Masažas Nude Pussy Bibi Jones 2021 thesocialu101.com

Masažas Nude Pussy Bibi Jones

6.7
Nuostabu

“Bi-Hive” kanalas yra gana platus kanalas, kurio paviršius padengtas labai tankiu skirtingo dydžio grioveliais ir skersiniais šonkauliais. Vidinis kanalas neturi atskirų susiaurėjimų ar lotoso mazgų, todėl kanalo skersmuo yra iš esmės vienodas.

Apskritai, struktūrinė koncepcija, kuri ypač tinka vyrams su neįprastai dideliu (ir storu) varpa, dėl kurių kiti “Fleshlight” kanalai su mažesniu vidiniu skersmeniu gali būti šiek tiek per siauras.

Mūsų pasirinkimas

Kaip įprasta, naudojant “Fleshlight Girls” produktų liniją, “Bi-Hive” kanalas yra išskirtinis kanalas, šiuo metu yra erotiškos žvaigždės Bibi Jonesas, ir yra prieinamas tik kartu su jos pūlingo anga.

Koks darbas Fleshlight Bibi Jones

Kaip įprasta su “Fleshlight Girls”, “Bi-Hive” kanalas yra išskirtinis ir išskirtinai sujungtas su erotiškos žvaigždės Bibi Jones pūlingo atidarymu.

Ir šis pūlingas yra tikrai kažkas, kas turi būti matoma, nes Bibi Jonesas yra tikrai didžiulės labiajos, kurios supa kanalo įėjimą, kaip didelis malonumas drugelis.

Į kanalo įėjimą yra keturi plataus dydžio ištvermės smūgiaiSferinė kamera, užpildyta smaigo formos 0,15 colio (4 mm) smūgiais Cilindrinis vamzdis, padengtas tomis pačiomis smaiginėmis formomis

Mano nuomone, “Bibi Jones” pūlingas atidarymas (šalia “Stoya” ir “Riley Steele”) yra vienas gražiausių “Fleshlight” produktų asortimento.

“Bi-Hive” kanalas turi nuolatinį 20 mm skersmenį ir tik susiaurinamas iki apytiksliai. Kai kur taškuose 16 mm, rankenėlės ir skersiniai šonkauliai. Į kanalo įėjimą yra keturi dideli, ištvermių grioveliai, kuriuos mes jau žinome iš “Stamina Training Unit”.

Tiesiogiai už jo yra sferinė kamera, užpildyta siaurėjančia, apytikriai. 4 mm dideli nubai, atsukti vienas į kitą. Tada seka cilindrinis vamzdis su tais pačiais smailiais mazgais, tačiau šį kartą jie yra kampuoti 45 ° kampu link kanalo įėjimo.

Po to yra ovalo kamera su 3 mm pločio skersiniais šonkauliais, kurie atrodo panašiai kaip ašmenų kanalas. Tada seka dar vienas cilindrinis vamzdis su trimis staigiais nub žiedais, kiekvienas suformuotas keturiais ištvermėmis. Už jo yra antroji sferinė kamera su smailiais sruogeliais, o kanalo gale yra tanki skersinė briauna, panaši į “Super-Ribbed Insert”.

Kai prasiskverbia, keturios ištvermės nubai gražiai intensyviai glėbia virš galvos paviršiaus ir tada pastebimi, kai prasiskverbia giliau į varpos veleną.

Kai tik glancai prasiskverbia į sferinę kamerą, maži, smailūs spuogai sukuria fantastišką stimuliuojamą fejerverkų, kuris daugeliu atvejų vienu metu ir selektyviai įtakoja galvos paviršių.

Kitame kanalo skyriuje jausmas dar labiau sustiprėja, nes čia slankioji nubai yra pasvirusi, kai jie prapjauja ir sūkuria aplink galvas.

Kadangi kanalas yra gana platus, spuogai turi daug erdvės judėti ir klekti, nulaužti glanas ir varpos veleną visose įsivaizduojamosiose vietose su nuolat kintančiu intensyvumu.

Kai pasiekiama centrinė gretutinė kamera, prasiskverbimo pojūtis visiškai pasikeičia ir pakeičiama lėtesniu, stimuliuojančiu stimuliavimu visam gilių paviršiui, kuris yra laukiamas pakeitimas iš ankstesnių selektyvių stimulų.

Galų gale “Glans” nusileidžia tarp trijų “Stamina Nub” žiedų, kurie tvirtai priglunda glanas ir vėl daro didžiulį selektyvų masažinį efektą.

Kai judate į priekį ir atgal, gausite gana stipraus ir aukšto dažnio stimuliacijos efektą ir jums reikia tam tikros savikontrolės, kad nebūtų per anksti.

Todėl “Bi-Livių kanalas” yra panašus į “Stamina Training Unit”, kuris taip pat yra puikus kaip potencialus treneris.

Tačiau su įprastos varpos ilgiu (15 cm), tačiau galinės pozicijos ištvermės angos, antroji sferinė kamera ir šonkaulių struktūra kanalo gale nebegalima pasiekti.

Tai nėra labai blogai, nes ši nepanaudota kanalo zona suteikia daug vietos neigiamam slėgiui laikyti ir dėl to pernelyg intensyvus siurbiamasis poveikis grįžta atgal.

Kadangi “Bi-Hive” kanalas yra gana platus, valymas yra gana lengvas, nepaisant daugybės napų vietų, nes jį lengva pasiekti visur ir jį galima lengvai nuplauti. Džiovinimo laikas yra viduryje ir yra maždaug 2 – 3 val.

“Upshot”

“Bi-Hive” kanalas sukuria galingą stimuliavimą, kuris veikia įvairiais kintamojo intensyvumo taškais ir viduryje pertraukiamas gražiu, grazingu stimuliuojančiu jausmu.

Šio kanalo vargu ar yra ilgalaikės masturbacijos, nes itin didelis stimuliacijos dažnis “verčia jus orgazmą palyginti greitai”. Taigi įdomus yra trumpas, bet labai intensyvus. Dėl gana platus kanalo skersmens be sutraukimų, kanalas ypač tinka vyrams su dideliu varpos.

Mūsų pasirinkimas

Kaip įprasta, naudojant “Fleshlight Girls” produktų liniją, “Bi-Hive” kanalas yra išskirtinis kanalas, šiuo metu yra erotiškos žvaigždės Bibi Jonesas, ir yra prieinamas tik kartu su jos pūlingo anga.

Naudotojų atsiliepimai

Pirmos klasės prekiautojas gerų prekių greitas pristatymas yra visiškai patenkintas ten nusipirks

ženklas

Padaro daug nuotaikos, kad išvarytų vienišas valandas, o labai realus jausmas tiesiog tik raguotas jėga. :-D

Šaldiklis

Ši dalis yra plaktukas, taip pat optika ir tvarkymas
visiems, kurie nori turėti kažką ypatingo tik rekomenduoti

Thorsten

Jaučiasi labai gerai. Taip pat tinka poroms. Tiesiog pabandykite, tai tikrai rekomenduojama. Jūs negalite ilgai stovėti!

Matthew

Žinoma, tai ne kaip su moterimis. Bet bent jau, su šiek tiek vaizduotės ir daugybe flutusų, jausmas panašus į GV su prezervatyvu. Teaganas visada nuotaika. Aš taip pat manau, kad niekada nėštumės.
P.S..
Negalima sugauti tai daryti gumos žarna.

Stephenas

Aš tikrai nustebau apie pristatymą. Ji atvyko vieną dieną anksčiau nei nurodyta.
“Fleshlight” taip pat yra klasė, kurią myliu, ji yra graži, stora ir minkšta * – *.

Spasas

Vyrai, nusipirk tai! 

  • paprasta naudoti
  • lengva valdyti
  • gražus jausmas
  • lengva valyti
  • jis gali būti lengvai pritvirtintas
  • geras dizainas

Cobie

Ši dalis yra tiesiog gudrus, labai tikras ir įdomus. Jūs neturėtumėte pabandyti jį naudoti be tepalo, tai netinkamai veikia. Valymui reikia miltelių, kad jis būtų minkštas. Galite nusipirkti brangių miltelių, bet kukurūzų krakmolas yra 100% tokio paties produkto, kaip “atnaujinantis milteliai”, bet kainuoja daug mažiau. Puiki žaislas vyrui, jei moteris nėra. Pristatymas buvo greitas ir lengvas, kaip tikėtumėte iš “Amazon”.

Juros širdis

Kaip jau aprašyta kituose – 10 min. Šiltu vandeniu, naudokite tepalą ir natūralų pojūtį … nesupirkite atnaujinimo miltelių … nes jis susideda tik iš kukurūzų krakmolo (100%); taigi, jei jums reikia tik tai eik į prekybos centrą ir nusipirkite įprastą kukurūzų krakmolą ar miltus.

Maks

Mūsų pasirinkimas

Kaip įprasta, naudojant “Fleshlight Girls” produktų liniją, “Bi-Hive” kanalas yra išskirtinis kanalas, šiuo metu yra erotiškos žvaigždės Bibi Jonesas, ir yra prieinamas tik kartu su jos pūlingo anga.

Masažas Nude Pussy Bibi Jones
Intensyvumas7.8
Stimuliavimas7.8
Skverbtis7.4
Sandarumas6
Succiation Effect6.8
Realizmas5.4
Variacija7.6
Lygumas4.6
Orgazmo reitingas7.8
Triukšmas6.4
Lube naudoti6.2
Išvalyti7
Sausas laikas6.6
Vartotojo reitingas0 Balsai0
6.7
Nuostabu
Nuostabu
Snaigiai dengiami labai tankūs tekstūros smūgiai
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics