Instrukcijos: Kaip naudotis "Fleshlight"? 2021 thesocialu101.com

Instrukcijos: Kaip naudotis “Fleshlight”?

kaip to use fleshlight correctly
kaip naudoti kūno šviesą

Vargu ar bet koks kitas sekso žaislas vyrams yra toks populiarus ir populiarus kaip “Fleshlight”. Yra šimtai, jei ne tūkstančiai, skirtingų dizainų ir variantų. Vyrai, kurie pirmą kartą nori pirkti “Fleshlight”, dažniausiai žudomi didžiuliu pasiūlymu. Neįmanoma lengvai gauti apžvalgos, o daugelis nežino, kaip naudotis masturbatoriumi. Aš paaiškinu, kaip ruošiate, naudojate ir valote žaislą. Taip pat galite naudoti naudingus patarimus, kad išvengtumėte pavojaus, kurie gali kilti valymo metu.

Į viršų Fleshlight Patikrinkite kainą Trumpas išmokas
�� “Fleshlight” skrydis
(Mūsų pasirinkimas)
Kompaktiška, puiki forma
�� Fleshlight Destroya
(Intensyvus)
Labai stora ir intensyvi tekstūra
Tori Black
(“Runner-Up”)
Tvari stimuliacija
Fleshskins – rankena Labai atsargus ir lengvai paslepiamas
Turbinos uždegimas Gerai, bet ne palygina su kitais

1. Nuimkite plastikinį strypą

Jei pirmą kartą naudojate “Fleshlight”, patikrinimo metu pastebėsite vamzdelį rankovėje. Šis plastikinis strypas apsaugo masturbatoriaus vidų nuo lipdymo gamybos, laikymo ir transportavimo metu. Prieš vartodami Lovetoy, lazdelė turi būti nuimta – kitaip kyla pavojus susižeisti. Apsauginis lazdele yra tiesiog ištrauktas.
Jei norite, galite naudoti lazdele po kiekvieno valymo proceso. Tačiau neradau jokių pranašumų ar trūkumų.

2. Išvalykite ir šildykite “Fleshlight”

Prieš pradėdami naudoti “Fleshlight”, šilkite jį iki kūno temperatūros. “Fleshlight” yra ypač įdomus, kai pakoreguosite įterpimo temperatūrą iki 37 laipsnių temperatūros kūno temperatūros. “Fleshlight” nenorėtų atrodyti natūraliai, kai yra šalta. Geras būdas pašildyti meilės žaislą yra vandens baseinas, užpildytas šiltu krosnies vandeniu. Fleshlight viduje (vadinama įdėkla arba rankovė) panardinkite į vandenį keletą minučių. Paprastai užtenka penkių ar dešimties minučių užbaigti šį preparatą.

Įsitikinkite, kad šiuo metu “Fleshlight” yra visiškai padengtas vandeniu. Tiesiog naudokite kitus daiktus, kad svorio sumažintumėte žaislą, kad ji nepasiektų paviršiaus per įšilimo etapą. Pavyzdžiui, galite naudoti didžiulį tepalo butelį, kad Fleshlight įdėklą būtų galima laikyti baseino apačioje. Tai turi pranašumą, nes skystis taip pat kaitinamas iki kūno temperatūros.

Niekada nešildykite “Fleshlight” mikrobangų krosnelėje ar verdančiame vandenyje. Yra pavojus, kad žaislas bus sunaikintas. Šių žaislų gamintojas instrukcijose nurodo, kokios galimybės yra šildomos. Be šilto vandens vonios, taip pat galite naudoti “Sleeve Warmer” priedą.

3. Visada naudokite “Fleshlight” su tepalu

Kai “Fleshlight” pasiekė reikiamą temperatūrą, galite pereiti prie kito žingsnio. Jūs visada turėtumėte naudoti tepalus, norėdami patirti malonų patyrimą. Įsitikinkite, kad tai yra vandens pagrindu pagaminta tepalo medžiaga. Daugelis “Fleshlight” inlaidų pagaminti iš sintetinių medžiagų, kurios atrodo kaip odos. Ši medžiaga būtų sunaikinta mineraline alyva, kurioje yra tepimo gelis arba eteriniai aliejai. Taip pat yra silikono pagrindu esančių tepalų pavojaus, dėl kurio žaislai gali būti pažeisti.

Laimei, tepimo gelių gamintojai siūlo daug variantų, daugiausia pagamintų iš vandens. Aš parašiau “Fleshlube” apžvalgą. Naudodami vandens pagrindu pagaminamą tepalų gelį, galite naudoti tiek skysčio, kiek norite. Kai naudojamas tinkamas tepalas, Fleshlight neturi jokio neigiamo poveikio.

Įdėkite tepalo buteliuką ant masturbatoriaus vidinio kanalo ir užpildykite kanalą dideliu kiekiu tepalo. Nuleiskite savo varpą į kanalą ir drėgnu variu su geliu, lėtai įsiskverbę į jį ir pasukdami į šoną.

4. Pakoreguokite siurbimo efektą

“Fleshlight” yra paruoštas, kai pripildytas tepalo. Kartais jūs pastebėsite, kad vidinis slėgis yra per stiprus arba per silpnas. Galite sureguliuoti daugumą “Fleshlight” sugeriamumą, pasukdami dangtelį ant dangtelio. Žaislo vidinis slėgis padidėja stipriau ar visiškiau. Slėgį galima sumažinti atpalaiduojant dangtelį. Labai mažas slėgis atsiranda, kai dangtelis yra visiškai pašalintas.

Eksperimentuokite su tuo, kas jums patinka. Tai priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų, kokį slėgį reikia dominuoti. Kai kurie vyrai naudojasi skirtingomis siurbimo jėgomis, reguliuodami dangtelį naudojimo metu. Kiti nustato, kad jie naudoja visam laikui.

5. “Fleshlight” naudojimas

Kaip jūs naudojate “Fleshlight”, priklauso nuo jūsų. Tačiau iš principo yra dvi galimybės. Viena vertus, “Fleshlight” rankiniu būdu gali būti naudojamas rankiniu būdu. Kita vertus, “Fleshlight” taip pat gali būti naudojamas be rankų, liečiančių žaislą.

  • Rankinis variantas veikia panašiai kaip klasikinis masturbacija: “Fleshlight” perkeliamas vienu ar dviem rankomis, todėl galite stimuliuoti save.
  • “Fleshlight” taip pat gali būti užkimštas tarp dviejų objektų. Tvirtos pagalvėlės ant čiužinio gali padėti. Sofos dažnai siūlo galimybę nustatyti žibintuvėlį. “Fleshlight” priedai yra plytelių arba stiklo siurbimo puodo laikiklis (“Fleshlight Shower Mount”), “iPad” laikiklis (“Launchpad”) ir daug daugiau. Kai kurie vyrai “Fleshlight” įdėti į batus.
Mūsų pasirinkimas

Ši versija yra labai populiari “Amazon”, tai net geriausias visų modelių pardavimas. Tai greičiausiai daugiausia dėl mažos kainos. & # x1f609;

fleshlight review deep dive

Labiausiai intensyvaus

“Destroya” yra viena iš intensyviausių tekstūrų, bet labai platus ir slėgio įvairovė tinka visiems vyrams.

Kaip “Fleshlight” valomas?
Pasinaudojus “Fleshlight”, jį visada reikia išvalyti kuo greičiau, kad suaugusieji žaislą išliktų geros būklės. Laimei, šis darbas yra labai lengvas daugelyje “Fleshlights”. Pirmiausia nuimkite plastikinį korpusą, kurį vėliau galite valyti drėgnu skudurėliu. Daug svarbiau yra inkrusto valymas, kurį turėtumėte naudoti tik šiltu vandeniu.

Valymo metu turėtų būti visiškai pašalinti tepalai ir kiti skysčiai. Būkite atsargūs nenaudokite jokių riebių produktų ar buitinių valiklių šio darbo. Po valymo, inkrustacija turi būti visiškai išdžiūvusi, prieš tai vėl įkišti į korpusą. Pilnas džiovinimas rankovėmis kelias dienas yra svarbus, nes kitaip gali išsivystyti pelėsiai. Aš visada naudoju “Fleshwash”.

Žiūrėkite geriausia “fleshlight” rankovių tekstūra žemiau.

7. Nuolatinis sekso žaislo naudojimas

Kaip matote, labai lengva naudotis “Fleshlight”. Po kelių kartų paaiškėja, kad paruošimas ir valymas tampa įprastu, kuris trunka tik trumpą laiką. Naudodamiesi “Fleshlight”, jūs atrasite unikalias galimybes patirti stimuliavimą. “Fleshlight” gali būti įvairiais būdais naudojamas erotinių žavesių. Atminkite, kad naudojant “Fleshlights” nėra teisingos ar netinkamos. Tol, kol nepadarysite pavojaus sau, jūs galite padaryti tai, kas jaučiasi. Galų gale, tai yra erotinio straipsnio tikslas.

7
Puikus pojūtis
7.1
Nuostabu

3

Sekso žaislai Fleshlight Girls – Brown Pussy Misty Stone

“Bump N Grind” kanalas yra išskirtinė vidinė tekstūraSkaityti visą apžvalgą
6.9
Nuostabu
6.9
Nuostabu

5

Masažas Nude Pussy Bibi Jones

Snaigiai dengiami labai tankūs tekstūros smūgiaiSkaityti visą apžvalgą
6.7
Nuostabu
7.1
Nuostabu
3.3
“Runner-Up”

8

Jessica Drake – apžvalga Masturbator

Tai daro “Dangaus” struktūros skelbimą dar malonesniu, nes priekinė kanalo pusė buvo suprojektuota itin siaurai.Skaityti visą apžvalgą
8.3
Geras pasirinkimas

9

Fleshlight skrydžio piloto ir instruktoriaus apžvalga

Geriausias pasirinkimas už jūsų pinigus, labai rekomenduojame!Skaityti visą apžvalgą
8.4
Mūsų pasirinkimas

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics