Jessica Drake - recenze Masturbator 2021 thesocialu101.com

Jessica Drake – recenze Masturbator

8.3
Dobrá volba

Od výrobní zastávky Ultra-Tight Fleshlight jsou skutečně úzké kanály v sortimentu Fleshlight spíše vzácné.

To dělá publikaci “Nebeské” struktury ještě příjemnější, protože přední polovina kanálu byla navržena velmi úzce.

Náš výběr

Jako jeden z modelů Fleshlight Girls se Heavenly otevírá přesným replikem labia Jessica Drake, takže vstup do něj je stejně tak blízký sexu s dámou sama, jak můžete získat.

Jakou práci Fleshlight Jessica Drake

Na nebeském kanálu chybí řada konstrukčních prvků, které jsou již všechny známé, ale byly spojeny zcela novým způsobem, aby vytvořily mimořádnou vícepomorovou strukturu.

K dispozici jsou prvky z kanálů: Gauntlet (přední komora s knoflíkovým kroužkem), Ultra Tight (úzký spojovací kanál), Zakázaný (vlnitý kanál), Lotus (Lotus uzel), Super Ribbed (zadní komora s žebry) )..

Stejně jako u všech kanálů Fleshlight Girls je Nebeský kanál exkluzivní a proto je k dispozici pouze v kombinaci s (kočička) Fleshlight z erotického modelu Jessica Drake.

Pokud vstoupíte do Nebeského kanálu, glance se dostane do první úzké komory a jemně, ale určitě stimuluje v určitých místech vnitřním pupínek.

Pak se dostává velmi těsně do následujícího spojovacího kanálu, který těsně obklopuje glance a vytváří nádhernou pasoucí se stimulaci na celém povrchu glansu. Zde je největší protitlak materiálu a těsnost je nejvíce patrná.

Následná vlnitá průchodová část má dvakrát větší vnitřní průměr, a proto nabízí dobrý kontrast k předchozím všestranným přírubám, protože materiálový protitlak zde poněkud klesá. Vlny se střídají vlevo a vpravo podél šachty penisu a vytvářejí velké stimulační impulsy pro střih.

Jakmile žláza dosáhne lotosové komory, průměr kanálu se opět roztáhne dvakrát a pocit napjatosti náhle zmizí, jen aby se mohl plně obnovit, jakmile pronikne další zúžení.

Toto zúžení je asi 4 krát užší než předchozí lotosová komora a proto nabízí nepatrný odpor, který musí být pronikán.

To má za následek krátký, intenzivně vnímatelný impulz těsnosti a vynikající pocit penetrace.

Po propíchnutí lotosového uzlu se nakonec glansy v zadní komoře nacházejí relativně široce ve srovnání s předchozími velmi úzkými konstrukčními prvky.

Materiální protitlak je zde značně nižší, ale to neznamená, že zde může zůstat lesk.

Protože žebrovaný povrch vytváří velmi příjemnou masáž žaludu, která ovlivňuje povrch žaludů vysokou frekvencí.

To vytváří vynikající souhru mezi úzkými na široký (vpřed) a širokým až úzkým (vzad) při pohybu vpřed a vzad.

Zvláště pronikání přední úzké části kanálu je spousta legrace a cítí se velmi realistické kvůli (téměř) úplně bezbodovým bočním stěnám.

Pokud máte rádi pocit pasoucí se, silné stimulace, určitě byste měli vyzkoušet Nebeský kanál.

S výjimkou zadní části kanálu jsou všechny konstrukční prvky normální délky penisu (15 cm) snadno dostupné v Nebeském kanálu.

Pro optimální vnímání úzkého / širokého efektu je však zapotřebí délka penisu nejméně 13 cm.

Zadní komora nabízí dostatečný prostor pro akumulaci podtlaku, a proto po několika dopředných a zpětných pohybech vzniká silný sací efekt, který dále obohacuje celkovou stimulaci.

Čištění nebeského kanálu je poněkud obtížné, protože úzká přední část kanálu a lotosových uzlů není tak snadné vypláchnout.

Proto by se vložka měla krátce otáčet a jednotlivé komory by měly být čištěny jednotlivě ručně.

Vzhledem k malému průměru kanálu je doba sušení cca. 5 – 6 hodin je také poměrně dlouhá a měla by být podpořena předchozím sušením (viz také Fleshlight Care Instructions).

Upshot

Nebeský kanál nabízí nádherně rozmanitý stimulační pocit, který hraje s extrémní hustotou a šířkou a současně se jeví jako velmi realistický.

Lotusový uzel ve středu kanálu poskytuje potřebnou odrůdu a dává stimulaci “poslední kop”. Pokud jste vždycky chtěli vědět, jaká cervená vagina má pocit, je to Fleshlight tou správnou volbou pro vás.

Náš výběr

Jako jeden z modelů Fleshlight Girls se Heavenly otevírá přesným replikem labia Jessica Drake, takže vstup do něj je stejně tak blízký sexu s dámou sama, jak můžete získat.

Uživatelské recenze

Kdo mohl kdykoli použít tento “vstup” svého oblíbence, mohu říci, že je velmi blízko a je prostě skvělé pracovat s ním občas.

Benedict Ehlert

Hračka pro muže je často používána. Ve středu noci, když se člověk probudí nebo se cítí jako zítra, než vstane, je prostě nemožné, aby se člověk nejprve postavil, připravil přípravu s zahřátím nebo hledal mazivo. Alespoň pro mě to funguje, když jsou oba připraveny k tomu. Samo o sobě je však tento Fleshlight příhodný pro maximální zábavu, pokud člověk není krátce naložený, ale přinejmenším průměrný.

Obrázek podle mého názoru neukazuje, protože zvláště stimulující efekt spočívá dále uvnitř. Ale pocit je nepopsatelný a člověk je vystaven velmi chtivým podrážděním. Spánek nebo vstávání ráno je relaxační pocit. To znamená, že je ideální, když je člověk v posteli sám. Kanál vložky není tak úzký, v hloubce to přináší super zábava.

Christopher

Především musím říci, že toto je můj první fleshlight, určitě bude další fleshlight někdy srovnávat. zajímalo mě, jak vnitřní život ovlivňuje mé pocity, protože jsou všichni extrémně odlišní. Často jsem četl, že jsou příliš dlouhé a myslela jsem si, že by mě už neměla obtěžovat, protože jsem normálně vybavený (asi 15 cm).

První zkušenost s cizincem byla překvapivě intenzivní, protože ten pocit je opravdu skvělý a hraní s touto hračkou je zábavné. drážky jsou jen mírně viditelné, a proto nejsou ani rušivé a já jsem byl v pokušení zkoumat zadní část také jednou, ale bohužel to nebylo možné.

Materiál se pravděpodobně vrátí trochu, když je používán, protože jsem přišel s extrémním tlakem na břicho až na druhé úzké místo cizince a pak i přes to, protože to je velmi chladný pocit! Chybí mi velmi malý kus pro dokonalý zážitek. nicméně nechci opravit rating na svou vlastní velikost, protože mimozemská fleshlight je stále úspěšná hračka, i když zadní plochy zůstanou skryté pro mě. další pak bude o něco menší verze fleshlightu.

Dávám cizincem plné skóre, více než překonal mé očekávání navzdory malé slabosti!

Čištění a manipulace s mazivy je již v jiných recenzích zcela dobře popsáno … ;-)

Králíček

Takže tato věc není z tohoto světa … s fleshjackem a sprchovým koutem na počítači, pak trochu vizuální a vy jste téměř příliš rychle než spokojeni v křesle a sledovat film nebo tak (po čištění samozřejmě …: D) moje oblíbená věc TPE ve vlastnictví, a dokonce i patří Lovedoll.

Alex

Když zavřete oči, nemůžete tento pocit vyprávět ze skutečné pochvy. Snadná penetrace a živá masáž vrásek. Materiál je neuvěřitelně snadno čitelný (teplou vodou) a při suchu nelepí. Závěr: skvělé překlenout určité časy

William

Dobře jsem to potřeboval po celý rok, ale spíše zřídka, přítelkyně je příjemnější v pocitu : D

Nenahradí tu správnou ženu, ale je vždy dobrým způsobem, jak předat čas. Forma je dobrá a není nápadná. Může stojící volně stát na stole, žádná prase nevidí, co to je. 

Model je podle mého názoru lepší než kočičková replika a něco zvláštního. Velký plus: na velkém ocasu se neteče jako většina masturbátorů.

Mike

Dokonalá struktura pro sledování porno mimochodem. Široké otevření umožňuje intenzivní stimulaci prstence, aniž by bylo příliš intenzivní. Pro pomalé, uvolněné vyvrcholení rozhodně lepší než Mini-Lotus Standard. Také najít více abstraktní design mnohem atraktivnější. Rozhodně velmi dobrý nákup.

Ale pokud chcete uvolnit tlak za 1-2 minuty, měli byste zvolit těžší, “nepřirozený” variant, osobně si myslím, že Flight Pilot, černý, je velmi dobrý. Ale jeden obtížně srovnávat dvě vložky navzájem.

Shova

Poté, co jsem byla více či méně přesvědčena svými přáteli, byl jsem spíše skeptický zpočátku také proto, že tento Fleshlight není levný, ale musím říct, že jsem pozitivně překvapen.

Nepřipadá to na fotografii produktu v tak modrém černém krytu, ale v ner transparentu, co mě nejprve zklamalo, protože celkový s modrou vložkou vypadal už velmi stylově, ale transparentní má také své výhody ^ ^

K pocitu, že vám to dává, mohu říci, že je již velmi živé a pokud uzavřete uzávěr na zádech, aby se vytvořilo vakuum uvnitř, můžete ho porovnávat s orálním sexem. Ze tří různých stimulačních oblastí uvnitř jsem opravdu neviděl velký rozdíl, ale stále mě nadchází pocit, který vytváří.

V souhrnu mohu říci, že nemůže nahradit skutečný sex, ale je mnohem lepší než normální ruční režim;)

Domino

Jsem s tímto produktem velmi spokojen. Poměr ceny a výkonu je velmi dobrý. Svítilna se cítí velmi realistická a příjemná ve srovnání s ostatními.

Chris

Velmi dobrý pocit, materiál je také 1A. Délka je jako průměr. Pokud bych o tom měla nějakou kritiku, bylo by to samo o sobě příkré, něco užší by bylo trochu lepší. Jinak ale mohu doporučit. Zde je další tip: Kukuřičný škrob je skvělý prášek, který po použití způsobuje, že materiál je měkký a pružný (vypláchněte, nechte vyschnout). Koneckonců, obnovovací prášek Fleshlight není nic víc než 100% kukuřičného škrobu.

Atrox

Náš výběr

Jako jeden z modelů Fleshlight Girls se Heavenly otevírá přesným replikem labia Jessica Drake, takže vstup do něj je stejně tak blízký sexu s dámou sama, jak můžete získat.

Jessica Drake – recenze Masturbator
Intenzita7.9
Stimulace8.7
Penetrace8.3
Těsnost8.8
Suckový efekt8.9
Realismus7.8
Variace9
Hladkost7.4
Hodnocení orgasmu8.2
Hluk8.2
Použití maznice8.5
Vyčištění7.4
Suchý čas8.3
Uživatelské hodnocení0 Hlasy0
8.3
Dobrá volba
Stojí to za každý penny
To dělá publikaci “Nebeské” struktury ještě příjemnější, protože přední polovina kanálu byla navržena velmi úzce.
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics