Geriausias blowjob mašina - 2018 2021 thesocialu101.com

Geriausias blowjob mašina – 2018

Dieną, kai jūs tai padarėte sau rankomis, pagaliau jau baigėsi! “Autoblow 2+” masturbatorius yra puikus žaislas, leidžiantis atkurti neįtikėtinai tikrovišką feltaciją net ir net nesijaudindamas!

Populiariausi blowjob mašina Patikrinkite kainą Trumpas išmokas
Autoblow 2
(Mūsų pasirinkimas)
Kompaktiškas dydis, pagamintas iš rankovės ir mašinos
Oniksas 2
(Intensyvus)
4 sekcijos: pats prietaisas, rankena, dangtelis ir rankovė
SayberX
(“Runner-Up”)
Simuliuoja seksą per savo vidinį variklį, odos pavidalo medžiagą ir juostelę

Viskas, ką turite padaryti? Sėdėk ir mėgaukitės! Dėl skirtingų, keičiamų dėžių dydžių jis pritaikomas prie jūsų geriausio gabalo, tokio kaip antroji oda ir po to, galite pasirinkti tarp skirtingų kūno angų. Tarp daugelio kitų svarbių dalykų, “Autoblow 2+” yra maitinamas, taupydamas jums rūpesčius pirkti baterijas! Toliau sužinosite daugiau apie tai.

Mūsų pasirinkimas

Ką turi du pirštai ir myli blowjobs? Akivaizdu. Naudodamas naują ir patobulintą “Autoblow 2+”, netrukus pasimatysite sekso žaislą vyrams, kuris nustato naują standartą realiomis solo patirtimis.

Mūsų pasirinkimas

“Onyx 2 Blowjob” treniruoklis suteikia tris režimus, iš kurių galite pasirinkti, kai eina solo.

Mūsų pasirinkimas

Didelis galingumas, automatinis vyrų masturbatorius su judesio stebėjimo nuotoliniu valdymu, kuris veikia per internetą.

Geriausia mašina Autoblow 2+

Kas yra masturbatorius?

Vadinamasis masturbatorius yra dirbtinis makštis, burnos ar angos atrama, susidedanti iš aukštos kokybės dirbtinės odos medžiagos, kuri turėtų leisti vyrų masturbacijos metu turėti autentiškiausią sekso patirtį.

Daugelis modelių imituoja makšties atidarymą ir yra atitinkamai įrengti vidinį kanalą, kuris leidžia įsiskverbti į masturbatorius.

Kas yra Autoblow 2+?

Autoblow įpėdinis modelis yra “Autoblow 2+” ir iš esmės gali būti apibūdinamas kaip masturbavimo mašina ar blowjob mašina. Gero gabalo ypatumas yra tai, kad jis gali masažuoti visą galūnę ir garantuoja, kad gilus gerklės jausmas viršija blowjob.

Keičiamos rankovės yra trijų dydžių, todėl įdomus vyrams yra visų varpos dydžių. Tolesnis modelis sustiprina jūsų varpos stimuliavimą, taikant griežtesnį mechanizmą su nauja trečia rutulių kamuoliukais ir pampers iki 15 cm ilgio.

Koks yra “Autoblow 2+”??

“Autoblow 2+” yra baliono formos cilindro formos, baltos ir mėlynos spalvos, gaminamos iš atidarymo pusės su keičiama rankena iš aukštos kokybės dirbtinės odos medžiagos, kuri atspindi penetracijos kanalą varikliui įterpti.

Nors įrenginio rėmas atitinka standartinį dydį, rankovės gali būti pakeistos ir optimaliai pritaikytos varpos dydžiui, kuri garantuoja jums intensyvų blowjob fun.

“Autoblow” rankovių dydžiai:

  • Mažas: varpinis diametras nuo 2,4 iki 3,2 cm (7,5-10 cm apimtis).
  • Vidutinis: penio skersmuo nuo 3,2 iki 4,4 cm (10-14 cm perimetras)
  • Didelė: Penio skersmuo nuo 4,4 iki 5 cm (apskritimas 14-16 cm)

Kaip veikia “Autoblow 2+”??

Žaislų funkcija yra vaiko žaidimas: varpa tiesiog įstumiama į masturbatoriaus angą tepalo pagalba (naudokite vandens pagrindu pagamintą gelį) ir įjunkite.

Rėmelio viduje esantis mechanizmas, kuris aptraukia elastingą korpusą su trimis žiedais ir juda aukštyn ir žemyn su nedideliu slėgiu, stimuliuoja visą varpos ilgį per perlai..

Naudojant šias įmontuotas judančias perlų grandines, kurios judamos aukštyn ir žemyn per žaislo rankovę, realus suvokiamas blizgesio pojūtis. Visa tai visiškai automatizuota ir jums nereikia perkelti įrenginio ir išeiti, kaip ir kiti žaislai.

Judesių greitis arba trijų intensyvumo lygių pasirinkimas gali būti nustatomas labai paprastu paspaudimu mygtuku, kad galėtumėte nuspręsti sau, kaip greitai jūs norite pasiekti magiškojo blowjob patirties kulminaciją..

Kaip “Autoblow 2+” palygina su kitais masturbatoriais?

Be abejonės, “Autoblow 2+” yra pirmoji tikrai reali alternatyva kitiems lytiniams žaislams vyrams. Be to, tai ne tik įdomu kūrybos meistrams, bet taip pat gali duoti daug džiaugsmo į bendrą meilės žaidimą.

Kas yra tinkamas masturbatorius?

Sekso žaislas gali būti visiškai integruotas į meilės žaidimą su savo partneriu.

Kaip ir moteriškos žaislai, masturbatorius gali būti naudojamas jūsų meilės lizde. Ypač sekso metu “Autoblow 2+” gali būti naudojamas optimaliai, jei jūsų mylimųjų ištvermė mažėja arba ji tiesiog norėtų žiūrėti tave.

Autoblow patirtis – kaip jie atsiranda?

“Stebina: buvau nustebintas, nes jis ateina artimas realiam smūgiui. taip raguotas! “- tinu iš Amorana

“Geilas: Geiles Feeling, ypač todėl, kad tiesiog nereikia nieko daryti. “Tiesiog pridėti pakankamai tepalo ir jis bus judėti savarankiškai. – “Amorana” anonimas

“Horny: dar neturėjau tokio raginio. išskyrus tikras. šiek tiek virš jo ir leiskite padaryti iki galo, jausmas yra puikus. mano nėra toks didelis, galvojau, pirma, tikriausiai nepasiduos daug, tada paimk mažiausio, yra tobulas. Galiu tik rekomenduoti mano žmona tikrai pavydus. “Na, tada pasiimčiau jai naują žaislą. – Nikas apie Amoraną

Tarp vyrų “Autoblow 2+” yra žinomas kaip “geriausias blowjob mašina kada nors”, o jo įpėdinis modelis siūlo dar daugiau didžiulių ir psichinių blowjobs nei jo pirmtakas.

Kaip tikroji yra “Autoblow blowjob” jaustis?

Nepaisant žavių orgazmų, kuriuos kiti masturbatoriai mums suteikia, šis blowjob simuliatorius pranoksta visus kitus žaislus. Be to, jūs niekada nebegalėsite priklausyti nuo savo artimuosius ar savo artimuosius, jei norite mėgautis puikiu blowjob.

Autoblow 2+ – kur nusipirkti?

“Autoblow 2+” parduotuvėje “Amorana Shop” rasite pigiai.

Čia galite užsisakyti jį nemokamai, ir ji bus pristatyta į jūsų namus kitą darbo dieną, jei užsakysite iki 17 val.

Kokia pigi “Autoblow” alternatyva yra prieinama?

Kaip alternatyva, “Warming Masturbator” su šildymo funkcija (šildoma iki 40 ° C) ir 6 skirtingos vibracijos suteikia jums gryniausius nesąmoningus dujas. Tačiau “Warming Masturbator” labiau tinka vyrų, kurie mėgsta dirbti savo darbą. Yra tik vienas visiškai automatizuotas blowjob mašina, pavyzdžiui, “Autoblow”.

Kurį tepiklį galiu naudoti ir kas ne?

Svarbu, kad naudojate vandens pagrindu pagamintą tepalą ir specialų antibakterinį valiklį sekso žaislams arba tiesiog šiek tiek muilo ir šilto vandens, kad užtikrintumėte, jog elastinės rankovės visada išlieka švarios.

Mes nerekomenduojame silikoniniu pagrindu pagamintų tepalų, nes jie gali atakuoti “Autoblow” medžiagą ir rankovę ir padaryti juos trapūs arba įtrūkę.

Kaip garsiai yra “Autoblow 2+ blowjob machine”?

Žinoma, “Autoblow” sukuria triukšmą ir veikia aiškiai garsiai, kai tik jį įjungiate – galų gale, blowjob mašina puikiai veikia. Tačiau už uždarų durų mažojo draugo apimtis neturėtų sukelti jokių problemų.

Kokiais dydžiais galiu pirkti “Autoblow 2”?+?

“Autoblow 2” yra trys skirtingi vokų dydžiai+.

  • Mažas: varpelis, kurio skersmuo nuo 2,4 iki 3,2 cm
  • Vidutinė: Penio skersmuo nuo 3,2 iki 4,4 cm
  • Didelė: Penio skersmuo nuo 4,4 iki 5 cm

Kaip aš galiu išvalyti žaislą?

Šį žaislą labai lengva valyti po naudojimo! Po naudojimo išimkite rankovę iš dėklo ir nuplaukite šiek tiek šilto vandens – atlikite! Be to, galite naudoti antibakterinį žaislinį valikliuką, kad įsitikintumėte, jog viskas yra švarus ir jūs galite ilgą laiką naudotis “Autoblow”.

Ar pristatytas produktas yra apmokestintas?

Ne, nes žaislas yra maitinamas, jo nereikia įkrauti prieš pradedant naudoti. Galite nedelsdami pradėti naudotis “Autoblow 2″+.

Kokioje pakuotėje išsiųsta “Autoblow 2+”?

Kaip visada, “Amorana” pateikia užsakymą paslėpta dėžute be logotipo, todėl niekas nežinotų, ką užsisakėte.

Populiariausi blowjob mašina Patikrinkite kainą Trumpas išmokas
Autoblow 2
(Mūsų pasirinkimas)
Kompaktiškas dydis, pagamintas iš rankovės ir mašinos
Oniksas 2
(Intensyvus)
4 sekcijos: pats prietaisas, rankena, dangtelis ir rankovė
SayberX
(“Runner-Up”)
Simuliuoja seksą per savo vidinį variklį, odos pavidalo medžiagą ir juostelę

Koks pristatymo laikas, jei noriu užsisakyti “Autoblow 2″+?

Jei užsakysite “Amorana Sex Shop” produktą iki 17 val., Jis bus išsiųstas tą pačią dieną iš Glattburg laivybos centro.

Nėra siuntimo išlaidų ir galite bet kada sekti “Autoblow” paketą, nes jį siunčia tik “Swiss Post”.

Ar turiu naudoti “Autoblow” su tepalu?

Norint jaustis jaustis dar realistiškiau, turėtumėte neabejotinai naudoti “Autoblow” su kai kuria tepalu. Gilesnio varpos stimuliacija yra dar intensyvesnė, o blowjob pojūtis atrodo labiau autentiškas nei kada nors anksčiau. Tepalo drėgmė geriau skirsto judančių perlų kamuoliukų vibraciją ir slėgį į veleną, todėl sunkiai atskirti masturbaciją nuo realios felciacijos.

Ar galiu nusipirkti “Autoblow 2+” paskyroje?

Žinoma, tu esi! “Amorana.ch” galite patogiai sumokėti pagal sąskaitą faktūrą, kreditine kortele ir išankstiniu apmokėjimu. Be to, jums nebus papildomų mokesčių.

Kokius kitus produktus galiu nusipirkti “Autoblow 2+” su?

Pirkdami masturbatorių, rekomenduojama užsisakyti vandens pagrindu pagaminto tepalo buteliuką (pvz., Come In iš Inverma), taip pat antibakterinį “Sextoy” valikliu, nes žaislo rankovę reikia valyti prieš ir po naudojimo dėl higienos priežasčių..

Kokius sekso žaislus galiu sujungti su “Autoblow”??

“Autoblow 2+” puikiai sujungia “Anal Toys”. Pavyzdžiui, galite naudoti analinį kištuką arba analinį vibratorių, kad pagydytų savo prostatą, o “Autoblow” glosto jūsų geriausią kūrinį. Galite sėdėti ir mėgautis blowjob jausmas iki galo.

Aš dažnai turėjau ankstyvą ejakuliaciją. Ar “Autoblow” pagalba?

Priešlaikinė ejakuliacija yra labai išgydoma problema. Masturbatorius leidžia vyrams kuo greičiau pasiekti “negrįžtamą tašką” ir stengiasi nepasiekti šios ribos ir išvengti priešlaikinės ejakuliacijos, t. Y .: tai padeda jums ištvermę treniruotis. Masturbatorius imituoja burnos seksą kur kas realistiškiau nei jūsų “rankų darbo”, kuris kada nors galėjo ir pasiruošęs ištvermei sekso metu su savo partneriu tęstiniu mokymu. Daugelis žmonių, be viso kito, švenčiami kaip geriausi sextoy vyrams.

Taigi, tikiuosi, kad jūs galite rasti visą informaciją apie Autoblow ir skirtingus įvorių tipus čia.

Naudotojai: peržiūra ir atsiliepimai apie “Autoblow 2”

Vyras siekia visame pasaulyje pakeisti mašiną – seksualumas nėra išimtis. Taigi nenuostabu, kad blowjob mašina evoliucija yra gerokai pažengusi.

Nors sekso žaislai vyrams, skirtingai nuo moterų žaislų, vis dar stumiami į nešvarų kampą. Kiekvienas, kuris naudoja tokią pagalbą, turi lipnią seksualinio sutrikimo įvaizdį, dėl kurio tik guminė pele miego.

Tikrosios lėlės, porno žvaigždės makšties

Viena iš nešvaraus atvaizdo priežasčių yra anatomija. Ar puikiai suformuota dildo netgi gali būti dekoruota gyvenamajame kambaryje: jis turėtų pritraukti mažiau dėmesio lankomoje vietoje nei trapios gumos makšties ant lentynos. Arba įdėkite šiek tiek malonę, įkvėpti metaforą: klavišai yra nukopijuojami, rakto skylės nėra.

Vyrų žaislų technologija daro didelę pažangą. Guminės lėlės dabar vadinamos tikromis lėlėmis, o ne oru čiužinys yra bauginančios panašios į tikrąsias moteris.

Kišeniniai makščiai arba kūno kūno šviestuvai yra tikri, kad apimtų pirminių pornografinių žvaigždžių lytinių organų reprodukcijas.

Ir tik tada, kai “Rolls Royce” yra “Sucker”: “Autoblow 2”, vyrui būdingas masturbacijos rankų judesys, “Autoblow”, todėl gamintojas visapusiškai žada, pats savaime.

Aš atsisakiau priimti 20 minučių pagrindinio redaktoriaus užsakymą, kad bandytumėte mašiną bandymo ataskaitai. Tačiau radau jauną žmogų, kuris sutiko išbandyti mašiną, su sąlyga, kad jam bus užtikrinta absoliutus anonimiškumas. Interviu jis kalba apie savo patirtį.

Ką galvojau, kai jį išpakavote?

Dieve mano. Kokia didžiulė mašina. “Autoblow” atrodo kaip skrudintuvo su interneto prieiga ir stalo dulkių siurblys mišinys. Bet kaip techniškai patyrusio vaikino, man buvo įdomu, kaip šis dalykas veikia. Ir?

Jie yra du pavasario žiedai su perlais. Jie judinami aukštyn ir žemyn elektriniu varikliu, kad imituotų tokią burną. Greitis be galo pasikeičia, kai mažas ratas įrenginio apačioje.

Ar perskaitėte vadovą?

Taip, įspėjimai mane gąsdino, nes jie įspėjo mane apie lytinių organų sužeidimus.

Iš tikrųjų sakoma: “Įdėtos žarnos nebuvimas gali sukelti rimtų sužalojimų. “Naudokite vandens pagrindu pagamintus tepalus į savo vamzdelį įterpti savo varpą. (sic!)

Baugus. Tačiau tu nuolat.

Norėjau būti rimtu testeriu, kol tvirtas galas. Aš padariau viską teisingai, todėl mano varpa gerai, ačiū už klausimą. Kadangi aš negyveniu vieni, tačiau turėjau užsičiaupti kambaryje, kad galėčiau linksmintis su prietaisu taikoje.

Turiu paklausti: ar jūs užsidegėte žvakes? Grojo romantiška muzika?

Aš iš tiesų leidau muziką paleisti. Tas vaikinas su baisia ​​dub-step muzika, “Skrillex”, radau jam tinkamą. Ir jis nuskendo nuo autoblovo garsų.

Buvo ten foreplay?

Galėtum tai pasakyti. Aš įdėjau prezervatyvą, nes nesuprantu šio Kinijos kaučiuko kvapo ant prietaiso. Jis kvepia kaip senas aliejus ar kažkas. Labai, labai keista. Ir aš nenorėjau, kad mano oda su ja bendrautų. Tada aš ištuštiniau slankiąjį kremą į žarną, nes aš jaučiausi tinka ir įdėti šį dulkių siurblį ant manęs.

dulkių siurblys?

Tu pasidarysi visa tai, tai gana triukšmas. Jis man priminė siuvimo mašiną. Ir tada aš taip pat pastebėjau, kad jums reikia daug daugiau tepalų. Aš jaučiu, kad jo tuščias lira.

Galėjote pailsėti po to?

Ne tikrai ne. Tokio aparato tikslas iš tiesų būtų ne sutelkti dėmesį. Bet aš tiesiog padariau muziką garsiau, taigi garsas mane ir mano kambariobuvių nebekindavo.

Svarbiausias klausimas: kaip jaustis?

Nesvarbu. Aš negaliu galvoti apie geresnį žodį. Tai prasideda nuo temperatūros: tai tiesiog netiesa. Kai aš patenkinau save – tai mažiausiai stebina sekso forma, nes kaip aktorius žinau, ko tikėtis – aš bent jau turi šiltą ranką, kuri yra artima realiam seksui.

Kalbant apie staigmeną: nėra jokio netikėto judėjimo iš šio prietaiso, jis tik juda viena kryptimi – pirmyn ir atgal. Taigi jis nekeičia slėgio ar krypties. Galiu įsivaizduoti, kad skylė arbūzoje turėtų panašų poveikį.

Bet jūs pasiekėte orgazmą?

Taip, bet tai užtruko ilgai. Aš per daug užsiėmęs mašina, kad galėčiau stebėti laiką. Bet tai buvo apie 20 minučių. Jaučiausi amžinybė. Bet aš niekada nepasiekė aukščiausio lygio – dėl triukšmo, kuris pernelyg atitraukia dėmesį – ir man buvo jausmas, kad man rankoje buvo hantelis.

Kažkas turėtų jį laikyti tau. Naudojant šį prietaisą su partneriu būtų panaši į kirpyklą su plika galva.

Ar yra bent kažkas teigiamo pranešimo?

Ne man. Tai neturi nieko bendra su blowjob – net net bloga. Vienintelis privalumas, kurį galiu imti iš šio prietaiso, neturi dantų.

Kaip pagerinti įrenginį??

Daugiau spaudimo, įsiurbimo, šilumos, atsitiktinių judesių – ir jei mašina paskui pasirodys su manimi su manimi cigarete ir sumokės man komplimentus, netgi suteikčiau jai pravardes.

Jūsų išvados?

Geriausias įrodymas, kad man tai buvo vienkartinis dalykas, yra tas faktas, kad aš netgi neklausiu, ar galiu išlaikyti bandymo įrenginį.

Populiariausi blowjob mašina Patikrinkite kainą Trumpas išmokas
Autoblow 2
(Mūsų pasirinkimas)
Kompaktiškas dydis, pagamintas iš rankovės ir mašinos
Oniksas 2
(Intensyvus)
4 sekcijos: pats prietaisas, rankena, dangtelis ir rankovė
SayberX
(“Runner-Up”)
Simuliuoja seksą per savo vidinį variklį, odos pavidalo medžiagą ir juostelę

Ar tai alternatyva tiems, kurie neturi mergina?

Kadangi tai neturi nieko bendra su tikru pūtimu, aš galiu tik spėti: laikykis tavo rankoje. Arba frazė, laisvai interpretuojama: kobleris, pasiekia savo kirkšnį.

Mūsų testeris buvo labai apgailestaujantis su “Autoblow 2”, kitaip nei dauguma “Amorana.ch” klientų, kurie apibūdina savo patirtį su įrenginiu svetainėje.

Vienas Kevinas labai entuziastingas: “Puiku. Ponios, čia esate reali konkurencija! Aš niekada maniau, kad vyrams nieko panašaus. “

Kiti taip pat labai patenkinti, tačiau labiausiai kritikuoja apimtį.

“Amorana” Lukas Speiser sako: “Daugelis mūsų klientų yra labai patenkinti, bet ne visi jaučia tą patį. “Autoblow” yra geriausiai parduodama žaislas vyrams, o po to – “Fleshlights”. “Nepasakysiu tikslaus skaičiaus. “Tai tik labai: mes jį pristatome ant padėklo iš gamintojo.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts

Contents

thesocialu101.com
Real Time Analytics