Labākais dzimumlocekļa piedurknes piedurkne: pārsteidzoši rezultāti pirms un pēc 2021 thesocialu101.com

Labākais dzimumlocekļa piedurknes piedurkne: pārsteidzoši rezultāti pirms un pēc

Dzimumlocekļa paplašinātāja piedurkne ir viena no dzimumlocekļa sūkņu tirgus jauninājumiem. Bathmate Hercules ir īpaši izstrādāts lietošanai ar primordial elementu ūdeni. Tas nozīmē, ka tā vietā, lai aizpildītu balonu ar gaisu, šeit tiek izmantots ūdens.

Top Penis Extender Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
Bathmate Hercules
(Mūsu izvēle)
Revolucionārs produkts ar 95% panākumu līmeni
Bathmate Hydromax X30
(Intensīva)
Jauna funkcija nodrošina pilnīgu 360 grādu pozitīvu rotāciju
Bathmate Hydromax Xtreme X40
(Otrās vietas ieguvējs)
Visspēcīgākais sūknis

Ja tiek uzskatīts, ka ražošanas uzņēmumam ir lieliska ietekme. Bet vai ir iespējams ticēt? Mēs to rūpīgi izskatījām.

Labākai dzimumlocekļa pagarināšanai ir izmēri visiem

Pareizu produktu ir ļoti viegli atrast. Tā kā daļa ir pieejama dažādās versijās, lietotāju dažāda izmēra kopijām. Ražotāja vietnē jūs atradīsit trīs dzimumlocekļa paplašinātāju piedurknes.

Oriģināls, Bathmade sērija, novērtē ar ļoti maigu spēku. No otras puses, X sērija ir nedaudz jaudīgāka. Ar Extreme sēriju produktu līnija ar vislielāko jaudu tagad ir pieejama tirgū. Šeit ir neliela izvēle.

 • Hercules Maksimālais dzimumlocekļa apvalks ir 14,5 cm, maksimālais dzimumlocekļa izmērs ir 18 centimetri
 • X30Maksimālais dzimumlocekļa apvalks ir 14,5 cm, maksimālais dzimumlocekļa izmērs ir 18 centimetri
 • X40 (Xtreme) Maksimālais dzimumlocekļa apkārtmērs ir 17,5 cm, maksimālais dzimumlocekļa garums ir 21 centimetrs
 • Goliath Maksimālais dzimumlocekļa aplis ir 21 centimetrs, maksimālais locekļa garums ir 25 centimetri.

Kā darbojas Bathmate dzimumlocekļa uzmavas piedurkne?

Labāki dzimumlocekļa pagarinātāji vienmēr stimulē audus, velkot. Parastās dzimumlocekļa piedurknes piedurknes rada vakuumu vienkārši ar gaisu. Vannas draugs tomēr strādā ar ūdeni.

Mērķis ir pagarināt dzimumlocekli īsu laiku vai pastāvīgi. Tādēļ, no vienas puses, ir iespējams izveidot patiešām efektīvu erekciju, kā arī ar ilgāku nepārtrauktu apmācību, lai sasniegtu ieguvumus, tādus mērķus kā garums un biezums. Tas var būt noderīgi arī neparastas dzimumlocekļa izliekuma gadījumā.

Penisu sūkņi ir piemēroti erektilās disfunkcijas, priekšlaicīgas ejakulācijas un izturības trūkuma dēļ. Lietošanas pozitīvās sekas ir diezgan redzamas. Tas palielina pašapziņu un ar to arī lietotāja sarežģītību. Jo biežāk jūs trenējat, jo efektīvāks būs jūsu mazais draugs. Audums ir izstiepjams, un tas ir rezultāts. Putekļu sūcējs izraisa asiņu plūsmu caur dzimumlocekli, ļoti pietūšoties. Tie var būt vingrinājumi ilgstošai izaugsmei vai pagarināšanai, vai arī tos var izmantot jutekļos. Šeit, cita starpā, tas izrādījās īpaši piemērots, lai palielinātu galvu izmēru.

Šo modeļu karalis ir, kā mēs to atklājām, ļoti viegli izmantot. Neatkarīgi no tā, vai ir duša vai vanna, ir nepieciešams tikai aizpildīt ūdeni, novietot uz tā, nospiest vairākas reizes, radīt negatīvo spiedienu, aste pēkšņi pūš.

Tas noteikti ir priekšrocība vienkāršības un higiēnas ziņā. Ļoti svarīgs punkts – lai sasniegtu paplašināšanās mērķi, ir nepieciešama dzelzs disciplīna. Daudzi lietotāji to neizdodas. Tomēr Bathmate, kas iet ar Aqua, ikdienas apmācību veicina ļoti, padarot to par prieku.

Dzimumlocekļa stiprinājuma piedurknes labākās īpašības

Papildus ļoti vienkāršai un funkcionālai ierīces ekspluatācijai un lietošanai, tās labākajai Aquatechnology kvalitāte vislabāk atbilst produktam. Tas ir viens no vislabāk pārdotajiem šāda veida modeļiem pasaulē – tas nav nejaušība. Papildus tam, ka tiek izmantots īslaicīgs, iespaidīgs bārs, dzimumlocekļa palielinātājs arī iespaido medicīniskās īpašības.

Tas ir lielisks līdzeklis erektilās disfunkcijas, peironijas, patoloģiskas dzimumlocekļa izliekuma un draņķīgas priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai. Intensīvais vingrinājums ar Bathmate var samazināt fiziskos bojājumus, vienlaikus palielinot pašapziņu, palielinot lietotāja libido.

 • Vienkārša darbība
 • Jaunās ūdens tehnoloģijas
 • Visvairāk pārdotais veids visā pasaulē
 • Augstas kvalitātes standarti
 • Iespējama medicīniska izmantošana
 • Stiprina libido
 • Stiprina pašapziņu
 • Iespējama liela erekcija
 • Novērš priekšlaicīgu ejakulāciju ilgtermiņā
 • Palīdz ar erektilām disfunkcijām
 • Dziedina dzimumlocekļa izliekumu
 • Izplešas un paplašina dzimumlocekli
 • Tas ir jautri

Ja vēlaties kaut ko darīt, lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru, bet nejūtas kā valkātu stiepjas jostu dienas laikā, ar šo puisi esat izdarījis pareizo izvēli. Ierīci var ērti izmantot dušā. Pietiek tikai ik pēc 10 minūtēm. Atšķirībā no stiepšanas jostām, kas stājas spēkā tikai pēc relatīvi ilgas lietošanas, ar šo sūkni ļoti ātri var redzēt pirmos ilgtermiņa panākumus. Nemaz nerunājot par “tagad” pieredzi, piepūšot dušā vai vannā. Tas, protams, ir labākais veids, kā ārkārtīgi uzlabot vīriešu pašapziņu.

Testiem tā patiešām patika tik daudz, jo cita starpā viss “jautājums” ir zināmā mērā trauslāks, mazāk mehānisks un mīlošs. Tradicionāls vakuuma sūknis ar mērīšanas ierīci, iespējams, ar elektrisko sūkni, ir ļoti mehāniski un nekoordinēts. Tomēr, neskatoties uz nedaudz karavīru izskatu, šim faktoram joprojām ir ietekme. Tas ir tieši tāpēc, ka ūdenim, atšķirībā no gaisa, ir haptic efekts. Šī unikālā ūdens sūkņa būtiska priekšrocība.

Dzimumlocekļa pagarinājuma piedurkne nodrošina vislabākos rezultātus

Šādi modeļi būtībā ir paredzēti, lai palielinātu asti. Īstermiņā un ilgtermiņā kā sextoy un ierīci reālistiski pagarināt dzimumlocekļa. Un tas faktiski darbojas.

Ikviens, kurš domā par dzimumlocekļa paplašinātāja piedurknes kā “seksuālās invaliditātes” ārstēšanu, ir nepareizs, ir apgrūtināts ar aizspriedumiem. Viņuprāt, šāds dzimumlocekļa sūknis var būt lielisks ierocis labajās rokās. Pagarinājuma princips ir tāds pats kā tas praktizēts Āfrikas kontinentā kopš tūkstošgades ar zemākām lūpām un auss cilpām. Audums ir izstiepjams, tāpēc tas ir izstiepts. Mēs šeit runājam par principu.

Ases stiepšana dabiski nav tik krasa. Gluži pretēji, tas ilgtermiņā arī paplašinās.

Protams, ir pareizi nesaskaņot savas cerības ar ražotāja solījumiem. Pēc viņa datiem, iespējams, ka pieauguma ātrums ir līdz 7,5 cm vai 2,5 cm biezs. Tas neapšaubāmi prasa ilgus gadus ilgstošas ​​mācības, bet šķiet iespējama.

Tomēr visa mūsu pieredze runā aptuveni par 2,7 centimetru relatīvā pieaugumā, kura biezums pieaug par aptuveni 1,6 centimetriem aptuveni 24 mēnešus. Bathmate, šķiet, ir pārsteidzošs efekts, lietojot ūdeni. Jo ilgāk mācības, jo lielāka, burtiski, redzamie panākumi.

Ne katrs cilvēks lieto šo lietu, lai ilgtermiņā padarītu savu lielisko īpatni citai dimensijai. Tā priekšrocība ir tā, ka dzimumlocekļa spilgtums var izaugt ļoti neparastiem izmēriem pat tad, kad tas tiek izmantots brīdī. Tādējādi ierīci var arī izmantot, piemēram, lai izveidotu iespaidīgu šķērsspēku pirms plānotā dzimumakta. Paaugstināts dzimumlocekļa izmērs pat pēc bāra paliek labi, proti, vairākas stundas. Var arī izsaukt Sextoy ierīci, pat ja tā lietošana var šķist neiespējama romantiska.

 • Lielāka saite
 • Lielāks ozols
 • Garāka saikne
 • Garāks stendi

Penis paplašinātāja piedurkne vs penis sūkņi: kas ir vislabākais?

Ir acīmredzami novatorisks ūdens izmantojums, kas padara ļoti intensīvu un vienkāršu mācību procesu. Parasti sūknis vai pat nestuvis dažreiz var pārtraukt lietotāja pacietību, ja to izmanto ilgstošai apmācībai.

Rotaļlieta ir viegli lietojama un viegli tīrāma. Siltais šķidrums ļauj jums justies labi un ir daudz patīkamāks par modeļiem, kas darbojas pēc gaisa putekļu principa. Siltam ūdenim ir arī izdevīgāka dzimumlocekļa audu atslābināšanas un atslābināšanas ietekme. Lietošanas laikā tas rada daudz intensīvāku palielinājuma efektu.

Neviens spēks nedrīkst būt svarīgs princips. Piemēram, daudziem faktoriem ir nozīme stabilitātes trūkumā. Alkohols, nikotīns, neveselīga ēšana. Bathmate dzimumlocekļa paplašinātāja piedurkne ļauj viegli koncentrēties uz pamatnēm.

Tādā veidā ir iespējams mainīt visu apziņu un reaģēt uz savu ķermeni citā veidā, bez pārāk koncentrēta uz šo jautājumu un pavadīt visu dienu, piemēram, ar stiepšanas jostu. Mehāniskais draugs padara bāra apstrādi vienkāršu un patīkamu.

Amazon to var izmantot desmit minūtes, ne ilgāk kā katru dienu, lai to izmantotu. Protams, ja jūs strādājat, lai panāktu labu veiksmi, jūs varat arī izmantot šī modeļa un nestuves kā Phallosan vai Penismaster kombināciju.

Piemēram, ja jūs nevēlaties valkāt stiepes jostu dienas laikā, Batmates starpprodukts šķīdumā zem dušas un stiepes josta miega laikā ir lielisks risinājums. Arī muskuļu veidošanas paņēmieni, piemēram, neļķes, iegurņa grīdas muskuļu izmantošana, relaksācijas vingrinājumi.

Penisu sūknis: vai tas vislabāk ir medicīniskai lietošanai?

Tās izskats vien ir skaidra norāde, ka tās lietošana, ja ne medicīniska, tad vismaz ļoti saistīta ar ķermeni. Tomēr tas nenozīmē, ka, lai izmantotu šādu asu sūkni, ir jābūt fiziskiem bojājumiem. Pat cilvēki, kas cieš tikai no psihosomatiski apturotās iztēles, ka viņu labākais gabals ir pārāk mazs, var pierādīt diezgan pārsteidzošus panākumus. Dziedināšana ir holistiska, ķermenis un prāts ir iesaistīti. Patīkama lietošana ar Aqua funkcionējošo dzimumlocekļa aprūpētāju to atbalsta.

Arī Bathmate jūs nesīs tikai lielāku dzimumlocekli, lielākus glans, ilgāku erekciju, stingrāku lattu, ja jūs regulāri un aktīvi izmantojat.

Tas ir taisnība, ka vecais vārds: “Bez rūpības cenas nav!” Šis jautājums pats par sevi skaidrs. Piemēram, dzimumlocekļa izliekums, kas gadu gaitā ir attīstījies, nevar izzust no vienas dienas uz otru. Tas pats attiecas uz erektilās disfunkcijas principu.

Tas arī ir iemesls ļoti ilgtermiņa attīstībai, ka mūsdienu pasaule nevar ilgtermiņā novērst. Izturība apmācības laikā ir noteicošais faktors.

To var medicīniski norādīt kā ķirurģiskas iejaukšanās rezerves ekstrēmai dzimumlocekļa izliekumam. Tāpat ar šādu ierīci var veiksmīgi ārstēt ārsta konstatēto erektilās disfunkcijas.

Jebkurā gadījumā nevajadzētu pārāk zemu novērtēt milzīgā apjoma palielināšanās psiholoģisko ietekmi. Daudzi vīrieši būs pārsteigti par viņa locekļa enerģijas resursiem. Un, kad to izmanto kā seksa rotaļlietu, sievietes pārsteigšana milzīgā dzimumlocekļa acu priekšā nekādā ziņā nav nicināta.

Ka loceklis kļūst tik milzīgs, tas ir saistīts tikai ar trauku paplašināšanos, siltā ūdens vakuuma efekts ir diezgan pārsteidzošs.

 • Visaptveroša dziedināšana
 • Ilgtermiņa efekts
 • Īslaicīga iedarbība
 • Psiholoģiskā ietekme
 • Medicīnisks efekts
 • Fiziskais efekts

Apmācības pakāpes ar Bathmate pagarinātāju uzmavu

Jūs pasūtījāt savu dzimumlocekļa pagarinājumu no Amazon un nekavējoties saņēmis to. Konkrēti, jūs esat vannā vai duša. Aparatūra jāpārklāj pāri valdošai galvai. Ir lietderīgi nedaudz stimulēt savu mazo draugu ar siltu šķidrumu un nelielu jutīgumu.

Var būt noderīgi arī tā saucamais “konusa vingrinājums”, kurā tiek apmācīts muskuļi, kas arī kontrolē urīna plūsmu urinējot..

Top Penis Extender Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
Bathmate Hercules
(Mūsu izvēle)
Revolucionārs produkts ar 95% panākumu līmeni
Bathmate Hydromax X30
(Intensīva)
Jauna funkcija nodrošina pilnīgu 360 grādu pozitīvu rotāciju
Bathmate Hydromax Xtreme X40
(Otrās vietas ieguvējs)
Visspēcīgākais sūknis

Tagad Bathmate tiks izmantots. Jūs ievietojat siltu ūdeni cilindrā, uztveriet to pār labo pusi, lai vismaz vienkārša. Nospiežot vairākas reizes, pastiprina negatīvo spiedienu. Jūsu dzimumloceklis kļūst lielāks un lielāks.

Sākumā nevajadzētu lietot rotaļlietu ilgāk par aptuveni 5 minūtēm. Principā tādēļ ir iespējams izmantot Hercules pagaidu, intensīvu ierīkošanu. Ar dzimumlocekļa gredzenu, statīvu patiesi var uzturēt ilgu laiku. Arī dzimumlocekļa asinsvadu paplašināšanās, lai palielinātu asins piegādi, ilga ilgu laiku.

No otras puses, Bathmate kalpo ilglaicīgai, faktiskai lieluma un apjoma uzlabošanai, dzimumtieksmei un pašapziņai. Tas, protams, prasa intensīvu praksi ilgā laika periodā. Rotaļai ir arī medicīniskas īpašības, jo dzimumlocekļa izliekums, erektilā disfunkcija, pārāk mazs dzimumloceklis, pārāk mazs acorns.

Tāpēc mēs iesakām arī ilglaicīgu dzimumlocekļa paplašināšanos, tā saucamo iesildīšanu, kā aprakstīts iepriekš, ar mazu siltu ūdeni un stimulāciju caur rokām, kuras jūs mazliet uz augšu un uz leju mazināsiet kā slaukšanas laikā.

Var palīdzēt arī silts, mitrs dvielis un washcloth. Spiediens, ko jūs ģenerējat, nospiežot Bathmate vairākas reizes, vismaz sākumā nedrīkst pārsniegt 5 inHG. Tas ir svarīgi, jo, ja jūs pārmērīgi palielināsiet spiedienu, it īpaši sākumā, audi var tikt pārslogoti. Tomēr šos tehniskos datus nedrīkst atturēt.

Ķermeņa sajūta ļoti precīzi stāsta, kad tas ir pietiekami. Tāpēc tai nav spiediena nolasīšanas, un tas ir vēl vairāk seksa rotaļlietu. Lai ilgstoši gūtu panākumus pagarināšanā, sabiezināšanā, paplašināšanā, ir nepieciešama ilgstoša apmācība, lai ātri pieteiktos pirms izklaides un baudas, ir pietiekami 3 minūtes.

Daudzi vīrieši labprāt izmanto Herkulu, pirms viņi iepazīstina ar savu Schniedel ar pirti pie pašreizējās publikas. Un viņi zina, ko viņi dara. Jo dzimumlocekļa paplašināšanās, Glans, ko izraisa rotaļlietu izmantošana, ilgst vairākas stundas, var noteikt pat nākamajā dienā. Darbā ir psiholoģija un zemapziņa. Sūknējot daļu palielinātas pašapziņas.

Un patiešām “garīgo montāžu” var arī apmācīt. Tas tieši notiek ar Bathmate. Nav jautājuma par to. Smadzenes saņem šādus skaidrus signālus, ka tas nevar palīdzēt, bet tos pieņem. Atbildes? Joma un apjoms “ieskaita” domāšanu.

Paplāksnes piedurkne ir vairāk nekā rotaļlieta

Produkts ir augstas kvalitātes, lielisks dzimumlocekļa sūknis. Papildus tam, ka dažu sekunžu laikā var radīt lielisku stingru dzimumlocekli, kas pēc orgasma paliek daļās – dzimumloceklis noteikti ir daudz lielāks vairākas stundas – Hercules spēj arī palīdzēt ar vairākām medicīniski novērotām problēmām.

Šajā kontekstā ir svarīgi apsvērt erektilās disfunkcijas, fiziskas vai psiholoģiskas, kā ārstējamu slimību. Mūsu pārbaude liecina, ka Bathmate ir terapeitisks instruments abiem slimības cēloņiem. Ļaujiet mums īsumā apskatīt vislabāk zināmos klīniskos attēlus un dzimumlocekļa sūkņa labvēlīgo ietekmi.

Erekcijas disfunkcija un Bathmate Hercules

Šeit viņš spēj sniegt “pirmās palīdzības” palīdzību. Vakuuma princips ļaundabīgi ļauj asinīm izkļūt no erekcijas audiem, kā arī visus citus ķermeņa signālus, vai tas ir roku stimulēšana, partnera erotiska gatavība, kārdinošas fantāzijas attēli vai trokšņi, izveido perfektu, gludu lattu.

Tas ne tikai pārsteidz partneri, bet arī lietotāja smadzenes. Tādējādi ir apzināta, ka “kaut kas vēl ir iespējams”. Psihēma reaģē. Pašapziņa pieaug. Libido aug kopā ar dzimumlocekli. Bet, ievērojami, jo tas ir viens, veiksmes stāsts notiek daudz tālāk!

Sausošie audi, kas veido mūsu klapperu, ir izstiepami, tos šķērso stīvi trauki. Pretslīdes spēks ir atkarīgs no asins cirkulācijas. Šeit Hydromax atbalsta esošās apmācības iespējas. Jāpastiprina iegurņa grīdas muskuļi. Bet situācija var ievērojami mainīties, jo labāk, izmantojot Bathmate, jo mēs varējām patiešām dzīvot mūsu testā, vienkārši runājot, jo tā ir palielinājusies iespējamo “putekļaino” asiņu cirkulācija dzimumlocekļa asinsvados. Efekts katrā ziņā ir pārliecinošs.

Stiepjas uz labāko

Tādējādi saistaudus var pastāvīgi mainīt no sākotnējās formas uz pozitīvo. Tas ir stipras. Hercules šo elastību neizmanto un bezjēdzīgi izmanto saviem mērķiem. Vēlas ticēt, ka saaukstēšanās audu slāņa uzvilkšana paver tos jaunā formā, ko tās uzņemas, pat ja tās sākumā ir vilcināšanās un pagaidu, bet ar ilgstošu aktivitāti. Tas ir izdarīts, dzimumloceklis ir garāks un biezāks un neatradīs ceļu atpakaļ savā mazajā formā.

Atkal, pārsteidzošais efekts, lietojot Bathmate pirmo reizi. Izveidotais izmērs patiešām ir tik iespaidīgs, ka cilvēki, kuri domā, ka viņu dzimumloceklis ir pārāk mazs, ir ļoti pārliecināti par pretējo.

Dzimumlocekļa izliekums

Dzimumlocekļa izliekumam var būt daudz iemeslu, un tā ne vienmēr ir tik slikta, ka tai nepieciešama ārstēšana.

Drīzāk neliela līkne ir dabiska, un izteikta augšupejoša līkne ir sievietes nevainojama prieka avots, jo tas noteikti stimulē viņas G-spot.

Tomēr viņa var arī būt noderīga šeit. Tā kā vakuums vienmērīgi izvelk dzimumlocekli visos virzienos, tā nevienlīdzība tiek kompensēta, tā sakot. Ilgtermiņā saistaudu izmaiņas izraisa strauji samazinošu izliekumu. Tas, vai dzimumloceklis atkal kļūst pilnīgi taisns, atkarīgs no izliekuma pakāpes. Šeit, iespējams, ir jāņem vērā Bathmate dzimumlocekļa paplašinātāja piedurknes izmantošana kopā ar stiepšanas jostu.

Vislabāk ievelkot dzimumlocekli

Ja tiek diagnosticēts retraksīvs dzimumloceklis, tas parāda dzimumlocekli, kas kļūst mazāks un mazāks un pazūd vēdera audos, zemādas audos. No vienas puses, tas var būt saistīts ar pieaugošu vecumu, no otras puses, to var izraisīt arī liekais svars. Vakuuma īpašums, kuru šis dzimumlocekļa sūknis rada tik labi, kā ūdeni, lai to izmantotu, apgriež šo procesu, proti, dzimumloceklis tiek izvilkts no gaļas kanjoniem.

Tādējādi Bathmate izturas pret šo nogrimšanu, ilgstoši palielinot dēles.

Problēma ir atrisināta, kā arī saprātīga diēta un daži uzdevumi. Protams, ja jums ir meklējat savu dzimumlocekli aklos vēdera dēļ, jums ir jādara kaut kas par jūsu redzes lauka šķēršļiem.

Upshot un FAQ

Pretēji izplatīto ticību un daudzu konservatīvo domātāju aizspriedumiem, Bathmate pagarinājuma piedurkne patiešām ir pārsteidzoša, lai sasniegtu nenovērtējamus rezultātus.

Ne tikai kā seksa rotaļlieta viņa ir lieliska rotaļlieta, kas pārsteidz daudzas sievietes neticības un cerības dēļ, bet arī medicīniskā līmenī tas darbojas diezgan izcila.

Izmantojot šo ierīci, īslaicīgu, ilgu laiku ilgu, lielu erekciju var ražot. Tādējādi tam var būt dziedinošs efekts uz erektilās disfunkcijas, tas ir piemērots dzimumlocekļa izliekumam, ievilkšanas ekstremitātēm, kā arī par pārāk mazu locekli. Tas, kā tas darbojas, padara instrumenta izmantošanu lieliski maigu un patīkamu, smērviela, protams, nav nepieciešama.

Vai Bathmate dzimumlocekļa stiprinājuma piedurkne darbojas vislabākajā veidā?

Pastāv divi veidi, kā saglabāt statīvu, kas izveidots ar ierīci ilgākā laika periodā. Jebkurā gadījumā efekts ilgst vairākas stundas, arī attiecībā uz kakla kaļķa līmeni liesmas stāvoklī. No otras puses, dzimumlocekļa sūkņa aparāta regulāra lietošana to sasniegs tieši tā.

Un uz brīnišķīgo trešo, ir iespējams sasniegt pārsteidzoši ilgstošus erekcijas rezultātus, izmantojot piemērotu dzimumlocekļa gredzenu.

Kā var iztīrīt paplāksnes piedurknes?

Daļa tīra sevi ar katru lietošanas veidu. Plastmasas materiāls nav jūtīgs pret tradicionālajiem šampūniem un vannas piedevām. Pat karstā ūdens nevar kaitēt ierīcei. Sensitīvais apgabals ir sūkšanas ierīce, kuru tomēr var aizsargāt pret materiāla trauslumu ar nedaudz taukainu krēmu. Pretējā gadījumā to var viegli notīrīt ar nelielu mazgāšanas līdzekli un mazgāšanas līdzekli.

Tas ir tas, ko sievietes baidās?

Sievietēm, visticamāk, jābaidās no milzīgā šķēršļu, ko var atrast pēc tam, kad ierīce ir izmantota. Neliels padoms: tā kā ierīce neizskatās ļoti romantiska, to ieteicams lietot pirms braukšanas dušā.

Saskaņā ar devīzi “Dārgie, man nācās domāt par tevi”, panākumi ir garantēti. Dažreiz maziem noslēpumiem var būt lielas sekas.

Kur es varu nopirkt Bathmate pagarinātāju uzmavu?

Ierīce ir pieejama dažādos seksa veikalos, iespējams, aptiekās. Tomēr šeit tas ir tāds, ka cilvēkam kaut kādā veidā jāatklāj sevišķa situācija, neatkarīgi no tā, vai tas viņam patīk vai nē. Vieglākais veids, kā iegūt šo modeli uzmanīgi, ir to pasūtīt tiešsaistē. Tiešsaistes platforma Amazon (arī Prime) piedāvā visus modeļus. Ierīce tiek piegādāta pilnīgi neitrālā iepakojumā.

Top Penis Extender Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
Bathmate Hercules
(Mūsu izvēle)
Revolucionārs produkts ar 95% panākumu līmeni
Bathmate Hydromax X30
(Intensīva)
Jauna funkcija nodrošina pilnīgu 360 grādu pozitīvu rotāciju
Bathmate Hydromax Xtreme X40
(Otrās vietas ieguvējs)
Visspēcīgākais sūknis
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics