Najlepšia realistická textúra Fleshlight: Pussy Tera Patrick 2021 thesocialu101.com

Najlepšia realistická textúra Fleshlight: Pussy Tera Patrick

3.3
Druhý za víťazom

Pussy otvorenie dievčaťa Fleshlight Tera Patrick, ktorá bola predtým kombinovaná s exkluzívnou “Twista” -struktúrou, má novú vnútornú štruktúru s kanálom “Tease”.

Produkcia štruktúry “Twista” našťastie nebola prerušená, ale teraz je k dispozícii s otváracím otvorom Tera Patricka a bola premenovaná na “Twisted”.

Náš výber

Pussy otvor Fleshlight Girl Tera Patrick, ktorý bol k dispozícii s exkluzívnou textúrou “Twista” doposiaľ bol spojený s novou vnútornou textúrou s názvom “Tease”.

Čo dielo Fleshlight Tera Patrick

Nový vnútorný kanálik “trpieť” obsahuje viackomorovú štruktúru pozostávajúcu zo šiestich komôr, z ktorých každá je vyplnená odlišnou štruktúrou nôh alebo rebier.

Veľmi pevná a malá komora (20 x 10 mm)Krúžok šiestich drobných hrbole 4 krúžky po troch dlhých hrboch

Navyše v tretej komore je aj lotosový uzol.

Priemer kanála je veľmi nepravidelný, v komorových prechodoch existuje veľa zúžení a široké až veľmi široké priechody v komorách.

Takže si nemôžete sťažovať na nedostatok rozmanitosti na tomto kanáli.

Ako už bolo spomenuté, Tease Channel je nová exkluzívna vnútorná štruktúra Fleshlightgirl Tera Patrick a preto je k dispozícii len v kombinácii s jej otváraním.

Kanálový vstup je tvorený veľmi úzkou a malou komorou (20 x 10 mm), ktorá obsahuje ľahkú priečnu rebra. Po mimoriadne úzkom prechode so šiestimi malými pupienkami nasleduje druhá komora, ktorá je veľmi široká pri 30 x 20 mm.

Užívateľské hodnotenie2 hlasy80

V strede komory je šesť veľkých pupienkov. Nasleduje oveľa užšia tretia komora, ktorá má tvar “presýpacích hodín” a má dĺžku 35 mm.

V prednej časti tejto komory sa nachádzajú štyri prstence s tromi pretiahnutými nôhami (ktoré takmer vyzerajú ako priečne rebrá) av zadnej časti lotosový uzol. Potom nasleduje štvrtá komora, ktorá je naplnená šiestimi šikmými a veľmi dlho manipulovanými pupienkami, ktoré zasahujú ďaleko do kanála.

Piata komora je pokrytá krížovou štruktúrou priečneho rebra a šiesta komora s tromi veľkými a šiestimi malými nábojmi tvorí koniec.

Preniknutie do prvej komory vytvára veľký pocit tesnosti a teraz nasledujúca veľmi široká druhá komora vytvára vynikajúci kontrast, pretože tu pocit tesnosti náhle klesá a je nahradený izolovanou presnou stimuláciou spôsobenou veľkými pupienkami v strede komora.

Potom sa znova napne, pretože teraz nasleduje tretia komora s lotosovým uzlom.

Penetrácia lotosového uzla je tiež liečbou na Tease Canal, podobne ako klasický lotosový kanál, sprevádzaný náhlou zmenou od rozľahlosti až k narušeniu.

S kanálom Tease je však efekt ešte rozmanitější, pretože vďaka tvaru presýpacích hodín komory sa človek cíti “šírka príliš úzka až široká až úzka až úzka až široká” (vstup do komory, úzka centrálna poloha, vstup do lotosu, lotosový výstup, štvrtá komora).

Táto vysokofrekvenčná pasívna stimulácia s meniacou sa tesnostou sa skutočne cíti fantasticky a nemôže byť skúsená týmto iným kanálom Fleshlight.

S normálnou dĺžkou penisu (približne 15 cm) nakoniec pristanete vo štvrtej komore a dostanete ju z dlhých stoniek, ktoré veľmi vírivo okolo vína.

Počas spiatočného pohybu sa tieto pupienky ohýbajú a vytvárajú ďalšie stimulačné podnety, ktoré sa cítia, ako keby pupienky chcel “držať” penis do glánov.

Navyše, v tomto bode (a tiež v lotosovom uzle) sa mazivo nahromadzuje viac, a preto je zvlášť klzké a teplé (ak bolo mazivo predtým zahriate) a prispieva k celkovej stimulácii.

Základná štruktúrna koncepcia Lotusu “úzka vpredu, lotosové uzly, široká vzadu”, samozrejme nie je úplne nová, konečne s kanálmi Primal, Gauntlet, Frankenstein, Zombie a Mini-Lotus sa objavili niektoré úspešné ďalšie vývojové trendy.

Ale všetko je správne v štruktúre šialenstva, pretože príslušné komory sú v tomto kanáli optimálne usporiadané.

Lotus uzol je ľahko prístupný, veľká druhá komora pred lotusovým uzlom udržuje klenbu pevne v kanáli (a neúmyselne sa vykĺzne) napriek úzkosti v prednej časti a štvrtá komora je ideálna na “odpočinok” ( pokiaľ sa človek nepohne), aby sa zabránilo skoré ejakulácii.

Oddychovanie je tiež čas od času nevyhnutné, pretože intenzita stimulácie je prekvapivo intenzívna a musíte mať pod kontrolou seba a váš penis, ak chcete zostať dlhšie ako 5 minút.

Sací účinok je tiež vynikajúci a sprevádza stimuláciu s veľmi príjemným a intenzívne vnímateľným sacím pocitom.

Čistenie mnohých štruktúr a komôr je o niečo zložitejšie ako u iných kanálov Fleshlight s nižšou hustotou konštrukcie a vložka by sa mala počas čistenia krátko obrátiť, aby bolo možné úplne odstrániť všetky zvyšky.

Sušenie trvá pomerne dlho kvôli mnohým prekážkam a trvá asi 4 hodiny.

záver

So štruktúrou štipľavosti výrobca Fleshlight ILF pôsobivo dokazuje, koľko know-how dizajnérov produktov sa medzitým zhromaždili na základe predchádzajúcich konštrukčných konceptov, pretože tento kanál vytvoril úplne nový svet stimulácie, ktorý v tejto podobe nikdy neexistoval.

Ktokoľvek, kto si myslel, že z konštrukčného konceptu Lotus uzla nie je možné získať nič nové, sa vyučuje inak,.

“Doterajšie vnímanie” sa opäť výrazne zlepšilo a piata komora s pupienkami s dlhými stonkami je vynikajúcim doplnkom k emocionálnemu svetu. Skvelý kanál, ktorý obzvlášť nadchne profesionálov Fleshlight (a tiež milovníkov lotosu).

Náš výber

Pussy otvor Fleshlight Girl Tera Patrick, ktorý bol k dispozícii s exkluzívnou textúrou “Twista” doposiaľ bol spojený s novou vnútornou textúrou s názvom “Tease”.

Hodnotenie používateľov

Toto je môj prvý Fleshlight. Premýšľal som nad tým, čo sa mi stane.
Keď som si to rozbalil veľa na prvom mieste, tesnenie na obale bolo už otvorené. To ma trochu skepticky.
Ale nevidím žiadne známky opotrebenia a podobne. Najprv ich premývali a dezinfikovali.
Cíti sa veľmi pohodlne, samozrejme nie je to porovnateľné so skutočným zadkom. Aj keď som dosť dobre zásobený, myslím, že by to mohlo byť trochu prísnejšie.
Ale ak vaša priateľka nie je tam, Fleshlight je dobrá náhrada!
bežci
Milujem tieto hračky. Po prvé, sú veľmi realistické, ak ich predtým kúpete v teplej vode, prichádza veľmi blízko k realite. Vstup (zakázaný) je rovnaký s takmer každým Fleshlight, ale poskytuje pekné hodiny. Pokúsiť sa!

glykol

Funguje tak, ako bolo popísané, materiál sa cíti naozaj mäkký a dobrý.

Jediným úlovkom na celú vec je, že výrobok musí po použití dôjsť k vyschnutiu, takže by ste si mali vyberať miesto sušenia dobre, ak chceme predísť tomu, aby bol Fleshlight videný mužmi.

Som veľmi spokojný so samotným výrobkom, iba sušenie trvá trochu času. Nemožno však očakávať, že ide o akýsi “skutočný análny sex”. Je to veľmi zaujímavý a príjemný mastubátor.

Trúbka

Vyhotovenie je typické pre Fleslight veľmi vysokú kvalitu. Vchod je dosť úzky, pokiaľ ide o análny sex, nemôžem povedať.
V každom prípade môžete s touto časťou veľa zabávať, ak dúfate, že sa masturbátor blíži skutočnému sexu. Mali by ste vždy mať na pamäti, že to znamená masturbáciu a nie sexuálnu náhradu.

Max

Do sirského zrkadla
Veľmi skvelá časť !
Veľmi úzka a realistická.
Pre každého, kto chce zmeniť rýchlosť … by chcel mať :) !

štrajkujúci

Milujte tento Fleshlight! Jednoduchá obsluha a čistenie.
Pred namočením je nevyhnutné zahrievať vo vodnom kúpeli. Bavte sa s ním

Mihael

Nádherne tesné, keď grilovanie nutnosťou, prinajmenšom keď len neviete, kam má ísť s jeho klobásou. ;)

Hranolky

Náš výber

Pussy otvor Fleshlight Girl Tera Patrick, ktorý bol k dispozícii s exkluzívnou textúrou “Twista” doposiaľ bol spojený s novou vnútornou textúrou s názvom “Tease”.

Najlepšia realistická textúra Fleshlight: Pussy Tera Patrick
intenzita3.5
stimulácia3.6
prienik3.4
tesnosť2.8
Súčinkový efekt3.2
realizmus3
zmena2.9
hladkosť2.8
Hodnotenie orgazmu3.3
Hluk3
Používanie mazacieho tuku3.8
Vyčistiť3.6
Suchý čas3.6
Užívateľské hodnotenie1 hlasovanie7.9
3.3
Druhý za víťazom
Stojí to za peniaze
Funguje tak, ako bolo popísané, materiál sa cíti naozaj mäkký a dobrý.
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics