Labākā reālistiskā tekstūra Fleshlight: Pussy Tera Patrick 2021 thesocialu101.com

Labākā reālistiskā tekstūra Fleshlight: Pussy Tera Patrick

3.3
Otrās vietas ieguvējs

Fleshlight meitenes Tera Patrick, kas iepriekš bija apvienota ar ekskluzīvo “Twista” struktūru, atvērusi jaunu iekšējo struktūru ar “Tease” kanālu.

Par laimi “Twista” struktūras ražošanu nav pārtraucis, bet tagad tas ir pieejams ar Tera Patrick slēdzeņu atvēršanu un tika pārdēvēts par “Twisted”.

Mūsu izvēle

Fleshlight Girl Tera Patrick, kas līdz šim bija pieejama ar ekskluzīvo “Twista” faktūru, ir apvienota ar jaunu iekšējo tekstūru ar nosaukumu “Tease”.

Kāds ir Fleshlight Tera Patrick darbs?

Jaunajam “ķircinātam” iekšējam kanālam ir daudzkameru struktūra, kas sastāv no sešām kamerām, katra piepildīta ar atšķirīgu nūju vai ribu struktūru.

Ļoti izturīga un maza kamera (20 x 10 mm)Gredzens no sešiem maziem izciļņiem 4 gredzeni no trim gariem izciļņiem

Turklāt trešajā kamerā ir pat lotosa mezgls.

Kanāla diametrs ir ļoti neregulārs, kameras pārejās ir daudz sašaurinājumu, kamerās ir plašas vai ļoti plūsmas.

Tādēļ jūs nevarat sūdzēties par šķirnes trūkumu šajā kanālā.

Kā jau minēts, Jēra kanāls ir jaunā Fleshlightgirl Tera Patrick iekšējā struktūra un tāpēc ir pieejama tikai kopā ar viņas incītis atvēršanu.

Kanāla ievadi veido ļoti šaurs un mazs kamera (20 x 10 mm), kurā ir gaiša šķērseniska ribu struktūra. Pēc ļoti šauras pārejas ar sešiem maziem pūtīšiem seko otrā kamera, kas ir ļoti plata 30 x 20 mm.

Lietotāja vērtējums2 Balsis80

Kameras vidū ir seši lieli pūtītes. Tam seko daudz šaurāka trešā kamera, kas ir veidota kā “smilšu pulksteņa” un kura garums ir 35 mm.

Šīs kameras priekšējā daļā ir četri gredzeni ar trim elkoņiem, katrs (kas gandrīz izskatās kā šķērsgriezums) un aizmugurē – lotosa mezgls. Tam seko ceturtā kamera, kas ir piepildīta ar sešiem slīpi un ļoti ilgi apstrādātiem pūtītēm, kas sniedzas tālu kanālā..

Piektā kamera ir pārklāta ar krustveida šķērsgriezuma ribu struktūru, un septītā kamera ar trim lieliem un sešiem maziem nubiem veido galu.

Ieiešana pirmajā kamerā rada lielu necaurlaidības sajūtu, un tagadējā ļoti plaša otrā kamera veido lielisku kontrastu, jo šeit pietuvinājuma sajūta sašaurinās, un to aizvieto ar izolētu precīzu stimulāciju, ko izraisa lielie pūtīši vidū kamera.

Tad atkal kļūst grūti, jo tagad seko trešā kamera ar lotosa mezglu.

Lotosa mezgla iespiešanās ir arī ārstēšana uz Jēra kanāla, līdzīga klasiskajam lotosa kanālam, ko papildina pēkšņas pārmaiņas no plašuma līdz sašaurinājumam.

Tomēr ar teas kanālu efekts ir vēl daudzveidīgāks, jo kameras smilšu pulksteņa formas dēļ tiek uzskatīts, ka “platums ir pārāk šaurs plats līdz šauram, lai šaurs līdz plats” (ieejas kamerā, centrālā šaurā vietā, lotosa ieeja, lotosa izeja, ceturtā kamera).

Šī augstā frekvence, grazing stimulācija ar mainīgu stingrību efekti tiešām jūtas fantastisks un nevar tikt pieredzēts ar kādu citu Fleshlight kanālu šādā veidā.

Ar normālu dzimumlocekļa garumu (apmēram 15 cm) jūs beidzot nonākat ceturtajā kamerā, un tos saņem ilgi sagriezti nubi, kas ļoti patīkami riņķo ap glancēm.

Atgriešanās laikā šie pūtīši ir izliekti un radījuši papildu stimulēšanas stimulus, kas jūtas tādi, it kā pimples gribētu “turēt” dzimumlocekli uz glans.

Turklāt šajā punktā (un arī lotosa mezglā) smērviela uzkrājas vairāk un tāpēc ir īpaši slidena un silta (ja eļļošanas līdzeklis ir iepriekš uzsildīts) un veicina vispārējo stimulāciju.

Protams, Lotus pamatkonstrukcijas koncepcija “šaurāka priekšpusē, lotosa mezgli, kas atrodas aizmugurē”, protams, nav pilnīgi jauna, galu galā ar kanāliem Primal, Gauntlet, Frankenstein, Zombie un Mini-Lotus jau ir parādījušās sekmīgas turpmākās attīstības tendences.

Bet viss ir kārtībā ar krāšņu struktūru, jo šajā kamerā šīs kameras ir izvietotas pilnīgi optimāli.

Lotosa mezgls ir viegli pieejams, lielā otrā kamera pie lotosa mezgla saglabā dzegli stingri kanālā (un tā neuzspiež nejauši), neskatoties uz platumu priekšējā zonā, un ceturtā kamera ir ideāli piemērota “atpūtai” ( ja vien tas nepārvietojas), lai izvairītos no agras ejakulācijas.

Laiku pa laikam ir nepieciešams atpūsties, jo stimulēšanas intensitāte ir pārsteidzoši intensīva, un, ja vēlaties palikt ilgāk par 5 minūtēm, jums ir jāpārvar sev un jūsu dzimumloceklim.

Sūkšanas efekts ir arī lielisks un stimulē ar ļoti patīkamu un intensīvi uztveramu sūkšanas sajūtu.

Daudzu struktūru un kameru tīrīšana ir nedaudz sarežģītāka nekā ar citiem Fleshlight kanāliem ar zemāku struktūras blīvumu, un tīrīšanas laikā uz īsu brīdi jāatver ievietojums, lai varētu pilnībā noņemt visus atlikumus.

Žāvēšana ilgst arī relatīvi ilgu laiku, jo pastāv daudz vājo vietu un aizņem aptuveni 4 stundas.

Upshot

Fleshlight ražotājs ILF iespaidīgi demonstrē to, cik daudz zinātniskās izpētes produktu izstrādātāji savāca, pamatojoties uz iepriekšējām struktūras koncepcijām, jo ​​šis kanāls ir radījis pilnīgi jaunu stimulācijas pasauli, kas šajā formā nekad nav bijusi.

Ikviens, kas domāja, ka no Lotus mezglu struktūras koncepcijas nevar iegūt neko jaunu, citādi tiks iemācīts kanādam.

“Tuvās aizvērtās” uztvere atkal ir ievērojami uzlabojusies, un piektā kamera ar gariem spiedienam ir lielisks papildinājums emocionālajai pasaulei. Lielisks kanāls, kas īpaši piesaista Fleshlight speciālistus (un arī lotosa mīļotājus).

Mūsu izvēle

Fleshlight Girl Tera Patrick, kas līdz šim bija pieejama ar ekskluzīvo “Twista” faktūru, ir apvienota ar jaunu iekšējo tekstūru ar nosaukumu “Tease”.

Lietotāju atsauksmes

Šis ir mans pirmais Fleshlight. Es prātoju, kas notiks ar mani.
Kad es vispirms to vispirms atšķērījos, uz iepakojuma jau bija atvērts zīmogs. Tas man lika mazliet skeptisks.
Bet es neredzēju nodiluma pazīmes vai tamlīdzīgus. Protams, vispirms tos mazgā un dezinficē.
Sajūta ir ļoti ērti lietot, protams, nevis salīdzināt ar īstu mucu. Lai gan man ir diezgan labi krājumi, es domāju, ka tas varētu būt mazliet stingrāka.
Bet, ja jūsu draudzene nav tur, Fleshlight ir labs aizstājējs!
dēļu braucēji
Man patīk šīs rotaļlietas. Pirmkārt, tie ir ļoti reāli, ja jūs iepriekš tos mazgājat siltā ūdenī, tas ir ļoti tuvu realitātei. Ieeja (aizliegta) ir vienāda ar gandrīz katru Fleshlight, bet nodrošina patīkamas stundas. Pamēģināt!

Glikols

Darbojas kā aprakstīts, materiāls jūtas ļoti mīksts un labs.

Vienīgais noķeršanās viss ir tas, ka pēc produkta lietošanas kādam ir jādod pienācīgai temperatūrai, tāpēc jāizvēlas vieta, kurā labi žūst, ja kāds vēlas novērst to, ka Fleshlight ir redzams līdzcilvēkiem.

Esmu ļoti apmierināta ar pašu produktu, tikai žāvēšana prasa maz laika. Tomēr nevajadzētu sagaidīt, ka tas ir sava veida “reāls anālais sekss”. Tas ir tikai ļoti interesants un patīkams mastuators.

Trompete

Fleslight kvalitāte ir ļoti kvalitatīva. Ieeja ir diezgan šaura, ja runa ir par anālo seksu, es nevaru teikt.
Jebkurā gadījumā jūs varat un būs ļoti jautri ar šo daļu, ja neesat cerējis, ka masturbators tuvojas reālam seksam. Jums vienmēr jāpatur prātā, ka tas nozīmē masturbācijas atbalstu, nevis seksuālo aizstāšanu.

Maks

Pilles spogulis
Really great part !
Ļoti šaurs un reālistisks.
Visiem, kas vēlas mainīt tempu … gribētu būt :) !

Striker

Vienkārši mīliet šo Fleshlight! Viegli lietojams un tīrs.
Pirms mitrināšanas ir svarīgi sildīt ūdens vannā. Izklaidējies ar to

Mihaelis

Pārsteidzoši cieši, grilējot misu, vismaz tad, ja jūs vienkārši nezināt, kur iet ar savu desu. ;)

Frī

Mūsu izvēle

Fleshlight Girl Tera Patrick, kas līdz šim bija pieejama ar ekskluzīvo “Twista” faktūru, ir apvienota ar jaunu iekšējo tekstūru ar nosaukumu “Tease”.

Labākā reālistiskā tekstūra Fleshlight: Pussy Tera Patrick
Intensitāte3.5
Stimulēšana3.6
Iespiešanās3.4
Ciešums2.8
Iedarbības efekts3.2
Reālisms3
Variācija2.9
Gludums2.8
Orgasma vērtējums3.3
Troksnis3
Lube izmantošana3.8
Satīrīt3.6
Sausais laiks3.6
Lietotāja vērtējums1 Balsot7.9
3.3
Otrās vietas ieguvējs
Tas ir vērts naudu
Darbojas kā aprakstīts, materiāls jūtas ļoti mīksts un labs.
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics