od lat są zakazane w przemyśle zabawkarskim dla dzieci w USA..

 best male sex toys on the market
Kieszonkowe szczenięta są najlepszymi męskimi masturbatorami na rynku

Lepsze są męskie zabawki wykonane z silikonu, TPR (Thermoplastic Rubber), TPE (Temoplastical Elastomer), EPDM lub pod takimi nazwami handlowymi jak UR3, Ultra-Realistic, Loveclone, Cyberskin, Superskin itp. Niestety, wiele sex shopów męskich wciąż nie wie, co sprzedają. Niestety, w żadnej innej branży nie ma tak słabo wyszkolonych “specjalistów” jak przemysł erotyczny..

Nasz wybór

Ta wersja jest niezwykle popularna na Amazon jest nawet najlepiej sprzedającą się wersją wszystkich modeli. Wynika to prawdopodobnie głównie z niskiej ceny, czyli😉

Które najlepsze zabawki seksualne kupić?

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić dużą czy małą zabawkę miłosną, możesz sprawić, że będzie ona zależna od Twojego gustu i torebki..
Dobra “zabawka w paski” powinna być jednak mocno ustrukturyzowana wewnątrz. Nie oznacza to jednak, że małe wzgórza różnych tanich zabawek, ale prawdziwe lamele, długie pryszcze, skrzyżowane żebra, różne średnice wewnętrzne i zakrzywione kanały są dobre..

Prawdziwa pochwa również nie jest gładka, ale jest naturalnie zakrzywiona i ma różne struktury powierzchni. Ponadto kanał powinien być pięknie wąski i nie powinien mieć średnicy trzech centymetrów, nawet gdy jest zrelaksowany. Nawet “prawa ręka” nie może wywołać takich uczuć..

Stymulacja wibracyjna: Najlepsze męskie zabawki seksualne dla mężczyzn, aby spróbować

Prosty wibrator prętowy jest nieodpowiedni dla większości mężczyzn, aby doprowadzić do orgazmu. Wibracja jest opisywana tylko jako “ładne” lub “przyjemne”, ale nic więcej. Oznacza to, że czasami nawet najlepsze męskie zabawki oparte na silnikach 3-voltowych zasilanych bateryjnie (tj. wszystkie jaja wibracyjne, wibratory odlewane lub ich części składowe) nie powiodą się. Ponieważ zabawka seksualna nie tylko powinna być nie tylko mrowieć, ale również zadowolić. można naprawdę zaoszczędzić pieniądze na rzeczy wyższej jakości.

Uzasadniamy realizację w tym, że łechtaczka ma znacznie większą gęstość nerwów na centymetr kwadratowy niż penis. Dlatego normalny wibrator prętowy jest często wystarczające dla kobiety, aby mężczyzna yawn serdecznie.

Przeprowadziliśmy wywiady z 30 mężczyznami i okazało się, że mierzalny zakres od 400 m/s2 z częstotliwością od 50 do 130 Hz jest najbardziej intensywny orgazmicznie. Większość mężczyzn potrzebuje powolnych i bardzo silnych wibracji. Niestety, większość azjatyckich tanich zabawek seksowych jest zbyt szybka i zbyt słaba..
Zabawki z jajkiem Vibro są również sprzedawane jako zestaw ze sztuczną cipką. Tylko ułamek drgań dociera do penisa..

Które zabawki są najlepsze?

Mamy tylko dobre doświadczenia z różnymi urządzeniami do masażu i wibratorami z VibroStyle’a. Wadą jest z pewnością to, że urządzenia są podłączone przewodowo, ale “dobra rzecz, chce mocy”. Naszym zdaniem masażysta bezbarwny, taki jak Tappy Massager czy Magic Wand II lub III jest lepszy niż wibrująca, skórzana grota z przyjemnością..

Nadmuchiwane męskie lalki seksualne – Oh horror! O horror!!

Lalki Best Sex nazywane są również lalkami miłosnymi, lalkami gumowymi lub lalkami żeglarskimi.
Te erotyczne artykuły są często przedmiotem wielu śmiechów, szeptów i obraźliwych reklam: “Ona zawsze może, ona zawsze chce, a ona wygląda gorąco”.

Ale trzeba być ostrożnym przy zakupie. To, co jest oferowane klientom w tym segmencie rynku w szczególności nie idzie na skóry bydlęce. Jeśli jesteś rozsądny, nie należy kupować tanie egzemplarze (mniej niż 150$). Najlepsze męskie zabawki seksualne będą kosztować fortunę, ale będą one trwały całe życie. 

Na opakowaniu

Na zewnątrz na opakowaniu wydrukowane są najlepsze lalki płci męskiej o ładnych twarzach. Jednocześnie zawartość pudełka może być dość zaskakująca..

Dostajesz gumową lalkę z pudełka, dostajesz przerażenie. Ugly jest prawdziwym niedopowiedzeniem. Bez ograniczeń i naszym zdaniem, klient jest celowo bamboozled. Dosłownie kupujesz kota w poke..

Lalki i inne nie zapakowane zabawki, w niektórych sex shopach można nawet nie wyjmować lalek z opakowania – bo to zobowiązuje do zakupu!

Struktura lalek płci męskiej

Dla większości lalek gumowych wydaje się być standardowa forma wykonana z miękkiego PVC (w stylu materaca powietrznego) tego samego producenta. Podstawowy model, że tak powiem. Wielkość to ok. 4,5 ft, a kształt głowy, dłoni i stóp jest prawie wszędzie taki sam, sitodruk służy do drukowania zdjęć modelarskich lub chińskich rysów twarzy na obcych głowach. Oferowane są również tzw. twarze 3D. Twarz zabawek ma postać maski (często azjatyckiej), a nawet są one wyposażone w syntetyczne włosy..

Większość lalek zabawkowych ma ten sam rozmiar biustu z nadrukowanymi brodawkami sutkowymi. Wersja “Deluxe” ma okrągłe, duże piersi z dużymi brodawkami sutkowymi. Najlepsze lalki na zamówienie są wykonane zgodnie z Twoimi potrzebami..

Ponadto, większość modeli zabawek ma taką samą cipkę. Zakładka z PCV (często nazywana błoną dziewiczą) musi być siłą oderwana – tworzy się ostry grzbiet. Za nią znajduje się plastikowy kanał bez żadnej struktury i bez możliwości czyszczenia cipki. Uczucie jest strasznie złe.

Luksusowe najlepsze lalki miłosne sex mają wyjmowaną cipkę. Następnie wbudowany jest nieudany optycznie kanał, w którym cipkę i odbyt można zobaczyć na plecach. Materiały skórne służą jako materiał. Jest to jedyny sensowny wariant dla efektywnej lalki sex (oprócz projektu)..

Wymienione wady są często ozdobione ubraniami, efektami świetlnymi i wszystkim, co możliwe, aby przekonać jednego lub drugiego człowieka do zakupu. Naprawdę świetne są cholernie drogie modele z First Androids lub Mechadoll. Producenci produkują lalki z silikonowych i plastikowych kombinacji. Jednak kosztują one również od 3000 EUR w górę..

Pompy: Nie najlepsze męskie zabawki seksualne na rynku

Nawet jeśli już omówiliśmy kategorię pomp penisa w innym rozdziale, chcielibyśmy dać kilka wskazówek tutaj w celu uzupełnienia.

Fancy sex shopy nie boją się chwalić pompy penisa dla przyjemności. To zdecydowanie nie jest prawdą.
Jedynym sposobem na uniknięcie orgazmu jest wytworzenie podciśnienia. Penisa nie można doić lub wymuszony wytrysk. Nie pomaga przykleić żądzącego jajka do plastikowego cylindra..

Wszystko, co można zrobić, to wzmocnić erekcję i spęcznić penisa na kilka minut. Nie należy tego przesadzać i nie należy tego robić regularnie, ponieważ zakładamy, że elastyczność tkanki erekcji zmniejsza się wraz z regularnym nadmiernym rozciąganiem i należy się spodziewać problemów erekcji..

Najlepsze zabawki to tylko stymulatory penisa, które działają z mechaniczną stymulacją i podciśnieniem. Świetnym przykładem jest VENUS 2000.

STYMULATORY PROSTATY: INTENSYWNE DOŚWIADCZENIE

Jeśli szukasz innego rodzaju masturbacji zabawy, Prostata sex Toys jest właściwym wyborem. Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni mogą być doprowadzone do szczególnie brutalnych kulminacji przez prawidłowo stosowane wibracje. Duke, na przykład, specjalnie stymuluje P-spot i krocze, co obiecuje zupełnie nowe uczucia..

POMPY PENISA: TWARDE SZKOLENIE

Prawdopodobnie nie ma na świecie ani jednej męskiej zabawki seksualnej, która nie pomyślała jeszcze o tym, jak mógłby trochę poprawić swój najlepszy kawałek. Dzięki pompom Best Male Penis to życzenie może teraz zostać spełnione. Przy regularnym używaniu pompy pomagają osiągnąć większe, mocniejsze i dłuższe erekcje..

Alternatywą dla pomp penisa są pierścienie penisa, które również zapewniają większą jędrność z powodu zatkania krwi. Szczególnie popularne są męskie pierścienie penisa ze zintegrowanymi kulami wibracyjnymi dla dodatkowej stymulacji, takie jak Twój i Kopalnia Pierścień z kolekcji “Fifty Shades of Grey”..

Prąd stymulacji – niedoceniana technika stymulacji

Prąd drażniący jest również szczegółowo omówiony w innym rozdziale poświęconym elektroseksowi. Nadaje się on bardzo dobrze do symulacji komórek nerwowych penisa. Nie jest to jednak filiżanka herbaty dla każdego, choć z pewnością może to być wspaniałe doświadczenie.

.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics