Labākā blowjob mašīna - 2018 2021 thesocialu101.com

Labākā blowjob mašīna – 2018

Dienas, kad jūs to izdarījāt sev ar roku, beidzot ir beidzies! Autoblow 2+ masturbators ir ideāla rotaļlieta, kas ļauj neierobežoti reālistiski atjaunot felciāciju, pat nerunājot par tevi!

Top blowjob mašīna Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
Autoblow 2
(Mūsu izvēle)
Kompakts izmērs ir izgatavots no piedurknes un mašīnām
Onikss 2
(Intensīva)
4 iedaļas: pati ierīce, rokturis, vāciņš un uzmava
SayberX
(Otrās vietas ieguvējs)
Simulē seksu, izmantojot iekšējo motoru, ādu līdzīgu materiālu un rievojumu

Viss, kas jums jādara? Sēdies un baudi! Sakarā ar dažādiem, maināmiem izmēriem tas pielāgojas jūsu labākajam gabaliņam, piemēram, otrajai ādai, un pēc tam varat izvēlēties starp dažādām ķermeņa atverēm. Starp daudziem citiem elementiem, Autoblow 2+ ir powered, ietaupot jums problēmu pirkt baterijas! Turpmāk jūs uzzināsit vairāk par to.

Mūsu izvēle

Kas ir divi īkšķi un mīl blowjobs? Jūs, protams. Izmantojot jauno un uzlaboto Autoblow 2+, jūs drīz jutīsiet seksa rotaļlietu vīriešiem, kas nosaka reālistisku solo pieredzi jaunu standartu..

Mūsu izvēle

Onyx 2 blowjob simulatora mašīna nodrošina trīs veidus, no kuriem jūs varat izvēlēties, kad dodaties solo.

Mūsu izvēle

Lieljaudas, automātiska vīriešu masturbators ar kustības izsekošanas tālvadības pulti, kas darbojas internetā.

Labākā mašīna Autoblow 2+

Kas ir masturbators?

Tā sauktais masturbators ir mākslīga maksts, mutes vai anālo atveri, kas sastāv no augstas kvalitātes, mākslīga ādas materiāla, kas mātei ļauj mātei visefektīvāk izmantot seksuālo pieredzi.

Lielākā daļa modeļu imitē maksts atveri un attiecīgi ir aprīkoti ar iekšējo kanālu, kas ļauj iekļūt masturbatoros.

Kas ir Autoblow 2+?

Autoblow pēctecis modelis ir Autoblow 2+, un to pamatā var raksturot kā masturbācijas mašīnu vai blowjob mašīnu. Labā gabala īpatnība ir tāda, ka tā spēj masēt visu ekstremitāšu daļu un garantē jums dziļo kaklu sajūtu ārpus blāvas.

Maināmie piedurknes ir pieejami trīs izmēros, padarot to jautri vīriešiem no visiem dzimumlocekļa izmēriem. Pēctecības modelis palielina jūsu dzimumlocekļa stimulāciju, izmantojot stingrāku mehānismu ar jaunu trešo bumbiņu rindu un 15 cm garu.

Ko izskatās Autoblow 2+??

Autoblow 2 + cilindru forma ir balta un zilā krāsā, un to izgatavo atveres sānos ar maināmu piedurkni, kas izgatavota no augstas kvalitātes mākslīgā ādas materiāla, kas atspoguļo penetrācijas kanālu dzimumlocekļa ievietošanai.

Kamēr ierīces rāmis atbilst standarta izmēriem, piedurknes var mainīt un optimāli pielāgot dzimumlocekļa izmēram, kas garantē intensīvu blowjob fun.

Autoblow piedurknes izmēri:

  • Mazs: penis ar diametru no 2,4 līdz 3,2 cm (apkārtmērs 7,5-10 cm)
  • Vidēja: penis ar diametru no 3,2 līdz 4,4 cm (apkārtmērs 10-14 cm)
  • Liels: Penis ar diametru no 4,4 līdz 5 cm (apkārtmērs 14-16 cm).

Kā Autoblow 2+ darbojas?

Rotaļlietu funkcionalitāte ir bērna spēle: dzimumloceklis tiek vienkārši ievietots masturbatora atvērumā, izmantojot smērvielu (lūdzu, izmantojiet ūdens bāzes želeju) un ieslēdziet.

Mehānisms iekšpusē rāmī, kas aptver elastīgo apvalku ar trim gredzeniem un virzās uz augšu un uz leju ar nelielu spiedienu, stimulē dzimumlocekļa pilnu garumu caur pērlēm.

Izmantojot šīs iebūvētās pārvietojamās pērļu ķēdes, kas pārvietojas uz augšu un uz leju virs rotaļlietas piedurknes, matains sajūta reāli tiek atdarināta. Tas viss ir pilnībā automatizēts, un jums nav jāpārvieto ierīce uz augšu un beidzas tāpat kā citas rotaļlietas.

Kustību ātrumu vai trīs intensitātes līmeņu izvēli jūs varat vienkārši noteikt, nospiežot pogu, lai jūs varētu izlemt sev, cik ātri jūs vēlaties sasniegt burvju blowjob pieredzes kulmināciju.

Kā Autoblow 2+ salīdzina ar citiem masturbatoriem?

Bez šaubām, Autoblow 2+ ir pirmā patiesi reāla alternatīva citām seksa rotaļlietām vīriešiem. Turklāt tas ir ne tikai interesants radīšanas meistariem, bet arī var dot daudz prieku kopējā mīlas spēlē.

Kurš ir piemērots masturbatoram?

Sekss rotaļlieta var būt ideāli integrēta mīlas rotaļā ar savu partneri.

Tāpat kā sieviešu rotaļlietas, masturbatoru var izmantot jūsu mīlas ligzdā. Īpaši seksa laikā Autoblow 2+ var optimāli izmantot, ja jūsu mīļoto spēks kļūst arvien mazāks vai viņa vienkārši vēlas skatīties tevi.

Autoblow pieredze – kā viņi izrādās?

“Pārsteidzoši: es biju tik pārsteigts, ka tas tuvojas reālam trieciena darbam. tik ragveida! “- tinu uz Amorana

“Geil: Geiles Feeling, jo īpaši tāpēc, ka jums vienkārši nav jādara kaut kas. “Vienkārši pievienojiet pietiekami daudz smērvielu, un tas pats notiks. – Anonīms Amorānā

“Horny: man vēl nav bijis tik ragveida. izņemot reālo. nedaudz virs tā, un ļaujiet to izdarīt līdz beigām, sajūta ir spoža. mans nav tik liels, domāja vispirms, droši vien nejutīsies daudz, pēc tam uzņemsim mazāko, ir ideāls. Es varu ieteikt tikai. mana sieva patiešām greizsirdīga. “Nu, es saņemšu viņai jaunu rotaļlietu, tad. – Niks par Amoranu

Starp vīriešiem, Autoblow 2+ ir pazīstams kā “vislabākais blowjob mašīna kādreiz”, un pēctecis modelis jo īpaši piedāvā vēl vairāk pārliecinošu un insane blowjobs nekā tā priekšgājējs.

Cik reāls Autoblow blowjob jūtas?

Neraugoties uz aizraujošajām orgasmēm, ko citi masturbatori mums dod, šis blowjob simulators pārspēj visas citas rotaļlietas. Turklāt jūs nekad vairs neesat atkarīgs no mīļotā vai mīlēja, ja vēlaties izbaudīt perfektu blowjob.

Autoblow 2+ – kur to nopirkt?

Jūs atradīsit Autoblow 2+ Amorana veikalā lēti.

Tur jūs varat pasūtīt to bez piegādes izmaksām, un tas tiks piegādāts jūsu mājās nākamajā darba dienā, ja pasūtīsit līdz plkst.

Kāda ir pieejama autoblova alternatīva?

Kā alternatīva, Warming Masturbator ar savu sasilšanas funkciju (sildot līdz 40 ° C) un 6 dažādas vibrācijas piedāvā tīrākās ārprātīgās gāzes. Taču Warming Masturbator ir vairāk piemērots vīriešiem, kuri vēlas veikt savu darbu. Ir tikai viena pilnībā automatizēta blowjob mašīna, piemēram, Autoblow.

Kādu smērvielu es varu izmantot un kas nav?

Ir svarīgi, lai jūs izmantotu ūdens bāzes smērvielu un īpašu antibakteriālo tīrītāju seksa rotaļlietām vai vienkārši mazu ziepju un siltu ūdeni, lai nodrošinātu, ka elastīgās piedurknes vienmēr paliek tīrītas.

Mēs neiesakām silikonu saturošas smērvielas, jo tās var uzbrukt Autoblow materiālam un piedurknēm, padarot tos trauslākus vai sašķeltos.

Cik skaļi ir Autoblow 2+ blowjob mašīna?

Protams, Autoblow rada troksni un strādā dziļi dzirdami, tiklīdz to ieslēdzat – galu galā, blowjob mašīna darbojas lieliski. Bet aiz slēgtām durvīm mazā drauga apjoms nedrīkst radīt nekādas problēmas.

Kādā izmērā es varu nopirkt Autoblow 2+?

Autoblow 2 ir pieejami trīs dažādi aploksnes izmēri+.

  • Mazs: penis ar diametru no 2,4 līdz 3,2 cm
  • Vidēja: Penis ar diametru no 3,2 līdz 4,4 cm
  • Liels: Penis ar diametru no 4,4 līdz 5 cm

Kā es varu tīrīt rotaļlietu?

Šo rotaļlietu pēc lietošanas ir ļoti viegli notīrīt! Vienkārši noņemiet uzmavu no korpusa pēc lietošanas un izskalojiet ar mazu siltu ūdeni – darīts! Turklāt jūs varat lietot antibakteriālu rotaļlietu tīrītāju, lai nodrošinātu, ka viss ir tīrs, un jūs varat izmantot Autoblow ilgu, ilgu laiku.

Vai piegādājamais produkts ir apmaksāts??

Nē, jo Rotaļlieta tiek darbināta, pirms pirmās lietošanas nav jāuzlādē. Jūs varat nekavējoties sākt ar Autoblow 2+.

Kādā iepakojumā piegādā Autoblow 2+?

Kā vienmēr, Amorana piegādā jūsu pasūtījumu diskrētā lodziņā bez logotipa, tāpēc neviens nezina, ko jūs pasūtījāt.

Top blowjob mašīna Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
Autoblow 2
(Mūsu izvēle)
Kompakts izmērs ir izgatavots no piedurknes un mašīnām
Onikss 2
(Intensīva)
4 iedaļas: pati ierīce, rokturis, vāciņš un uzmava
SayberX
(Otrās vietas ieguvējs)
Simulē seksu, izmantojot iekšējo motoru, ādu līdzīgu materiālu un rievojumu

Kādi ir piegādes laiki, ja es vēlos pasūtīt Autoblow 2+?

Ja pasūtīsiet produktu Amorana Sex Shop veikalā pirms pulksten 17:00, tas tiks nosūtīts tajā pašā dienā no Glattburg kuģošanas centra.

Piegādes izmaksas nav pieejamas, un jūs jebkurā laikā varat izsekot Autoblow pakotni, jo to nosūta tikai Swiss Post.

Vai man ir jālieto Autoblow ar smērvielu?

Lai jūtas būtu vēl reālistiskākas, noteikti vajadzētu izmantot Autoblow ar dažām smērvielām. Dzimumlocekļa stimulācija tiek pastiprināta, un blāvas sajūta šķiet daudz autentiskāka nekā jebkad agrāk. Eļļošanas mitrums labāk izkliedē kustīgo pērļu bumbu vibrāciju un spiedienu uz vārpstas, tādēļ jūs viegli varēsiet atšķirt masturbāciju no reālas felciācijas.

Vai varu iegādāties Autoblow 2+ kontā?

Protams, tu esi! Pie amorana.ch varat ērti apmaksāt rēķinu, kredītkarti un priekšapmaksu. Bez tam jums par papildus samaksu nebūs.

Kādus citus produktus varu iegādāties ar Autoblow 2+?

Pērkot masturbatoru, ir ieteicams pasūtīt pudeli uz ūdens bāzes esošās smērvielas (piem., Come In no Inverma), kā arī antibakteriālu Sextoy tīrītāju, jo rotaļlietas piedurkne jātīra pirms un pēc lietošanas higiēnas apsvērumu dēļ.

Kuras seksa rotaļlietas es varu apvienot Autoblow ar?

Autoblow 2+ lieliski savienojas ar Anālās rotaļlietas. Piemēram, jūs varat izmantot anālās spraudītes vai anālās vibrācijas, lai pamperītu savu prostatu, kamēr Autoblow glāst jūsu labāko gabalu. Jūs varat sēdēt un baudīt blowjob sajūtu pilnīgi.

Man bieži ir priekšlaicīga ejakulācija. Vai Autoblow palīdzēs?

Priekšlaicīga ejakulācija ir ļoti ārstējama problēma. Masturbators ļauj vīriešiem iespējami īsā laikā sasniegt “atgriešanās punktu” un mēģināt nepārsniegt šo slieksni un novērst priekšlaicīgu ejakulāciju, t.i ..: tas palīdz apmācīt savu izturību. Masturbators imitē orālo seksu daudz reālistiskāk nekā jūsu “rokdarbu”, kādreiz varēja un sagatavo jūs izturībai seksa laikā ar savu partneri, nepārtraukti apmācot. Ne velti daudzi to atzīst par vislabākos vīriešus par seksto vīrieti.

Tāpēc es ceru, ka jūs varat atrast visu informāciju par Autoblow un dažādiem piedurkņu veidiem šeit.

Lietotāji: pārskatīšana un atsauksmes par Autoblow 2

Cilvēks cenšas cilvēkus aizstāt ar mašīnām – seksualitāte nav izņēmums. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka pūtēja mašīnu evolūcija ir labi attīstīta.

Kaut arī seksa rotaļlietas vīriešiem – pretstatā rotaļlietām sievietēm – joprojām ir iespiesti netīrā stūrī. Visiem, kas izmanto šādus palīglīdzekļus, ir lipīgs seksuālās darbības traucējumu attēls, kas tikai padara gumijas lelli gulēt ar viņu.

Īstas lelles, porno zvaigzne vagīnas

Viens no netīrās tēmas iemesliem ir anatomija. Vai perfektas formas dildo pat var tikt novietots kā dekorēšana dzīvojamā istabā: tai vajadzētu piesaistīt mazāk uzmanības, kad apmeklēja nekā trausls gumijas maksts uz plaukta. Vai, lai to ievietotu nedaudz, piedodot, sūkāt metaforu: atslēgas tiek kopētas, atslēgas caurumi nav.

Vīriešu rotaļlietu tehnoloģija ir milzīgs progress. Gumijas lelles tagad sauc par īstām lellēm, un gaisa matrača vietā ir biedējoša līdzība ar īstajām sievietēm.

Pocket vaginas vai fleshlights ir taisnība, lai mēroga reprodukcijas primāro seksuālo dzimumorgānu porn stars.

Un tieši tad, kad Rolls Royce ir sucker: Autoblow 2, vīriešu tipiskā masturbācijas roku kustība, Autoblow, tāpēc ražotāja pilns pienākums, tas viss pati par sevi.

Es atteicos pieņemt rīkojumu no 20 minūšu galvenā redaktora, lai testētu iekārtu testa ziņojumam. Bet es atradu jaunu vīrieti, kurš piekrita testēt mašīnu – ar nosacījumu, ka viņš bija pārliecināts par absolūtu anonimitāti. Intervē viņš runā par savu pieredzi.

Ko jūs domājāt, kad jūs to izpakojāt??

Mans Dievs. Kāda ir milzīga mašīna. Autoblow izskatās kā kombinētais tosteris ar interneta pieslēgumu un galda putekļu sūcēju. Bet kā tech-savvy puisis, man bija interese par to, kā šī lieta darbojas. Un?

Tie ir divi pavasara gredzeni ar pērlēm. Tos pārvieto uz augšu un uz leju ar elektromotoru, lai imitētu šādu muti. Ātrums ir bezgalīgi mainīgs, ar mazu riteni ierīces apakšdaļā.

Vai esat izlasījis rokasgrāmatu?

Jā, brīdinājumi mani satrauc, jo viņi brīdināja mani par dzimumorgānu ievainojumiem.

Faktiski tajā teikts: “Ievietotās šļūtenes trūkums var izraisīt smagus ievainojumus. “Izmantojiet ūdens bāzes smērvielas, lai ievietotu jūsu dzimumlocekli mēģenē. (sic!)

Bailīgs Bet jūs turpinājāt.

Es gribēju būt nopietns testeris līdz rūgtajam beigām. Un es visu izdarīju pareizi, tāpēc mans dzimumloceklis ir labs, paldies, ka jautā. Tomēr, tā kā es ne dzīvoju vienatnē, tomēr man bija jānoklasē istabā, lai varētu mierīgi baudīt kopību ar ierīci.

Man ir jālūdz: vai jūs esat ieslēgusi sveces? Spēlēja romantisku mūziku?

Es tiešām ļauju mūzikai darboties. Šis puisis ar šausmīgo dub-step mūziku, Skrillex, es atradu viņu fitting. Un viņš noslīcināja autobloka skaņu.

Vai bija priekšteča??

Jūs to varētu teikt. Es ievietoju prezervatīvu, jo neuzticu šīs Ķīnas gumijas smaržai ierīcē. Tā smaržo kā vecā eļļa vai kaut kas. Ļoti, ļoti dīvaini. Un es negribēju, lai mana āda nonāktu saskarē ar to. Tad es iztukšojos bīdāmo krēmu šļūtenē, jo jutu, ka esmu piemērots, un novietoju šo putekļu sūcēju virs manis.

Putekļu sūcējs?

Jūs to pavērsat, tas ir diezgan troksnis. Viņš man atgādināja par šujmašīnu. Un tad es pamanīju, ka jums nepieciešams daudz vairāk smērvielu. Es jutu vienu litru tā tukša.

Vai jūs pēc tam varēja atpūsties??

Nē nav īsti. Šādas mašīnas mērķis nebūtu jākoncentrējas. Bet es tikko padarīju mūziku skaļāk, lai skaņa vairs nepazūd mani un manus istabas biedrus.

Vissvarīgākais jautājums: kā tā jūtas?

Tas nav svarīgi. Es nevaru iedomāties labāku vārdu. Tas sākas ar temperatūru: tas vienkārši nav taisnība. Kad es sevi apmierinu – kas ir vismazāk pārsteidzošā seksa forma, jo es kā aktieris zinu, ko gaidīt – man vismaz ir silta roka, kas ir vistuvāk reālam seksam.

Runājot par pārsteigumu: no šīs ierīces nav negaidītas kustības, tas tikai virzās vienā virzienā – uz priekšu un atpakaļ. Tātad tas nemaina spiedienu vai virzienu. Es varu iedomāties, ka caurums arbūzā varētu būt līdzīgs efekts.

Bet jūs sasniedza orgasmu?

Jā, bet pagāja ilgs laiks. Man bija pārāk aizņemta mašīna, lai sekotu līdzi laikam. Bet tas bija apmēram 20 minūtes. Veltīta mūžība. Bet es nekad neesmu sasniedzis augstāko līmeni – trokšņa dēļ, kas pārāk lielā mērā novērš uzmanību -, un man bija sajūta, ka manā rokā ir hantelis.

Kādam vajadzētu turēt to jums. Izmantojot šo ierīci kopā ar partneri, tas būtu tāds, kā iet uz frizieri ar kails galvu.

Vai ir vismaz kaut kas pozitīvs, lai ziņotu?

Nav domāts man. Tam nav nekāda sakara ar blowjob – pat ne sliktu. Vienīgā priekšrocība, ko es varu uzņemt no šīs ierīces. Tam nav zobu.

Kā jūs uzlabotu ierīci??

Lielāks spiediens, sūkšana, siltums, izlases kustības – un, ja mašīna vēlāk ar mani cigaretu dedzinātu un maksātu komplimentus, es pat piešķirtu tai segvārdus.

Jūsu secinājums?

Labākais pierādījums tam, ka man bija vienreizēja lieta, ir tas, ka es pat nejautu, vai es varu turēt testa ierīci.

Top blowjob mašīna Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
Autoblow 2
(Mūsu izvēle)
Kompakts izmērs ir izgatavots no piedurknes un mašīnām
Onikss 2
(Intensīva)
4 iedaļas: pati ierīce, rokturis, vāciņš un uzmava
SayberX
(Otrās vietas ieguvējs)
Simulē seksu, izmantojot iekšējo motoru, ādu līdzīgu materiālu un rievojumu

Vai tā ir alternatīva kādam, kam nav draudzenes?

Tā kā tam nav nekāda sakara ar reālu trieciena darbu, es varu tikai uzminēt: stick ar roku. Vai arī vārdi brīvi interpretējami: bumbieris, sasniedzot jūsu cirkšņus.

Mūsu testeris bija ļoti nožēlojams ar Autoblow 2, atšķirībā no lielākās Amorana.ch klientiem, kuri apraksta savu pieredzi ar ierīci tīmekļa vietnē.

Viens Kevins ir ļoti entuziasts: “Lieliski. Dāmas, tev šeit ir reāla sacensība! Es nekad neticēju, ka vīriešiem būtu kaut kas tāds. “

Citi ir arī ļoti apmierināti, bet lielākā daļa kritizē apjomu.

Lukas Speiser no Amorana saka: “Lielākā daļa no mūsu klientiem ir ļoti apmierināti ar viņu, bet ne visi uzskata to pašu. Autoblow ir vislabāk pārdotā rotaļlieta vīriešiem, kam seko Fleshlights. “Es tev precīzi nenorādīšu ciparus. “Tikai tik daudz: mēs to piegādājam uz ražotāja paliktņiem.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts

Contents

thesocialu101.com
Real Time Analytics