Masaż Nagi Pussy Bibi Jones 2021 thesocialu101.com

Masaż Nagi Pussy Bibi Jones

6.7
Niesamowite

Kanał Bi-Hive jest stosunkowo szerokim kanałem o powierzchni pokrytej bardzo gęstą strukturą różnej wielkości pni i poprzecznych żeber. Kanał wewnętrzny nie ma wyraźnych zwarć lub węzłów lotosu i dlatego średnica kanału jest w dużej mierze jednolita..

Ogólnie rzecz biorąc, koncepcja strukturalna, która jest szczególnie odpowiednia dla mężczyzn z niezwykle dużym (i grubym) penisem, dla których inne kanały Fleshlight o mniejszej średnicy wewnętrznej mogą być nieco za wąskie..

Nasz wybór

Jak zwykle w przypadku linii produktów Fleshlight Girls, kanał Bi-Hive jest ekskluzywnym kanałem, tym razem erotycznej gwiazdy Bibi Jones, i jest dostępny tylko w połączeniu z jej cipkową kryzą..

Co działa Fleshlight Bibi Jones

Jak zwykle z Fleshlight Girls, kanał Bi-Hive jest ekskluzywny i wyłącznie w połączeniu z cipki otwór erotycznej gwiazdy Bibi Jones.

I ta cipka jest naprawdę czymś, co warto zobaczyć, ponieważ Bibi Jones ma naprawdę ogromne labia, które otaczają wejście do kanału jak wielki motyl przyjemności..

Przy wejściu do kanału znajdują się cztery szerokie, duże wyboje wytrzymałościoweKomora sferyczna, wypełniona kolczastą skórką w kształcie czopa o średnicy 4 mm (0,15 cala) Rura cylindryczna pokryta tymi samymi kolcowatymi wzniesieniami

Moim zdaniem otwarcie Bibi Jones pussy (obok Stoya i Riley Steele) jest jednym z najpiękniejszych produktów z gamy Fleshlight.

Kanał Bi-Hive ma stałą średnicę 20 mm i jest zwężony w niektórych miejscach tylko do ok. 16 mm za pomocą pokręteł i poprzecznych żeber. Przy wejściu do kanału znajdują się cztery duże, szerokie piasty Stamina, które znamy już z Jednostki Treningu Stamina.

Tuż za nią znajduje się kulista komora wypełniona stożkowymi, zwróconymi do siebie pęcherzykami o wielkości ok. 4 mm. Następnie podąża cylindryczną rurą z tymi samymi pęcherzykami ostro zakończonymi, tym razem są one jednak pod kątem 45° w kierunku wejścia do kanału.

Następnie następuje komora owalna z poprzecznymi żebrami o szerokości 3 mm, które wyglądają podobnie do kanału łopatkowego. Następnie następuje kolejna cylindryczna rura z trzema zwiniętymi pierścieniami, z których każdy utworzony jest przez cztery zwinięte piasty. Za nią znajduje się druga komora sferyczna z spiczastymi piastami, a na końcu kanału znajduje się gęsta poprzeczna struktura żeberka, podobna do wkładki Super-żebrowanej..

Podczas wnikania, cztery wytrzymałe pęcherzyki ślizgają się pięknie po powierzchni żołędzi, a następnie są zauważalne podczas wnikania w głąb wału penisa.

Jak tylko żołądź przenika do komory sferycznej, małe, szpiczaste pryszcze tworzą fantastyczną stymulację fajerwerków, które w wielu miejscach jednocześnie i selektywnie wpływają na powierzchnię żołędzi..

Uczucie to nasila się jeszcze bardziej w następnym odcinku kanału, ponieważ tutaj pochylone pęcherzyki są pochylone w miarę przesuwania się i wirowania wokół żołędzi..

Ponieważ kanał jest stosunkowo szeroki, pryszcze mają mnóstwo miejsca do poruszania się i tickle i zarysować żołędzi i penisa wału we wszystkich wyobrażalnych miejscach o stale zmieniającej się intensywności.

Po osiągnięciu komory centralnej żeberka następuje całkowita zmiana odczucia penetracji i zastąpienie go mniej intensywną, striatingową stymulacją na całej powierzchni żołędzia, co jest pożądaną zmianą w stosunku do poprzednich selektywnych bodźców.

Wreszcie żołądź ląduje pomiędzy trzema pierścieniami Stamina, które szczelnie otaczają żołądź i po raz kolejny wywierają przytłaczający efekt selektywnego masażu.

Kiedy poruszasz się do przodu i do tyłu, otrzymujesz dość silny efekt stymulacji o wysokiej częstotliwości i potrzebujesz trochę samokontroli, aby nie nadejść zbyt wcześnie..

Dlatego kanał Bi-Hive jest podobny do kanału Bi-Hive do jednostki treningu wytrzymałościowego i jest również doskonały jako trener potencji..

Przy normalnej długości penisa (15 cm) nie można już jednak osiągnąć tylnych pęcherzyków moczopędnych, drugiej komory sferycznej i struktury żeber na końcu kanału..

Nie jest to zbyt złe, ponieważ ten niewykorzystany obszar kanału oferuje dużo miejsca do przechowywania podciśnienia i powoduje ponadprzeciętny silny efekt ssania przy cofaniu się do tyłu..

Ponieważ kanał Bi-Hive jest dość szeroki, czyszczenie jest stosunkowo łatwe pomimo wielu przestrzeni na drzemkę, ponieważ jest łatwo dostępny wszędzie i może być łatwo płukany. Czas suszenia jest w środku pola i wynosi ok. 2 – 3 godziny..

rezultat

Kanał Bi-Hive tworzy potężną stymulację, która działa w wielu różnych punktach o zmiennej intensywności i jest przerywana w środku przez piękne, pasące się uczucie stymulacji..

Długotrwałe masturbacje są prawie niemożliwe w tym kanale, ponieważ bardzo wysoka częstotliwość stymulacji “zmusza” Cię do stosunkowo szybkiego orgazmu. Tak więc zabawa jest krótka, ale bardzo intensywna. Ze względu na stosunkowo szeroką średnicę kanału bez zwężenia, kanał ten jest szczególnie odpowiedni dla mężczyzn z dużym penisem..

Nasz wybór

Jak zwykle w przypadku linii produktów Fleshlight Girls, kanał Bi-Hive jest ekskluzywnym kanałem, tym razem erotycznej gwiazdy Bibi Jones, i jest dostępny tylko w połączeniu z jej cipkową kryzą..

Opinie użytkowników

Pierwsza klasa dealer dobre towary dobra dostawa szybka dostawa jestem w pełni zadowolony będzie odkupić tam

Oznaczenie

Tworzy dużo nastroju, aby odjechać samotne godziny i bardzo realistyczne uczucie po prostu horny power buck na Więcej :-D

Zamrażarka

Częścią jest młotek, jak również w optyce i obsłudze
dla wszystkich, którzy chcą mieć coś specjalnego tylko do polecenia

Thorsten

Bardzo dobrze się czuje, nadaje się również dla par. Po prostu wypróbuj, jest naprawdę polecany. Nie można go znieść na długo.!

Mateusz

Oczywiście, to nie jest jak z kobietą, ale przynajmniej przy odrobinie wyobraźni i dużej ilości flutschi uczucie jest podobne do GV z prezerwatywą. Zawsze w nastroju Teagan. Zakładam również, że nigdy nie zajdzie w ciążę..
P.S.
Nie daj się złapać robiąc to na gumowym wężu.

Szczepan

Jestem naprawdę zaskoczony dostawą. Przyjechała dzień wcześniej niż podano.
Światło mizdrowe jest również klasą, którą kocham – miło ciasne i miękkie *-**..

Spass

Mężczyźni, kupują to! 

  • łatwy w użyciu
  • łatwe w obsłudze
  • piękne uczucie
  • łatwe do czyszczenia
  • można ją łatwo schować
  • dobre wzornictwo

Cobie

Część jest po prostu genialna, bardzo realna i zabawna. Nie należy próbować jej używać bez smaru, nie działa dobrze. Do czyszczenia potrzebny jest proszek, aby zachować jej miękkość. Można kupić drogi proszek, ale skrobia kukurydziana to w 100% ten sam produkt, co “proszek odnawiający”, ale kosztuje znacznie mniej. Idealna zabawka dla mężczyzny w przypadku, gdy nie ma w niej kobiety..

Jurajski

Jak już opisano w innym – należy robić to w ciepłej wodzie przez 10 min. i używać smaru i ma naturalne uczucie…. nie kupować proszku odnawiającego z nim…. ponieważ składa się on tylko ze skrobi kukurydzianej (100%), więc jeśli trzeba to tylko iść do supermarketu i kupić zwykłą skrobię kukurydzianą lub mąkę..

Maksimum

Nasz wybór

Jak zwykle w przypadku linii produktów Fleshlight Girls, kanał Bi-Hive jest ekskluzywnym kanałem, tym razem erotycznej gwiazdy Bibi Jones, i jest dostępny tylko w połączeniu z jej cipkową kryzą..

Masaż Nagi Pussy Bibi Jones
Intensywność pomocy7.8
Stymulacja7.8
Penetracja7.4
Szczelność6
Efekt redukcji6.8
realizm5.4
Zmienność7.6
Gładkość4.6
Orgazm Rating7.8
Hałas6.4
Zastosowanie smaru6.2
Czyszczenie7
Czas suszenia6.6
Ocena użytkownika0 Głosy0
6.7
Niesamowite
Niesamowite
Kanał pokryty bardzo gęstą strukturą nierówności
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics