Fleshlight lidojuma pilots un instruktora apskats 2021 thesocialu101.com

Fleshlight lidojuma pilots un instruktora apskats

8.4
Mūsu izvēle
fleshlight-flight-testbericht

Labākais Fleshlight lidojums ļauj lidot

Ja jūs līdz šim zināt “parasto” Fleshlight, jūs interesē Fleshlight lidojuma atšķirība.

Mūsu izvēle

Fleshlight piedāvā pilnīgi automatizētu pieredzi manuālai lietošanai vai savienojot rotaļlietu ar interaktīvo pasauli

Sakarā ar tā mazāku izmēru dizains izskatās vairāk kā zibspuldze – bet vai stimulācija patiešām ir tāda pati salīdzinājumā? Vai lidojuma uzmava ir pat piemērota lielām penises?

Kad Fleshlight lidojums nonāk pārdošanā ar pilota kanālu, man nācās to tūlīt pārbaudīt, lai nokļūtu šo un citu jautājumu apakšā. Mani interesēja atšķirība starp “Navigator” un “Instructor” kanālu. Šajā pārskatā es tev pastāstīšu, kā es jutu šo tekstūru. Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri vai pat vēlaties dalīties savā pieredzē, lūdzu, rakstiet man, izmantojot šo pārbaudes ziņojumu, izmantojot komentēšanas funkciju.

fleshlight flight pilot

Fleshlight lidojums – ar divām tekstūrām

Pirms sāku savu pārskatu, man jānorāda, ka ir divi kanāli: “Instruktors” un “Pilot” tekstūra.

  • Flight Pilot Fleshlight ir tāda pati pamata konstrukcija kā sākotnējā Fleshlights. Galvenā atšķirība ir matēta melna krāsa un izliekta korpusa forma. Gumijas tekstūra piedāvā pilnīgi jaunu emocionālo dimensiju salīdzinājumā ar parastajiem Fleshlight modeļiem. Masturbācija ir mazliet vieglāka, jo seksa rotaļlieta ir daudz mazāka. Caur šauruma dēļ kanāla struktūras jūtas daudz intensīvākas.
  • Flight Instructor Fleshlight ir izmēģinājuma modeļa paplašināta versija. Tas ir īpaši izstrādāti gaisa ceļotājiem. Kanāls ir vienāds garums, bet atšķirīga struktūra salīdzinājumā ar pilotu. Pilotavām ir matēta melna krāsa, savukārt lidojuma instruktora korpusam ir noble, balta gluda krāsa – salīdzināma ar iPod vai citu Apple ierīci.

Augšā Fleshlight Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
�� Fleshlight lidojums
(Mūsu izvēle)
Kompakta, perfekta forma
�� Fleshlight Destroya
(Intensīva)
Ļoti saspringta un intensīva tekstūra
Tori Black
(Otrās vietas ieguvējs)
Ilgtspējīga stimulācija
Mīklas skrūves – rokturis Ļoti diskrēta un viegli noslēpta
Turbo aizdedze Labi, bet ne salīdzina ar citiem

Diskrēts dizains

Fleshlight lidojuma modeļa sērija ir īpaši piemērota ceļošanai. Modeļu sērija ir īsāka un kompakta nekā parastais Fleshlights. Iekšējie kanāli ir pilnīgi 5,5 centimetri īsāki nekā ar regulārām Fleshlight sērijām.

Iekšējā kanāla atvere ir veidota kā turbīna, bez oriģināla labiajām, kakla vai mutes iespaidām. Korpuss ir elegants, stilīgs un tomēr neuzkrītošs. Masturbatora kopējais garums ir 20,5 centimetri, iekšējais kanāls ir 15,24 centimetrus garš. Ieliktnis ir izgatavots no pienaini balta Superskin materiāla (gēla ievietojums).

Korpusam nav parasta iekšējā diametra 10 centimetri, tas ir tikai starp 5,5 un 8 centimetriem. Kompaktais ceļojuma modelis sver tikai 355 gramus (pretstatā 560 gramiem). Fleshlight lidojuma sērija ir pazīstama arī kā Fleshjack.

Tā kā kanāls un produktu nosaukumi jau ir norādīti, lidojuma masturbatori ir paredzēti gaisa ceļojumiem. Tādējādi šī seksa rotaļlieta ir īpaši interesanta vīriešiem, kuriem ir daudz jāstrādā profesionāli. Ja korpuss un piedurkne arī tiek turēti atsevišķi čemodānā vai rokas bagāžā, neviens drošības darbinieks neuzskata, ka tas ir seksa rotaļlieta.

Es pat uzdrīkstos teikt, ka 99% cilvēku, kas Fleshlight nezina, nezina, kas ir “lieta”. Tas ir īpaši noderīgi, ja sieva, draudzene, vecāki vai bērni nespēj mācīties par slepeno prieks.

Fleshlight Fligh Pilot KanalPilota fleshlight faktūra

Fleshlight Flight ceļojumu masturbatora ražotājam ILF ir izvēlēta populārā Fleshlight Destroya tekstūra, kas ir nedaudz modificēta, lai izmantotu pilota kanālu Fleshlight Flight. Rezultāts ir ļoti pievilcīgs un piedāvā intensīvu stimulāciju.

Saīsinātajā Destroya kanālā ir konusveida kniedes, vakuuma kamera, kam seko dažādas kniedēšanas struktūras. Iekšējā kanāla galā ir stimulējošas rievas, kas garantē ļoti intensīvu grumbas masāžu. Paplašināmā iekšējā kanāla iekšējais diametrs ir no 0,6 līdz 1,9 centimetriem.

Piena-balta Superskin® materiāls jūtas gandrīz kā elastīga āda. Mīkstais un želejveida materiāls ir izgatavots no tāda paša materiāla kā regulārie Fleshlights ieliktņi, bet tas nav ādas krāsas. Fleshlight ICE atgādina pārklājuma caurspīdīgo, pienaino krāsojumu.

Mana personīgā pieredze ir pārskatīta

Pirmais iespaids ar Fleshlight lidojumu

Kad es nolēmu pasūtīt Fleshlight lidojumu ar pilotkanālu, pēc daudziem regulāriem Fleshlight modeļiem es nepacietīgi gaidīju piegādi. Komplekss, kas pēc četrām dienām tika piegādāts no Spānijas UPS, bija, kā parasti, lieliski iepakots. Katrai Fleshlight iepakojumam ir divas oriģinālās zīmogplāksnes, lai katrs pircējs varētu uzreiz atpazīt, ka tas ir neatvērts (jauns) oriģināls produkts.

Pirmais iespaids uz manu jauno vīriešu rotaļlietu bija ļoti pozitīvs. Lieta bija, kā zināms, izgatavota no cietas, izturīgas plastmasas. Inside mīkstu un samtainu ieliktni. Korpusa priekšējais, lielais vāciņš ir nostiprināts ar bajonetes slēdzeni, kas nav ieskrūvēta ar vītni. Korpusa aizmugures vāciņam, no otras puses, ir vītne, kas ļauj vieglāk to noskrūvēt tīrīšanai, bet arī regulē vakuuma kameras sūkšanas efektu ar pavedienu. Vienkārša tehnoloģija, lieliska ietekme.

Parastā Fleshlight standarta korpuss izskatās diezgan gluds, no otras puses, lidojuma korpuss ir izstrādāts ar rupjiem, punktveida padziļinājumiem gadījumā, kas ir samērā noturīgs pret slīdēšanu. Korpuss droši atrodas rokā, pat ar slidenu pirkstu (piemēram, saulainā pienā atvaļinājumā, smērvielai).

Tekstūra ir cieši un ragana

Kā parasti, es ievietoju dažas Fleshlube (ūdens bāzes smērvielas) iekšējā kanālā un apsilda savu jauno Fleshlight Flight ar manu piedurkņu sildītāju. Pilnīgi caurspīdīgs Superskin materiāls jūtas tieši tā, kā es to pazīstu un mīlu. Fakts, ka ieeja tika glabāta diezgan neitrāla, mani netraucēja, kad es ienācu.

Saīsināts Fleshlight Destroya kanāls ļoti intensīvi kairina dzirkstošo un dzimumlocekļa vārpstu, it īpaši, ja rodas spēcīgs vakuums. Lai šie intensīvie stimuli mani pārāk strauji nenoved pie orgasma, sākumā masturbēju tikai lēni.

TOP fleshlight

7
Perfekta sajūta
7.1
Satriecošs
6.9
Satriecošs
6.9
Satriecošs

5

Masāža Nude Pussy Bibi Jones

Sanaļa pārklāj ar ļoti blīvu tekstūras izciļņiemLasiet pilnu atsauksmi
6.7
Satriecošs

Tam bija priekšrocība, ka es varētu patiešām justos dažādās izmēģinājuma kanāla kamerās un struktūrās. Neskatoties uz visu piesardzību, es nevarēju novērst ātru, bet ļoti intensīvu orgasmu. Intensīvākās iekšējā kanāla struktūras ir atrodamas pilota kanālā priekšējā 10 centimetru platībā. Es uzskatu, ka šis sadalījums ir ļoti slavējams, jo arī vīrieši ar diezgan īsu dzimumlocekli var paļauties uz intensīvu masturbācijas pieredzi.

Īpaši interesanti ir iespēja, ka jūs varat viegli atvērt vai aizvērt otro skrūves atloku, lai mainītu ievietošanas vakuuma efektu. Kad skrūves atlokis ir pilnībā aizvērts, vakuuma efekts ir patiešām intensīvs un absorbējošs.

Viegla tīrīšana un tekstūras higiēna

Tīrīšana ir tāda pati kā ar tradicionālajiem fleshlights. Esmu iemīļojis katru Fleshlight modeļa skalošanu tūlīt pēc lietošanas rūpīgi zem krāna, lai arī patiešām varētu likvidēt visas smērvielas un spermas atliekas.

Ja nepieciešams, pēc tīrīšanas FleshWash vai izopropanols var tikt izmantots ilgtspējīgai ievietošanai. Tas dezinficē un iznīcina baktērijas un sēnītes. Es arī ieteiktu regulāri lietot atjaunojošu pulveri, jo piena pārklājošais materiāls kādā brīdī jutīsies lipīgs.

Fleshlight Flight modeļu iekšējais kanāls ir šaurs, bet diezgan stingrs – to var labi izžūt. Es ieteiktu jums paātrināt žāvēšanas procesu, atstājot plāna auduma (washcloth, trauku dvieli, virtuves papīru) kanālā apmēram sešas stundas. Pēc žāvēšanas atstājiet abas pārklājlapas atvērtas dažas dienas, lai novērstu pelējumu. Arī piedurknes sildītājs samazina žāvēšanas laiku.

Secinājums par manu Fleshlight lidojuma pārskatīšanu

Man patika mana pārbaude ar Fleshlight lidojumu. Ne tikai to, ka es jutu ļoti intensīvu stimulāciju, bet arī Fleshlight lidojumu optika mani pārliecināja.

Lieta ir patiešām diskrēta un ērta. Tas nav pat pamanāms jūsu bagāžā. Ja jums ir atvērts masturbators kādā viesnīcas numurā, to gandrīz nemaz nezina.

Īss pārskats Flesh light Lidojums

Fleshlight Flight ir papildus Fleshlight Blade un Sex-in-a-Can produktu sērija, vēl viena mazāka klasiskās Fleshlight versija. Fleshlight lidojumā arī nemainījās pamatjēdziens, kā apvienot mīkstu ievietojumu ar cieto korpusu. Vissvarīgākā atšķirība, iespējams, ir mazāka izmēra, jo Fleshlight Flight korpuss (korpuss) un ievietojums (ievietojums) ir ievērojami mazāks nekā ar klasisko Fleshlight.

Salīdzinājumam: parastais Fleshlight korpusa garums ir 25 cm un ievietošanas garums 22,5 cm, Fleshlight lidojumam ir tikai 19 cm platums un ievietotais garums 17 cm. Papildus īsākam garumam diametrs ir mazāks, un tas ir tikai 7 cm, nevis 10 cm. (Kopumā šīs proporcijas ļoti atgādina “Sex-in-a-Can” produktu līniju un, protams, Flight Insert arī iekļaujas “Sex-in-a-Can” gadījumā.

Sakarā ar to mazāku izmēru Fleshlight lidojums ir daudz ērtāks un arī sver mazāk (355 g, nevis 560 g). Un tieši tas ir Fleshlight lidojuma jautājums, jo šis masturbators galvenokārt ir paredzēts kā diskrēts un neuzkrītošs ceļojuma pavadonis. Šī iemesla dēļ ne tikai kompaktie izmēri, bet arī ārējā apdare un korpuss tiek turēti pēc iespējas neitrālāk. Ja parastais Fleshlight ir bijis pārāk apjomīgs, lai izklaidētu uz ceļa, Fleshlight lidojums tagad piedāvā lielisku alternatīvu, kuru var viegli novietot prom un transportēt, un, pats galvenais, tas nav nevajadzīgi pamanāms.

Informācija par fleshligt lidojumu

Vairumā gadījumu termins “seksa rotaļlieta” ir vairāk saistīts ar “sieviešu dildo un vibratori”. Tomēr pētījums, ko veica Durex, ir parādījis, ka gandrīz 40 procenti vīriešu tagad dažreiz izmanto seksa rotaļlietas masturbācijai. Tomēr vīriešu sextoys kvalitāte, kas pieejami tirgū, lielākajā daļā gadījumu daudz ir vēlama. Tas, protams, ir viens no iemesliem, kāpēc masturbatorus bieži sauc par nedaudz nežēlīgām gumijas pussies vai pīkstīm.

Amerikas uzņēmums Interactive Life Forms, LLC. (īss: I.L.F.) ir izstrādājusi izsmalcinātu seksa rotaļlietu klāstu vīriešiem. Izmantojot Fleshlight sēriju, uzņēmums pierāda, ka tas var būt “atšķirīgs”, un ka masturbatori vīriešiem, kuri ir piemēroti orgasmam, ir pilnīgi iespējams.

Jaunākais Fleshlight ģimenes papildinājums ir Flight masturbator. I.L.F. reklamē solījumus, ka masturbators ir ideāls ceļošanai ar gaisa transportu. Artpussy ir neitrāla atvēršana un diskrēts korpuss. Masturbatoru nevajadzētu pamanīt, veicot muitas vai drošības pārbaudes ar rentgena iekārtu. Tomēr I.L.F. nebija samazinājies dzimumlocekļa emocionālā stabilitāte.

Neatkarīgi no tā, vai Fleshlight lidojuma pilots patiešām nodrošina to, ko Interaktīvās dzīves formas LLC sola, mēs vēlējāmies precizēt testā un šeit ir testa ziņojums. Jūs uzzināsiet, kā Fleshlight salīdzina ar citiem mākslīgās pussies un vai ir vērts iegādāties mīlas rotaļlietu.

Fleshlight lidojuma pilots un instruktora apskats
Ideāli piemērots iesācējiem
Labākā izvēle par jūsu naudu, ļoti iesakām!
8.4
Mūsu izvēle
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics