Geriausi realistiški tekstūros Fleshlight: pussy Tera Patrick 2021 thesocialu101.com

Geriausi realistiški tekstūros Fleshlight: pussy Tera Patrick

3.3
“Runner-Up”

“Fleshlight” merginos Tera Patrick, kuri anksčiau buvo sujungta su išskirtiniu “Twista” struktūroje, pūlinga atvėrė naują vidinę struktūrą su “Tease” kanalu.

“Twista” struktūros gamyba, laimei, nebuvo nutraukta, tačiau dabar ji gali būti atidaryta Tera Patrick’s butt atidaryti ir buvo pervadinta į “Twisted”.

Mūsų pasirinkimas

Fleshlight Girl Tera Patrick, kuri iki šiol buvo prieinama su išskirtine “Twista” tekstūra, buvo sujungta su nauja vidine tekstūra, pavadinta “Tease”.

Koks darbas Fleshlight Tera Patrick

Naujame “erzinti” vidiniame kanale yra daugiakamerinė struktūra, susidedanti iš šešių kamerų, kurių kiekviena užpildyta kita nub arba sijų konstrukcija.

Labai stora ir maža kamera (20 x 10 mm)Žiedas iš šešių mažų išpuolių 4 žiedai iš trijų ilgų smūgių

Be to, trečiojoje kameroje yra net lotoso mazgas.

Kanalo skersmuo yra labai nereguliarus, kameros perėjimuose yra daug kontrastų, kamerose yra plataus arba labai pločio.

Taigi negalėsite skųstis dėl šio kanalo įvairovės trūkumo.

Kaip jau minėta, “Tease Channel” yra nauja išskirtinė vidinė “Fleshlightgirl” Tera Patrick struktūra, todėl ji gali būti naudojama tik su jos pūlingo atidarymu.

Kanalo įvestis yra sudaryta iš labai siauros ir mažos kameros (20 x 10 mm), kurioje yra šviesos skersinės briaunos konstrukcija. Po labai siaura perėjimo su šešiais mažais spuogais seka antroji kamera, kuri yra labai plataus 30 x 20 mm.

Vartotojo reitingas2 Balsai80

Kameros viduryje yra šeši stambūs spuogai. Po to seka siauresnė trečioji kamera, kurios forma yra “smėlio spalvos” ir kurios ilgis yra 35 mm.

Šios kameros priekinėje dalyje yra keturi žiedai iš trijų pailgų kampų (kurie beveik atrodo kaip skersiniai šonkauliai), o gale – lotoso mazgas. Po to seka ketvirta kamera, kuri užpildyta šešiais pasvirusiais ir labai ilgai dirbančiais spuogais, kurie tęsiasi toli kanale.

Penktoji kamera padengta kryžminiu skersine briaunelės struktūra, o šeštoji kamera su trimis dideliomis ir šešiomis smulkmenomis sudaro galą.

Skverbimas į pirmąją kamerą sukuria didelį hermetiškumo jausmą, o dabar labai platus antroji kamera yra puikus kontrastas, nes čia stiprumo jausmas staiga sumažėja ir pakeičiamas izoliuotu taškiniu stimuliu, kurį sukelia dideli spuogai viduryje kamera.

Tada jis vėl sugriebia, nes dabar seka trečioji kamera su lotoso mazgu.

Lotoso mazgo įsiskverbimas į dumblo kanalą, panašus į klasikinį lotoso kanalą, kartu su staigiu pasikeitimu nuo didelio iki siaurumo.

Tačiau “Tease” kanalu poveikis yra dar įvairesnis, nes dėl smėlio formos kameros “plotis yra per siauras į pločio siaurą, siaurą iki pločio” (įėjimas į kamerą, centrinis siaurasis taškas, lotoso įėjimas, lotoso išėjimas, ketvirtoji kamera).

Šis aukštas dažnumas, pasipriešinimas ganykloms su kintančia griežtumo efektais tikrai yra fantastinis ir negali būti patyręs su bet kuriuo kitu Fleshlight kanalu tokiu būdu.

Su įprasto varpos ilgiu (apie 15 cm) galiausiai nusileidžiate į ketvirtąją kamerą ir gaunami ilgai ištemptos nubos, kurios labai gražiai sūkuria aplink galvas.

Grįžimo metu šie spuogeliai sulenkiami ir sukuria papildomų stimuliuojančių stimulų, kurie jaučiasi taip, tarsi spuogai norėtų “laikyti varpą į galvas”.

Be to, šiuo metu (taip pat ir lotoso mazge) tepalas kaupiasi daugiau, todėl yra ypač slidžiai ir šiltas (jei tepalas buvo sušildytas iš anksto) ir prisideda prie bendro stimuliavimo.

Žinoma, pagrindinė “Lotus” konstrukcinė koncepcija “siauras priekyje, lotoso mazgai, platus gale”, žinoma, nėra visiškai nauja, galų gale su kanalais “Primal”, “Gauntlet”, “Frankenstein”, “Zombie” ir “Mini-Lotus” jau pasirodė kai kurie sėkmingi tolesni pokyčiai..

Bet viskas yra tik teisinga su erzina struktūra, nes atitinkamos kameros yra išdėstytos visiškai optimaliai šiame kanale.

Lotoso mazgas yra lengvai pasiekiamas, didžioji antroji kamera prie lotoso mazgo tvirtai priglunda prie kanalo (ir netyčia nenuslysta), nepaisant siaurumo priekinėje srityje, o ketvirta kamera puikiai tinka “poilsiui” ( tol, kol vienas nejuda), kad būtų išvengta ankstyvos ejakuliacijos.

Kartais taip pat reikia atsipalaiduoti, nes stimuliacijos intensyvumas yra stebėtinai intensyvus, ir jūs turite kontroliuoti save ir savo varpą, jei norite likti ilgiau nei 5 minutes.

Siurblio efektas taip pat yra puikus ir stimuliuojasi kartu su labai maloniu ir intensyviai pastebimu padaujančiu pojūčiu.

Daugelio struktūrų ir kamerų valymas yra šiek tiek sudėtingesnis nei su kitais “Fleshlight” kanalais, kurių konstrukcijos tankis mažesnis, o valymo metu įterpimą reikia trumpai pakeisti, kad būtų galima visiškai pašalinti visas liekanas.

Džiovinimas taip pat trunka gana ilgą laiką dėl daugybės kliūčių ir trunka apie 4 valandas.

“Upshot”

“Dais” struktūroje “Fleshlight” gamintojas ILF įspūdingai parodo, kokią praktinę patirtį sukūrė gaminių kūrėjai, remdamiesi ankstesnėmis struktūrinėmis koncepcijomis, nes šis kanalas sukūrė visiškai naują stimuliavimo pasaulį, kuris niekada nebuvo šioje formoje anksčiau.

Kiekvienas, kuris manė, kad “Lotus” mazgų struktūrinė koncepcija gali būti sukurta nieko naujo, bus kitaip mokoma su erzina kanalu.

“Tolesnė uždanga” suvokimas vėl buvo gerokai patobulintas, o penktoji kamera su ilgalaikiais spuogais yra puikus priedas į emocinį pasaulį. Puikus kanalas, kuris ypač mėgsto “Fleshlight” profesionalus (taip pat ir lotus mėgėjams).

Mūsų pasirinkimas

Fleshlight Girl Tera Patrick, kuri iki šiol buvo prieinama su išskirtine “Twista” tekstūra, buvo sujungta su nauja vidine tekstūra, pavadinta “Tease”.

Naudotojų atsiliepimai

Tai mano pirmasis “Fleshlight”. Įdomu, kas nutiks su manimi.
Kai pirmą kartą išpakavau jį man daug, ant pakuotės antspaudas jau buvo atidarytas. Tai privertė mane šiek tiek skeptiškai.
Bet aš nematau jokių nusidėvėjimo požymių ar pan. Žinoma, tai pirmiausia nuplaunama ir dezinfekuojama.
Jausmas yra labai patogus naudoti, žinoma, ne palyginti su tikra uždanga. Nors turiu gana gerai atsargus, manau, kad tai gali būti šiek tiek griežtesnė.
Bet jei jūsų mergina nėra, “Fleshlight” yra geras pakeitimas!
Daiktų bėgikai
Aš myliu šiuos žaislus. Pirma, jie yra labai realistiški, jei juos anksčiau maudosi šiltame vandenyje, tai labai artimas realybei. Įėjimas (draudžiamas) yra toks pat, kaip ir beveik kiekviename “Fleshlight”, tačiau jis suteikia gražių valandų. Pabandyk!

Glikolis

Darbai aprašyti, medžiaga jaučiasi labai minkšta ir gera.

Vienintelis dalykas yra tai, kad po naudojimo reikia palaukti tam tikrą laiką produktą, taigi reikia pasirinkti tinkamą džiovinimo vietą, jei norėsite užkirsti kelią to, kad “Fleshlight” matytų kolegos vyrai.

Esu labai patenkintas paties produktu, tik džiovinimas trunka šiek tiek laiko. Tačiau nereikėtų tikėtis, kad tai yra “tikrojo analinio sekso” rūšis. Tai tik labai įdomus ir malonus mastubatorius.

Trompas

Fleslight gamybai būdinga labai aukšta kokybė. Įėjimas yra gana siauras, jei kalbama apie analinį seksą, aš negaliu pasakyti.
Bet kuriuo atveju jūs galite ir turėsite smagią su šia dalimi, jei nesitiki, kad masturbatorius artėja prie tikros lyties. Jūs visada turėtumėte nepamiršti, kad tai reiškia masturbacijos pagalbą, o ne lytinį pakaitalą.

Maks

Toli kaukė veidrodis
Tikrai puiku dalis !
Labai siaura ir reali.
Tiems, kurie nori pasikeisti tempą … norėtų turėti :) !

Striker

Tiesiog myliu šį “Fleshlight”! Lengva valdyti ir valyti.
Labai svarbu šildyti vandens vonelėje prieš drėkinimą. Linksmink tai

Mihaelis

Puikiai tvirtai, kai kepsnojote misą, bent jau tuomet, jei tiesiog nežinote, kur eiti su savo dešra. ;)

Bulvytės

Mūsų pasirinkimas

Fleshlight Girl Tera Patrick, kuri iki šiol buvo prieinama su išskirtine “Twista” tekstūra, buvo sujungta su nauja vidine tekstūra, pavadinta “Tease”.

Geriausi realistiški tekstūros Fleshlight: pussy Tera Patrick
Intensyvumas3.5
Stimuliavimas3.6
Skverbtis3.4
Sandarumas2.8
Succiation Effect3.2
Realizmas3
Variacija2.9
Lygumas2.8
Orgazmo reitingas3.3
Triukšmas3
Lube naudoti3.8
Išvalyti3.6
Sausas laikas3.6
Vartotojo reitingas1 Balsas7.9
3.3
“Runner-Up”
Verta pinigų
Darbai aprašyti, medžiaga jaučiasi labai minkšta ir gera.
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics