Instrukcijas: kā lietot Fleshlight? 2021 thesocialu101.com

Instrukcijas: kā lietot Fleshlight?

kā to use fleshlight correctly
kā lietot miesas gaismu

Cik citai seksa rotaļai vīriešiem ir tik populāra un populāra kā Fleshlight. Ir pieejami simtiem, ja ne tūkstošiem, dažādu dizainu un variāciju. Vīrieši, kuri pirmo reizi vēlas iegādāties Fleshlight, parasti tiek nogalināti ar milzīgu piedāvājumu. Nav viegli iegūt pārskatu, un daudzi nezina, kā izmantot masturbatoru. Es izskaidroju, kā sagatavojat, izmantojat un iztīriet rotaļlietu. Jūs varat arī izmantot noderīgus padomus, lai novērstu draudus, kas var rasties tīrīšanas laikā.

Augšā Fleshlight Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
�� Fleshlight lidojums
(Mūsu izvēle)
Kompakta, perfekta forma
�� Fleshlight Destroya
(Intensīva)
Ļoti saspringta un intensīva tekstūra
Tori Black
(Otrās vietas ieguvējs)
Ilgtspējīga stimulācija
Mīklas skrūves – rokturis Ļoti diskrēta un viegli noslēpta
Turbo aizdedze Labi, bet ne salīdzina ar citiem

1. Noņemiet plastmasas stieni

Ja jūs pirmo reizi izmantojat Fleshlight, uzmanības pārbaudīšanas laikā uzlādēsit caurulīti. Šis plastmasas stienis aizsargā masturbatora iekšpusi no uzlīmēšanas ražošanas, uzglabāšanas un transportēšanas laikā. Pirms Lovetoy lietošanas jānoņem svilpe, pretējā gadījumā var rasties ievainojums. Aizsargskats tiek vienkārši izvilkts.
Ja vēlaties, varat izmantot stieni pēc katras tīrīšanas procesa. Tomēr es neesmu atradis priekšrocības vai trūkumus.

2. Notīriet un apsildiet Fleshlight

Pirms Fleshlight lietošanas pirmo reizi, sasildiet to pie ķermeņa temperatūras. Fleshlight ir īpaši jautri, ja regulējat ieliktņa temperatūru ķermeņa temperatūrai 37 grādi pēc Celsija. Fleshlight neizmantosies, ja tas ir auksts. Labs veids, kā uzsildīt mīlas rotaļlietu, ir ūdens baseins, kas piepildīts ar siltu krāna ūdeni. Fleshlight iekšējo daļu (tā saukto ieliktni vai piedurkni) iegremdē ūdenī dažām minūtēm. Parasti piecas līdz desmit minūtes ir pietiekami, lai pabeigtu šo sagatavošanu.

Pārliecinieties, ka Fleshlight šajā laikā ir pilnībā pārklāts ar ūdeni. Vienkārši izmantojiet citus priekšmetus, lai samazinātu rotaļlietu tā, lai tā nepazustu uz virsmu uzsildīšanas fāzē. Piemēram, jūs varat izmantot lielu pudeli smērvielas, lai noturētu Fleshlight ieliktni baseina apakšā. Tam ir priekšrocība, ka šķidrums tiek sasildīts līdz ķermeņa temperatūrai.

Nekad nesildiet Fleshlight mikroviļņu vai verdošā ūdenī. Pastāv risks, ka rotaļlieta tiks iznīcināta. Šo rotaļlietu ražotājs instrukcijās norāda, kuras iespējas ir iespējamas apkurei. Papildus siltā ūdens vannai varat izmantot arī piedurknes sildītāja piederumu.

3. Izmantojiet savu Fleshlight vienmēr ar smērvielu

Kad Fleshlight ir sasniedzis pareizo temperatūru, varat pāriet uz nākamo soli. Jums vajadzētu vienmēr izmantot smērvielas, lai iegūtu patīkamu pieredzi. Pārliecinieties, ka tā ir uz ūdens bāzes izgatavota smērviela. Daudzas Fleshlight inkrustācijas ir izgatavotas no sintētiska materiāla, kas izskatās kā āda. Šo materiālu var iznīcināt minerāleļļa, kas satur eļļošanas želeju vai ēteriskās eļļas. Arī uz smērvielām, kuru pamatā ir silikons, var rasties bīstamība, kas var izraisīt arī rotaļlietu bojājumus.

Par laimi, smēreļļu ražotāji piedāvā daudz variantus, galvenokārt ūdens. Esmu sarakstījis Fleshlube pārskatu. Ar ūdeni saturošu smērvielas gēlu, jūs varat izmantot tik daudz šķidruma, cik vēlaties. Nevar negatīvi ietekmēt jūsu Fleshlight, kad tiek izmantota pareizā smērviela.

Ielieciet eļļošanas pudeli masturbatora iekšējā kanālā un piepildiet kanālu ar lielu daudzumu smērvielas. Bīdiet savu dzimumlocekli kanālā un slapiniet dzimumlocekli ar gēlu, lēnām iekļūstot tajā un pagriežot to uz sāniem.

4. Pielāgojiet sūkšanas efektu

Fleshlight ir gatavs, kad tas ir piepildīts ar smērvielu. Dažreiz jūs atklāsiet, ka iekšējais spiediens ir pārāk spēcīgs vai pārāk vājš. Jūs varat pielāgot daudzo Fleshlight uzsūkšanu, pagriežot vāciņu uz vāciņa aizmugures. Iekšējais spiediens rotaļlietā tiek palielināts, stiprāk vai pilnīgāk pagriežot. Spiedienu var samazināt, atverot vāciņu. Ļoti zems spiediens rodas, ja vāciņš ir pilnībā noņemts.

Eksperimentējiet ar to, kas jums patīk. Tas ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm, kāds spiediens ir jāpārvar iekšā. Dažiem vīriešiem ir dažādi sūkšanas spēki, regulējot vāciņu lietošanas laikā. Citi atrod iestatījumu, ka tie tiek izmantoti pastāvīgi.

5. Fleshlight izmantošana

Kā jūs izmantojat Fleshlight ir atkarīgs no jums. Principā tomēr ir divas iespējas. No vienas puses, Fleshlight var lietot manuāli ar rokām. No otras puses, Fleshlight var lietot arī bez rokām pieskaršanās rotaļai.

  • Manuālā opcija darbojas līdzīgi klasiskajai masturbācijai: kamēr Fleshlight tiek pārvietota ar vienu vai divām rokām, jūs varat stimulēt sevi.
  • Fleshlight var būt saspiests starp diviem objektiem. Stipras spilveni uz matrača var nodrošināt atbalstu. Dīvāni bieži piedāvā iespēju uzstādīt zibspuldzi. Fleshlight papildaprīkojumā ietilpst flīžu vai stikla piesūcekņu turētājs (Fleshlight dušas kabīne), iPad turētājs (Launchpad) un daudz kas cits. Daži vīrieši Fleshlight ieliek apavos.
Mūsu izvēle

Šī versija ir ļoti populāra Amazonā, tā ir pat visu modeļu labākā pārdošana. Tas, iespējams, galvenokārt ir zemās cenas dēļ. & # x1f609;

fleshlight review deep dive

Visintensīvāk

Destroya ir viena no visintensīvākajām tekstūrām, bet ar lielu dažādību platumā un spiedienā, kas piemērota visiem vīriešiem.

Fleshlight best sleeve review

Kā Fleshlight tīrīt?
Pēc Fleshlight lietošanas, tā vienmēr jātīra pēc iespējas ātrāk, lai rotaļlieta pieaugušajiem būtu labā stāvoklī. Par laimi, šis darbs ir ļoti viegli ar lielāko daļu Fleshlights. Vispirms noņemiet plastmasas korpusu, kuru vēlāk varat notīrīt ar mitru drānu. Daudz svarīgāk ir arī iekšējā apdares tīrīšana, kurai vajadzētu lietot tikai siltu ūdeni.

Tīrīšanas laikā pilnībā jānoņem smērvielas un citi šķidrumi. Uzmanieties, lai šo darbu neveiktu taukainus produktus vai sadzīves tīrīšanas līdzekļus. Pēc tīrīšanas, inkrustācija ir pilnībā jānusausina, pirms ievieto to korpusā. Dažādu dienu sausu piedurknu pilnīga izšūšana ir svarīga, jo citādi var attīstīties pelējums. Es vienmēr izmantoju Fleshwash.

Lūdzu, skatiet vislabākā fleshlight piedurknes tekstūra zemāk.

7. Dzimuma rota lietu pastāvīga izmantošana

Kā redzat, Fleshlight ir ļoti viegli lietot. Pēc pāris reizes kļūst skaidrs, ka sagatavošana un tīrīšana kļūst par rutīnu, kas aizņem tikai īsu laiku. Izmantojot Fleshlight, jūs atklāsiet unikālas iespējas izjust stimulāciju. Fleshlight var izmantot daudzos veidos, lai izbaudītu erotisko burvību. Atcerieties, ka, lietojot Fleshlights, nav pareizi vai nepareizi. Kamēr jūs neapdraudat sevi, jūs varat darīt to, kas jūtas. Galu galā, tas ir erotiska raksta mērķis.

7
Perfekta sajūta
7.1
Satriecošs
6.9
Satriecošs
6.9
Satriecošs

5

Masāža Nude Pussy Bibi Jones

Sanaļa pārklāj ar ļoti blīvu tekstūras izciļņiemLasiet pilnu atsauksmi
6.7
Satriecošs
7.1
Satriecošs

7

Labākā reālistiskā tekstūra Fleshlight: Pussy Tera Patrick

Darbojas kā aprakstīts, materiāls jūtas ļoti mīksts un labs.Lasiet pilnu atsauksmi
3.3
Otrās vietas ieguvējs

8

Jessica Drake – Pārskats Masturbators

Tas padara “Debesu” struktūras publicēšanu vēl patīkamāku, jo kanāla priekšējā puse bija izveidota ļoti šaurs.Lasiet pilnu atsauksmi
8.3
Laba izvēle
8.4
Mūsu izvēle

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics