Instrukcje: Jak używać reflektora cielesnego? 2021 thesocialu101.com

Instrukcje: Jak używać reflektora cielesnego?

w jaki sposób to use fleshlight correctly
jak używać światła mizdrowego

Mało kto inny seks zabawki dla mężczyzn jest tak popularny i popularny jak Światło Ciała. Setki, jeśli nie tysiące, różnych wzorów i wariantów są dostępne. Mężczyźni, którzy chcą kupić Światło Ciała po raz pierwszy, są zwykle zabijani przede wszystkim przez ogromną ofertę. Nie jest łatwo uzyskać przegląd i wielu nie wie, jak korzystać z masturbacza. Wyjaśniam, jak przygotować, używać i wyczyścić zabawkę. można również korzystać z pomocnych wskazówek, aby zapobiec niebezpieczeństwom, które mogą powstać w trakcie czyszczenia.

Światło mimiczne górne Sprawdź cenę Krótkie korzyści
�� Loty cielesne Loty
(Nasz pick)
Kompaktowy, doskonały kształt
�� Światło cielesne Zniszczenie
(Intensywne)
Bardzo zwarta i intensywna konsystencja
Tori Black
(Runner-Up)
Trwała stymulacja
Skóry miąższowe – uchwyt Wyjątkowo dyskretny i łatwy do ukrycia
Zapłon turbo Dobre, ale nieporównywalne z innymi

1. usunąć plastikowy pręt

Jeśli po raz pierwszy używasz światła mizdrowego, podczas kontroli zauważysz, że w tulei znajduje się rura.. Ten plastikowy pręt chroni wnętrze masturbatora przed przyklejeniem się podczas produkcji, przechowywania i transportu. Przed użyciem Lovetoya należy wyjąć kij – w przeciwnym razie istnieje ryzyko obrażeń ciała. Pręt ochronny jest po prostu wyciągnięty.
Jeśli chcesz, możesz użyć pręta po każdym procesie czyszczenia. Jednak nie znalazłem żadnych zalet ani wad.

2. oczyścić i podgrzać światło mizdrowe

Przed pierwszym użyciem światła mizdrowego, podgrzej je do temperatury ciała. Światło mizdrowe jest szczególnie przyjemne, gdy temperatura wkładki dostosujesz do temperatury ciała 37 stopni Celsjusza. Dobrym sposobem na ogrzanie zabawki miłosnej jest zbiornik wodny wypełniony ciepłą wodą z kranu. Zazwyczaj do ukończenia tego przygotowania wystarcza od pięciu do dziesięciu minut, aby ogrzać wnętrze światła mizdrowego (tzw. wkładka lub rękawa) w wodzie..

Upewnij się, że w tym czasie światło mizdrowe jest całkowicie pokryte wodą. Wystarczy użyć innych przedmiotów, aby odciążyć zabawkę tak, aby nie wydostawała się na powierzchnię podczas fazy rozgrzewania. Na przykład, można użyć dużej butelki środka smarującego, aby utrzymać wkładkę światła mizdrowego na dnie basenu. Ma to tę zaletę, że ciecz jest również podgrzewana do temperatury ciała..

Nigdy nie podgrzewaj światła mizdrowego w kuchence mikrofalowej lub wrzącej wodzie. Istnieje niebezpieczeństwo zniszczenia zabawki. Producent zabawek wskazuje w instrukcji, jakie możliwości ogrzewania są możliwe. Oprócz ciepłej kąpieli wodnej, można również użyć akcesoriów Sleeve Warmer.

3. używać światła mimicznego zawsze z olejem

Po osiągnięciu prawidłowej temperatury światła mimicznego można przejść do następnego kroku. Należy zawsze używać smarów, aby doświadczyć przyjemnego doświadczenia. Należy upewnić się, że jest to smar na bazie wody. Wiele wkładów na bazie światła mimicznego wykonanych jest z materiału syntetycznego, który wygląda jak skóra. Materiał ten zostałby zniszczony przez olej mineralny zawierający żel smarowy lub olejki eteryczne. Istnieje również ryzyko niebezpieczeństwa związane ze stosowaniem smarów na bazie silikonu, które mogą również powodować uszkodzenia zabawek.

Na szczęście producenci żeli smarowych oferują wiele wariantów, głównie z wody. Napisałem recenzję Fleshlube’a. Dzięki żelowi smarowniczemu na bazie wody można używać tyle płynów, ile się chce. Nie ma negatywnego wpływu na światło mizdrowe, gdy używany jest odpowiedni środek smarowy..

Umieść butelkę smaru na wewnętrznym kanale masturbatora i napełnij kanał dużą ilością smaru. Wsuń penisa do kanału i zwilż penisa żelem, powoli wnikając w niego i obracając go w bok..

4. wyregulować efekt ssania

Światło mizdrowe jest gotowe po napełnieniu smarem. Czasami okazuje się, że ciśnienie wewnętrzne jest zbyt silne lub zbyt słabe. Można wyregulować chłonność wielu świateł mizdrowych poprzez przekręcenie nasadki z tyłu nasadki. Ciśnienie wewnętrzne w zabawce zwiększa się poprzez poluzowanie nasadki. Bardzo niskie ciśnienie pojawia się, gdy nasadka jest całkowicie zdjęta..

Eksperymentuj z tym, co lubisz. To zależy od Twoich osobistych preferencji, który nacisk powinien przeważać w środku. Niektórzy mężczyźni korzystają z różnych sił ssania poprzez regulację czapki podczas używania. Inni znajdują ustawienie, które używają na stałe..

5) Stosowanie reflektorów cielesnych

Sposób korzystania z reflektora zależy od Ciebie. Istnieją jednak dwie możliwości. Z jednej strony reflektor może być używany ręcznie, a z drugiej strony reflektor może być również używany bez dotykania zabawki rękoma..

  • Opcja manualna działa podobnie jak klasyczna masturbacja: podczas gdy reflektor Fleshlight jest przesuwany jedną lub dwiema rękami, możesz stymulować siebie.
  • Fleshlight może być również mocowany pomiędzy dwoma obiektami. Mocne poduszki na materacu mogą stanowić podporę dla latarki. Akcesoria Fleshlight obejmują uchwyt na przyssawkę do płytek lub szkła (Fleshlight Shower Mount), uchwyt na iPada (Launchpad) i wiele innych. Niektórzy mężczyźni wkładają Fleshlight do buta..
Nasz wybór

Ta wersja jest niezwykle popularna na Amazon jest nawet najlepiej sprzedającą się wersją wszystkich modeli. Wynika to prawdopodobnie głównie z niskiej ceny, czyli😉

światło mizdrowe review deep dive

Najintensywniejsze

Destroya jest jedną z najbardziej intensywnych tekstur, ale o dużej różnorodności szerokości i nacisku jest odpowiednia dla wszystkich mężczyzn.

Światło cielesne best sleeve review

Jak czyści się światło mimiczne?
Po użyciu reflektora Fleshlight należy ZAWSZE jak najszybciej wyczyścić zabawkę, aby pozostała w dobrym stanie dla dorosłych. Na szczęście, praca ta jest bardzo łatwa z większością reflektorów Fleshlight. Najpierw należy usunąć plastikową obudowę, którą później można wyczyścić wilgotną ściereczką. Znacznie ważniejsze jest czyszczenie wkładki, do której należy używać tylko ciepłej wody..

Podczas czyszczenia należy całkowicie usunąć smary i inne płyny. Należy uważać, aby nie używać do tej pracy środków zaolejonych lub domowych środków czyszczących. Po oczyszczeniu wkładka musi całkowicie wyschnąć przed ponownym włożeniem go do obudowy. Ważne jest całkowite wysuszenie rękawów przez kilka dni, ponieważ w przeciwnym razie może rozwinąć się pleśń. Zawsze używałem płynu do mycia mydłem.

Proszę zapoznać się z poniższą tabelą najlepsza tekstura rękawów o lekkiej, mięsistej konsystencji poniżej.

7) Stałe używanie zabawki seksualnej

Jak widać, bardzo łatwo jest używać światła mimicznego. Już po kilkukrotnym czasie staje się jasne, że przygotowanie i czyszczenie stają się rutynowe, co zajmuje tylko krótki czas. Używając światła mimicznego odkryjesz unikalne możliwości stymulacji. Światło mimiczne może być używane na wiele sposobów, aby cieszyć się urokami erotycznymi. Pamiętaj, że nie ma nic złego ani słusznego, dopóki nie narażasz się na niebezpieczeństwo, możesz robić to, co się czuje. Przecież to jest celem artykułu erotycznego.

7
Doskonałe doznania
7.1
Niesamowite
6.9
Niesamowite
6.9
Niesamowite

5

Masaż Nagi Pussy Bibi Jones

Kanał pokryty bardzo gęstą strukturą nierównościPrzeczytaj pełną recenzję
6.7
Niesamowite
7.1
Niesamowite

7

Najlepsza realistyczna tekstura Światło mizdrowe: Pussy Tera Patrick

Działa zgodnie z opisem, materiał czuje się naprawdę miękki i dobry.Przeczytaj pełną recenzję
3.3
Runner-Up

8

Jessica Drake – Review Masturbator

To sprawia, że publikacja struktury “Niebiańskiej” jest tym przyjemniejsza, że przednia połowa kanału została zaprojektowana bardzo wąsko..Przeczytaj pełną recenzję
8.3
Dobry wybór
8.4
Nasz wybór

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics