Ciało w locie Przegląd pilota i instruktora w locie 2021 thesocialu101.com

Ciało w locie Przegląd pilota i instruktora w locie

8.4
Nasz wybór
testbericht dla lotów z załogą (fleshlight-flight-testbericht)

Najlepszy Fleshlight Flight pozwala latać

Jeśli do tej pory znasz “normalne” reflektory cielesne, zainteresuje Cię różnica w stosunku do reflektorów cielesnych..

Nasz wybór

Fleshlight oferuje w pełni zautomatyzowane doświadczenie do użytku ręcznego lub poprzez podłączenie zabawki do interaktywnego świata

Ze względu na mniejsze wymiary, konstrukcja wygląda bardziej jak latarka – ale czy stymulacja jest rzeczywiście taka sama w porównaniu? Czy rękawy lotnicze nadają się nawet do dużych penisów?

Kiedy Fleshlight Flight poszedł na sprzedaż z kanału pilotażowego, musiałem przetestować go natychmiast, aby dostać się na dno tych i innych pytań. Byłem zainteresowany różnicą do “Navigator” i “Instruktor” kanał. W tej recenzji powiem ci, jak czułem tę teksturę. Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, a nawet chcesz podzielić się swoimi własnymi doświadczeniami, napisz do mnie za pomocą funkcji komentarza w ramach niniejszego raportu z testu..

światło mizdrowe flight pilot

Fleshlight Flight – z dwoma teksturami

Zanim rozpocznę recenzję, muszę zaznaczyć, że istnieją dwa kanały: “Instruktor” i tekstura “Pilot”..

  • Fleshlight Flight Pilot Fleshlight ma taką samą podstawową konstrukcję jak oryginalne Fleshlights. Główną różnicą jest matowa czerń i zakrzywiony kształt obudowy. Tekstura rękawów oferuje zupełnie nowy wymiar emocjonalny w porównaniu z normalnymi modelami Fleshlight. Masturbacja jest nieco łatwiejsza, ponieważ zabawka seksualna jest o wiele mniejsza. Ze względu na ciasne kształty kanałów czuć się znacznie intensywniej..
  • Fleshlight Flight Instructor Fleshlight jest rozszerzoną wersją modelu pilota. Został zaprojektowany specjalnie dyskretnie dla osób podróżujących samolotem. Kanał ma tę samą długość, ale inną strukturę w porównaniu z pilotem. Obudowa pilota ma matowo-czarny kolor, podczas gdy obudowa Flight Instructor ma szlachetny, biało-gładki kolor – porównywalny z iPodem lub innym urządzeniem Apple..

Światło mimiczne górne Sprawdź cenę Krótkie korzyści
�� Loty cielesne Loty
(Nasz pick)
Kompaktowy, doskonały kształt
�� Światło cielesne Zniszczenie
(Intensywne)
Bardzo zwarta i intensywna konsystencja
Tori Black
(Runner-Up)
Trwała stymulacja
Skóry miąższowe – uchwyt Wyjątkowo dyskretny i łatwy do ukrycia
Zapłon turbo Dobre, ale nieporównywalne z innymi

Dyskretna konstrukcja

Seria Fleshlight Flight jest szczególnie przydatna w podróży. Seria Fleshlight jest krótsza i bardziej kompaktowa niż seria Fleshlight. Wewnętrzne kanały są o 5,5 centymetra krótsze niż w przypadku zwykłych serii Fleshlight..

Otwór w kanale wewnętrznym ma kształt turbiny, bez oryginalnego wrażenia warg, odbytu i ust. Obudowa jest elegancka, stylowa, a jednocześnie dyskretna. Całkowita długość masturbatora wynosi 20,5 cm, długość kanału wewnętrznego 15,24 cm. Wkładka wykonana jest z białego, mlecznego materiału Superskin (wkład żelowy).

Obudowa nie ma zwykłej wewnętrznej średnicy 10 centymetrów, a jedynie pomiędzy 5,5 a 8 centymetrów. Kompaktowy model podróżny waży zaledwie 355 gramów (w przeciwieństwie do 560 gramów). Seria Fleshlight Flight Flight znana jest również jako Fleshjack..

Jak już wskazują nazwy kanałów i produktów, masturbatory lotów są przeznaczone do podróży lotniczych. Tak więc ta zabawka seksualna jest szczególnie interesująca dla mężczyzn, którzy muszą dużo podróżować zawodowo. Jeśli walizka i rękaw są przechowywane oddzielnie w walizce lub bagażu podręcznym, żaden ochroniarz nie zakłada, że jest to zabawka seksualna..

Ośmielam się nawet powiedzieć, że 99% ludzi, którzy nie znają Światła Ciała, nie wie, co to jest “rzecz”. Jest to szczególnie praktyczne, jeśli żona, dziewczyna, rodzice lub dzieci nie mają się uczyć z tajnej przyjemności..

Światło cielesne Fligh Pilot KanalTekstura światła mizdrowego pilota

Na masturbator podróżny Fleshlight Flight, producent ILF wybrał popularną teksturę Fleshlight Destroya, która została nieznacznie zmodyfikowana do wykorzystania jako kanał pilotowy w Fleshlight Flight Flight. Efekt jest bardzo atrakcyjny i oferuje intensywną stymulację..

Skrócony kanał Destroya posiada stożkowe kolce, komorę próżniową, a następnie różne struktury kolców. Na końcu kanału wewnętrznego znajdują się stymulujące rowki, które gwarantują bardzo intensywny masaż żołędzi. Rozszerzalny kanał wewnętrzny ma średnicę wewnętrzną od 0,6 do 1,9 cm..

Mleczno-biała Superskin™ materiał przypomina prawie naturalną skórę. Miękka i żelowa wkładka wykonana jest z tego samego materiału, co wkładki do zwykłego Fleshlight’a, ale nie jest w kolorze skóry. Przezroczysta, mleczna barwa wkładki przywodzi na myśl Fleshlight ICE..

Moje osobiste doświadczenia

Pierwsze wrażenia z lotem Fleshlight Flight

Po tym jak zdecydowałem się zamówić Fleshlight Flight, z kanałem pilotowym, po moich licznych modelach Fleshlight, czekałem z niecierpliwością na dostawę. Przesyłka dotarła po 4 dniach z Hiszpanii przez UPS i jak zwykle była doskonale zapakowana. Każda paczka Fleshlight jest zaopatrzona w dwie oryginalne plomby, dzięki czemu każdy kupujący może od razu rozpoznać, że jest to nieotwarty (nowy) oryginalny produkt..

Pierwsze spojrzenie na moją nową zabawkę męską było bardzo pozytywne. Sprawa była, jak wiadomo, wykonana z twardego, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wewnątrz miękka i aksamitna wkładka. Przednia, duża pokrywa obudowy zabezpieczona jest zamkiem bagnetowym, nie przykręcana gwintem. Z drugiej strony tylna pokrywa obudowy ma gwint, dzięki czemu łatwiej ją odkręcić do czyszczenia, ale także reguluje efekt ssania komory próżniowej za pomocą gwintu. Prosta technologia, wielki efekt.

Standardowa obudowa zwykłych reflektorów Fleshlight jest raczej gładka, natomiast obudowa samolotu jest zaprojektowana z szorstkimi, punktowymi wgłębieniami w obudowie raczej antypoślizgowa. Obudowa leży pewnie w dłoni, nawet ze śliskimi palcami (np. mleko słoneczne na wakacjach, smar)..

Tekstura jest ciasna i rogowata

Jak zwykle włożyłem trochę Fleshlube (środek smarujący na bazie wody) do kanału wewnętrznego i ogrzałem mój nowy Fleshlight Flight Flight moim Cieplejszym Rękawem. Przezroczysty, mleczny materiał Superskórny czuje się dokładnie tak, jak znam i kocham go. Fakt, że wejście było raczej neutralne nie przeszkadzał mi w żaden sposób, kiedy wszedłem.

Skrócony kanał Fleshlight Destroya Destroya bardzo intensywnie drażni żołędzia i penisa, zwłaszcza gdy powstaje silna próżnia. Tak, że te intensywne bodźce nie przyniosły mi zbyt szybko do orgazmu, masturbowałem się tylko powoli na początku..

TOP fleshlight

7
Doskonałe doznania
7.1
Niesamowite
6.9
Niesamowite
6.9
Niesamowite

5

Masaż Nagi Pussy Bibi Jones

Kanał pokryty bardzo gęstą strukturą nierównościPrzeczytaj pełną recenzję
6.7
Niesamowite

Miało to tę zaletę, że mogłem poczuć dokładnie różne komory i struktury kanału pilotowego. Pomimo wszelkiej ostrożności nie mogłem zapobiec szybkiemu, ale bardzo intensywnemu orgazmowi. Najbardziej intensywne struktury kanału wewnętrznego można znaleźć w kanale pilotowym w obszarze 10 centymetrów przednich. Uważam, że ten podział jest bardzo chwalebny, ponieważ również mężczyźni z krótkim penisem mogą liczyć na intensywne doświadczenia masturbacyjne..

Szczególnie interesująca jest możliwość łatwego otwierania lub zamykania drugiej klapy śrubowej w celu zmiany efektu podciśnienia wkładu. Gdy klapa śrubowa jest całkowicie zamknięta, efekt podciśnienia jest naprawdę intensywny i chłonny..

Łatwe czyszczenie i higiena tekstury

Czyszczenie jest takie samo jak w przypadku konwencjonalnych reflektorów mizdrowych. Przyzwyczaiłem się do płukania każdego modelu reflektora bezpośrednio po użyciu pod kranem, tak aby można było również wyeliminować wszelkie pozostałości smaru i spermy..

W razie potrzeby, FleshWash lub Isopropanol mogą być używane do trwałej pielęgnacji wkładek po czyszczeniu. Ma to działanie dezynfekujące i zabija zarazki i grzyby. Zalecałbym również regularne stosowanie proszku odnawiającego, ponieważ mleczny przezroczysty materiał będzie w pewnym momencie lepki.

Wewnętrzny kanał modeli Fleshlight Flight jest wąski, ale dość sztywny – i może być dobrze wysuszony. Radzę przyspieszyć proces suszenia, pozostawiając cienką ściereczkę (ściereczkę do mycia naczyń, ręcznik do naczyń, papier kuchenny) w kanale na około sześć godzin. Po wysuszeniu obie pokrywy należy pozostawić otwarte przez kilka dni, aby zapobiec pleśni..

Zakończenie mojego przeglądu lotów w locie ciałem

Bardzo podobał mi się mój test z Fleshlight Flight. Nie tylko to, że mogłem poczuć bardzo intensywną stymulację, ale również optyka Fleshlight Flights przekonała mnie.

Obudowa jest naprawdę dyskretna i poręczna, nawet nie jest zauważalna w bagażu. Jeśli masz masturbator raz otwarty w pokoju hotelowym, trudno rozpoznać pokój.

Krótka recenzja Lampka mizdrowa Loty

Fleshlight Flight to oprócz ostrza Fleshlight i serii produktów Sex-in-a-Can, kolejna mniejsza wersja klasycznego Fleshlight. Podstawowa koncepcja łączenia miękkiej wkładki z twardą obudową również pozostała niezmieniona w Fleshlight Flight. Najważniejszą różnicą jest prawdopodobnie mniejszy rozmiar, ponieważ zarówno obudowa (obudowa), jak i wkładka (wkładka) Fleshlight Flight Flight jest znacznie mniejsza niż w klasycznym Fleshlight.

Dla porównania: długość obudowy zwykłej latarki Fleshlight wynosi 25 cm, a długość wkładki 22,5 cm, Fleshlight Flight ma tylko 19 cm długości i 17 cm długości wkładki. Oprócz krótszej długości, średnica jest również mniejsza i wynosi tylko 7 cm zamiast 10 cm. (Ogólnie rzecz biorąc, proporcje te bardzo przypominają linię produktów Sex-in-a-Can, a wkładka Flight Insert pasuje również do walizki Sex-in-a-Can.

Ze względu na mniejsze rozmiary, Fleshlight Flight jest znacznie bardziej poręczny i waży mniej (355 g zamiast 560 g). I o to właśnie chodzi w Fleshlight Flight Flight, ponieważ ten masturbator został zaprojektowany przede wszystkim po to, aby być dyskretnym i dyskretnym towarzyszem podróży. Z tego powodu nie tylko bardziej kompaktowe wymiary, ale również zewnętrzna konstrukcja wkładki i obudowy jest utrzymana w możliwie neutralnej formie..

Informacje o locie z mięsem

W większości przypadków termin “sex toy” kojarzy się bardziej z “dildos i wibratory dla kobiet”. Jednak badanie przeprowadzone przez Durex wykazało, że prawie 40 procent mężczyzn od czasu do czasu używa zabawek seksualnych do masturbacji. Jednak jakość męskich sextoys dostępnych na rynku pozostawia wiele do życzenia w większości przypadków. Jest to z pewnością jeden z powodów, dla których masturbatory często nazywane są trochę pejoratywne gumowe cipki lub jerk-offs..

Amerykańska firma Interactive Life Forms, LLC. (w skrócie: I.L.F.) opracowała wyrafinowaną gamę zabawek seksualnych dla mężczyzn. Dzięki serii Fleshlight firma udowadnia, że może być “inna” i że masturbatory dla mężczyzn, które są odpowiednie dla orgazmu są całkiem możliwe..

Najnowszym dodatkiem do rodziny Fleshlight jest masturbator Flight. I.L.F. obiecuje w reklamie, że masturbator jest idealny do podróży lotniczych. Artpussy ma neutralne otwarcie i dyskretną obudowę. Maszturbator nie powinien być zauważony podczas kontroli celnych lub kontroli bezpieczeństwa z aparatem rentgenowskim. Jednak I.L.F. nie miał wyciąć na penisa emocjonalnej stabilności.

Czy Fleshlight Flight Pilot Flight Pilot naprawdę dostarcza to, co Interactive Life Forms, LLC obiecuje, chcieliśmy wyjaśnić w teście i tutaj jest raport z testu. Dowiesz się, jak Fleshlight porównuje się do innych sztucznych szczeniąt i czy warto jest kupić zabawkę miłości..

Ciało w locie Przegląd pilota i instruktora w locie
Idealny dla początkujących
Najlepszy wybór na swoje pieniądze, gorąco polecam!
8.4
Nasz wybór
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics