Jessica Drake - recenzia Masturbator 2021 thesocialu101.com

Jessica Drake – recenzia Masturbator

8.3
Dobrá voľba

Od výrobného zaradenia zariadenia Ultra-Tight Fleshlight sú skutočne úzke kanály v produktovom rade Fleshlight pomerne zriedkavé.

To robí uverejnenie “nebeskej” štruktúry o to viac potešujúce, pretože predná polovica kanála bola navrhnutá veľmi úzka.

Náš výber

Ako jeden z modelov Fleshlight Girls sa Heavenly otvára s presnou replikou labia Jessica Drakeovej, takže vstup do nej je tak blízko k sexu s dámou sama, ako môžete získať.

Čo dielo Fleshlight Jessica Drake

V Nebeskému kanáliku chýbajú rôzne štruktúrne prvky, ktoré sú už známe, ale boli zhrnuté úplne novým spôsobom, aby vytvorili mimoriadnu viackomorovú štruktúru.

Existujú prvky z kanálov: Gauntlet (predná komora s gombíkovým krúžkom), Ultra Tight (úzky spojovací kanál), Zakázaný (vlnitý kanál), Lotus (Lotus uzol), Super Ribbed (zadná komora s rebrovaním) a Speed ​​Bump ).

Rovnako ako u všetkých kanálov Fleshlight Girls, Nebeský kanál je exkluzívny a preto je k dispozícii len v kombinácii s (pussy-) Fleshlight z erotického modelu Jessica Drake.

Ak vstúpite do Nebeského kanála, glansy pristávajú v prvej skôr úzkej komore a jemne, ale určite stimulované v určitých bodoch vnútorným pupienkovým krúžkom.

Potom je naozaj tesný v nasledujúcom pripojovacom kanáli, ktorý tesne obklopuje žalúdok a vytvára nádhernú pasívnu stimuláciu na celom povrchu žalúdka. Tu je najväčší protitlak materiálu a najväčšia námaha je tesnosť.

Následný zvlnený kanálový úsek má dvojnásobný vnútorný priemer a preto ponúka dobrý kontrast k predchádzajúcej všestrannej vrubovej úprave, pretože materiálový protitlak sa mierne zníži. Vlny sa striedajú vľavo a vpravo pozdĺž hriadeľa penisu a vytvárajú veľké stimulačné impulzy.

Akonáhle sa žalúdok dostane do lotosovej komory, priemer kanála sa opäť roztiahne dvakrát a pocit napätia náhle stratí, len aby sa mohol úplne obnoviť sám, akonáhle dôjde k ďalšiemu zúženiu.

Toto zúženie je približne 4 krát užšie ako predchádzajúca lotosová komora a preto ponúka mierny odpor, ktorý musí preniknúť.

To má za následok krátky, silne vnímateľný impulz tesnosti a vynikajúci pocit penetrácie.

Po prepichnutí lotosového uzla sa nakoniec glansy dostanú do zadnej komory, čo je relatívne široké v porovnaní s predchádzajúcimi veľmi úzkymi konštrukčnými prvkami.

Materiálny protitlak je tu výrazne nižší, ale to neznamená, že by tu mohol odpočinúť žalúdok.

Pretože rebrovaný povrch vytvára veľmi príjemnú masáž žaludu, ktorá ovplyvňuje povrch žalúdka vysokou frekvenciou.

To vytvára vynikajúcu súhru medzi úzkym až širokým (dopredu) a od širokých po úzke (dozadu) pri pohybe dopredu a dozadu.

Zvlášť prienik prednej úzkej časti kanála je veľa zábavy a je veľmi realistický vzhľadom na (takmer) úplne bez bokov bočných stien.

Ak máte radi strašidelný, silný pocit stimulácie, mali by ste určite vyskúšať Nebeský kanál.

S výnimkou zadnej časti kanálu sú všetky konštrukčné prvky normálnej dĺžky penisu (15 cm) ľahko prístupné v kanáli Nebeského.

Na optimálne vnímanie úzkych / širokých účinkov je však potrebná dĺžka penisu najmenej 13 cm.

Zadná komora ponúka dostatočný priestor na akumuláciu podtlaku, a preto po niekoľkých pohyboch dopredu a dozadu vzniká silný sací účinok, ktorý navyše obohacuje celkovú stimuláciu.

Čistenie Nebeského kanála je trochu ťažké, pretože úzka predná časť kanálu a lotosových uzlov nie je tak ľahko preplavená.

Preto by mal byť vložka na krátku dobu otočená a komory by sa mali čistiť jednotlivo ručne.

Vzhľadom na malý priemer kanála je doba sušenia cca. 5 – 6 hodín je tiež pomerne dlhá a mala by byť podporená predtým sušením (pozri tiež Fleshlight Care Instructions).

záver

Nebeský kanál ponúka nádherne rôznorodý stimulačný pocit, ktorý hrá s extrémnou strmosťou a šírkou a zároveň sa javí ako veľmi realistický.

Lotusový uzol v strede kanála poskytuje potrebnú odrodu a dáva stimuláciu “posledný kop”. Ak ste vždy chceli vedieť, čo má pocit pravej vagíny, je to Fleshlight tou správnou voľbou pre vás.

Náš výber

Ako jeden z modelov Fleshlight Girls sa Heavenly otvára s presnou replikou labia Jessica Drakeovej, takže vstup do nej je tak blízko k sexu s dámou sama, ako môžete získať.

Hodnotenie používateľov

Kto kedy mohol použiť tento “vstup” svojho obľúbeného, ​​môžem povedať, že je to veľmi blízko a je jednoducho skvelé s ním niekedy pracovať.

Benedikt Ehlert

Hračka pre mužov sa často používa. V noci, ak sa človek prebudí alebo sa cíti ako zobúdzanie zajtra pred tým, ako vstane, jednoducho nie je možné, aby sa človek prvýkrát postavil, pripravil prípravky s vyhrievaním alebo hľadal lubrikant. Aspoň pre mňa funguje, keď sú obaja pripravení na to. Samotný Fleshlight je však priaznivý pre maximálnu zábavu, ak človek nie je krátko naložený, ale prinajmenšom priemerný.

Tento obraz podľa môjho názoru neukazuje, pretože mimoriadne stimulujúci účinok leží ďalej vo vnútri. Ale pocit je nepopísateľný a človek je vystavený veľmi lstivým podráždenostiam. Spanie alebo vstávanie ráno je relaxačný pocit. To znamená, že je ideálne, keď je človek sám v posteli. Kanál vložky nie je taký úzky, v hĺbke prináša super zábavu.

christopher

Po prvé musím povedať, že toto je moja prvá fleshlight, určite bude ďalší fleshlight, ktorý sa niekedy porovná. mne zaujímalo, ako vnútorný život ovplyvňuje moje pocity, pretože sú všetky extrémne odlišné vo svojom druhu. Často som čítal, že sú príliš dlhé a myslel som si, že by ma to nič viac neobťažovalo, pretože som celkom vybavený (asi 15 cm).

Prvá skúsenosť s cudzincom bola prekvapivo intenzívna, pretože ten pocit je skvelý a hranie s touto hračkou je zábavné. drážky sú len nepatrne viditeľné, a preto nie sú ani rušivé a ja som bol v pokušení preskúmať zadnú časť aj raz, ale bohužiaľ to nebolo možné.

Materiál sa pravdepodobne trochu odrazí, keď som ho použil, pretože som prišiel s extrémnym tlakom na brucho na druhé úzke miesto cudzinca a potom aj cez to, pretože to je veľmi chladný pocit! chýba mi veľmi malý kúsok pre dokonalý zážitok. napriek tomu nechcem opraviť rating na svoju vlastnú veľkosť, pretože mimozemská fleshlight je stále úspešná hračka, aj keď zadné plochy zostanú skryté pre mňa. ďalší bude potom o niečo menšia verzia fleshlight.

Dávam cudzincovi plné skóre, viac ako prekročil moje očakávania napriek slabej slabosti!

Čistenie a manipulácia s mazivami je už v iných recenziách celkom dobre opísaná … ;-)

Králiček

Takže táto vec nie je z tohto sveta … s fleshjackom a sprchou na počítači, potom trochu vizuálne a vy ste takmer príliš rýchlo viac než spokojní v kresle a pozeráte film alebo tak (po vyčistení samozrejme …: D) moja obľúbená TPE vec, a dokonca aj Lovedoll.

alex

Keď zavriete oči, nemôžete povedať pocit zo skutočnej vagíny. Jednoduchá penetrácia a prirodzená masáž vrások. Materiál je úžasne ľahko čistiteľný (teplá voda) a pri suchu sa nelepí. Záver: skvelé preklenutie určitých časov

william

No, potreboval som to už rok, ale skôr zriedka, priateľka je príjemnejšia : D

Nenahradzuje správnu ženu, ale je to vždy dobrý spôsob, ako prejsť čas. Forma dobrá a nie nápadná. Môže stáť na stôl voľne, no ošípaná si všimne, čo to je. 

Model je podľa môjho názoru lepší ako kuriózna replika a niečo zvláštne. Veľký plus: na väčšom chvostu sa nevypukne ako väčšina masturbátorov.

mikrofón

Dokonalá štruktúra pre sledovanie porno mimochodom. Široké otváranie umožňuje intenzívnu stimuláciu krúžku bez toho, aby bolo príliš intenzívne. Pre pomalé, uvoľnené vyvrcholenie rozhodne lepšie ako štandard Mini-Lotus. Tiež nájsť abstraktnejší dizajn oveľa atraktívnejšie. Určite veľmi dobrý nákup.

Ale ak chcete uvoľniť tlak za 1-2 minúty, mali by ste zvoliť tvrdší, “neprirodzený” variant, osobne si myslím, že pilot Flight, čierny, je veľmi dobrý. Ale je ťažké porovnať obe vložky navzájom.

Shove

Keď som bol viac alebo menej presvedčený priateľmi, bol som spočiatku skeptický spočiatku aj preto, že tento Fleshlight nie je lacný, ale musím povedať, že som pozitívne prekvapený.

Nepríde to na fotke výrobku v takom modrom čiernom obale, ale v ner priehľadné, čo ma skôr zklamalo, pretože celková s modrou vložkou už vyzerala veľmi štýlovo, ale transparentná má aj svoje výhody ^ ^

Na pocit, že vám to dáva, môžem povedať, že je to už veľmi reálne a ak uzavriete uzáver na chrbte, aby ste vytvorili vnútorné vákuum, môžete ho porovnať s orálnym sexom. Z troch rôznych oblastí stimulácie vnútri som nemohla vidieť veľa rozdielov, ale som stále nadšený pocitom, že vytvára.

V súhrne môžem povedať, že nemôže nahradiť skutočný sex, ale je oveľa lepší než normálny ručný režim;)

domino

Som veľmi spokojný s produktom. Pomer cena-výkon je veľmi dobrý. Svietidlo je veľmi realistické a príjemné v porovnaní s ostatnými.

Chris

Veľmi dobrý pocit, materiál je tiež 1A. Dĺžka je priemerná. Keby som mal o tom nejakú kritiku, bolo by to samé osebe, niečo užšie by bolo o niečo lepšie. Ale inak vám to môžem odporučiť. Tu je ďalší tip: Kukuričný škrob je skvelý prášok, ktorý umožňuje po použití materiál mäkký a pružný (umyte, nechajte vyschnúť). Koniec koncov, obnovujúci prášok Fleshlight nie je nič viac ako 100% kukuričného škrobu.

atrox

Náš výber

Ako jeden z modelov Fleshlight Girls sa Heavenly otvára s presnou replikou labia Jessica Drakeovej, takže vstup do nej je tak blízko k sexu s dámou sama, ako môžete získať.

Jessica Drake – recenzia Masturbator
intenzita7.9
stimulácia8.7
prienik8.3
tesnosť8.8
Súčinkový efekt8.9
realizmus7.8
zmena9
hladkosť7.4
Hodnotenie orgazmu8.2
Hluk8.2
Používanie mazacieho tuku8.5
Vyčistiť7.4
Suchý čas8.3
Užívateľské hodnotenie0 hlasy0
8.3
Dobrá voľba
Stojí to za každý cent
To robí uverejnenie “nebeskej” štruktúry o to viac potešujúce, pretože predná polovica kanála bola navrhnutá veľmi úzka.
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics