Jessica Drake - Pārskats Masturbators 2021 thesocialu101.com

Jessica Drake – Pārskats Masturbators

8.3
Laba izvēle

Kopš Ultra-Tight Fleshlight produkcijas apturēšanas Fleshlight produktu klāsts patiešām šaurs kanāls ir diezgan reti.

Tas padara “Debesu” struktūras publicēšanu vēl patīkamāku, jo kanāla priekšējā puse bija izveidota ļoti šaurs.

Mūsu izvēle

Kā viens no Fleshlight Girls modeļiem, Debesu atveras ar precīzu Jessica Drake labia reprodukciju, tādēļ, ievadot to, ir tik tuvu seksam ar sievieti, cik jūs varat saņemt.

Kuru darbu Fleshlight Jessica Drake

Debesu kanālam trūkst dažādu strukturālu elementu, kas jau ir zināmi, bet ir apvienoti pavisam citādā veidā, veidojot ārkārtas daudzkameru struktūru.

No kanāliem ir šādi elementi: rokturis (priekšējā kamera ar pogas gredzenu), Ultra Tight (šaurs savienojuma kanāls), Forbidden (viļņveida kanāls), Lotus (lotosa mezgls), Super Ribbed (rievota aizmugurējā kamera) un Speed ​​Bump (knobbed rear camera ).

Tāpat kā ar visiem Fleshlight Girls kanāliem, Debesu kanāls ir ekskluzīva, un tāpēc tas ir pieejams tikai kopā ar erotiska modeļa Jessica Drake ((pussy-) Fleshlight).

Ja jūs ieejat Debesu kanālā, glans nonāk pirmajā samērā šaurā kamerā un dažos punktos tas tiek viegli, bet noteikti stimulēts ar iekšējo ķermeņa gredzenu.

Tad tas izpaužas tiešā tuvumā nākamajā savienojuma kanālā, kas glāgā stingri ieskauj un rada brīnišķīgu, grazing stimulāciju uz visu glana virsmu. Šajā vietā materiālais pretspiediens ir visaugstākais un visizteiktākā ir saspringtība.

Sekojošā gofrētā kanāla sekcija ir divreiz lielāka iekšējā diametra un tādēļ piedāvā labu kontrastu ar iepriekšējo visaptverošo sašaurinājumu, jo materiāla pretpasmeja šeit nedaudz samazinās. Viļņi pāri leņķim pagriežas pa dzimumlocekļa vārpstu pa kreisi un pa labi un rada lielus stimulējošus impulsus.

Tiklīdz glans sasniedz lotosu kameru, kanāla diametrs atkal atkal palielinās divas reizes, un necaurlaidības sajūta pēkšņi izzūd, tikai lai pilnībā atjaunotu sevi, tiklīdz nākamā sašaurināšanās ir iespiesta.

Šī sašaurināšanās ir apmēram 4 reizes šaurāka nekā iepriekšējā lotosa kamerā un tādēļ piedāvā nelielu pretestību, kas ir jāpārklāj.

Tas rada īsu, intensīvi uztveramu blīvuma impulsu un lielisku iespiešanās sajūtu.

Pēc lotosa mezgla caurduršanas glani beidzot nonāk atpakaļ kamerā, kas salīdzinājumā ar iepriekšējiem ļoti šaurajiem strukturālajiem elementiem ir relatīvi plaša.

Materiālais pretspiediens šeit ir ievērojami zemāks, bet tas nenozīmē, ka glans var šeit atpūsties.

Tā kā rievotā virsma rada ļoti patīkamu grumbas masāžu, kas augstā frekvencē ietekmē grumbas virsmu.

Tas rada lielisku mijiedarbību starp šauru vai plašu (uz priekšu) un no plata līdz šaurā (atpakaļ) virzienā uz priekšu un atpakaļ.

Jo īpaši priekšējās šaurās kanāla daļas iekļūšana ir ļoti jautra un ļoti reāla, jo (gandrīz) pilnīgi nub brīva sānu siena.

Ja jums patīk ganīšana, stingra stimulācija, noteikti vajadzētu izmēģināt Debesu kanālu.

Izņemot kanāla aizmugurējo daļu, visi strukturālie elementi no normāla dzimumlocekļa garuma (15 cm) ir viegli pieejami Debesu kanālā.

Tomēr dzimumlocekļa garums ir vismaz 13 cm, lai optimāli uztvertu šauru / plašu efektu.

Aizmugurējā kamerā ir pietiekami daudz vietas negatīvā spiediena uzkrāšanai, un tāpēc pēc dažām priekšu un atpakaļ kustībām tiek izveidots spēcīgs sūkšanas efekts, kas papildus bagātina vispārējo stimulāciju.

Debesu kanāla tīrīšana ir nedaudz grūta, jo kanāla šaurā priekšējā daļa un lotosa mezgli nav tik viegli izskaloti.

Tāpēc uz īsu brīdi ievietotais materiāls jāpārvērš un kameras atsevišķi jātīra ar rokām.

Sakarā ar mazu kanāla diametru, žāvēšanas laiks apm. 5 – 6 stundas ir arī samērā garas, un tās jāatbalsta ar iepriekšēju žāvēšanu (skat. Arī Fleshlight kopšanas instrukciju).

Upshot

Debesu kanāls piedāvā lieliski dažādas stimulēšanas sajūtas, kuras spēlē ar ārkārtīgu šaurumu un platumu un vienlaikus šķiet ļoti reāli.

Lotosa mezgls kanāla vidū nodrošina nepieciešamo šķirni un stimulē “pēdējo sitienu”. Ja jūs vienmēr vēlētos zināt, kāda ir saspringta jaunavu maksts, šī Fleshlight ir jums piemērota izvēle.

Mūsu izvēle

Kā viens no Fleshlight Girls modeļiem, Debesu atveras ar precīzu Jessica Drake labia reprodukciju, tādēļ, ievadot to, ir tik tuvu seksam ar sievieti, cik jūs varat saņemt.

Lietotāju atsauksmes

Kam kādreiz ir atļauts izmantot šo iecienītāko iecienītāko, es varu teikt, ka tas ir ļoti tuvu, un dažreiz tas ir vienkārši lieliski, lai strādātu ar to dažkārt.

Benedikts Ehlers

Vīriešu rotaļlieta bieži tiek izmantota. Nakts vidū, ja cilvēks pamostas vai jūtas kā pamostoties rīt, pirms pacelšanās, cilvēkam nav iespējams vispirms piecelties, sagatavoties sasilšanai vai meklēt smērvielu. Vismaz man tas darbojas, kad abi ir gatavi rokām. Tomēr Fleshlight pati par sevi ir labvēlīga maksimālai izklaidei, ja cilvēks nav īslaicīgi ielādēts, bet tas ir vismaz vidēji.

Manuprāt, tas neparādās, jo īpaši stimulējošā ietekme ir vēl tālāk. Bet šī sajūta ir neaprakstāma un cilvēks ir pakļauts ļoti kārdinošiem iekaisumiem. No rīta gulēt vai uzkāpšana ir relaksējoša sajūta. Tas nozīmē, ka tas ir ideāls, ja cilvēks ir viens gultā. Ievietošanas kanāls nav tik šaurs, dziļumā tas rada lielisku fun.

Kristofers

Vispirms man jāsaka, ka tas ir mans pirmais mīkstums, tur noteikti būs vēl viens mīkstinošs gaisma, lai dažkārt salīdzinātu. man bija interesanti, kā iekšējā dzīve ietekmē manas jūtas, jo tās visas ir ļoti atšķirīgas savā veidā. Es bieži lasīju, ka tie ir pārāk ilgi, un es domāju, ka tas mani vairs neuztrauc, jo es esmu pilnīgi normāli aprīkots (apmēram 15 cm).

Pirmā pieredze ar ārvalstnieku bija pārsteidzoši intensīva, jo šī sajūta patiešām ir lieliska un spēlēšana ar šo rotaļlietu ir jautra. rievas ir tikai nedaudz pamanāmas, tāpēc arī neiejaucas, un man bija vēlme izpētīt aizmugurējo daļu arī vienu reizi, bet diemžēl tas nebija iespējams.

Materiāls, iespējams, mazliet atgriezīsies, ja to izmantos, jo man bija tikai ļoti liels spiediens pret vēderu otrā šaurā ārvalstnieka vietā un pēc tam ar to, jo tas ir ļoti atdzist sajūta! Man ir trūkst ļoti maza gabala par perfektu pieredzi. tomēr es nevēlos noteikt reitingu mana izmēram, jo ​​svešais fleshlight joprojām ir veiksmīga rotaļlieta, pat ja aizmugurējie laukumi man paliks slēpti. nākamā būs nedaudz mazāka versija fleshlight.

Es izsniedzu svešiniekam pilnu punktu skaitu, viņš pārsniedza manas cerības, neskatoties uz mazo vājumu!

Tīrīšana un pārkraušana ar smērvielām jau ir labi raksturota citos pārskatos … ;-)

Zaķis

Tāpēc šī lieta nav no šīs pasaules … ar datorspēļu fleshjack un dūrienu, tad nedaudz vizuāli, un jūs esat gandrīz pārāk strauji vairāk nekā apmierināts sēdeklī un skatā filmu vai arī tā (pēc tīrīšanas, protams …: D) mana mīļākā TPE lieta, un tur pat pieder Lovedoll.

Alekss

Kad jūs aizverat acis, jūs nevarat pateikt sajūtu no reālās maksts. Viegla iekļūšana un gluda grumbu masāža. Materiāls ir pārsteidzoši viegli tīrāms (siltā ūdenī) un nesaspiež, ja tas ir sauss. Secinājums: lieliski, lai sasniegtu noteiktus laikus

William

Nu, man tas vajadzīgs gadu, bet diezgan reti, draudzene ir patīkamāka sajūta : D

Neaizstāj pareizo sievieti, bet vienmēr ir labs veids, kā iziet laiku. No formas labas un nav pamanāmas. Var palikt brīvi pie galda, neviens cigars nezina, kas tas ir. 

Modelis, manuprāt, ir labāks nekā lietus reprodukcija un kaut kas īpašs. Liels plus: tas nepasliktina lielā asti kā vairums masturbatoru.

Mike

Starp citu, perfekta tekstūra pornogrāfijas skatīšanai. Plaša atvēršana ļauj intensīvi stimulēt gredzenu, nedodot pārāk intensīvu. Lēnām, atvieglinātām kulminācijām noteikti ir labāks nekā Mini-Lotus Standard. Arī atrast abstraktāku dizainu daudz pievilcīgāku. Noteikti ļoti laba pirkšana.

Bet, ja jūs vēlaties atbrīvot spiedienu pa 1-2 minūtēm, jums vajadzētu izvēlēties grūtāku, “nedabisku” variantu, es personīgi domāju, ka Flight Pilot, melnais, ir ļoti labs. Bet viens no otra diez vai var salīdzināt divus ieliktņus.

Shova

Kad es biju vairāk vai mazāk pārliecinājis draugi, man vispirms bija diezgan skeptiski arī tāpēc, ka šis Fleshlight nav lēts, bet man jāsaka, ka esmu pozitīvi pārsteigts.

Tas nav tāds pats kā produkta fotoattēls tādā zilā melnā vāka, bet ne pārredzamā, kas sākotnēji ir mani vīlušies, jo kopumā ar zilu ieliktni jau izskatījās ļoti stilīgi, tomēr caurredzamam ir arī savas priekšrocības. ^ ^

Uz sajūtu, ka tas jums dod, es varu teikt, ka tas jau ir ļoti dzīvotspējīgs un, ja jūs aizverat slēgšanu mugurpusē, lai izveidotu vakuumu, jūs varat salīdzināt to ar orālo seksu. No 3 dažādām stimulēšanas zonām iekšpusē es patiešām nevarēju redzēt lielu atšķirību, bet mani joprojām satriec sajūta, ka tā rada.

Kopumā es varu teikt, ka tas nevar aizstāt reālo seksu, bet ir daudz labāks par parasto manuālo režīmu;)

Domino

Es esmu ļoti apmierināts ar produktu. Cenas un veiktspējas rādītājs ir ļoti labs. Zibspuldzes šķiet ļoti reāli un patīkami, salīdzinot ar citiem.

Chris

Ļoti laba sajūta, materiāls ir arī 1A. Garums ir kā vidējais. Ja man būtu kāda kritika par to, tā būtu pati par sevi šaura, kaut kas šaurāks būtu mazliet labāks. Bet pretējā gadījumā es to varu ieteikt. Šeit ir vēl viens padoms: Kukurūzas ciete ir lielisks pulveris, pēc lietošanas pēc materiāla padarot materiālu mīkstu un elastīgu (mazgāt, ļaujiet nožūt). Galu galā Fleshlight atjaunojošais pulveris ir ne vairāk kā 100% kukurūzas ciete.

Atrox

Mūsu izvēle

Kā viens no Fleshlight Girls modeļiem, Debesu atveras ar precīzu Jessica Drake labia reprodukciju, tādēļ, ievadot to, ir tik tuvu seksam ar sievieti, cik jūs varat saņemt.

Jessica Drake – Pārskats Masturbators
Intensitāte7.9
Stimulēšana8.7
Iespiešanās8.3
Ciešums8.8
Iedarbības efekts8.9
Reālisms7.8
Variācija9
Gludums7.4
Orgasma vērtējums8.2
Troksnis8.2
Lube izmantošana8.5
Satīrīt7.4
Sausais laiks8.3
Lietotāja vērtējums0 Balsis0
8.3
Laba izvēle
Tas ir vērts katra santīma
Tas padara “Debesu” struktūras publicēšanu vēl patīkamāku, jo kanāla priekšējā puse bija izveidota ļoti šaurs.
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics