Dívka Angela Whiteová - Handjob Pussy s Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Dívka Angela Whiteová – Handjob Pussy s Fleshlight

Doplňková vložka nabízí novou směs hubovitých nubů a hustých, vyčnívajících podélných žeber, které společně tvoří příjemnou a poměrně silně strukturovanou strukturální stránku.

Na první pohled nejsou podélná žebra okamžitě viditelná, protože se bez problémů vejdou do struktury nuly, která zasahuje daleko do kanálku.

Náš výběr

Vycpané podélné žebra obohacují vysokou frekvenci stimulace boku s nádherným pulzujícím střídáním těsnosti.

Jakou práci Fleshlight Angela White

Jedinečné hubové knoflíčky se liší velikostí a ohraničují okraje velkých podélných žeber.

Kvůli obzvláště velkým nubům v příslušných koncových bodech podélných žeber je kanál rozdělen na tři komory a tudíž tvoří zajímavou vícekomorovou strukturu (poněkud nekonvenčním způsobem).

Největší možné nárazy vložky (0,55 x 0,4 palce / 14 x 10 mm)Všechny komory mají tvar “přesýpacích hodin” Mezi mezery mezi nárazovými kroužky jsou umístěny čtyři polstrované podélné žebra ve tvaru vřetena

Zaměření tohoto kanálu je jasně na generování maximální stimulace, tj. Méně přirozené, ale vytvářejí se všechny stimulující stimulační stimuly.

Taková koncepce je obzvláště vhodná pro muže s obřízkovou předkožkou, jejichž citlivost k glansu je poněkud nižší než u neobřezaných mužů.

Kanál Indulge patří k Fleshlight Fleshlight-Girl Angela White a je proto k dispozici pouze s ní (originální tvarované) kočička otevření.

Kanál Indulge začíná dvěma kroužky se čtyřmi hubovými hroty, které jsou navzájem odsazené.

Druhý prstenec sestává z největších možných vrstev vložky (přibližně 14 x 10 mm) a tvoří tak vstup do první komory.

Všechny tři následující komory jsou přibližně. 5.5 cm dlouhé a mají tvar “přesýpacích hodin”. Všechny mají stejný design a každý obsahuje sedm kroužků se čtyřmi knoflíky.

V mezerách mezi knoflíkovými kroužky jsou čtyři vyboulená podélná žebra ve tvaru vřetena, která dosahují nejvyššího bodu směrem ke středu komory a úzký kanál směřují dolů na cca. 14 mm v těchto bodech.

Na druhou stranu houbovité nuby se zmenšují směrem ke středu komory, kde jsou přehnuté podélnými žebry.

Jak bylo očekáváno, stimulace kanálu Indulge je velmi intenzivní, protože mnoho pupíků vytváří spoustu jasně viditelných individuálních podnětů, které postihují penis vysokou frekvencí.

Velké kroužky v komorních vchodech a výstupech jsou obzvláště dobře vnímatelné, které působí jako úzká místa a spouštějí nádherný krátkodobý pocit napjatosti pokaždé, když je sklouznete.

Přestože pupeny jsou poměrně dlouhé a vyčnívají velmi daleko do kanálu, jsou překvapivě rozměrově stabilní a nabízejí určitou odolnost vůči žaludkům v důsledku široké základny “tvaru hub”.

To má velmi pozitivní účinek na stimulační intenzitu a je srovnatelné s účinkem výbojů Stamina z jednotky výcviku Stamina.

Ve středu komor dominují stimulace podélná žebra ve tvaru vřetena, které generují pomalu se zvyšující a následně klesající protitlak.

Tento stimulační účinek se posune dopředu a dozadu a působí jako nádherně pulzující masáž penisu. Tato pasivní “základní stimulace” je dále zesílena mnoha jemnými přesnými podněty malých pupínek, které v kombinaci vytvářejí jedinečný emocionální svět.

Tato fantastická směs vysokofrekvenční selektivní stimulace a pulzující, ztužující těsnosti nedokáže odolat příliš dlouho, a proto masturbace s kanálem Indulge je krátká, ale i velmi intenzivní potěšení.

Při průměrné délce penisu (15 cm) se můžete snadno dostat do první a druhé komory s příslušnými zúženími.

Vzhledem k tomu, že se strukturní prvky v komorách opakují, nic není vynecháno a dokonce i muži s kratší délkou penisu si mohou užívat tento kanál ve všech jeho detailech.

Zadní (třetí) komora nabízí spoustu místa pro ukládání podtlaku, a proto po nějakém klouzání dopředu a dozadu dojde k nadměrnému silnému nasávání, které doprovází již silnou stimulaci s nádherným sacím účinkem.

Čištění kanálu Indulge je poněkud složitější kvůli silnější struktuře. Člověk by měl absolutně věnovat pozornost tomu, aby se mnoho mezer vypláchlo důkladně. Doba schnutí je v prostřední oblasti cca. 2-3 hodiny.

Upshot

Struktura Odporu je dobrou volbou pro milovníky intenzivní stimulace, protože vzhledem k neobvyklému tvaru houb pupíků mají přesné stimuly velmi přímý účinek na penis. Navíc, vzhledem k jejich vysoké odolnosti, pupínky mohou být cítit jako mnoho malých odporů, které musí být nejprve překonány při pronikání.

Vyklenuté podélné žebra obohacují stimulaci vysokofrekvenčních pupíků s nádhernou, pulzující změnou pocitu. Spolu s vynikajícím sacím účinkem vzniká skutečně výbušná směs, která umožňuje pouze krátké, ale velmi intenzivní zkušenosti s masturbací.

Náš výběr

Vycpané podélné žebra obohacují vysokou frekvenci stimulace boku s nádherným pulzujícím střídáním těsnosti.

Uživatelské recenze

Ať už sami nebo se svým partnerem, Fleshlight udrží to, co slibuje, je snadné jej vyčistit a skutečný zisk.

Marcel

Zkoušel jsem několik Sex M ……, ale tato část je úžasná. Super nadržený pocit. také při pronikání do Eng.class stimulace. Tak měkký !!! Přichází velmi blízko k pravé pochvě!

Marco

Vzhledem k tomu, že jsem v poslední době pracoval hodně na hračkách Fleshlight, jako nováček jsem opravdu chtěl vědět, jestli jsou všechny pozitivní zkušenosti skutečně pravdivé a že hračka Angela Whiteová je opravdu zábavná. Je to opravdu emocionální, má pekně pevný fit a je to opravdu dobré. Pokud se rozhodnete zkusit Fleshlights, mohu doporučit pouze Fleshlight Angela White. Nezapomeňte předehřívat Fleshlight a maziva v teplé vodě dříve, je to dvakrát příliš zábavné.

Filip

Co by mělo být napsáno velkými písmeny zde … Skvělý vynález! Mega náladu a je vždy lepší než obvyklá ruční práce;)

Byl Fleshlight ve svém nákupním koši 10 měsíců a nevěděl, jestli bych ho měl koupit nebo ne, protože cena mě vždycky trochu odrazila.

Nyní můžu říci, že to byla nejlepší investice v letech XD

Max

Kdo si není úplně jistý a komu se zdá všechno něco nehumánního, divného a nepříjemného, ​​měl by se podívat na video “Recenze všech mužů” – nejdříve si všimne, že to může být něco normálního koupit něco jako to se bavit samo.

Pokud se o to postaráš, nic se nezlomí. Doporučuji, aby se nepřehnul (zprava doleva). Čistěte část v teplé vodě.

Alex

Malý návod: Během doby se materiál stává trochu lepkavým – to je zcela normální, protože prášek používaný ze skla, se kterým se povrch ošetřuje, se odpaří (pomocí čištění).
Fleshlight má speciální prášek k obnovení tohoto původního stavu – ale to není nic jiného než normální kukuřičný škrob. Zkoušel jsem to sám a funguje to skvěle!
Nicméně, toto je nejlepší udělat přes vanu, protože kukuřičný škrob na podlaze není nejkrásnější. Zjistíte, když si umyjete ruce, jak je vytrvalé, aby se to bez mýdla dostalo.
Doufám, že bych s touto recesí mohl pomoci jednomu nebo druhému :)

Marcel

Splnila požadavky, dobrý vstupní produkt (bez slovní zásoby) a velmi odolný. Doporučeno.
Pouze nevýhoda spočívá v údržbě potřebné po každém použití (běží studená voda po dobu několika minut).
Případ je trochu bláznivý, takže připravte místo pro jeho uložení a plánujte podle toho.

Šedá

Náš výběr

Vycpané podélné žebra obohacují vysokou frekvenci stimulace boku s nádherným pulzujícím střídáním těsnosti.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics