& # x1f525; Nejlepší mužské sexuální hračky v roce 2018 2021 thesocialu101.com

& # x1f525; Nejlepší mužské sexuální hračky v roce 2018

V sekci Nejlepší mužské sexuální hračky získáte spoustu věcí, tipů, triků a zpráv o sexualitě mužů. Získáte tipy na masturbaci, pokyny pro použití čerpadel a srovnávací testy různých masturbátů.

Ale témata, která jsou tabu pro mnoho mužů v USA, jsou zde také diskutována. Málokterý heterosexuální člověk nikdy nepomyslel na radosti anální stimulace. Cílená masáž zadní části může vyvolat pocity štěstí.

Pokud byste se chtěli dozvědět více tipů o nejlepších mužských sexuálních hračkách, sexuálních odrůdách pro muže, pak jeďte sem.

TOP PÁNSKÉ SEX HRAČKY

1

Jessica Drake – recenze Masturbator

To dělá publikaci “Nebeské” struktury ještě příjemnější, protože přední polovina kanálu byla navržena velmi úzce.Přečtěte si celou recenzi
8.3
Dobrá volba
7.1
Skvělý
6.9
Skvělý
6.9
Skvělý

5

Masáž Nude Pussy Bibi Jones

Sánal pokrytý velmi hustými strukturamiPřečtěte si celou recenzi
6.7
Skvělý

6

Nejlepší realistická textura Fleshlight: Pussy Tera Patrick

Funguje podle popisu, materiál se cítí opravdu měkký a dobrý.Přečtěte si celou recenzi
3.3
Běhoun

7

Fleshlight Letový pilot a instruktor recenze

Nejlepší volba pro vaše peníze, velmi doporučit!Přečtěte si celou recenzi
8.4
Náš výběr
Nejintenzivnější

Destroya je jedna z nejintenzivnějších textur, ale s velkou rozmanitostí šířky a tlaku je vhodná pro všechny muže.

Fleshlight best sleeve review

Nejlepší mužské sexuální hračky: Reklama, nadsázka, žertování a nevědomost

Různí výrobci hraček a sexuálních obchůdků svedou mužského zákazníka s výmluvnými popisy výrobků a vyzdobili ilustraci hraček, že na světě není nic krásnějšího než použití mužských vibrátorů se slabým výkonem, smradlavými masturbacemi a příšernými sexuálními pannami. Ale nespočetné zákazníky (a samozřejmě i my v Lovetoytestu) jsme pro sebe zažili, že praktická realita s hračkami vypadá jinak.

Kapsa Vagina Review
Nejlepší mužské sexuální hračky srovnání

Při odhadované 80% ženské hračce a 20% poměru mužské hračky se zdá, že vývojáři sexuálních hraček, kteří jsou většinou muži, zapomněli na svůj vlastní sex. Rovněž si dovolíme říci, že většina produktů nebyla během vývoje testována.

Většina nabízených erotických článků může být nazvána pouze – jak říkají samčí výrobci sexuálních výrobků – jako “zábavné” předměty. Uspokojivá stimulace? To není dobré! Ať už je to čistá nenávist k zisku nebo zda snad není snadné použít hračku pro uspokojivou stimulaci, nevíme.

Výběr je obrovský. Prohledali jsme vás značně, prolistovali hory katalogů a zkoumali v amerických sexuálních hračkách zkušební stránky a fóra a pokusili jsme se představit ty nejlepší sexuální hračky.

S našimi zjištěními, názory našeho testovacího fóra Lovetoy a také s vlastními experimenty se ukázalo, že penis ve skutečnosti potřebuje pouze dvě věci: buď roamingovou stimulaci pomocí “jeskyně” nebo vlastní ruky, nebo silné vibrace.

Mužské sexuální hračky mají podobné nákupní kritéria jako ženské pohlavní hračky: Vzhled, barva, tvar a vůně jsou stejně důležité jako objem (smacking), uživatelská přívětivost, neškodnost pro zdraví a hygienu. Snažíme se psát naši sexuální hračku, tvrdě, ale ospravedlněná v očích jednoho muže. S touto příručkou bychom vám chtěli ukázat hrubý směr, jak dělat masturbace ještě více různorodou.

Nejlepší sex toys for men
Nejlepší sexuální hračky pro muže

Nejlepší mužské sexuální hračky s působivou stimulací: Masturbátor a umělá kundička

Vzhledem k tomu, že penis je proniknut do vagíny, příroda zjistila, že “nejlepší část” je zvláště stimulována třením špičkou penisu a její kořenem nahoru a dolů.

Nahoru Fleshlight Zkontrolujte cenu Krátké výhody
�� Fleshlight Flight
(Náš výběr)
Kompaktní, dokonalý tvar
�� Fleshlight Destroya
(Intenzivní)
Velmi těsná a intenzivní struktura
Tori Black
(Běžec)
Udržitelná stimulace
Fleshskins – Grip Extrémně diskrétní a snadno se schovává
Turbo zapalování Dobře, ale ne srovnávám s ostatními

Vytváření mužských sexuálních hraček rozhodně není snadný úkol.
Ale existují: alternativa k pravé ruce!
Nejlepší mužské pohlavní masturbace v praktickém kapesním formátu, umělé kundičky v realistickém životním rozměru a skutečné imitace trupu s hýždími a stehny.

Které materiály sexuálních hraček jsou neškodné?

Při nákupu nejlepších mužských sexuálních hraček, velkých nebo malých, byste se měli ujistit, že materiál je zdraví škodlivý. Nekupujte žádné hračky, které se nazývají “Flutsch-Material” nebo “Jelly”. Často obsahují karcinogenní a geneticky škodlivé složky, které byly zakázány v dětském průmyslu hraček po celé Spojené státy již řadu let.

 best male sex toys on the market
Pocket kundičky jsou nejlepší samčí masturbace na trhu

Lepší jsou hračky pro muže vyrobené ze silikonu, TPR (termoplastický kaučuk), TPE (Temoplastický elastomer), EPDM nebo pod obchodními názvy jako UR3, Ultra-Realistic, Loveclone, Cyberskin, Superskin atd. Výraz “bez ftalátů” je rovněž užitečný. Bohužel mnoho sexuálních obchodů stále neví, co prodávají. Málokterý jiný průmysl má špatně vyškolené “specialisty” jako erotický průmysl. Zeptejte se nebo si přečtěte na našem fóru ještě před zakoupením.

Náš výběr

Tato verze je pro Amazon velmi populární, je dokonce i nejprodávanějším modelům. To je pravděpodobně způsobeno především nízkou cenou. & # x1f609;

Které nejlepší sexuální hračky koupit?

Ať už chcete koupit velkou nebo malou lásku, můžete ji záviset na vaší chuti a kabelce.
Dobrá “pruhovaná hračka” by však měla být silně strukturovaná uvnitř. To neznamená malé kopce různých levných hraček, ale skutečné lamely, dlouhé pupínky, zkřížené žebra, různé vnitřní průměry a zakřivené kanály jsou dobré.

Pravá pochva není ani hladká, ale je přirozeně zakřivená a má různé povrchové struktury. Navíc kanál by měl být krásně úzký a neměl průměr ani tři centimetry, i když je uvolněný. Pocit, kdy je masturbace skvělý. Dokonce i “pravá ruka” nemůže vyvolat takové pocity.

Vibrační stimulace: Nejlepší mužské sexuální hračky k vyzkoušení

Jednoduchý tyčový vibrátor není vhodný pro většinu mužů, aby způsobil orgasmus. Vibrace jsou popsány pouze jako “pěkné” nebo “příjemné”, ale nic víc. To znamená, že někdy dokonce i nejlépe hračky pro muže založené na bateriích poháněných 3-voltových motorech (to jest všech vibro vajíček, odlitých vibrátorů nebo jejich komponent) selhávají. Vzhledem k tomu, že hračka pohlaví by neměla jen mravenčí, ale také uspokojit. Peníze můžete opravdu ušetřit na kvalitnější věci.

Ospravedlňujeme realizaci ve skutečnosti, že klitoris má výrazně vyšší hustotu nervů na čtvereční centimetr než penis. Proto je normální vibrátor pro tyče často dost pro ženu, aby člověka zívla srdečně.

Vyšetřili jsme 30 mužů a ukázalo se, že měřitelný rozsah od 400 m / s2 s frekvencí 50 až 130 Hz je nejvíce orgasmicky intenzivní. Většina mužů potřebuje pomalé a velmi silné vibrace. Bohužel většina asijských levných sexuálních hraček je příliš rychlá a příliš slabá.
Vibrové hračky se prodávají také jako sada s umělou kundičkou. Jen zlomek vibrací dosáhne penisu.

Které hračky jsou nejlepší?

Máme jen dobré zkušenosti s různými masážními zařízeními a vibrátory z VibroStyle. Nevýhodou je jistě skutečnost, že zařízení jsou propojena. Ale “dobrá věc, chce moc”. Podle našeho názoru je neotočený masér jako je Tappy Massager nebo Magic Wand II nebo III lepší než vibrující, kožená barevná rozkošná jeskyně.

Nafukovací panenky mužské pohlaví – Oh horor! Horor!

Nejlepší sexuální panenky se také nazývají panenky lásky, gumové panenky nebo námořní nevěsty.
Tyto erotické články jsou často předmětem hodně smíchu, šeptání a urážlivé reklamy. “Vždycky může, vždycky chce a vypadá horko.”

Ale při nákupu musíte být opatrní. To, co se zákazníkům nabízí zejména v tomto segmentu trhu, nespadá na kravské kravské. Pokud jste rozumní, neměli byste nakupovat levné kopie (méně než 150 $). Nejlepší sexuální hračky pro muže vám budou stát peníze, ale budou trvat celý život. 

Na obalu

Z vnějšku jsou na obalu vytištěny nejlepší panenky s pečlivými pohlavími. Současně může být obsah krabice překvapující.

Dostaneš gumovou panenku z krabice, dostaneš naprostou hrůzu. Ošklivý je skutečné podhodnocení. Neobvyklý a podle našeho názoru je zákazník záměrně bamboozled. Doslova kupujete prase v bičování.

Sotva sex shop ukáže lásky panenky a další hračky rozbalené. V některých obchodech se sexem nemusíte ani vybírat panenky z obalu – protože to vyžaduje nákup!

Struktura mužských sexuálních panenek

Pro většinu pryžových panenek se zdá, že je to standardní forma vyrobená z měkkého PVC (ve stylu vzduchového matrace) od stejného výrobce. Základní model, abych tak řekl. Velikost je cca. 4,5 ft a tvar hlavy, rukou a nohou je téměř všude stejný. Sítotisk se používá k tisku modelových fotografií nebo čínských obličejových prvků na cizích hlavách. Takzvané 3D tváře jsou také nabízeny. Tvár hraček má podobu masky (často také asijské) a jsou dokonce vybaveny syntetickými vlasy.

Většina hraček má stejné velikosti busty s tištěnými bradavky. “Deluxe” verze mají kulaté nepřirozené velké prsy s velkými bradavky. Nejlepší vlastní panenky jsou vyrobeny v souladu s vašimi potřebami.

Navíc, většina modelů hraček má stejnou kundičku. Páska PVC (často nazývaná hymen) musí být násilně odtrhnutá – vzniká ostrá hřeben. Za ním je plastový kanál bez struktury a bez možnosti čištění kočičky. Ten pocit je strašně špatný.

Luxusní nejlépe milované sexuální panenky mají odnímatelnou kundičku. Pak je vestavěn opticky neúspěšný kanál, do něhož je na zadku vidět kočička a konečník. Kožní materiály slouží jako materiál. Toto je jediná rozumná varianta pro účinnou sexuální panenku (kromě designu).

Uvedené vady jsou často zdobeny oděvy, světelnými efekty a vše, co je možné přesvědčit, aby jeden nebo druhý muž koupil. Opravdu jsou skvělé drahé modely od First Androids nebo Mechadoll. Výrobci vyrábějí panenky ze silikonových a plastových kombinací. Stojí však také od 3000 EUR nahoru.

Čerpadla: Nejsou to nejlepší hračky pro muže na trhu

Dokonce i v případě, že jsme již diskutovali o kategorii penisových pump v jiné kapitole, rádi bychom zde pár důvodů podali pro úplnost.

Fancy sexy obchody se nesmějí zdržovat od chválí penis čerpadla pro potěšení. To určitě není pravda.
Jediným způsobem, jak se vyhnout orgasmu, je vytvořit vakuum. Penis nemůže být dojčen nebo násilně ejakulován. To nepomáhá držet vejce chuti k plastovému válci.

Vše, co můžete udělat, je posílení vaší erekce a zvětšení penisu na několik minut. To by nemělo být přehnané a nemělo by se provádět pravidelně, protože předpokládáme, že se pružnost erektilní tkáně snižuje s pravidelnými nadměrnými roztažnostmi a problémy s erekcí.

Nejlepší hračky jsou pouze stimulátory penisu, které pracují s mechanickou stimulací a negativním tlakem. Velkým příkladem je VENUS 2000.

PROTITÉ STIMULÁTORY: INTENZIVNÍ ZKUŠENOSTI

Pokud hledáte jiný druh masturbace zábavy, Prostata Sex Toys je tou správnou volbou. Nejen ženy, ale i muži mohou být přivedeni k obzvláště násilným vyvrcholením pomocí správně aplikovaných vibrací. Vévoda například specificky stimuluje bod P a perineum, což slibuje naprosto nové pocity.

PENISOVÉ ČERPADLA: HARD TRÉNING

Pravděpodobně neexistuje ani jedna mužská sexuální hračka na světě, která se již nepomyslela na to, jak může trochu zlepšit svůj nejlepší kus. Díky nejlepším penisovým čerpadlům mužského pohlaví je nyní toto přání splněno. Při pravidelném používání pomáhají čerpadla dosáhnout větší, silnější a delší erekce.

Alternativou k penisovým pumpám jsou penisové kroužky, které také poskytují větší pevnost díky kongesci krve. Obzvláště oblíbené jsou mužské penisové kroužky s integrovanými vibračními kuličkami pro další stimulaci, jako je Váš a Mine Ring z kolekce “Padesát stínů šedé”.

Stimulační proud – podceňovaná stimulační technika

Dráždivý proud je také podrobněji popsán v další kapitole o elektrosexu. Je velmi vhodný pro simulaci nervových buněk penisu. Nicméně, to není každý šálek čaje, i když to určitě může být skvělý zážitek.

Na rozdíl od některých názorů fanoušků bychom rádi varovali před experimentováním s vlastními elektrodami nebo dokonce s zařízeními. Používejte pouze stimulační proudové přístroje schválené pro použití se zdravotnickými přístroji.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics