Masāža Nude Pussy Bibi Jones 2021 thesocialu101.com

Masāža Nude Pussy Bibi Jones

6.7
Satriecošs

Bi-Hive kanāls ir samērā plašs kanāls, kura virsma ir pārklāta ar ļoti blīvu dažāda izmēra urbumu un šķērsenisko ribu struktūru. Iekštelpam nav atšķirīgu sašaurinājumu vai lotosa mezglu, tāpēc kanāla diametrs lielā mērā ir vienāds.

Kopumā strukturāla koncepcija, kas ir īpaši piemērota vīriešiem ar neparasti lielu (un biezu) dzimumlocekli, kam citi Fleshlight kanāli ar mazāku iekšējo diametru var būt nedaudz pārāk šauri.

Mūsu izvēle

Kā tas ir ierasts ar Fleshlight Girls produktu līniju, Bi-Hive kanāls ir ekskluzīvs kanāls, šoreiz erotiska zvaigzne Bibi Jones, un tas ir pieejams tikai kopā ar viņas maksts sūkni.

Kāds darbs ir Fleshlight Bibi Jones

Kā parasti ar Fleshlight Girls, Bi-Hive kanāls ir ekskluzīvs un vienīgi apvienots ar erotiskās zvaigznes Bibi Jones.

Un šis incītis ir patiešām kaut kas redzams, jo Bibi Jonesā ir patiešām milzīgas labiajas, kas ieskauj kanāla ieeju, piemēram, lielu prieka tauriņu.

Pie kanāla ieejas ir četri plaši liela izmēra izturības izciļņiSfēriskā kamera, piepildīta ar smailei veidotu 0,15 collu (4 mm) izciļņiem Cilindriskā caurule, kas pārklāta ar tādām pašām smaiļu formām

Manuprāt, Bibi Jones pēdu atvēršana (blakus Stoya un Riley Steele) ir viena no skaistākajām Fleshlight produktu klāstā.

Bi-Hive kanāls ir nemainīgs diametrs 20 mm, un tas ir tikai sašaurināts līdz apm. Dažos punktos dažos punktos – 16 mm – ar pogām un šķērseniskām ribām. Pie kanāla ieejas ir četri lieli, izturīgie nubi, kurus mēs jau zinām no Stamina Training Unit.

Pa labi aiz tā ir sfēriska kamera, kas piepildīta ar konusveida, apm. 4 mm lieli uzmavas, kas vērsti viens pret otru. Tad seko cilindriska caurule ar tādiem pašiem smailiem uzgaļiem, taču šoreiz tie 45 ° leņķī virzās uz kanāla ieeju.

Pēc tam seko ovāla kamera ar 3 mm platām šķērseniskām ribām, kas izskatās līdzīgi kāpņu kanālam. Pēc tam seko vēl viena cilindriskā caurule ar trim pakāpieniem zobu gredzeniem, no kuriem katrs veido četras izturības nabas. Aiz tā ir otra sfēriska kamera ar smailiem stūriem un kanāla galā ir blīva šķērssija, kas līdzinās Super-Ribbed Insert.

Kad tas iekļūst, četras izturības nūjas ilgi un intensīvi slīd galvu virspusē, un tad tie ir pamanāmi, dziļāk iekļūstot dzimumlocekļa vārpstā.

Tiklīdz glances iekļūst sfēriskajā kamerā, mazie, smailie pīles rada fantastisku stimulējošu uguņošanas ierīci, kas vienlaikus un selektīvi ietekmē galvas virsmu daudzās vietās.

Nākamā kanāla daļā sajūta pastiprinās vēl jo vairāk, jo šeit slīpi nogulumi ir noslīdējuši, jo tie pāriet un virpuļojas gar glans.

Tā kā kanāls ir relatīvi plašs, pimples ir pietiekami daudz vietas, lai pārvietotos un klejot, un saskrāpēt glans un dzimumlocekļa vārpstu visās iedomājamās vietās ar pastāvīgi mainīgu intensitāti.

Kad tiek sasniegta centrālā rievotā kamera, iespiešanās sajūta pilnīgi mainās, un tā tiek aizstāta ar mazāk intensīvu stimulāciju visā graudainā virsmā, kas ir apsveicama maiņa no iepriekšējiem selektīviem stimuliem.

Visbeidzot, glans nonāk starp trim izturības zelta gredzeniem, kas cieši saskaras ar glancēm un atkal sniedz milzīgu selektīvu masāžas efektu.

Kad jūs virzāties uz priekšu un atpakaļ, jūs saņemat diezgan spēcīgu un augstas frekvences stimulējošu efektu, un jums ir nepieciešams zināms pašpārliecinājums, lai nenāktu pārāk agri.

Tāpēc Bi-Hive kanāls ir līdzīgs izturības treniņu vienībai, kas arī ir lielisks kā potenciāls treneris.

Tomēr ar normālu dzimumlocekļa garumu (15 cm) vairs nevar sasniegt aizmugures izturības spraugas, otro sfērisko kameru un ribas struktūru kanāla galā..

Tas nav pārāk slikti, jo šī neizmantotā kanāla platība piedāvā daudz vietas negatīvā spiediena glabāšanai, un, pārvietojot muguru.

Tā kā Bi-Hive kanāls ir diezgan plašs, tīrīšana ir salīdzinoši viegla, neskatoties uz daudzām nap vietām, jo ​​tā ir viegli sasniedzama visur un to var viegli izskalot. Žūšanas laiks ir vidējā līmenī, un tas ir apm. 2 – 3 stundas.

Upshot

Bi-Hive kanāls rada spēcīgu stimulu, kas darbojas dažādos punktos ar mainīgu intensitāti, un to vidū pārtrauc skaista, grazing stimulējoša sajūta.

Ar šo kanālu ilgstošas ​​masturbācijas ir gandrīz neiespējamas, jo ārkārtīgi augsta stimulācijas biežums “piespiež” justies orgāzam salīdzinoši ātri. Tātad fun ir īss, bet ļoti intensīvs. Sakarā ar relatīvi platu kanāla diametru bez sašaurinājumiem, kanāls ir īpaši piemērots vīriešiem ar lielu dzimumlocekli.

Mūsu izvēle

Kā tas ir ierasts ar Fleshlight Girls produktu līniju, Bi-Hive kanāls ir ekskluzīvs kanāls, šoreiz erotiska zvaigzne Bibi Jones, un tas ir pieejams tikai kopā ar viņas maksts sūkni.

Lietotāju atsauksmes

Pirmās klases dīleris labo preču ātra piegāde es esmu pilnībā apmierināts, atpirks tur

Atzīmēt

Padara daudz garastāvokļa, lai izvairītos no vientuļām stundām un ļoti reālistisku sajūtu tikai vienkārši sarežģītu spēku buck par vairāk :-D

Saldētava

Daļa ir āmurs, kā arī optika un apstrāde
visiem, kas vēlas kaut ko īpašu tikai ieteikt

Thorsten

Jūtas ļoti labi. Piemērots arī pāriem. Vienkārši to izmēģiniet, tas ir patiešām ieteicams. Jūs nevarat nostāties uz ilgu laiku!

Matthew

Protams, tas nav kā ar sievieti. Bet vismaz ar nelielu fantāziju un daudziem flutsčiem šī sajūta ir līdzīga GV ar prezervatīvu. Teagan vienmēr ir noskaņojumā. Es arī pieņemu, ka viņa nekad nesaplēsies.
P.S..
Neaiztieciet to ar gumijas šļūtenes palīdzību.

Stefans

Esmu patiešām pārsteigts par piegādi. Viņa ieradās kādu dienu agrāk nekā norādīts.
Fleshlight ir arī klase, kuru es mīlu, jauka, necaurlaidīga un mīksta * – *.

Spass

Vīrieši, nopirkt šo! 

  • viegli izmantot
  • viegli apstrādājams
  • skaista sajūta
  • viegli tīrāms
  • to var viegli novietot prom
  • labs dizains

Cobie

Daļa ir vienkārši ģeniāls, ļoti reāls un jautrs. Jums nevajadzētu mēģināt to lietot bez smērvielas, tas nedarbojas labi. Tīrīšanai ir nepieciešams pulveris, lai tas būtu mīksts. Varat nopirkt dārgu pulveri, bet kukurūzas ciete ir 100% tāda pati kā “atjaunojošs pulveris”, bet izmaksas ir daudz mazākas. Ideāla rotaļlieta vīriešam gadījumā, ja neviena sieviete nav klāt. Piegāde bija ātra un vienkārša, kā jūs varētu sagaidīt no Amazon.

Jurassic

Kā jau aprakstīts citā – dariet siltā ūdenī 10 minūtes un izmantojiet smērvielu, un tam ir dabiska sajūta … nepērciet atjaunojošu pulveri … jo tas sastāv tikai no kukurūzas ciete (100%); tādēļ, ja jums tas nepieciešams, dodieties uz lielveikalu un nopērciet parasto kukurūzas cieti vai miltus.

Maks

Mūsu izvēle

Kā tas ir ierasts ar Fleshlight Girls produktu līniju, Bi-Hive kanāls ir ekskluzīvs kanāls, šoreiz erotiska zvaigzne Bibi Jones, un tas ir pieejams tikai kopā ar viņas maksts sūkni.

Masāža Nude Pussy Bibi Jones
Intensitāte7.8
Stimulēšana7.8
Iespiešanās7.4
Ciešums6
Iedarbības efekts6.8
Reālisms5.4
Variācija7.6
Gludums4.6
Orgasma vērtējums7.8
Troksnis6.4
Lube izmantošana6.2
Satīrīt7
Sausais laiks6.6
Lietotāja vērtējums0 Balsis0
6.7
Satriecošs
Satriecošs
Sanaļa pārklāj ar ļoti blīvu tekstūras izciļņiem
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics