Mergina Angela White - "Handjob Pussy" su "Fleshlight" 2021 thesocialu101.com

Mergina Angela White – “Handjob Pussy” su “Fleshlight”

“Indulge” intarpas siūlo naują mišinį iš grybų formos gumbų ir storių, išsipūdingų išilginių šonkaulių, kurie kartu sudaro kuklią ir gana tvirtą struktūrinį kraštovaizdį.

Iš pirmo žvilgsnio išilginės šonkauliai nėra akimirksniu matomi, nes jie tvirtai priglunda prie gelžbetonio, besitęsiančio toli kanale.

Mūsų pasirinkimas

Padengtos išilginės juostos praturtino didžiulę apkrimo stimuliaciją su nuostabiu pulsuojančiu kietumu.

Koks darbas “Fleshlight Angela White”?

Unikali grybų rankenėlė skiriasi dydžiu ir linija yra didelių išilginių šonkaulių briaunos.

Dėl ypač didelių griovelių atitinkamuose išilginių šonkaulių kraštuose kanalas yra padalintas į tris kameras ir yra įdomus daugiakameris (šiek tiek netradicinis).

Didžiausi galimi įdėklai (0,55 x 0,4 colio / 14 x 10 mm)Visos kameros formos kaip “liudijimas” Tarp suspaudimo žiedų tarpinės yra keturios padengtos veleno formos ilgio šonkauliai

Šio kanalo akcentas akivaizdžiai yra didžiausios stimuliacijos generavimas, t. Y. Mažiau natūralūs, bet yra dar labiau stimuliuojantys stimuliuojantys stimuliatoriai.

Tokia koncepcija ypač tinka vyrams, turintiems apipjaustytą kraštinę, jautrumas glanksniams yra šiek tiek mažesnė nei neapipjaustytų vyrų.

“Indulge” kanalas priklauso “Fleshlight” iš “Fleshlight-girl Angela White” ir todėl yra prieinamas tik su jos (originalios formos) pūlingo atidarymo.

Indulge kanalas prasideda dviem žiedais iš keturių grybų, kurie yra tarpusavyje sujungti.

Antrasis atraminis žiedas susideda iš didžiausių įdėklų (maždaug 14 x 10 mm), todėl sudaro įėjimą į pirmąją kamerą.

Visi trys dabar vykstantys rūmai yra apytiksliai. 5,5 cm ilgio ir “smėlio spalvos” formos. Jie visi turi tą patį dizainą, kiekvienoje jų yra septyni žiedai su keturiais kaiščiais.

Tarpų tarp rankenėlių žiedų yra keturios išsikišusios veleno formos išilginės šonkaulės, kurios pasiekia didžiausią tašką kameros centre ir siaurina kanalą iki apytikriai. 14 mm šiose vietose.

Kita vertus, grybų puokštės tampa mažesnės ir mažesnės kameros viduryje, kur jos ištempiamos išilginiais šonkauliais.

Kaip tikėtasi, “Indulge” kanalo stimuliacija yra labai intensyvi, nes daugybė spuogų sukuria daug aiškiai pastebimų individualių stimulų, kurie dažnai būna varpai.

Labai gerai pastebimi dideli įsiskverbimo žiedai kamerų įėjimuose ir išėjimuose, kurie veikia kaip kliūtys ir sukelia nuostabų trumpalaikį hermetizavimo pojūtį kiekvieną kartą, kai jūs jose plytejate.

Nors spuogai yra palyginti ilgi ir išsikiša labai toli kanale, jie yra stebėtinai stabilūs ir suteikia tam tikrą atsparumą glankus dėl plataus “grybų formos” pagrindo..

Tai daro labai teigiamą poveikį stimuliacijos intensyvumui ir yra panašus į Stamina nubs poveikį iš ištvermės mokymo vienetas.

Kiemų viduryje stimuliacijoje dominuoja velenų formos išilginės šonkauliai, kurie generuoja lėtai didėjantį ir tada mažėjantį priešslėgį.

Stumdami pirmyn ir atgal, šis stimuliacinis efektas veikia kaip nuostabiai pulsuojantis varpos masažas. Šį “pagrindinį stimuliavimą” ganyklai dar labiau sustiprina daugybė smulkių, trumpalaikių mažų spuogų žiedų stimulų, kurie kartu sukuria unikalų emocinį pasaulį.

Šis fantastiškas aukšto dažnio selektyvios stimuliacijos mišinys ir pulsuojantis, standumo stiprumas negali būti ilgą laiką atsparus, todėl “Indulge Channel” masturbacija yra trumpas, bet taip pat labai įdomus malonumas..

Su vidiniu varpos ilgiu (15 cm) galite lengvai pasiekti pirmąją ir antrąją kameras su susijusiomis sutraukomis.

Kadangi korpusų konstrukciniai elementai pakartojami, nieko nepraleisti ir netgi vyrai su trumpesniu varpos ilgiu gali naudotis šiuo kanalu visomis savo detalėmis.

Galinėje (trečioje) kameroje yra daug vietos neigiamam slėgiui laikyti, todėl po tam tikro sklidimo pirmyn ir atgal vyksta aukštas vidutinis stiprus įsiurbimas, kuris lydės jau stiprią stimuliaciją su nuostabiu siurbiamo efekto.

“Stulbinančio kanalo” valymas yra šiek tiek sudėtingesnis dėl stipresnės struktūros. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad gerai išskalaukite daugybę spragų. Džiovinimo laikas yra viduryje su apytiksliai 2-3 val.

“Upshot”

Indulge struktūra yra geras pasirinkimas mėgėjams intensyvios stimuliacijos, nes dėl neįprastos grybų formos spuogų periodiniai stimuliatoriai turi tiesioginį poveikį varpui. Be to, dėl savo didelio atsparumo, spuogus galima pajusti kaip daugybę mažų atsparumo, kuriuos pirmiausia reikia įveikti prasiskverbiant.

Išsišakoję išilginiai šonkauliai praturtina aukšto dažnio spuogų stimuliaciją su nuostabiu, pulsuojančiu jausmų pasikeitimu. Kartu su puikiu siurbiamo efekto, tai sukelia tikrai sprogią mišinį, kuris leidžia tik trumpą, bet labai intensyvią masturbavimo patirtį.

Mūsų pasirinkimas

Padengtos išilginės juostos praturtino didžiulę apkrimo stimuliaciją su nuostabiu pulsuojančiu kietumu.

Naudotojų atsiliepimai

Nesvarbu, vieni ar kartu su savo partneriu, “Fleshlight” palaiko tai, ką žada, yra lengva valyti ir iš tiesų mėgautis malonumu.

Marcelas

Aš išbandžiau kelias seksas M ……., Tačiau ši dalis yra nuostabi. Super raguotas jausmas. taip pat, kai prasiskverbia ne į Eng.class stimuliaciją. Tokia minkšta! Priklauso nuo tikro makšties!

Marco

Kadangi pastaruoju metu daug dirbau su “Fleshlight” žaislais, kaip naujokas, aš tikrai norėjau sužinoti, ar visi teigiami patyrimai tikrai yra tiesa, ir taip žaislas Angela White yra tikrai įdomus. Tai tikrai emocinga, graži, tvirtai tinka ir jausmas tikrai geras. Jei taip pat nuspręsite išbandyti “Fleshlights”, galiu tik rekomenduoti “Fleshlight Angela White”. Nepamirškite sušilti “Fleshlight” ir tepalo šiltame vandenyje prieš tai, tai du kartus per daug smagu.

Philipas

Kas čia rašoma didžiosiomis raidėmis … Didysis išradimas! Mega nuotaika ir visada geriau nei įprastas rankinis darbas;)

Jei “Fleshlight” mano pirkinių krepšelyje būtų 10 mėnesių ir nežinojo, ar turėčiau ją nusipirkti, ar ne, nes kaina man visada buvo.

Dabar galiu pasakyti, kad tai buvo geriausia investicija XD metais

Maks

Kas nėra visiškai tikras ir kam, atrodo, viskas kažkas nežmoniškas, keistas ir nemalonus, turėtų pažvelgti į “Visų vyriškų apžvalgų” vaizdo įrašą – vėliausiai tada pastebime, kad kažkas panašaus gali būti kažkas panašaus tai smagiai atsinešti.

Jei pasirūpinsi ja, niekas nesibaigs. Aš patariu neperverti (iš dešinės į kairę). Pakanka švaraus vandens valyti.

Aleksas

Mažas užuominymas: laikui bėgant medžiaga tampa šiek tiek lipni – tai yra gana įprasta, nes naudojami milteliai, iš kurių susidaro paviršius, išgaruoja (valant).
“Fleshlight” turi specialius miltelius, kad atkurtų pradinę būklę – bet tai yra niekas kitas nei įprastas kukurūzų krakmolas. Aš pats bandžiau ir puikiai veikia!
Tačiau tai geriausia padaryti per vonią, nes kukurūzų krakmolas ant grindų nėra gražiausiausias. Jūs sužinosite, kada jūs nusiplaukite rankas, kaip patvarus yra išleisti be muilo.
Tikiuosi, kad galėčiau padėti vienam ar kitam šio recesijos :)

Marcelas

Buvo įvykdyti reikalavimai, geras įvežamas produktas (nenaudotas nulinis) ir labai patvarus. Rekomenduojamas.
Vienintelis trūkumas yra tai, kad reikia priežiūros po kiekvieno naudojimo (kelias minutes paleidžiant ŠALTINĮ vandenį).
Korpusas yra šiek tiek pragaištingas, todėl paruoškite vietą, kur ją saugotumėte ir atitinkamai planuotumėte.

Pilka

Mūsų pasirinkimas

Padengtos išilginės juostos praturtino didžiulę apkrimo stimuliaciją su nuostabiu pulsuojančiu kietumu.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics