Meitene Angela White - Handjob Pussy ar Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Meitene Angela White – Handjob Pussy ar Fleshlight

Iedarbinātā ieliktne piedāvā jaunu sajaukumu no sēņu formām un biezas, izliektas gareniskās ribas, kas kopā veido pievilcīgu un diezgan stingru strukturētu strukturālu ainavu.

No pirmā acu uzmetiena gareniskās ribas nav uzreiz redzamas, jo tās viengabalaini iekļaujas dzelzs konstrukcijā, kas stiepjas tālu kanālā.

Mūsu izvēle

Garās ritenīši, kas bagātināti ar polsterējumu, bagātina intensīvo stimulāciju ar brīnišķīgu pulsējošu saķeri.

Kāds darbs ir Fleshlight Angela White?

Unikālās sēņu pogas atšķiras pēc lieluma un savieno lielo garenisko ribu malas.

Sakarā ar īpaši lielajiem nulles garenisko ribu attiecīgajos gala punktos kanāls ir sadalīts trijās kamerās un tādējādi veido interesantu daudzkameru struktūru (nedaudz nekonvencionālā veidā).

Lielākie iespējamie ieliekuma izciļņi (0,55 x 0,4 collas / 14 x 10 mm)Visas kameras ir veidotas kā “smilšu pulksteņi” Starp cilindru gredzeniem ir četri polsterēti garenvirziena ritenīši

Šī kanāla uzmanība acīmredzami ir maksimālās stimulācijas radīšana, t.i., mazāk dabas, bet tiek radīti visi stimulējošie stimulēšanas stimuli.

Šāds jēdziens ir īpaši piemērots vīriešiem ar apgraizītām priekšādēm, kuru jutīgums pret glans ir nedaudz zemāks nekā neapgraizītajiem vīriešiem.

Pateicoties kanāls pieder Fleshlight no Fleshlight-girl Angela White, un tādēļ tas ir pieejams tikai ar viņas (oriģinālo veidņu) incīstu atvēršanu.

Indulge kanāls sākas ar diviem gredzeniem no četriem sēņu nūjām katram, kas ir kompensēti pāri viens otram.

Otrais sprostgredzens sastāv no visbiežāk ievietotā materiāla (apmēram 14 x 10 mm) un tādējādi veido ieeju pirmajā kamerā.

Visas trīs tagad notiekošās kameras ir apm. 5,5 cm garš un ir “smilšu pulksteņa” forma. Viņiem ir vienāds dizains, un katrs no tiem satur septiņus gredzenus ar četrām kniedēm katrā.

Starp roktura gredzeniem starp telpām ir četri izciļņi, vārpstu formas gareniskās ribas, kas sasniedz augstāko punktu kameras centrā un sašaurina kanālu līdz apm. 14 mm šajos punktos.

No otras puses, sēņu nūjas kļūst mazākas un mazākas kameras vidū, kur tās izliek gareniskās ribas.

Kā gaidīts, Indulge kanāla stimulēšana ir ļoti intensīva, jo daudzi pūtītes rada daudz skaidri uztveramu individuālu stimulu, kas spēcīgi ietekmē dzimumlocekli.

Lielie gredzeni pie kameru ieejām un izejām ir īpaši labi uztverami, kas darbojas kā sastrēgumi un ikreiz, kad jūs to slīdat, rada brīnišķīgu īslaicīgu saķeri..

Kaut arī pīlingi ir relatīvi ilgi un izstiepti ļoti tālu kanālā, tie ir pārsteidzoši nemainīgi stabili un piedāvā noteiktu pretestību glans sakarā ar “sēņu formas”.

Tas ļoti pozitīvi ietekmē stimulācijas intensitāti un ir salīdzināms ar Stamina Training Unit.

Kameru vidū stimulāciju dominē vārpstveida formas gareniskās ribas, kas rada lēnām pieaugošu un pēc tam samazinošu pretspiedienu.

Bīdot uz priekšu un atpakaļ, šis stimulējošais efekts darbojas kā lieliski pulsējoša dzimumlocekļa masāža. Šo ganību “pamata stimulāciju” vēl vairāk pastiprina daudzi smalki precīzi stimulējoši mazie pūtīšu gredzeni, kas kopā veido unikālu emocionālo pasauli.

Šo fantastisko augstfrekvences selektīvās stimulācijas un pulsējošas, stingrās saspiežamības maisījumu nevar pārāk ilgi atstāt, tāpēc masturbācija ar Indulge Channel ir īss, bet arī ļoti intensīvs prieks.

Ar vidējo dzimumlocekļa garumu (15 cm) jūs viegli varat sasniegt pirmo un otro kameru ar saistītajiem sašaurinājumiem.

Tā kā kameru strukturālie elementi tiek atkārtoti, nekas nav palaists garš un pat viss tās detaļām var baudīt arī vīriešus ar īsāku dzimumlocekļa garumu.

Aizmugures (trešajā) kamerā ir daudz vietas negatīvā spiediena uzglabāšanai, un tāpēc pēc tam, kad slīd gan uz priekšu, gan uz priekšu, notiek spēcīgs sūkšanas process, kas saistīts jau ar spēcīgu stimulāciju ar lielisku sūkšanas efektu.

Pateicoties stingrākajai struktūrai, kanāla “Atmest” tīrīšana ir nedaudz sarežģītāka. Nevajadzētu pievērst uzmanību, lai rūpīgi izskalotu daudzas nepilnības. Žāvēšanas laiks ir viduspunktā ar apm. 2-3 stundas.

Upshot

Indulge struktūra ir laba izvēle intensīvas stimulācijas cienītājiem, jo, pateicoties neparastajai pūtītes sēņu formai, punktiem stimuliem ir tieša ietekme uz dzimumlocekli. Turklāt, pateicoties to augstajai izturībai, pūtīšus var izjust kā daudzus mazus pretestības līdzekļus, kas vispirms jāpārvar, iekļūstot.

Izliekamās gareniskās ribas bagātina augstfrekvences pūtītes stimulāciju ar brīnišķīgu, pulsējošu sajūtas pārmaiņām. Kopā ar lielisko sūkšanas efektu tas rada patiesi sprādzienbīstamu maisījumu, kas ļauj tikai īsu, bet ļoti intensīvu masturbācijas pieredzi.

Mūsu izvēle

Garās ritenīši, kas bagātināti ar polsterējumu, bagātina intensīvo stimulāciju ar brīnišķīgu pulsējošu saķeri.

Lietotāju atsauksmes

Neatkarīgi no tā, vai viens vai jūsu partneris, Fleshlight uztur to, ko tā sola, ir viegli tīrāms un patiešām prieks gūt labumu.

Marcel

Esmu mēģinājis vairākus seksa M ……., Bet šī daļa ir laba. Super ragveida sajūta. arī tad, ja iekļūst ne Eng.class stimulēšanai. Tik mīksta! Nāk ļoti tuvu reālai maksts!

Marco

Tā kā pēdējā laikā esmu daudz strādājusi ar Fleshlight rotaļlietām, kā jaunpienācējam es patiešām gribēju zināt, vai patiešām patiešām ir visas pozitīvās pieredzes, un jā, rotaļlieta Angela White ir patiešām jautra. Tas ir patiešām emocionāls, tas ir jauks, stingrs fit un tas jūtas ļoti labs. Ja jūs arī izlemjat izmēģināt Fleshlights, es varu ieteikt tikai Fleshlight Angela White. Neaizmirstiet iesildīties Fleshlight un smērvielas siltā ūdenī, pirms tas ir divreiz pārāk daudz jautrības.

Philip

Kas šeit būtu jāuzraksta ar lielajiem burtiem … Lielisks izgudrojums! Mega garastāvoklis un tas vienmēr ir labāks par parasto manuālo darbu;)

Man bija 10 mēnešu laikā Fleshlight manā iepirkumu grozā, un es nezināju, vai man to vajadzētu iegādāties, vai arī tā nav bijusi, jo cena vienmēr mani mazināja.

Tagad es varu teikt, ka tas bija labākais ieguldījums XD gados

Maks

Kas nav īsti pārliecināts un kam, šķiet, ir viss kaut kas necilvēcīgs, dīvains vai nepatīkams, vajadzētu apskatīt video par “Visu vīriešu pārskati” – vēlākais, pēc tam atzīmēt, ka kaut kas ir kaut kas normāls, lai nopirktu kaut ko līdzīgu tas ir jautri viens pats.

Ja jūs par to rūpēsieties, nekas netiks pārtraukts. Es ieteiktu pret pagriezienu (pa labi no kreisās puses). Tas ir pietiekami, lai attīrītu daļu siltā ūdenī.

Alekss

Mazais mājiens: laika gaitā materiāls kļūst mazliet lipīgs – tas ir normāli, jo izmantotais pulveris ex works, ar kuru apstrādā virsmu, iztvaiko (ar tīrīšanas palīdzību).
Fleshlight ir īpašs pulveris, lai atjaunotu sākotnējo stāvokli, taču tas nav nekas cits kā parasta kukurūzas ciete. Es pati to izmēģināju, un tas darbojas lieliski!
Tomēr to vislabāk ir izdarīt vannā, jo kukurūzas ciete uz grīdas nav visskaistākā. Kad jūs mazgāt rokas, jūs uzzināsiet, cik noturīga ir tas, ka tas jāizņem bez ziepēm.
Ceru, ka es varētu palīdzēt kādam vai otram ar šo recesiju :)

Marcel

Izpildījis prasības, labs ieraksts produkts (nav pun paredzēts) un ļoti izturīgs. Ieteicams.
Tikai trieciens ir vajadzīgajai apkopei pēc katras lietošanas reizes (dažu minūšu laikā tiek darbināts COLD ūdens).
Lieta ir nedaudz bezgaumīga, tāpēc sagatavojiet vietu, kur to uzglabāt, un plānojiet to atbilstoši.

Pelēks

Mūsu izvēle

Garās ritenīši, kas bagātināti ar polsterējumu, bagātina intensīvo stimulāciju ar brīnišķīgu pulsējošu saķeri.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics