Masáž Nude Pussy Bibi Jones 2021 thesocialu101.com

Masáž Nude Pussy Bibi Jones

6.7
Úžasné

Kanál Bi-Hive je pomerne široký kanál s povrchom pokrytým veľmi hustou štruktúrou rozdielnych rozmerov a priečnych rebier. Vnútorný kanál nemá žiadne výrazné zúženia alebo lotosové uzly, a preto priemer kanála je z väčšej časti jednotný.

Celkovo ide o konštrukčnú koncepciu, ktorá je vhodná najmä pre mužov s neobvykle veľkým (a hrubým) penisom, pre ktorých môžu byť iné kanály Fleshlight s menším vnútorným priemerom trochu príliš úzke.

Náš výber

Ako je obvyklé s produktovou líniou Fleshlight Girls, kanál Bi-Hive je exkluzívny kanál, tentoraz erotická hviezda Bibi Jones a je k dispozícii iba v kombinácii s jej kundičkou.

Čo dielo Fleshlight Bibi Jones

Ako zvyčajne s Fleshlight Girls, kanál Bi-Hive je exkluzívny a výlučne kombinovaný s pussy otvorením erótickej hviezdy Bibi Jones.

A táto mačička je naozaj niečo vidieť, pretože Bibi Jones má naozaj obrovské labky, ktoré obklopujú vchod do kanála ako veľký motýľ na potešenie.

Na vchode do kanála sú štyri široké veľké hrbole StaminaSférická komora, naplnená hrotom 0,15 palca (4 mm) Valcová trubica je pokrytá rovnakými hrboľami v tvare hrotu

Podľa môjho názoru otvorenie klobúka Bibi Jones (vedľa Stoya a Riley Steele) je jedným z najkrajších produktov Fleshlight.

Dvojkanálový kanál má konštantný priemer 20 mm a zužuje sa len na cca. 16 mm v niektorých bodoch pomocou gombíkov a priečnych rebier. Na vchode do kanála sú štyri veľké, široké Stamina nuby, ktoré už vieme od Stamina Training Unit.

Hneď za ním je sférická komora naplnená zužujúcou sa, cca. 4 mm veľké nuby smerujúce k sebe. Nasleduje valcovitá trubica s rovnakými špicatými uzlami, ale tentokrát sú šikmo pod uhlom 45 ° smerom k vchodu do kanála.

Nasleduje oválna komora s priečnymi rebrami o šírke 3 mm, ktoré vyzerajú podobne ako kanál čepele. Ďalej nasleduje ďalšia cylindrická trubica s tromi rozloženými krúžkami, každý z nich tvorí štyri výhonky. Za ním je druhá sférická komora s špicatými uzlami a na konci kanála je hrubá priečna rebro podobná štruktúre s vysokým rebrom.

Pri prenikaní sa štyri výhonky prekrývajú intenzívne nad povrchom žalúdka a sú potom viditeľné pri prenikaní hlbšie do hriadeľa penisu.

Akonáhle glans prenikne do sférickej komory, malé, špicaté pupienky vytvárajú fantastickú stimulačnú ohňostroj, ktorá ovplyvňuje povrch glansu na mnohých miestach súčasne a selektívne.

Pocit sa v ďalšej časti kanálu zintenzívňuje ešte viac, pretože tu sa šikmé nuby ohýbajú, keď sa kĺžu okolo vína.

Vzhľadom k tomu, že kanálik je pomerne široký, pupienky majú dostatok priestoru na to, aby sa pohnuli a potichu a poškriabali žalúdok a penisový hriadeľ na všetkých miestach, kde sa dá očakávať, s neustále sa meniacou intenzitou.

Keď sa dosiahne centrálna rebrovaná komora, senzitivita penetrácie sa úplne zmení a nahradí ju menej intenzívnou striktnou stimuláciou na celom povrchu žaluďa, čo je vítaná zmena z predchádzajúcich selektívnych stimulov.

Konečne, glansy pristávajú medzi tromi krúžkami Stamina Nub, ktoré tesne obklopujú glansy a opäť vyvíjajú masívny selektívny masážny efekt.

Keď sa pohybujete dopredu a dozadu, získate silný a vysokofrekvenčný stimulačný efekt a potrebujete istú sebakontrolu, aby ste neprišli príliš skoro.

Preto je Bi-Hive Channel podobný tréningovému oddeleniu Stamina tiež výborný ako tréner účinnosti.

Pri normálnej dĺžke penisu (15 cm) však už nie je možné dosiahnuť zadné výbežky, druhú sférickú komoru a štruktúru rebier na konci kanálu.

To nie je príliš zlé, pretože táto nevyužitá oblasť kanálu ponúka veľa priestoru na uskladnenie negatívneho tlaku a výsledkom je nadpriemerný silný sací účinok pri pohybe späť.

Vzhľadom k tomu, že kanál Bi-Hive je pomerne široký, čistenie je relatívne jednoduché aj napriek mnohým priestorom nap, pretože je ľahko dostupné všade a dá sa ľahko vypláchnuť. Doba schnutia je v strednom poli a dosahuje cca. 2 – 3 hodiny.

záver

Bi-Hive kanál vytvára silnú stimuláciu, ktorá funguje na mnohých rôznych miestach s premenlivou intenzitou a je prerušená v strede krásnym, pasívnym stimulačným pocitom.

Dlhodobé masturbácie s týmto kanálom sú sotva možné, pretože extrémne vysoká stimulačná frekvencia vás “núti k orgazmu pomerne rýchlo. Zábava je krátka, ale veľmi intenzívna. Vzhľadom na pomerne široký priemer kanálika bez zúženia je kanál zvlášť vhodný pre mužov s veľkým penisom.

Náš výber

Ako je obvyklé s produktovou líniou Fleshlight Girls, kanál Bi-Hive je exkluzívny kanál, tentoraz erotická hviezda Bibi Jones a je k dispozícii iba v kombinácii s jej kundičkou.

Hodnotenie používateľov

Prvotriedny predajca dobrý tovar rýchle dodanie som plne spokojný bude kupovať späť tam

značka

Robí veľa nálady, aby ste odcudzili osamelé hodiny a veľmi realistický pocit práve len nadržaný výkon buck na Viac :-D

mrazák

Súčasťou sú kladivo, ako aj optika a manipulácia
pre všetkých, ktorí chcú mať niečo špeciálne len odporučiť

Thorsten

Cítim sa veľmi dobre. Tiež vhodné pre páry. Vyskúšajte to, je to naozaj odporúčané. Nemôžete to vydržať dlho!

Matthew

Iste, nie je to ako so ženou. Ale aspoň s malou predstavivosťou a množstvom flutschi je pocit podobný GV s kondómom. Teagan je vždy v nálade. Predpokladám tiež, že nikdy neohrozí.
P.S.
Nenechajte sa chytiť robiť to na gumovú hadicu.

stephen

Som naozaj prekvapený dodávkou. Prišla o deň skôr, ako bolo uvedené.
Fleshlight je tiež trieda, ktorú milujem pekne a jemne * – *.

Spass

Muži, kúpiť to! 

  • jednoduché použitie
  • ľahko ovládateľný
  • krásny pocit
  • ľahko sa čistí
  • dá sa ľahko uložiť
  • dobrý dizajn

Cobie

Časť je jednoducho dômyselná, veľmi skutočná a zábavná. Nesnažte sa ho používať bez mazacieho prostriedku, nefunguje to dobre. Na čistenie potrebujete prášok, aby bol mäkký. Môžete si kúpiť drahý prášok, ale kukuričný škrob je 100% rovnaký produkt ako “obnovujúci prášok”, ale stojí oveľa menej. Perfektná hračka pre muža, ak nie je prítomná žiadna žena. Dodávka bola rýchla a jednoduchá, ako by ste očakávali od spoločnosti Amazon.

jurský

Ako už bolo popísané v inej – urobte v teplej vode po dobu 10 minút a používajte maziva a máte prirodzený pocit … nedávajte si s ním prášok na obnovu … pretože pozostáva len z kukuričného škrobu (100%); takže ak potrebujete len ísť do supermarketu a kúpiť normálny kukuričný škrob alebo múku.

Max

Náš výber

Ako je obvyklé s produktovou líniou Fleshlight Girls, kanál Bi-Hive je exkluzívny kanál, tentoraz erotická hviezda Bibi Jones a je k dispozícii iba v kombinácii s jej kundičkou.

Masáž Nude Pussy Bibi Jones
intenzita7.8
stimulácia7.8
prienik7.4
tesnosť6
Súčinkový efekt6.8
realizmus5.4
zmena7.6
hladkosť4.6
Hodnotenie orgazmu7.8
Hluk6.4
Používanie mazacieho tuku6.2
Vyčistiť7
Suchý čas6.6
Užívateľské hodnotenie0 hlasy0
6.7
Úžasné
Úžasné
Stanal je pokrytý vysoko hustou štruktúrou
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics