Jessica Drake - apžvalga Masturbator 2021 thesocialu101.com

Jessica Drake – apžvalga Masturbator

8.3
Geras pasirinkimas

Kadangi “Ultra-Tight Fleshlight” gamybos stotelė, “Fleshlight” gaminių asortimento siaurieji kanalai yra gana reti.

Tai daro “Dangaus” struktūros skelbimą dar malonesniu, nes priekinė kanalo pusė buvo suprojektuota itin siaurai.

Mūsų pasirinkimas

Kaip viena iš “Fleshlight Girls” modelių, “Dangiškoji” atsiveria su tiksliu Jessica Drake labia kopija, todėl įvesdami ji taip arti lyties su ponia kaip jūs galite gauti.

Koks darbas Fleshlight Jessica Drake

Dangiškame kanale trūksta įvairių konstrukcinių elementų, kurie jau yra žinomi, tačiau buvo sujungti visiškai naująja forma, kad sudarytų nepaprastą daugiakamerę struktūrą.

Yra kanalų elementai: “Gauntlet” (priekinė kamera su rankenėle), Ultra Tight (siaura jungiamoji kanalas), Forbidden (banguotas kanalas), Lotus (lotoso mazgas), Super Ribbed (iškirptoji galinė kamera) ir Speed ​​Bump (rankena užpakalinė kamera ).

Kaip ir su visais “Fleshlight Girls” kanalais, Dangiškasis kanalas yra išskirtinis ir todėl gali būti naudojamas tik su erotiško modelio “Jessica Drake” (pussy-) “Fleshlight”.

Jei įeisite į Dangiškąjį kanalą, glans nutekės pirmajame gana siaurame kameroje ir tam tikruose taškuose švelniai, bet neabejotinai stimuliuos vidiniu spuogiu.

Tada jis tampa itin griežtai sekančiame ryšio kanale, kuris tvirtai supjausto glanksčius ir sukuria nuostabų, ganymo stimuliavimą visame glanksčio paviršiuje. Čia yra didžiausias medžiagų priešslėgis ir labiausiai pastebimas sandarumas.

Vėlesnis gofruoto vamzdžio sekcijos vidinis skersmuo yra dvigubai didesnis ir todėl yra geras kontrastas prieš ankstesnę visuotinę siaurąja medžiaga, nes šiek tiek sumažėja medžiagos priešslėgis. Bangos sklendės pakaitomis į kairę ir dešinę išilgai varpos veleno ir generuoja puikius striazijos stimuliacijas.

Kartą, kai glans pasiekia lotoso kamerą, kanalo skersmuo vėl išplečiamas du kartus, o sandarumo pojūtis staiga išnyksta, tik tam, kad būtų galima visiškai atkurti save, kai tik prasidės kitas susiaurėjimas.

Šis susiaurėjimas yra maždaug 4 kartus siauresnis nei ankstesnė lotoso kamera, todėl turi nedidelį atsparumą, kuris turi būti prasiskverbęs.

Dėl to susidaro trumpas, intensyviai pastebimas sandarumo impulsas ir puikus įsiskverbimo jausmas.

Praėjus lotoso mazgui, glans galutinai nusileidžia atgalinėje kameroje, kuri jaučiasi palyginti platus, lyginant su ankstesniais labai siauros konstrukcijos elementais.

Čia esminis priešslėgis yra gerokai mažesnis, tačiau tai nereiškia, kad čia galima laikyti glanas.

Kadangi briaunotas paviršius sukuria labai malonų gilių masažą, kuris dažnai paveikia gilių paviršių.

Tai sukuria puikų sąveiką tarp siauros ir plačios (į priekį) ir nuo pločio iki siauros (atgal) judant į priekį ir atgal.

Ypač priekinės siaurosios kanalo dalies prasiskverbimas yra labai įdomus ir jaučiamas labai realistiškas dėl (beveik) beveik nub-free šoninių sienų.

Jei jums patinka ganymas, griežtas stimuliavimo jausmas, turėtumėte tikrai pabandyti Dangiškąjį kanalą.

Išskyrus užpakalinę kanalo dalį, visi įprasto varpos ilgio (15 cm) struktūriniai elementai yra lengvai prieinami Dangaus kanale.

Tačiau, norint optimaliai suvokti siauruosius / plačiuosius efektus, reikia turėti mažiausiai 13 cm varpos ilgį.

Galinėje kameroje yra pakankamai erdvės neigiamam slėgiui susikaupti, todėl po keleto judėjimo į priekį ir atgal atsiranda galingas siurbimo efektas, kuris papildomai praturtina bendrą stimuliaciją.

Dangiškojo kanalo valymas yra šiek tiek sunkus, nes siauras priekinės kanalo dalies ir lotoso mazgų ne taip lengva nuleisti.

Todėl įdėklą turėtumėte per trumpą laiką pasukti, o kameros turėtų būti valomos atskirai rankomis.

Dėl nedidelio kanalo skersmens džiovinimo laikas apie 5 – 6 valandos taip pat yra santykinai ilgos ir turėtų būti palaikomos iš anksto džiovinant (taip pat žiūrėkite Fleshlight priežiūros instrukciją).

“Upshot”

Dangiškasis kanalas siūlo nuostabiai įvairią stimuliavimo jausmą, kuris žaidžia labai siauriomis ir pločio juostomis ir tuo pačiu metu yra labai realus.

Lotoso mazgas kanalo viduryje užtikrina reikiamą įvairovę ir stimuliuoja “paskutinis smūgis”. Jei visada norite sužinoti, koks yra tvirtas pirmojo spaudimo makštis, tai “Fleshlight” jums tinkamas pasirinkimas.

Mūsų pasirinkimas

Kaip viena iš “Fleshlight Girls” modelių, “Dangiškoji” atsiveria su tiksliu Jessica Drake labia kopija, todėl įvesdami ji taip arti lyties su ponia kaip jūs galite gauti.

Naudotojų atsiliepimai

Kas kada nors buvo leidžiama naudoti šį “įėjimo” savo mėgstamus, galiu pasakyti, kad jis yra labai arti, ir tiesiog yra puikus dirbti su juo kartais.

Benediktas Ehlertas

Žmona vyrams dažnai naudojama. Nakties viduryje, jei žmogus atsibunda ar jaučiasi kaip atsibunda rytoj, kol pakilti, paprasčiausiai neįmanoma, kad žmogus pirmiausia pakiltų, paruoštų pašildyti ar ieškotų tepalo. Bent jau man tai veikia, kai abi yra pasirengusios. Tačiau savaime suprantama, kad šis “Fleshlight” yra palankus maksimaliai įdomiai, jei žmogus nėra trumpai pakrautas, bet bent jau vidutinis.

Mano nuomone, tai nėra tai, nes ypač stiprus poveikis yra ir toliau. Tačiau jausmas yra neapibūdinamas, o žmogus yra labai linksmaus sudirginimo. Ryte miega arba atsikelia atsipalaiduoti. Tai reiškia, kad tai idealu, kai vyras yra vienišas lovoje. Įterpto kanalas nėra toks siauras, gilumoje tai suteikia puikią įdomybę.

Christopheris

Visų pirma turiu pasakyti, kad tai yra mano pirmasis kėbulo žibintas, be abejo, bus dar vienas kūno šveitimas, kurį kartais galima palyginti. man buvo įdomu, kaip vidinis gyvenimas įtakoja mano jausmus, nes jie visi yra labai skirtingi savo pobūdžiu. Aš dažnai perskaičiau, kad jie per ilgi, ir aš maniau, kad tai manęs netrukdytų, nes aš esu pakankamai įprastas (apie 15 cm).

Pirmoji patirtis su užsieniečiu buvo stebėtinai intensyvi, nes jausmas yra tikrai puikus ir žaisdamas su šia žaisla yra įdomus. grioveliai yra šiek tiek pastebimi, todėl taip pat nėra įžeidžiantys, ir man buvo pagunda tyrinėti atgal taip pat vieną kartą, bet, deja, tai nebuvo įmanoma.

Medžiaga greičiausiai atsilaisvins, kai naudojama, nes aš atėjau tik su labai dideliu spaudimu pilvo link antrosios siauros svetimos vietos, o po to ir dėl to, nes tai labai kietas jausmas! Man nepakanka labai mažo gabalo, kad galėtum tobulai patirti. vis dėlto nenoriu ištaisyti reitingo savo dydžiu, nes svetimkūnis “fleshlight” vis dar yra sėkmingas žaislas, net jei nugaros sritis bus paslėpta. kita bus šiek tiek mažesnė “fleshlight” versija.

Aš suteikiu užsieniečiui visą taškų skaičių, nepaisydamas silpnumo, jis daugiau nei viršijo mano lūkesčius!

Valymas ir tvarkymas tepalais jau gerai aprašytas kitose apžvalgos … ;-)

Bunny

Taigi šis dalykas yra ne iš šio pasaulio … su kompiuteriu pasirodančiu “fleshjack” ir “showermount”, tuomet šiek tiek regimasis ir jūs esate beveik per greitai greičiau nei patenkintas kėdėje ir žiūrėk filmą (arba, žinoma, po valymo …: D) mano mėgstamiausias TPE turimas daiktas, ir ten netgi priklauso “Lovedoll”.

Aleksas

Kai uždarote akis, negalite pasakyti jausmo iš tikro makšties. Lengvas skvarbumas ir gilus raukšlių masažas. Medžiaga yra nuostabiai lengva valyti (šiltu vandeniu) ir neliečia, kai sausa. Išvada: puiku, kad tilptų tam tikrus laikus

William

Na, aš to reikia vienerius metus, bet rečiau, mergina labiau jausminga : D

Negalima pakeisti tinkamos moters, tačiau tai visada yra geras būdas išlaikyti laiką. Iš formos geros ir ne pastebimos. Galima laisvai stovėti ant stalo, kad kiaulė pastebėtų, kas tai yra. 

Modelis, mano nuomone, geriau nei pūlingas replika ir kažkas ypatingo. Didelis pliusas: jis nėra sprogo didelėje uodegoje, kaip ir daugelis masturbatorių.

Maikas

Puikiai tekstūra žiūrėti pornografiją, beje. Platus atidarymas leidžia intensyviai stimuliuoti žiedą be per didelio intensyvumo. Lėtai, atsipalaidavę kulminacija tikrai yra geresnė už “Mini-Lotus” standartą. Taip pat rasti daugiau abstraktaus dizaino daug patraukliau. Tikrai labai geras pirkti.

Bet jei norite paleisti spaudimą per 1-2 minutes, turėtumėte pasirinkti sunkesnį, “nenatūralų” variantą, aš asmeniškai manau, kad “Flight Pilot”, juodas, yra labai geras. Tačiau sunku palyginti du įdėklus vieni su kitais.

Shova

Po to, kai mane buvau labiau ar mažiau įsitikinęs, iš pradžių man buvo gana skeptiškai, nes šis “Fleshlight” nėra pigus, bet turiu pasakyti, kad esu teigiamai nustebęs.

Tai nėra tokia mėlyname juodame dangtelyje esanti produkto nuotrauka, bet ne permatoma, kas iš pradžių kažkas nusivylė, nes kartu su mėlyna intarpu jau atrodė labai stilinga, tačiau skaidriai taip pat yra ir privalumų. ^ ^

Jausmas, kad jis jums duoda, galiu pasakyti, kad tai jau yra labai gyvybingas ir jei uždarote uždangą ant nugaros, kad vakuumas būtų sukurtas viduje, jūs galite palyginti jį su burnos seksu. Iš 3 skirtingų stimuliuojančių sričių aš negalėjau iš tikrųjų matyti didelių skirtumų, bet man vis dar jaudina jausmas, kad jis sukuria.

Apibendrinant galiu pasakyti, kad jis negali pakeisti tikrosios lyties, bet yra kur kas geresnis už įprastą rankinį režimą;)

Domino

Aš esu labai patenkintas produktu. Kainos ir našumo santykis yra labai geras. Žibintuvėlis yra labai realus ir malonus, palyginti su kitais.

Chrisas

Labai geras jausmas, medžiaga taip pat 1A. Ilgis yra lygus vidurkiui. Jei dėl to būtų kritikuojamas, tai būtų pačios savaime siauras, kažkas siauresnis būtų šiek tiek geresnis. Bet kitaip galiu tai rekomenduoti. Štai dar vienas patarimas: kukurūzų krakmolas yra puikus milteliai, kad medžiaga būtų minkšta ir elastinga po naudojimo (nuplaukite, leiskite išdžiūti). Galų gale, “Fleshlight” atnaujinantis milteliai yra ne daugiau kaip 100% kukurūzų krakmolas.

Atrox

Mūsų pasirinkimas

Kaip viena iš “Fleshlight Girls” modelių, “Dangiškoji” atsiveria su tiksliu Jessica Drake labia kopija, todėl įvesdami ji taip arti lyties su ponia kaip jūs galite gauti.

Jessica Drake – apžvalga Masturbator
Intensyvumas7.9
Stimuliavimas8.7
Skverbtis8.3
Sandarumas8.8
Succiation Effect8.9
Realizmas7.8
Variacija9
Lygumas7.4
Orgazmo reitingas8.2
Triukšmas8.2
Lube naudoti8.5
Išvalyti7.4
Sausas laikas8.3
Vartotojo reitingas0 Balsai0
8.3
Geras pasirinkimas
Tai verta kas denara
Tai daro “Dangaus” struktūros skelbimą dar malonesniu, nes priekinė kanalo pusė buvo suprojektuota itin siaurai.
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics