Fleshlight Flight pilot a inštruktor recenziu 2021 thesocialu101.com

Fleshlight Flight pilot a inštruktor recenziu

8.4
Náš výber
Fleshlight letu-testbericht

Najlepšie Fleshlight Flight vám umožní letieť

Ak poznáte doteraz “bežné” Fleshlights, budete sa zaujímať o rozdiel vo Fleshlight Flight.

Náš výber

Fleshlight ponúka plne automatizovaný zážitok pre manuálne použitie alebo pripojením vašej hračky do interaktívneho sveta

Vzhľadom na svoje menšie rozmery, dizajn vyzerá skôr ako baterka – je to však stimulácia naozaj rovnaká v porovnaní? Je aj letový obal vhodný pre veľké penisy?

Keď sa Fleshlight Flight dostal do predaja pomocou pilotného kanála, musel som okamžite otestovať, aby som sa dostal k spodnej časti týchto a ďalších otázok. Mala som záujem o rozdiel do kanálov “Navigátor” a “Inštruktor”. V tomto prehľade vám poviem, ako som cítil túto štruktúru. Ak máte nejaké otázky alebo pripomienky, alebo dokonca chcete zdieľať svoje vlastné skúsenosti, napíšte mi pomocou funkcie komentára v tomto protokole.

Fleshlight flight pilot

Fleshlight Flight – s dvoma textúrami

Predtým ako začnem svoju revíziu, musím zdôrazniť, že existujú dva kanály: Štruktúra “Inštruktor” a “Pilot”.

  • Flight Pilot Fleshlight má rovnakú základnú konštrukciu ako pôvodné Fleshlights. Hlavným rozdielom je matná čierna farba a zakrivený tvar skrine. Textúra rukávov ponúka úplne nový emocionálny rozmer v porovnaní s normálnymi modelmi Fleshlight. Masturbácia je trochu jednoduchšia, pretože hračka je oveľa menšia. Kvôli narušeniu sa kanálové štruktúry cítia oveľa intenzívnejšie.
  • Letový inštruktor Fleshlight je rozšírená verzia pilotného modelu. Bolo navrhnuté zvlášť diskrétne pre leteckých cestujúcich. Kanál má rovnakú dĺžku, ale odlišnú štruktúru v porovnaní s pilotom. Pilotné puzdro má matnú čiernu farbu, zatiaľ čo puzdro Flight Instructor má ušľachtilú, biela-hladkú farbu – porovnateľnú s iPodom alebo iným zariadením Apple.

Najlepšie Fleshlight Skontrolujte cenu Krátke výhody
�� Fleshlight Flight
(Náš výber)
Kompaktný, dokonalý tvar
�� Fleshlight Destroya
(Intenzívny)
Veľmi pevná a intenzívna štruktúra
Tori Black
(Runner-Up)
Udržateľná stimulácia
Fleshskins – Grip Veľmi diskrétny a ľahko sa skrýva
Turbo zapaľovanie Dobre, ale nie je v porovnaní s ostatnými

Diskrétny dizajn

Séria modelov Fleshlight Flight je vhodná najmä pre cestovanie. Séria modelov je kratšia a kompaktnejšia ako bežné Fleshlights. Vnútorné kanály sú o 5,5 centimetra kratšie ako u bežných sérií Fleshlight.

Otvorenie vo vnútornom kanáli je tvarované ako turbína, bez originálnych otiskov labiek, konečníka alebo úst. Puzdro je elegantné, štýlové a napriek tomu nenápadné. Masturbátor má celkovú dĺžku 20,5 centimetrov, vnútorný kanál má dĺžku 15,24 centimetrov. Vložka je vyrobená z mliečne bieleho materiálu Superskin (gélová vložka).

Puzdro nemá obvyklý vnútorný priemer 10 centimetrov, je len medzi 5,5 a 8 centimetrami. Kompaktný cestovný model váži iba 355 gramov (na rozdiel od 560 gramov). Fleshlight Flight Series je tiež známy ako Fleshjack.

Ako už naznačujú názvy kanálov a produktov, letové masturbátory sú určené na cestovanie leteckou dopravou. Preto je táto sexuálna hračka obzvlášť zaujímavá pre mužov, ktorí musia veľa cestovať profesionálne. Ak je obal a puzdro uložené samostatne v kufri alebo v príručnej batožine, žiadny bezpečnostný dôstojník nepredpokladá, že ide o sexuálnu hračku.

Dokonca som si odvážil povedať, že 99% ľudí, ktorí nepoznajú Fleshlight, nevedia, čo to je “vec”. Toto je obzvlášť praktické, ak sa manželka, priateľka, rodičia alebo deti nemajú učiť o tajomnej radosti.

Fleshlight Fligh Pilot KanalŠtruktúra pilotného fleshlightu

Pre cestovnú masturbáciu Fleshlight Flight si výrobca ILF vybral populárnu textúru Fleshlight Destroya, ktorá bola mierne upravená na použitie ako pilotný kanál v lete Fleshlight Flight. Výsledok je veľmi atraktívny a ponúka intenzívnu stimuláciu.

Skrátený kanál Destroya má kužeľovité kolíky, vákuovú komoru s rôznymi konštrukciami. Na konci vnútorného kanála sa nachádzajú stimulačné drážky, ktoré zaručujú veľmi intenzívnu masáž žaludu. Rozširovateľný vnútorný kanál má vnútorný priemer medzi 0,6 a 1,9 centimetra.

Mliečne biele Superskin ” materiál sa cíti takmer ako prirodzená pokožka. Mäkká a gélová vložka je vyrobená z rovnakého materiálu ako vložky bežných Fleshlights, ale nie je kožou zafarbená. Priehľadné mliečne sfarbenie vložky pripomína fleshlight ICE.

Moje osobné skúsenosti

Prvý dojem s letom Fleshlight

Keď som sa rozhodol objednať Fleshlight Flight s pilotným kanálom, po mnohých normálnych modeloch Fleshlight som netrpezlivo čakal na doručenie. Balík prišiel po štyroch dňoch od Španielska firmou UPS a bol, ako zvyčajne, výborne zabalený. Každý balík Fleshlight je vybavený dvoma originálnymi tesneniami, takže každý kupujúci môže okamžite rozpoznať, že ide o neotvorený (nový) originálny výrobok.

Prvý pohľad na moju novú pánsku hračku bol veľmi pozitívny. Prípad bol, ako je dobre známe, vyrobený z pevného, ​​robustného plastu. Vnútri jemnej a zamatovej vložky. Predný veľký kryt puzdra je zaistený bajonetovým zámkom, ktorý nie je závitovaný. Zadný kryt puzdra na druhej strane má závit, aby ste ho mohli ľahšie odskrutkovať na čistenie, ale tiež regulovať sací účinok vákuovej komory pomocou závitu. Jednoduchá technológia, skvelý efekt.

Štandardný prípad bežných vozidiel Fleshlights je dosť hladký, letový kufor je na druhej strane navrhnutý s drsnými, bodovitými výčnelkami, ktoré sú skôr sklopné. Kufor je bezpečne v ruke, a to aj pri klzkých prstoch (napríklad slnečné mlieko na dovolenke, mazivo).

Textúra je pevná a nadržaná

Ako zvyčajne som do vnútorného kanála dal nejaký Fleshlube (vodný mazací prostriedok) a vyhrieval (a) môj nový let Fleshlight Flight with my Warmer. Mliečny transparentný materiál Superskin cíti presne tak, ako ho viem a milujem. Skutočnosť, že vstup bol udržiavaný skôr neutrálny, ma nijako nerušil, keď som vstúpil.

Skrátený kanál Fleshlight Destroya dráždi žalúdok a penis hriadeľ veľmi intenzívne, zvlášť keď sa vytvára silné vákuum. Takže tieto intenzívne podnety ma príliš rýchlo nevedeli k orgazmu, na začiatku som masturboval len pomaly.

TOP fleshlight

7
Dokonalý pocit
7.1
Úžasné
6.9
Úžasné
6.9
Úžasné

5

Masáž Nude Pussy Bibi Jones

Stanal je pokrytý vysoko hustou štruktúrouPrečítajte si celú recenziu
6.7
Úžasné

To malo tú výhodu, že som cítil presne rôzne komory a štruktúry pilotného kanála. Napriek všetkej opatrnosti som nemohol zabrániť rýchlemu, ale veľmi intenzívnemu orgazmu. Najintenzívnejšie štruktúry vnútorného kanála sa nachádzajú v pilotnom kanáli v oblasti predných 10 centimetrov. Toto rozdelenie považujem za veľmi chvályhodné, pretože aj muži s pomerne krátkym penisom môžu počítať s intenzívnymi skúsenosťami masturbácie.

Zvlášť zaujímavá je možnosť, že môžete ľahko otvoriť alebo zatvoriť druhú záklopku na skrutky, aby ste zmenili vákuový efekt vložky. Keď je zátka úplne zatvorená, vákuový efekt je naozaj intenzívny a absorpčný.

Jednoduchá čistiaca a hygienická textúra

Čistenie je rovnaké ako u konvenčných fleshlights. Som sa zvykol opláchnuť každý model Fleshlight ihneď po použití dôkladne pod kohútikom, aby sa taktiež mohli odstrániť všetky zvyšky maziva a spermií.

V prípade potreby je možné použiť FleshWash alebo Isopropanol na udržateľnú starostlivosť o vložky po čistení. Má dezinfekčný účinok a zabíja baktérie a huby. Odporúčam tiež pravidelné používanie obnovovacieho prášku, pretože mliečny transparentný materiál sa v určitom momente bude cítiť lepkavý.

Vnútorný kanál modelov Fleshlight Flight je úzky, ale celkom tuhý – a dá sa dobre vysušiť. Odporúčam vám urýchliť proces sušenia tým, že v kanále necháte asi šesť hodín tenkú látku (žínka, umývacia utierka, kuchynský papier). Po sušení nechajte obe kryty otvorené niekoľko dní, aby ste zabránili plesni. Ohrievač rukávov tiež znižuje dobu schnutia.

Záver mojej revízie letov Fleshlight

Na skúšku Fleshlight Flight sa mi veľmi páčilo. Nielen že som cítil veľmi intenzívnu stimuláciu, ale aj optika Fleshlight Lietí ma presvedčila.

Prípad je naozaj diskrétny a šikovný. Nie je ani viditeľná v batožine. Ak máte svojho masturbátora raz otvorenú v hotelovej izbe, takmer miestnosť rozpozná.

Krátka recenzačná kontrola Svetlo trupu Let

Fleshlight Flight je okrem Fleshlight Blade a produktovej série Sex-in-a-Can, ďalšej menšej verzii klasickej Fleshlight. Základný koncept kombinácie mäkkej vložky s tvrdým puzdrom zostal aj na Fleshlight Flight nezmenený. Najdôležitejším rozdielom je pravdepodobne menšia veľkosť, pretože obal (obal) a vložka (vložka) Fleshlight Flight sú podstatne menšie ako v klasickom Fleshlight.

Pre porovnanie: Dĺžka prípadu normálneho Fleshlight je 25 cm a dĺžka vložky 22,5 cm, Fleshlight Flight má iba dĺžku 19 cm a dĺžku vložky 17 cm. Okrem kratšej dĺžky je priemer menší a je len 7 cm namiesto 10 cm. (Celkovo tieto proporcie veľmi pripomínajú produktovú líniu Sex-in-a-Can a skutočne Flight Insert tiež zapadá do prípadu Sex-in-a-Can.

Vďaka svojej menšej veľkosti je let Fleshlight oveľa šikovnejší a tiež má menej váhy (355 g namiesto 560 g). A to je presne to, čo je Fleshlight Flight, pretože tento masturbátor je primárne navrhnutý tak, aby bol diskrétnym a nenápadným sprievodcom. Z tohto dôvodu nielen kompaktnejšie rozmery, ale aj vonkajšia konštrukcia vložky a puzdra sú udržiavané čo najviac neutrálne. Ak je bežný Fleshlight príliš objemný na zábavu na ceste, Fleshlight Flight teraz ponúka skvelú alternatívu, ktorú možno ľahko uložiť a prepraviť a predovšetkým nie je zbytočne viditeľná.

Informácie o lete

Vo väčšine prípadov sa termín “sexuálna hračka” spája viac s “dildami a vibrátormi pre ženy”. Štúdia firmy Durex však ukázala, že takmer 40 percent mužov teraz príležitostne používa sexuálne hračky na masturbáciu. Avšak kvalita mužských sextoys, ktoré sú dostupné na trhu, vo väčšine prípadov je veľmi žiaduca. To je určite jedným z dôvodov, prečo sa masturbári často nazývajú trochu pejoračné kaučukovité kočíky alebo jerk-off.

Americká spoločnosť Interactive Life Forms, LLC. (krátky: I.L.F.) vyvinula sofistikovaný sortiment sexuálnych hračiek pre mužov. Vďaka sérii Fleshlight spoločnosť dokazuje, že môže byť “odlišná” a že masturbátory pre mužov, ktoré sú vhodné pre orgazmus, sú celkom možné.

Najnovším prírastkom do rodiny Fleshlight je letový masturbátor. I.L.F. sľubuje v reklame, že masturbátor je ideálny pre leteckú dopravu. Artpussy má neutrálne otvorenie a diskrétne bývanie. Počas kontroly colných a bezpečnostných vyšetrení s röntgenovým prístrojom by sa nemal pozorovať masturbátor. Avšak I.L.F. nereagoval na emocionálnu stabilitu penisu.

Či už Fleshlight Flight Pilot skutočne prináša to, čo Interactive Life Forms, LLC sľubuje, chceli sme objasniť v teste a tu je testovací protokol. Dozviete sa, ako Fleshlight porovnáva s ostatnými umelými kundičkami a či stojí za to kúpiť láskačku.

Fleshlight Flight pilot a inštruktor recenziu
Ideálne pre nováčikov
Najlepšia voľba pre vaše peniaze, odporúčame!
8.4
Náš výber
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics