Dievča Angela White - Handjob Pussy s Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Dievča Angela White – Handjob Pussy s Fleshlight

Odporúčaná vložka ponúka novú zmes hubovitých nubov a hrubé, vydujúce pozdĺžne rebrá, ktoré spolu tvoria pozývajúcu a pomerne silno štruktúrovanú štrukturálnu krajinu.

Na prvý pohľad nie sú pozdĺžne rebrá ihneď viditeľné, pretože bezproblémovo zapadajú do štruktúry nôh, ktorá sa nachádza ďaleko do kanálika.

Náš výber

Vycpané pozdĺžne rebrá obohacujú vysoko častú stimuláciu boku s nádherným pulzujúcim striedaním tesnosti.

Čo práca Fleshlight Angela White

Jedinečné hubové gombíky sa líšia veľkosťou a ohraničujú okraje veľkých pozdĺžnych rebier.

Vzhľadom na obzvlášť veľké uzávery v príslušných koncových bodoch pozdĺžnych rebier je kanál rozdelený na tri komory a tvorí tak zaujímavú viackomorovú štruktúru (trochu netradičným spôsobom).

Najväčšie možné hrčky vložky (0,55 x 0,4 palca / 14 x 10 mm)Všetky komory sú tvarované ako “presýpacie hodiny” Medzi priečkami nárazových krúžkov sú umiestnené štyri čalúnené vretenovité pozdĺžne rebrá

Zameranie tohto kanála je jednoznačne na generovanie maximálnej stimulácie, t.j. menej prirodzenej, ale vytvárajú sa všetky stimulačné stimulačné podnety.

Takýto pojem je obzvlášť vhodný pre mužov s obrezanou predkožkou, ktorých citlivosť na žalúdky je o niečo nižšia ako u neobriezkych mužov.

Kanál Indulge patrí k Fleshlight Fleshlight-Girl Angela White a je preto k dispozícii len s ňou (originálne tvarované) pussy otvorenie.

Kanál Indulge začína dvoma prstencami štyroch hubových nubov, ktoré sú navzájom odsadené.

Druhý obrubový krúžok pozostáva z najväčších možných vrstiev vložky (približne 14 x 10 mm) a vytvára tak vstup do prvej komory.

Všetky tri nasledujúce komory sú približne. 5,5 cm dlhé a majú tvar “presýpacích hodín”. Všetky sú rovnakej konštrukcie a každý obsahuje sedem klincov so štyrmi kolíkmi.

V priestoroch medzi gombíkovými krúžkami sú štyri vypuklé pozdĺžne rebrá v tvare vretiendu, ktoré dosahujú najvyšší bod smerom do stredu komory a úzky kanál sa zužujú až na cca. 14 mm v týchto bodoch.

Hubové huby, na druhej strane, sú menšie a menšie smerom k stredu komory, kde sú prehnuté pozdĺžnymi rebrami.

Ako sa dalo očakávať, stimulácia kanálu Indulge je veľmi intenzívna, pretože veľa pupienkov vytvára veľa jasne viditeľných individuálnych stimulov, ktoré zasiahnu penis vysokou frekvenciou.

Veľké zvončeky na vstupoch a výstupoch komory sú mimoriadne dobre viditeľné, ktoré pôsobia ako úzke miesta a spúšťajú nádherný krátkodobý pocit napätia pri poklese.

Hoci pupienky sú pomerne dlhé a vyčnievajú veľmi ďaleko do kanála, sú prekvapivo rozmerovo stabilné a poskytujú určitú odolnosť voči žalúdočnej šťave vďaka širokej základni “tvaru hríbov”.

To má veľmi pozitívny vplyv na stimulačnú intenzitu a je porovnateľné s účinkom Stamina nubs z Stamina Training Unit.

V strednej časti komôr dominujú stimulačné prvky pozdĺžne rebrá v tvare vretien, ktoré vytvárajú pomaly sa zvyšujúci a následne znižujúci protitlak.

Posúvanie dopredu a dozadu, tento stimulačný účinok pôsobí ako nádherne pulzujúca penisová masáž. Táto pasívna “základná stimulácia” je ďalej zintenzívnená mnohými jemnými bodovými podnetmi malých pupienkových krúžkov, ktoré v kombinácii vytvárajú jedinečný emocionálny svet.

Táto fantastická zmes vysokofrekvenčnej selektívnej stimulácie a pulzujúcej, spevňujúcej tesnosti nemožno odolávať príliš dlho, a preto masturbácia s kanálom Indulge je krátka, ale aj veľmi intenzívna potešenie.

S priemernou dĺžkou penisu (15 cm) môžete ľahko dosiahnuť prvú a druhú komoru s príslušnými zúženiami.

Keďže sa opakujú štruktúrne prvky v komorách, nič sa nevynecháva a dokonca aj muži s kratšou dĺžkou penisu si môžu tento kanál vychutnať vo všetkých jeho detailoch.

Zadná (tretia) komora ponúka veľa priestoru na ukladanie podtlaku, a preto po nejakom kĺzaní dopredu a dozadu dochádza k nadmernému silnému nasávaniu, ktoré sprevádza už silnú stimuláciu s nádherným sacím účinkom.

Čistenie kanálu Indulge je o niečo zložitejšie vďaka silnejšej štruktúre. Jeden by mal absolútne venovať pozornosť dôkladne opláchnuť mnohé medzery. Doba schnutia je v strednom poli s cca. 2-3 hodiny.

záver

Štruktúra stravovania je dobrou voľbou pre milovníkov intenzívnej stimulácie, pretože vzhľadom na nezvyčajný tvar húb pupienkov majú presné stimuly veľmi priamy vplyv na penis. Navyše, vzhľadom na ich vysokú odolnosť, pupienky môžu byť cítiť ako veľa malých odporov, ktoré musia byť najprv prekonané pri prenikaní.

Vyčnievajúce pozdĺžne rebrá obohacujú vysokofrekvenčnú stimuláciu pupienkov s nádhernou, pulzujúcou zmenou pocitu. Spolu s vynikajúcim sacím účinkom to vedie k skutočne výbušnej zmesi, ktorá umožňuje len krátke, ale veľmi intenzívne skúsenosti s masturbáciou.

Náš výber

Vycpané pozdĺžne rebrá obohacujú vysoko častú stimuláciu boku s nádherným pulzujúcim striedaním tesnosti.

Hodnotenie používateľov

Či už sami alebo so svojím partnerom, Fleshlight udržuje to, čo sľubuje, že je ľahko čistiteľné a skutočné potešenie.

marcel

Skúšal som niekoľko Sex M ……, ale táto časť je úžasná. Super nadržaný pocit. aj pri penetrácii nie na stimuláciu Eng.class. Tak mäkké! Je veľmi blízko k skutočnej vagíne!

marco

Keďže som v poslednej dobe pracoval veľa na hračkách Fleshlight, ako nováčik som naozaj chcel vedieť, či sú všetky pozitívne skúsenosti skutočne pravdivé a že hračka Angela Whiteová je naozaj zábavná. Je to naozaj emocionálne, má pekné tesné zapadanie a cíti sa naozaj dobre. Ak sa rozhodnete vyskúšať aj Fleshlights, odporúčam vám Fleshlight Angela White. Nezabudnite pred tým, než sa Fleshlight a mazivo pred teplou vodou zohrejú, je to dvakrát príliš zábavné.

filip

Čo by malo byť napísané veľkými písmenami … Skvelý vynález! Mega nálada a je vždy lepšia ako bežná manuálna práca;)

Mal som Fleshlight vo svojom nákupnom košíku 10 mesiacov a nevedel, či by som ho mal kúpiť alebo nie, pretože cena ma vždy trochu odrazila.

Teraz môžem povedať, že to bola najlepšia investícia v rokoch XD

Max

Kto nie je celkom istý a komu sa zdá, že je to celkom niečo neľudské, podivné, nepríjemné, mali by sa pozrieť na video s názvom “Revízia všetkých mužov” – najneskôr potom si všimnete, že môže byť niečo úplne normálne kúpiť niečo ako to sa baví samo.

Ak sa o to postaráš, nič sa nezlomí. Odporúčam vám, aby sa neotáčalo (zľava). Čiastočne vyčistite časť v teplej vode.

alex

Malý náznak: V priebehu času sa materiál stáva trochu lepkavým – to je celkom normálne, pretože prášok použitý ex works, s ktorým sa povrch ošetruje, sa odparuje (čistením).
Fleshlight má špeciálny prášok na obnovenie tohto pôvodného stavu – ale to nie je nič iné ako bežný kukuričný škrob. Snažil som sa sám a to funguje skvele!
Avšak, toto je najlepšie urobiť cez vane, pretože kukuričný škrob na podlahe nie je najkrajšie. Keď si umyjete ruky, zistíte, ako trvalé je to dostať bez mydla.
Dúfam, že by som mohol pomôcť jednej alebo druhej s touto recesiou :)

marcel

Splnila požiadavky, dobrý vstupný produkt (žiadna hračka nie je určená) a veľmi trvanlivé. odporúča.
Iba nevýhoda spočíva v údržbe, ktorá je potrebná po každom použití (beh so studenou vodou niekoľko minút).
Prípad je trochu bláznivý, takže pripravte miesto na jeho uloženie a plánujte podľa toho.

šedá

Náš výber

Vycpané pozdĺžne rebrá obohacujú vysoko častú stimuláciu boku s nádherným pulzujúcim striedaním tesnosti.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics