Fleshlight skrydžio piloto ir instruktoriaus apžvalga 2021 thesocialu101.com

Fleshlight skrydžio piloto ir instruktoriaus apžvalga

8.4
Mūsų pasirinkimas
fleshlight-flight-testbericht

Geriausias “Fleshlight” skrydis leidžia skristi

Jei iki šiol žinote “įprastą” “Fleshlight”, jus domina Fleshlight skrydžio skirtumas.

Mūsų pasirinkimas

“Fleshlight” siūlo visiškai automatizuotą naudojimo patirtį rankiniu būdu arba prijungdami žaislą į interaktyvų pasaulį

Dėl mažesnių matmenų, dizainas atrodo labiau panašus į žibintuvėlį – bet ar stimuliavimas iš tikrųjų tas pats palyginti? Ar skrydžio rankovė netgi tinka didelėms penis?

Kai “Fleshlight” skrydis prasidėjo parduodant pilotų kanalą, turėjau iš karto išbandyti šį ir kitus klausimus apačioje. Mane domino “Navigator” ir “Instructor” kanalo skirtumas. Šioje apžvalgoje pasakysiu, kaip aš pajutau šią tekstūrą. Jei turite kokių nors klausimų ar komentarų arba norite pasidalinti savo patirtimi, parašykite man, naudodamiesi komentavimo funkcija pagal šią bandymo ataskaitą.

fleshlight flight pilot

“Fleshlight Flight” – su dviem tekstūromis

Prieš pradėdamas savo apžvalgą, turiu pažymėti, kad yra du kanalai: “Instruktorius” ir “Pilot” tekstūra.

  • “Flight Pilot Fleshlight” turi tokią pačią pagrindinę konstrukciją, kaip originali “Fleshlight”. Pagrindinis skirtumas yra matinis juodos spalvos ir išlenktos korpuso formos. Rankovių tekstūra yra visiškai naujas emocinis aspektas, palyginti su įprastais “Fleshlight” modeliais. Masturbacija yra šiek tiek lengvesnė, nes sekso žaislas yra daug mažesnis. Dėl siaurumo kanalų struktūros jaučiasi daug intensyvesnės.
  • Flight Instructor Fleshlight yra išplėstinė bandomojo modelio versija. Jis buvo sukurtas ypač atsargiai oro keliautojams. Kanalas turi tokį patį ilgį, bet kitokią struktūrą nei pilotas. Pilotinis dėklas turi matinį juodą spalvą, o “Flight Instructor” dėkle yra brangioji, balta ir lygi spalva, panaši į “iPod” ar kitą “Apple” įrenginį.

Į viršų Fleshlight Patikrinkite kainą Trumpas išmokas
�� “Fleshlight” skrydis
(Mūsų pasirinkimas)
Kompaktiška, puiki forma
�� Fleshlight Destroya
(Intensyvus)
Labai stora ir intensyvi tekstūra
Tori Black
(“Runner-Up”)
Tvari stimuliacija
Fleshskins – rankena Labai atsargus ir lengvai paslepiamas
Turbinos uždegimas Gerai, bet ne palygina su kitais

Diskretiškas dizainas

“Fleshlight Flight” serijos modelis ypač tinka keliauti. Modelis serija yra trumpesnė ir kompaktiškesnė nei įprasti “Fleshlights”. Vidiniai kanalai yra 5,5 centimetrai trumpesni, nei su įprastine “Fleshlight” serija.

Vidinio kanalo anga yra formuojama kaip turbina, be originalių gerbėjų, anuso ar burnos įspūdžių. Korpusas yra elegantiškas, stilingas ir netrukdomas. Bendras masturbatoriaus ilgis 20,5 cm, vidinis kanalas yra 15,24 cm ilgio. Įdėtas iš pieno baltos Superskin medžiagos (gelio įdėklai).

Korpusas neturi įprasto 10 centimetrų vidinio skersmens, jis yra tik tarp 5,5 ir 8 centimetrų. Kompaktiškas kelionių modelis sveria tik 355 gramus (priešingai nei 560 gramų). Fleshlight skrydžio serija taip pat žinoma kaip “Fleshjack”.

Kadangi kanalas ir produktų pavadinimai jau yra nurodyti, skrydžio masturbatoriai yra skirti skrydžiams oro transportu. Taigi šis sekso žaislas yra ypač įdomus vyrams, kurie turi daug profesionaliai keliauti. Jei korpusas ir rankovė taip pat saugomi atskirai lagaminui ar rankiniam bagažui, nė vienas apsaugos pareigūnas nepripažins, kad tai yra sekso žaislas.

Aš netgi drįstu pasakyti, kad 99% žmonių, kurie nežino “Fleshlight”, nežino, kas yra “dalykas”. Tai ypač naudinga, jei žmona, mergina, tėvai ar vaikai nesimato slapto malonumo.

Pilotinio fleshlight tekstūra

“Fleshlight Flight” kelionių masturbatoriui gamintojas ILF pasirinko populiarią “Fleshlight Destroya” tekstūrą, kuri buvo šiek tiek pakeista, kad būtų galima naudoti kaip pilotų kanalą “Fleshlight Flight”. Rezultatas yra labai patrauklus ir siūlo intensyvų stimuliavimą.

Sutrumpintas “Destroya” kanalas turi kūgines smeiges, vakuuminę kamerą, po kurią sekasi įvairios žirklės konstrukcijos. Vidinio kanalo gale yra stimuliuojanti grioveliai, kurie užtikrina labai intensyvų kojos masažą. Išplečiamas vidinis kanalas turi vidinį skersmenį nuo 0,6 iki 1,9 cm.

Pieno baltojo Superskin’o & # x2122; medžiaga jaučiasi beveik kaip tvirta oda. Minkšta ir geliu įdėta įdėklė yra pagaminta iš tos pačios medžiagos kaip ir reguliarūs “Fleshlight” įdėklai, bet tai nėra odos spalvos. Skaidrus, pieno spalvos įdėklai primena “Fleshlight ICE”.

Mano asmeninė patirtis yra peržiūra

Pirmas įspūdis su “Fleshlight Flight”

Kai nusprendžiau užsisakyti “Fleshlight” skrydį su piloto kanalu, po daugybės reguliarių “Fleshlight” modelių aš nekantriai laukiu pristatymo. Paketas atvyko po 4 dienų iš Ispanijos UPS ir buvo, kaip įprasta, puikiai supakuotas. Kiekvienoje “Fleshlight” pakuotėje yra du originalūs antspaudai, kad kiekvienas pirkėjas galėtų iš karto suvokti, kad tai neatidarytas (naujas) originalus produktas.

Pirmas žvilgsnis į mano naują vyrų žaislą buvo labai teigiamas. Korpusas, kaip žinoma, pagamintas iš kieto, tvirto plastiko. Minkštos ir švelnios įdėklos vidus. Priekinis, didelis korpuso dangtelis yra apsaugotas spygliais su spyruoklėmis, o ne su sriegiu. Kita vertus, korpuso galinis dangtelis turi sriegį, kad jį būtų galima lengviau ištraukti valymui, bet taip pat reguliuoti vakuuminės kameros siurbimo poveikį sriegiu. Paprasta technologija, puikus efektas.

Standartinis “Fleshlight” korpuso dėklas yra gana sklandus, kita vertus, skrydžio korpusas yra sukonstruotas su grubiomis, taškinėse griovelėmis. Korpusas saugiai laikomas rankoje, net su slidžiais pirštais (pvz., Saulės pienas atostogaujant, tepalas).

Tekstūra yra stora ir raguojanti

Kaip įprasta, įdėjau tam tikrą “Fleshlube” (vandens pagrindu pagamintą tepalą) į vidinį kanalą ir šildo savo naują “Fleshlight Flight” su savo rankovės šildytuvu. Pieniškos skaidrios Superskin medžiagos jaučiasi tiksliai taip, kaip žinau ir myliu. Tai, kad įėjimas buvo laikomas gana neutralus, kai mane įvedžiau, netrukdydavau.

Sutrumpintas “Fleshlight Destroya” kanalas labai intensyviai dirgina galvas ir varpos veleną, ypač kai susikaupia stiprus vakuumas. Taigi, kad šie intensyvūs stimulai mane ne pernelyg greitai nuleido orgazmui, aš pradžioje masturbuoju tik lėtai.

TOP “fleshlight”

7
Puikus pojūtis
7.1
Nuostabu

3

Sekso žaislai Fleshlight Girls – Brown Pussy Misty Stone

“Bump N Grind” kanalas yra išskirtinė vidinė tekstūraSkaityti visą apžvalgą
6.9
Nuostabu
6.9
Nuostabu

5

Masažas Nude Pussy Bibi Jones

Snaigiai dengiami labai tankūs tekstūros smūgiaiSkaityti visą apžvalgą
6.7
Nuostabu

Tai turėjo pranašumą, nes aš galėjau jausti tiksliai skirtingas pilotų kanalo kameras ir struktūras. Nepaisant visų atsargumo priemonių, negalėjau užkirsti kelią greitam, bet labai intensyviam orgazmui. Labiausiai intensyvios vidinio kanalo struktūros yra pilotų kanale, esančioje priešais 10 centimetrų plotą. Manau, kad šis padalinys labai giriamas, nes taip pat vyrai, turintys gana trumpą varpą, gali tikėtis intensyvios masturbacijos patirties.

Ypač įdomi yra tai, kad galite lengvai atidaryti ar uždaryti antrąjį varžto lankelį, kad pakeistumėte įdėklų dulkių efektą. Kai varžto sklendė yra visiškai uždaryta, vakuumo efektas yra tikrai intensyvus ir sugeriantis.

Lengva valyti ir tekstūros higiena

Valymas yra toks pat kaip su įprastomis fleshlights. Iš karto po naudojimosi kruopščiai po dangteliu iš karto nuskalau kiekvieną “Fleshlight” modelį taip, kad būtų galima visiškai pašalinti visas tepalų ir spermos likučius.

Jei reikia, “FleshWash” arba “Isopropanol” gali būti naudojami tvariam įdėklų priežiūrai po valymo. Tai turi dezinfekavimo efektą ir naikina bakterijas ir grybus. Taip pat rekomenduoju reguliariai naudoti atnaujinamą miltelių, nes pieno skaidra medžiaga tam tikru momentu atrodys lipni.

Fleshlight Flight modelių vidinis kanalas yra siauras, bet gana tvirtas ir gali būti gerai išdžiovintas. Aš patariu jums pagreitinti džiovinimo procesą paliekant maždaug šešias valandas kanale paliekant ploną audinį (rankšluosčiu, rankšluosčiu, virtuvės popieriumi). Po džiovinimo palikite abu dangčius atidaryti kelias dienas, kad išvengtumėte pelėsių. Rankovės šildytuvas taip pat sumažina džiovinimo laiką.

Mano “Fleshlight” skrydžio apžvalgos išvada

Man labai patiko mano bandymas su “Fleshlight Flight”. Ne tik tai, kad galėjau jausti intensyvų stimuliavimą, bet ir Fleshlight Skrydžio optika mane įtikino.

Byla yra tikrai diskretiška ir patogi. Tai net nepastebima jūsų bagaže. Jei jūsų “masturbatorius” vieną kartą atidaromas viešbučio kambaryje, vargu ar kambarys atpažįsta.

Trumpa apžvalga Minkšta šviesa Skrydis

“Fleshlight Flight” yra šalia “Fleshlight Blade” ir “Sex-in-a-Can” produktų serijos, dar mažesnės klasikinės “Fleshlight” versijos. “Fleshlight Flight” beveik nepasikeitė pagrindinė minkštos įdėklos su kietu dėklu sujungimo idėja. Svarbiausias skirtumas tikriausiai yra mažesnis, nes “Fleshlight Flight” korpusas (korpusas) ir įdėklas (įterpimas) yra žymiai mažesnis nei klasikinis “Fleshlight”.

Palyginimui: “Fleshlight” korpuso ilgis yra 25 cm, o įstrižainės ilgis – 22,5 cm, “Fleshlight” skrydyje yra tik 19 cm ilgio korpuso ilgis ir 17 cm ilgio. Be trumpesnio ilgio, skersmuo taip pat yra mažesnis ir yra tik 7 cm vietoj 10 cm. (Apskritai šios proporcijos labai primena “Sex-in-a-Can” produktų liniją, o “Flight Insert” taip pat tinka “Sex-in-a-Can” byloje.

Dėl mažesnio dydžio, “Fleshlight Flight” yra daug lengvesnis ir sveria mažiau (355 g, o ne 560 g). Būtent tai yra “Fleshlight Flight”, nes šis masturbatorius yra sukurtas kaip atsargus ir nepastebimas kelionių kompanionas. Dėl šios priežasties ne tik kompaktiški matmenys, bet ir išorinis intarpo ir korpuso dizainas yra kiek įmanoma nešališkesni. Jei įprastas “Fleshlight” buvo per daug girtas, kad būtų malonus kelyje, “Fleshlight Flight” dabar yra puiki alternatyva, kurią galima lengvai laikyti ir transportuoti, be to, tai nebūtinai yra nereikalinga.

Informacija apie fleshligt skrydį

Daugeliu atvejų terminas “sekso žaislas” daugiau asocijuojasi su “moterims skirtais dildo ir vibratoriais”. Tačiau “Durex” atliktas tyrimas parodė, kad beveik 40 proc. Vyrų dabar retkarčiais naudoja sekso žaislus, skirtus masturbacijai. Tačiau vyrų sextoys kokybė yra prieinama rinkoje daugeliu atvejų yra daugiausia pageidaujama. Tai, žinoma, yra viena iš priežasčių, kodėl masturbatoriai dažnai vadinami švelniais guminiais pūlingais ar pūlingais.

Amerikos bendrovė “Interactive Life Forms”, LLC. (trumpai: I.L.F.) sukūrė sudėtingą vyrų sekso žaislų asortimentą. Su savo “Fleshlight” serija, bendrovė įrodo, kad ji gali būti “kitokia” ir visiškai įmanoma, kad vyrams skirti masturbatoriai, tinkami orgazmui.

Naujausias “Fleshlight” šeimos papildymas – “Flight masturbator”. I.L.F. reklama pažadėjo, kad masturbatorius puikiai tinka kelionėms oro transportu. “Artpussy” turi neutralią anga ir atsargų korpusą. Masturbatorą nereikėtų pastebėti atliekant muitinės ar saugumo patikrinimus su rentgeno aparatu. Tačiau I.L.F. negrįžo į varpos emocinį stabilumą.

Nesvarbu, ar “Fleshlight Flight Pilot” tikrai pateikia “Interactive Life Forms LLC” pažadus, mes norėjome paaiškinti bandymą ir čia pateikiama bandymo ataskaita. Jūs sužinosite, kaip “Fleshlight” lygina kitas dirbtines pussies ir ar verta pirkti meilės žaislą.

Fleshlight skrydžio piloto ir instruktoriaus apžvalga
Puikiai tinka naujokams
Geriausias pasirinkimas už jūsų pinigus, labai rekomenduojame!
8.4
Mūsų pasirinkimas
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics