Najlepší fúkací stroj - 2018 2021 thesocialu101.com

Najlepší fúkací stroj – 2018

Dni, kedy ste to urobili sami rukami, sa konečne skončili! Autoblow 2+ masturbator je perfektná hračka, ktorá umožňuje neuveriteľne realisticky vytvoriť pocit bez pocitu obťažovania!

Najlepšie zariadenie na fúkanie Skontrolujte cenu Krátke výhody
Autobus 2
(Náš výber)
Kompaktná veľkosť je vyrobená z rukáva a stroja
Onyx 2
(Intenzívny)
4 sekcie: samotné zariadenie, úchytka, viečko a puzdro
SayberX
(Runner-Up)
Simuluje sex prostredníctvom svojho vnútorného motora, materiálu podobného pokožke a rebrovaniu

Všetko, čo musíte urobiť? Posaďte sa a užívajte si! Vzhľadom na rôzne vymeniteľné veľkosti puzdier sa prispôsobí vášmu najlepšiemu kusu ako druhá koža a ďalej, ktoré si môžete vybrať medzi rôznymi telesnými otvormi. Medzi mnohými ďalšími zaujímavosťami je Autoblow 2+ napájaný, čo vám ušetrí ťažkosti s nákupom batérií! V ďalšom sa o ňom dozviete viac.

Náš výber

Čo má dva palce a miluje fajčenie? Ty, samozrejme. S novou a vylepšenou Autoblow 2+ čoskoro zažijete sexuálnu hračku pre mužov, ktorá stanovuje nový štandard v realistických sóloch.

Náš výber

Onyx 2 Blowjob simulátor stroje vám ponúka tri režimy, z ktorých si môžete vybrať, keď ide samo.

Náš výber

Vysoko výkonný samočinný masturbátor so sledovaním pohybu, ktorý funguje cez internet.

Najlepší stroj Autobus 2+

Čo je to masturbátor??

Takzvaný masturbátor je umelá vagína, ústa alebo análny otvor, pozostávajúca z vysoko kvalitného umelého kožného materiálu, ktorý by mal umožniť ľuďom počas masturbácie mať najužívanejší sexuálny zážitok.

Väčšina modelov imituje otvorenie vagíny a je preto vybavená vnútorným kanálom, ktorý umožňuje penetráciu do masturbácií.

Čo je Autoblow 2?+?

Následným modelom Autoblow je Autoblow 2+ a je v podstate možné ju opísať ako masturbácia alebo fúkací stroj. Zvláštnosťou dobrého kusu je, že je schopný masírovať celú končatinu a zaručuje vám pocit hlbokého hrdla za fajčením.

Vymeniteľné rukávy sú k dispozícii v troch veľkostiach, čo je zábavné pre mužov všetkých veľkostí penisu. Následný model zintenzívňuje stimuláciu vášho penisu pomocou pevnejšieho mechanizmu s novým tretím radom loptičiek a upcháva ho na dĺžku 15 cm.

Ako vyzerá Autoblow 2+?

Autoblow 2+ má v tvare valca bielu a modrú farbu a vyrába sa na boku otvoru vymeniteľnou manžetou vyrobenou z kvalitného umelého kožného materiálu, ktorý predstavuje penetračný kanál na vloženie penisu.

Zatiaľ čo rám zariadenia zodpovedá štandardnej veľkosti, rukávy je možné meniť a optimálne prispôsobiť veľkosti penisu, čo vám zaručuje intenzívnu zábavu.

Objímky veľkosti Autobuta:

  • Malé: Penis s priemerom 2,4 až 3,2 cm (obvod 7,5 – 10 cm)
  • Medium: Penis s priemerom 3,2 až 4,4 cm (obvod 10-14 cm)
  • Veľké: Penis s priemerom 4,4 až 5 cm (obvod 14-16 cm)

Ako funguje Autoblow 2+?

Funkčnosť hračiek je detská hra: penis sa jednoducho posunie do otvoru masturbátora pomocou mazadla (použite gél na báze vody) a zapnite ho.

Mechanizmus vo vnútri rámu, ktorý obopína elastický plášť s tromi krúžkami a pohybuje sa miernym tlakom hore a dole, stimuluje celú dĺžku penisu cez perly.

S pomocou týchto vstavaných pohyblivých perličkových reťazcov, ktoré sa pohybujú hore a dolu cez rukáv v hračke, pocit fajčenia je realisticky imitovaný. Všetko je plne automatizované a nemusíte zariadenie presúvať a vyťahovať ako ostatné hračky.

Rýchlosť pohybov alebo výber troch úrovní intenzity môžete určiť veľmi jednoducho stlačením tlačidla, aby ste sa mohli rozhodnúť sami o tom, ako rýchlo sa chcete dostať do vyvrcholenia kouzelného zážitku.

Ako porovnáva Autoblow 2+ s ostatnými masturbátormi?

Autoblow 2+ je bezpochyby prvou skutočne realistickou alternatívou k ostatným sexuálnym hrám pre mužov. Navyše je to nielen zaujímavé pre majstrov stvorenia, ale môže priniesť veľkú radosť aj do spoločnej lásky.

Pre koho je masturbátor vhodný?

Sexuálna hračka môže byť dokonale integrovaná do lásky s vaším partnerom.

Rovnako ako ženské hračky, masturbátor môže byť použitý vo vašom lone hniezde. Najmä počas sexu môže byť Autoblow 2+ optimálne použitý, ak sa vytrvalosť vašich miláčikov zmenšuje, alebo by sa len rád pozeral.

Autobusové skúsenosti – ako sa ukážu?

“Prekvapujúce: Bol som tak prekvapený, pretože sa blíži k skutočnej úderovej práci. tak nadržaný! “- tinu na Amorane

“Geil: Geiles Pocit, hlavne preto, že jednoducho nemusíte nič robiť. “Stačí pridať dostatok maziva a bude sa pohybovať samostatne. – Anonymný na Amorane

“Horny: ešte som nemal taký nadržaný. okrem reálneho. práve nad ním a nechať urobiť až do konca, pocit je brilantný. môj nie je tak veľký, myslel som si prvý, pravdepodobne nebudem cítiť veľa, potom som vzal to najmenšie, je dokonalý. Môžem len odporučiť. moja žena je naozaj žiarlivá. “No, potom ju prinesiem novú hračku. – Nick na Amorane

Medzi mužmi je Autoblow 2+ známy ako “najlepší fúkací stroj vôbec” a model nástupcu predovšetkým ponúka ešte viac ohromujúce a šialené fajky ako jeho predchodca.

Ako sa skutočne cíti autoflow blowjob?

Napriek úchvatným orgazmom, ktoré nám ostatní masturbári dávajú, tento simulátor fajčenia prevyšuje všetky ostatné hračky. Navyše už nikdy nie ste závislí na vašom milovanom alebo svojom blízkej, ak chcete mať perfektné fajčenie.

Autoblow 2+ – kde ju kúpiť?

Autoblow 2+ nájdete v obchode Amorana lacné.

Môžete si ho objednať bez nákladov na dopravu a dodať do vášho domu v nasledujúci pracovný deň, ak si objednáte pred 17 hodinou.

Aká lacná alternatíva Autoblow je dostupná?

Ako alternatívu ponúka ohrievacia masturbácia s ohrievacou funkciou (ohrievateľná až do 40 ° C) a 6 rôznych vibrácií najčistejšie bláznivé plyny. Masturbátor je však vhodnejší pre mužov, ktorí radi robia vlastnú prácu. K dispozícii je len jeden plne automatizovaný fúkací stroj, ako napríklad Autobuh.

Ktoré mazivo môžem použiť a ktoré nie?

Je dôležité, aby ste použili mazací prostriedok na báze vody a špeciálny antibakteriálny čistiaci prostriedok na sexuálne hračky alebo jednoducho malú mydlo a teplú vodu, aby ste zabezpečili, že pružné rukávy zostanú vždy čisté.

Neodporúčame mazivá na báze silikónu, pretože môžu napadnúť materiál Autoblow a rukáv a spôsobiť, že sú krehké alebo popraskané.

Ako hlasno je zariadenie na fúkanie Autoblow 2+?

Samozrejme, Autoblow vytvára hluk a funguje jasne počuteľne, hneď ako ju zapnete – napriek tomu fúkací stroj robí skvelú prácu. Ale za zatvorenými dverami objem malého priateľa by nemal spôsobovať žiadne problémy.

V akých rozmeroch si môžem kúpiť Autoblow 2+?

Pre Autoblow 2 sú k dispozícii tri rôzne veľkosti obálok+.

  • Malé: penis s priemerom 2,4 až 3,2 cm
  • Stredné: Penis s priemerom 3,2 až 4,4 cm
  • Veľké: Penis s priemerom 4,4 až 5 cm

Ako môžem čistiť hračku?

Táto hračka sa veľmi ľahko čistí po použití! Jednoducho vyberte obal z puzdra po použití a opláchnite ho trochou teplej vody – hotovo! Okrem toho môžete použiť antibakteriálny prostriedok na čistenie hračiek, aby ste sa uistili, že všetko je čisté a môžete použiť Autoblow na dlhý čas.

Je produkt dodaný nabitý?

Nie, pretože Toy je napájaný, nemusí sa nabíjať pred prvým použitím. Môžete okamžite začať s Autoblowom 2+.

V akom obale sa dodáva Autoblow 2+?

Ako vždy, spoločnosť Amorana dodáva vašu objednávku v diskrétnej škatuli bez loga, takže nikto nebude vedieť, čo ste objednali.

Najlepšie zariadenie na fúkanie Skontrolujte cenu Krátke výhody
Autobus 2
(Náš výber)
Kompaktná veľkosť je vyrobená z rukáva a stroja
Onyx 2
(Intenzívny)
4 sekcie: samotné zariadenie, úchytka, viečko a puzdro
SayberX
(Runner-Up)
Simuluje sex prostredníctvom svojho vnútorného motora, materiálu podobného pokožke a rebrovaniu

Aké sú dodacie lehoty, ak chcem objednať Autoblow 2+?

Ak si objednáte výrobok v Amorana Sex Shop pred 17 hodinou, bude odoslaný v ten istý deň od lodného centra v Glattburgu.

Neexistujú žiadne náklady na dopravu a môžete sledovať balík Autoblow online kedykoľvek, pretože je zasielaný výlučne spoločnosťou Swiss Post.

Potrebujem používať Autobuh s mazivom?

Ak chcete pocity cítiť ešte realistickejšie, mali by ste rozhodne použiť Autobluk s lubrikantom. Stimulácia penisu sa navyše zintenzívni a pocit fajčenia sa zdá byť autentickejší ako kedykoľvek predtým. Vlhkosť maziva rozdeľuje vibrácie a tlak pohyblivých perličkových loptičiek lepšie na hriadeľ, takže môžete ťažko rozlíšiť masturbáciu od skutočného pocitu.

Môžem si kúpiť Autoblow 2+ na účet?

Samozrejme, že si! Na amorana.ch môžete pohodlne platiť faktúrou, kreditnou kartou a platbou vopred. Okrem toho vám nebudú žiadne ďalšie poplatky.

Aké ďalšie produkty môžem kúpiť Autoblow 2+ s?

Pri nákupe masturbátora sa odporúča objednať fľašu lubrikantu na báze vody (napr. Come In od firmy Inverma), ako aj antibakteriálneho čističa Sextoy, pretože obal hračiek by sa mal čistiť pred a po použití z hygienických dôvodov.

Ktoré sexuálne hračky môžem kombinovať Autoblow s?

Autoblow 2+ sa dokonale zapája s análnymi hračky. Môžete napríklad použiť análny plug alebo análny vibrátor, aby ste hýčkali prostatu, zatiaľ čo Autoblow pohladí váš najlepší kúsok. Môžete si sadnúť a vychutnať si pocit plného pitia.

Často mám predčasnú ejakuláciu. Môže pomôcť Autoblow?

Predčasná ejakulácia je veľmi liečiteľný problém. Masturbácia umožňuje mužom dosiahnuť “miesto bez návratu” v čo najkratšom čase a pokúsiť sa neprekonať túto hranicu a zabrániť predčasnej ejakulácii, t.j .: To vám pomôže trénovať vašu vytrvalosť. Masturbátor napodobňuje orálny sex oveľa realistickejšie, než kedy dokázal váš “handiwork”, a pripravuje vás na vytrvalosť počas sexu so svojím partnerom priebežným tréningom. Nie pre nič ho oslavuje po celom svete ako najlepší sextoy pre mužov.

Takže dúfam, že tu nájdete všetky informácie o Autoblow a rôznych typoch rukávov.

Používatelia: recenzia a spätná väzba o Autoblow 2

Človek sa snaží nahradiť človeka všade strojmi – sexualita nie je výnimkou. Takže nie je prekvapujúce, že vývoj fajčiarskeho stroja je veľmi pokročilý.

Aj keď hračky pre mužov – na rozdiel od hračiek pre ženy – sú stále tlačené do špinavého kúta. Kto používa takéto pomôcky, má lepkavý obraz sexuálneho zlyhania, ktorý len s ním spája gumovú bábiku.

Skutočné bábiky, porno hviezdy vagíny

Jedným z dôvodov znečistenia obrazu je anatómia. Mohol by dokonale tvarovaný dildo dokonca byť umiestnený ako dekorácia v obývacej izbe: Mal by priťahovať menej pozornosti pri návšteve než krehká gumová vagína na poličke. Alebo to povedzte mierne, odpusťte, nasávajte metaforu: tlačidlá sa kopírujú, kľúčové dierky nie sú.

Technológia pre hračky pre mužov dosahuje obrovský pokrok. Gumové bábiky sa teraz nazývajú skutočnými bábikami a majú strašnú podobnosť so skutočnými ženami namiesto vzduchového matraca.

Vreckové vagíny alebo fleshlights sú pravdivé pre reprodukcie v primárnych pohlavných orgánoch porno hviezd.

A práve vtedy, keď je Rolls Royce výbušný: Autoblow 2, typický mužský masturbatívny pohyb ruky, Autoblow, tak plný prísľub výrobcu, to všetko sám.

Odmietol som prijatie príkazu od 20-minútového šéfredaktora na testovanie zariadenia na správu o skúške. Ale našiel som mladého muža, ktorý súhlasil so skúškou stroja – pod podmienkou, že mu bude zaručená absolútna anonymita. V rozhovore hovorí o svojich skúsenostiach.

Čo si myslel, keď si ju vybalil?

Pane Bože. Čo je obrovský stroj. Autoblow vyzerá ako zmes hriankovača s prístupom na internet a stolným vysávačom. Ale ako technologický chlapík som sa zaujímal o to, ako táto vec funguje. a?

Sú to dva pružinové krúžky s perlami. Posúvajú sa hore a dole elektromotorom, ktorý simuluje takú ústa. Rýchlosť je nekonečne variabilná malým kolieskom na spodnej strane zariadenia.

Prečítali ste si návod?

Áno, upozornenia ma znepokojili, pretože ma varovali pred zraneniami pohlavných orgánov.

V skutočnosti sa hovorí: “Neprítomnosť vloženej hadice môže viesť k vážnym zraneniam. “Na vloženie penisu do trubice použite vodné mazivá. (Sic!)

Desivé. Napriek tomu ste sa držali.

Chcel som byť vážnym testerom až do horkého konca. A urobil som všetko v poriadku, takže môj penis je v poriadku, ďakujem, že ste sa pýtali. Pretože ja nežijem sama, musel som sa zamknúť do miestnosti, aby som si mohol vychutnať spojenie s prístrojom v pokoji.

Musím sa opýtať: Zapálili ste sviečky? Vystupovala romantická hudba?

Vlastne nechám hudbu bežať. Ten chlapík s hroznou dub-step hudbou, Skrillex, som ho našiel. A utopil zvuk autoblogu.

Bol to predohra?

Mohli by ste to povedať. Dával som si kondóm, pretože som neveril vône čínskej gumy na zariadení. Vonia ako starý olej alebo niečo. Veľmi, veľmi zvláštne. A ja som nechcel, aby sa s mojou kozou dostala do kontaktu. Potom som vyprázdnil posuvné krém do hadice, ako som sa cítil fit a dal tento vysávač nad mnou.

Vysávač?

Môžete ju zaplniť, je to dosť hlučný. Pripomenul mi šijací stroj. A potom som si tiež všimol, že potrebujete oveľa viac maziva. Cítil som, že to je prázdny liter.

Dokázali ste sa potom oddýchnuť?

Nie, fakt nie. Cieľom takéhoto stroja by sa v skutočnosti nebolo musieť sústrediť. Ale ja som hudbu hlasnejšie, takže zvuk nebude rušiť mňa a mojich spolubývajúcich už.

Najdôležitejšia otázka: Ako sa cíti?

Nezáleží na tom. Nemôžem myslieť na lepšie slovo. Začína s teplotou: jednoducho to nie je pravda. Keď sa uspokojujem – čo je najmenej prekvapujúca forma sexu, pretože ako herec viem, čo mám očakávať – ​​aspoň mám teplú ruku, ktorá je najbližšia skutočnému sexu.

Keď už hovoríme o prekvapení: Z tohto zariadenia sa neočakáva žiadny neočakávaný pohyb, pohybuje sa iba v jednom smere – tam a späť. Tak to nemení tlak alebo smer. Dokážem si predstaviť, že diera v melóne bude mať podobný účinok.

Ale vy ste dosiahli orgazmus?

Áno, ale trvalo to dlho. Bol som príliš zaneprázdnený strojom, aby som sledoval čas. Ale bolo to asi 20 minút. Cítil večnosť. Nikdy som však nedosiahol najvyššiu úroveň – kvôli hluku, ktorý veľmi rozptýli – a mal som pocit, že som mal v ruke činku.

Niekto by ju mal držať za vás. Používanie tohto prístroja s partnerom by bolo ako chodiť do kaderníka s holou hlavou.

Existuje aspoň niečo pozitívne na hlásenie?

Nie je pre mňa. To nemá nič spoločné s fajčením – ani zlé. Jediná výhoda, ktorú môžem mať z tohto zariadenia Nemá žiadne zuby.

Ako by ste vylepšili zariadenie?

Väčší tlak, sanie, teplo, náhodné pohyby – a ak by stroj potom so mnou cigaretu fajčil a zaplatil mi komplimenty, dal by som mu aj prezývky.

Váš záver?

Najlepším dôkazom, že pre mňa to bolo jednorazové, je skutočnosť, že sa ani nepýtam, či môžem uchovať testovacie zariadenie.

Najlepšie zariadenie na fúkanie Skontrolujte cenu Krátke výhody
Autobus 2
(Náš výber)
Kompaktná veľkosť je vyrobená z rukáva a stroja
Onyx 2
(Intenzívny)
4 sekcie: samotné zariadenie, úchytka, viečko a puzdro
SayberX
(Runner-Up)
Simuluje sex prostredníctvom svojho vnútorného motora, materiálu podobného pokožke a rebrovaniu

Je to alternatíva pre niekoho, kto nemá priateľku?

Keďže to nemá nič spoločné so skutočnou úderovou úlohou, môžem len uhádnuť: Drž hubu. Alebo výraz slobodne vykladaný: dáždnik, zasiahnuť do slabín.

Náš testér bol s ťažkosťami sklamaný Autoblowom 2, na rozdiel od väčšiny zákazníkov spoločnosti Amorana.ch, ktorí opisujú svoje skúsenosti so zariadením na webovej stránke.

Jeden Kevin je veľmi nadšený: “Skvelý. Dámy, tu máte skutočnú súťaž! Nikdy som si nemyslel, že by to bolo pre mužov. “

Iní sú veľmi spokojní, ale najviac kritizujú objem.

Lukas Speiser z Amorany hovorí: “Väčšina našich zákazníkov je s ním veľmi spokojná, ale nie každý cíti to isté. Autoblow je najpredávanejšou hračkou pre mužov, po ktorej nasleduje Fleshlights. “Nepoviem vám presné čísla. “Len toľko: dodávame ho na paletách od výrobcu.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts

Contents

thesocialu101.com
Real Time Analytics