Fleshlight Letový pilot a instruktor recenze 2021 thesocialu101.com

Fleshlight Letový pilot a instruktor recenze

8.4
Náš výběr
fleshlight-flight-testbericht

Nejlepší let Fleshlight vám umožní létat

Pokud znáte “normální” Fleshlights, zajímáte-li se o Fleshlight Flight, budete mít zájem.

Náš výběr

Fleshlight nabízí plně automatizovaný zážitek pro ruční použití nebo propojení hraček s interaktivním světem

Vzhledem k menším rozměrům vypadá design spíše jako baterka – je však ve srovnání se stimulací skutečně stejná? Je letový rukáv vhodný i pro velké penisy?

Když let Fleshlight ležel na prodej s pilotním kanálem, musel jsem ho okamžitě otestovat, abych se dostal na konec těchto a dalších otázek. Mám zájem o rozdíl v kanálu “Navigátor” a “Instruktor”. V tomto přehledu vám povím, jak jsem cítil tuto strukturu. Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, nebo dokonce chcete sdílet své vlastní zkušenosti, napište mi prosím funkci komentářů v této zkušební zprávě.

fleshlight flight pilot

Fleshlight Flight – s dvěma texturami

Než začnu svou recenzi, musím zdůraznit, že existují dva kanály: textura “instruktor” a “pilot”.

  • Flight Pilot Fleshlight má stejnou základní konstrukci jako původní Fleshlights. Hlavním rozdílem je matně černá barva a zakřivený tvar skříně. Textura rukávů nabízí zcela nový citový rozměr ve srovnání s normálními modely Fleshlight. Masturbace je trochu jednodušší, protože sexuální hračka je mnohem menší. Kvůli narušenosti se kanálové struktury cítí mnohem intenzivněji.
  • Letový instruktor Fleshlight je rozšířená verze pilotního modelu. Byl navržen zvláště diskrétně pro cestující v letecké dopravě. Kanál má stejnou délku, ale jinou strukturu než pilot. Pilotní pouzdro má matně černou barvu, zatímco pouzdro Flight Instructor má ušlechtilou, bílo-hladkou barvu – srovnatelnou s iPod nebo jiným zařízením Apple.

Nahoru Fleshlight Zkontrolujte cenu Krátké výhody
�� Fleshlight Flight
(Náš výběr)
Kompaktní, dokonalý tvar
�� Fleshlight Destroya
(Intenzivní)
Velmi těsná a intenzivní struktura
Tori Black
(Běžec)
Udržitelná stimulace
Fleshskins – Grip Extrémně diskrétní a snadno se schovává
Turbo zapalování Dobře, ale ne srovnávám s ostatními

Diskrétní design

Modelová řada Fleshlight Flight je zvláště vhodná pro cestování. Série modelů je kratší a kompaktnější než běžné Fleshlights. Vnitřní kanály jsou o 5,5 centimetrů kratší než u běžných sérií Fleshlight.

Otvor ve vnitřním kanálu je tvarován jako turbína, bez originálních otisků pysky, konečníku nebo úst. Pouzdro je elegantní, stylové a přitom nenápadné. Masturbace má celkovou délku 20,5 centimetrů, vnitřní kanál je dlouhý 15,24 centimetrů. Vložka je vyrobena z mléčně bílého materiálu Superskin (gelová vložka).

Pouzdro nemá obvyklý vnitřní průměr 10 centimetrů, je to pouze mezi 5,5 a 8 centimetry. Kompaktní cestovní model váží pouhých 355 gramů (na rozdíl od 560 gramů). Fleshlight Flight Series je také známý jako Fleshjack.

Jak již naznačují názvy kanálů a produktů, letové masturbátory jsou určeny pro leteckou dopravu. Tato sexuální hračka je proto zvláště zajímavá pro muže, kteří musí profesionálně cestovat. Pokud je pouzdro a rukáv uloženy také samostatně v kufru nebo v příruční zavazadle, žádný bezpečnostní důstojník nepředpokládá, že jde o sexuální hračku.

Dokonce si dovolím říci, že 99% lidí, kteří nezná Fleshlight, neví, co to je “věc”. To je obzvláště praktické, pokud se manželka, přítelkyně, rodiče nebo děti nenaučí o tajném potěšení.

Fleshlight Fligh Pilot KanalTextury pilotního fleshlightu

Pro cestovní masturbátor Fleshlight Flight si výrobce ILF zvolil oblíbenou texturu Fleshlight Destroya, která byla mírně upravena pro použití jako pilotní kanál ve Fleshlight Flight. Výsledkem je velmi atraktivní a intenzivní stimulace.

Krátký kanál Destroya má kuželovité čepy, vakuovou komoru s různými strukturami. Na konci vnitřního kanálu jsou stimulující drážky, které zaručují velmi intenzivní masáž žaludu. Rozšiřitelný vnitřní kanál má vnitřní průměr mezi 0,6 a 1,9 centimetry.

Mléčně bílé Superskin & # x212; materiál vypadá téměř jako živá kůže. Měkká a gelovitá vložka je vyrobena ze stejného materiálu jako vložky z běžných Fleshlights, ale není kožená. Průhledné mléčné zabarvení vložky připomíná Fleshlight ICE.

Moje osobní zkušenosti

První dojem s Fleshlight Flight

Poté, co jsem se rozhodl objednat Fleshlight Flight s pilotním kanálem, po mnoha mých pravidelných modelech Fleshlight jsem netrpělivě čekal na doručení. Balíček přišel po šesti dnech od Španělska společností UPS a jako obvykle byl výborně zabalen. Každý balíček Fleshlight je opatřen dvěma originálními těsněními, takže každý kupující může okamžitě poznat, že jde o neotevřený (nový) originální výrobek.

První pohled na svou novou pánskou hračku byl velmi pozitivní. Případ byl, jak je dobře známo, vyroben z tvrdého, robustního plastu. Uvnitř měkké a sametové vložky. Přední velký kryt pouzdra je zajištěn bajonetovým zámkem, který není zašroubován se závitem. Zadní kryt pouzdra je naopak opatřen závitem, takže jej můžete jednoduše vyšroubovat pro čištění, ale také regulovat sací účinek vakuové komory pomocí závitu. Jednoduchá technologie, skvělý efekt.

Standardní případ pravidelných Fleshlights je poněkud hladký, letový kufr je na druhé straně navržen s drsnými, bodovitými prohlubněmi v případě, že jsou spíše protiskluzové. Kufr je bezpečně v ruce, a to i s kluzkými prsty (např. Mléko na slunci, mazadlo).

Textura je pevná a nadržená

Jako obvykle jsem dal nějaký Fleshlube (vodní mazivo) do vnitřního kanálu a vytápil můj nový let Fleshlight s mým teplovzdušným zásobníkem. Mléčný transparentní superskinový materiál se cítí přesně tak, jak to vím a miluji. Skutečnost, že vstup byl udržován spíše neutrální, mě nijak nezrušil, když jsem vstoupil.

Zkrácený kanál Fleshlight Destroya velmi intenzivně dráždí žaludek a hřídel penisu, zejména při silném podtlaku. Takže tyto intenzivní podněty mi nepřinesly příliš rychlý orgasmus, na začátku masturbovaly pomalu.

TOP fleshlight

7
Dokonalý pocit
7.1
Skvělý
6.9
Skvělý
6.9
Skvělý

5

Masáž Nude Pussy Bibi Jones

Sánal pokrytý velmi hustými strukturamiPřečtěte si celou recenzi
6.7
Skvělý

To mělo tu výhodu, že jsem cítil přesně různé komory a struktury pilotního kanálu. Navzdory všem opatrnosti jsem nemohl zabránit rychlému, ale velmi intenzivnímu orgasmu. Nejintenzivnější struktury vnitřního kanálu se nacházejí v pilotním kanálu v oblasti předních 10 centimetrů. Toto rozdělení považuji za velmi chvályhodné, protože i muži s poměrně krátkým penisem mohou počítat s intenzivními zkušenostmi masturbace.

Zvláště zajímavá je možnost, že můžete snadno otevřít nebo zavřít druhou klapku pro změnu vlivu vakua na vložku. Když je klapka úplně zavřená, je vakuový efekt velmi intenzivní a absorbující.

Snadné čištění a hygienu textury

Čištění je stejné jako u běžných světelných světel. Měl jsem zvyklý vypláchnout každý model Fleshlight okamžitě po použití důkladně pod kohoutkem, takže také opravdu mohou být odstraněny všechny zbytky maziva a spermií.

V případě potřeby lze k udržitelné péči o vložky po vyčištění použít FleshWash nebo Isopropanol. To má dezinfekční účinek a zabíjí zárodky a plísně. Také doporučuji pravidelné užívání obnovovacího prášku, protože mléčný transparentní materiál bude v určitém okamžiku cítit lepivý.

Vnitřní kanál modelů Fleshlight Flight je úzký, ale poměrně tuhý – a může být dobře vysušen. Doporučuji vám, abyste urychlili proces sušení tím, že zanechali tenký hadřík (žínka, utěrka, kuchyňský papír) v kanálu asi šest hodin. Po vysušení nechte obě kryty několik dní otevřené, abyste zabránili vzniku plísní. Ohřívač rukávů rovněž zkracuje dobu schnutí.

Závěr mého přehledu letu Fleshlight

Opravdu se mi líbil test s Fleshlight Flight. Nejen, že jsem cítila velmi intenzivní stimulaci, ale i optika Fleshlight Lines mě přesvědčila.

Případ je opravdu diskrétní a praktický. Není to ani viditelné v zavazadlech. Máte-li svůj masturbátor jednou otevřenou v hotelové místnosti, tak stěží rozpoznáte pokoj.

Krátká recenze Světlo z masa

Fleshlight Flight je vedle Fleshlight Blade a produktové série Sex-in-a-Can, další menší verze klasického Fleshlightu. Základní myšlenka kombinace měkké vložky s tvrdým pouzdrem zůstala na Fleshlight Flight také nezměněna. Nejdůležitějším rozdílem je pravděpodobně menší velikost, protože obal (pouzdro) a vložka (vložka) Fleshlight Flight jsou výrazně menší než u klasického Fleshlight.

Pro porovnání: délka normálního Fleshlightu je 25 cm a délka vložky 22,5 cm, Fleshlight Flight má délku pouzdra 19 cm a délku vložky 17 cm. Kromě kratší délky je průměr menší a je pouze 7 cm namísto 10 cm. (Celkově tyto poměry velmi připomínají produktovou řadu Sex-in-a-Can a opravdová letová vkládání se také hodí do případu Sex-in-a-Can.

Díky menší velikosti je let Fleshlight mnohem praktičtější a také váží méně (355 g místo 560 g). A právě to je Fleshlight Flight, protože tento masturbátor je primárně navržen tak, aby byl diskrétním a nenápadným společníkem. Z tohoto důvodu jsou nejen co nejkompaktnější, ale i vnější provedení vložky a pouzdra udržovány co nejvíce neutrální. Pokud je normální Fleshlight příliš silná pro zábavu po silnici, Fleshlight Flight nyní nabízí skvělou alternativu, kterou lze snadno ukládat a přepravovat a především není zbytečně viditelná.

Informace o letu

Ve většině případů je termín “sexuální hračka” spojován spíše s “dildy a vibrátory pro ženy”. Nicméně studie Durexu ukázala, že téměř 40 procent mužů nyní občas používá sexuální hračky pro masturbaci. Nicméně kvalita mužských sextoys dostupných na trhu zanechává ve většině případů hodně žádoucí. To je jistě jeden z důvodů, proč masturbátoři jsou často nazýváni malými pejorativními gumovými kundičkami nebo kroužkama.

Americká společnost Interactive Life Forms, LLC. (krátký: I.L.F.) vyvinul sofistikovaný sortiment sexuálních hraček pro muže. Díky sérii Fleshlight společnost dokazuje, že může být “odlišná” a že masturbátory pro muže, které jsou vhodné pro orgasmus, jsou docela možné.

Nejnovějším přírůstkem do rodiny Fleshlightů je Flight masturbator. I.L.F. slibuje v reklamě, že masturbátor je ideální pro leteckou dopravu. Artpussy má neutrální otevření a diskrétní bydlení. Masturbace by neměla být pozorována při celních a bezpečnostních kontrolách s rentgenovým přístrojem. Avšak I.L.F. nereagoval na emoční stabilitu penisu.

Ať už Fleshlight Flight Pilot opravdu přináší to, co Interactive Life Forms, LLC slibuje, chtěli jsme v testu vyjasnit a zde je testovací zpráva. Naučíte se, jak Fleshlight srovnává s jinými umělými kundičkami a zda stojí za koupi lásky.

Fleshlight Letový pilot a instruktor recenze
Ideální pro začátečníky
Nejlepší volba pro vaše peníze, velmi doporučit!
8.4
Náš výběr
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics