Najlepsza dmuchawa - 2018 2021 thesocialu101.com

Najlepsza dmuchawa – 2018

Dni, kiedy zrobiłeś to do siebie z ręką są w końcu ponad! Autoblow 2 + masturbator jest idealną zabawką, która pozwala odtworzyć fellatio niewiarygodnie realistycznie, nawet nie przeszkadzając Ci.!

Górna dmuchawa Sprawdź cenę Krótkie korzyści
Autoblow 2
(Nasz pick)
Kompaktowy rozmiar, wykonany jest z tulei i maszyny
Onyks 2
(Intensywne)
4 części: samo urządzenie, zacisk rękojeści, czapka i tuleja
SayberX
(Runner-Up)
Symuluje seks poprzez wewnętrzny silnik, materiał przypominający skórę i żebrowanie

Wszystko, co musisz zrobić? Usiądź wygodnie i ciesz się! Dzięki różnym, wymiennym rozmiarom obudowy dostosowuje się do Twojego najlepszego elementu jak druga skóra, a poza tym możesz wybierać pomiędzy różnymi otworami w korpusie. Wśród wielu innych atrakcji, Autoblow 2+ jest zasilany, oszczędzając Ci kłopotów związanych z zakupem baterii! W dalszej części dowiesz się więcej o tym.

Nasz wybór

Co ma dwa kciuki i kocha blowjobs? Oczywiście, że z nowym i ulepszonym Autoblow 2+, wkrótce doświadczysz sex toy dla mężczyzn, który wyznacza nowy standard w realistycznych doświadczeń indywidualnych.

Nasz wybór

Symulator Onyx 2 Blowjob oferuje trzy tryby, z których możesz wybierać podczas samodzielnej jazdy.

Nasz wybór

Wysokoenergetyczny, automatyczny masturbator męski, z możliwością zdalnego sterowania ruchem, który działa przez Internet.

Najlepsza maszyna Autoblow 2+

Co to jest masturbator?

Tak zwany masturbator to sztuczna pochwa, usta lub otwór odbytu, składający się z wysokiej jakości sztucznego materiału skóry, który powinien umożliwić mężczyznom podczas masturbacji mieć jak najbardziej autentyczne doświadczenie seksualne..

Większość modeli imituje otwór w pochwie i jest odpowiednio wyposażona w wewnętrzny kanał umożliwiający penetrację do masturbatorów.

Czym jest Autoblow 2+?

Następcą modelu Autoblow jest Autoblow 2+ i można go w zasadzie opisać jako maszynę do masturbacji lub dmuchawkę. Cechą charakterystyczną dobrego kawałka jest to, że jest w stanie masować całą kończynę i gwarantuje uczucie głębokiego gardła poza dmuchawą..

Wymienne rękawy są dostępne w trzech rozmiarach, co sprawia, że jest to zabawne dla mężczyzn wszystkich rozmiarów penisa. Następca modelu wzmacnia stymulację Twojego penisa przez ściślejszy mechanizm z nowym trzecim rzędem kulek i rozpieszcza go do długości 15 cm..

Jak wygląda Autoblow 2+?

Autoblow 2+ ma kształt walca w kolorach białym i niebieskim i jest produkowany z boku otworu z wymiennym rękawem wykonanym z wysokiej jakości sztucznego materiału skórnego, który stanowi kanał penetracyjny do wprowadzania penisa..

Podczas gdy ramka urządzenia odpowiada standardowemu rozmiarowi, tuleje mogą być zmieniane i optymalnie dopasowywane do rozmiaru penisa, co gwarantuje intensywną radość z pracy..

Rozmiary tulei w automatycznym przepływie:

  • Mały: Penis o średnicy od 2,4 do 3,2 cm (obwód 7,5-10 cm)
  • Średnia: Penis o średnicy od 3,2 do 4,4 cm (obwód 10-14 cm)
  • Duży: Penis o średnicy od 4,4 do 5 cm (obwód 14-16 cm)

Jak działa Autoblow 2+?

Funkcjonalność Zabawki jest dziecinnie proste: penisa jest po prostu wcisnąć w otwór masturbatora za pomocą smaru (proszę użyć żelu na bazie wody) i włączyć.

Mechanizm wewnątrz ramy, który zamyka elastyczną obudowę trzema pierścieniami i przesuwa się w górę i w dół z lekkim naciskiem, stymuluje pełną długość penisa przez perły..

Dzięki wbudowanym ruchomym łańcuchom perłowym, które poruszają się w zabawce w górę i w dół nad rękawem, uczucie dmuchania jest realistycznie naśladowane. To wszystko jest w pełni zautomatyzowane i nie trzeba przesuwać urządzenia w górę i w dół jak inne zabawki..

Prędkość ruchów lub wybór trzech poziomów intensywności można określić po prostu naciskając przycisk, tak abyś mógł sam zdecydować, jak szybko chcesz osiągnąć punkt kulminacyjny magicznego doświadczenia blowjob.

Jak Autoblow 2+ porównuje się z innymi masturbatorami?

Bez wątpienia Autoblow 2+ jest pierwszą prawdziwie realistyczną alternatywą dla innych zabawek seksualnych dla mężczyzn. Ponadto, jest to nie tylko interesujące dla mistrzów tworzenia, ale może również przynieść wiele radości do wspólnej zabawy miłości.

Kto jest masturbatorem odpowiednim dla?

Zabawka seksualna może być doskonale zintegrowana z miłosną zabawą z Twoim partnerem.

Podobnie jak żeńskie zabawki, masturbator może być używany w Twoim miłosnym gnieździe. Szczególnie podczas seksu, Autoblow 2+ może być używany optymalnie, jeśli wytrzymałość Twoich ukochanych maleje lub po prostu chciałaby Cię oglądać..

Doświadczenia z automatycznym przepływem – jak się one okazują?

“Zaskakujące: byłem tak samo zaskoczony, jak i bliski prawdziwego ciosu. tak napalony!” – tinu na Amoranie

“Geil : Geiles Feeling, szczególnie dlatego, że po prostu nie musisz nic robić: “Wystarczy dodać odpowiednią ilość smaru, a sam się poruszy – Anonimowy na Amoranie

“Horny: Nie miałem jeszcze takiego rogatego. z wyjątkiem realnych. po prostu nad nim, i niech aż do końca, uczucie jest genialne. mój nie jest tak duży, najpierw nie jest tak duży, myślałem, prawdopodobnie nie będzie czuć się zbytnio, potem wziąłem najmniejszy, jest doskonały. mogę tylko polecić. moja żona jest naprawdę zazdrosna. “No cóż, dostaniesz jej nową zabawkę, a następnie…. – Nick on Amorana

Wśród mężczyzn Autoblow 2+ znany jest jako “najlepsza maszyna rozdmuchowa w historii”, a następca modelu oferuje w szczególności jeszcze więcej przytłaczających i szalonych rozdmuchiwarek niż jego poprzednik..

Jak naprawdę czuje się Autoblow blowjob?

Pomimo urzekających orgazmów, które dają nam inne masturbatory, ten symulator dmuchawki przewyższa wszystkie inne zabawki. Ponadto, nigdy więcej nie jesteś zależny od swojej ukochanej osoby lub ukochanej osoby, jeśli chcesz cieszyć się doskonałą dmuchawką..

Autoblow 2+ – gdzie go kupić?

Autoblow 2+ w sklepie Amorana Shop znajdziesz tanio.

Można tam zamówić go bez kosztów wysyłki i zostanie dostarczony do domu w następnym dniu roboczym, jeśli zamówisz przed godziną 17:00..

Jaka tania alternatywa Autoblow jest dostępna?

Alternatywnie, Warming Masturbator z funkcją ogrzewania (ogrzewanie do 40°C) i 6 różnymi wibracjami oferuje najczystsze szalone gazy. Warming Masturbator jest jednak bardziej odpowiedni dla mężczyzn, którzy lubią wykonywać własną pracę. Jest tylko jedna w pełni zautomatyzowana maszyna do rozdmuchu, jak Autoblow.

Który środek smarny mogę zastosować, a który nie?

Ważne jest, abyś używał smaru na bazie wody i specjalnego środka antybakteryjnego do czyszczenia zabawek seksualnych lub po prostu trochę mydła i ciepłej wody, aby zapewnić, że elastyczne rękawy zawsze pozostaną czyste..

Nie zalecamy stosowania smarów silikonowych, ponieważ mogą one atakować materiał Autoblow i tuleję i powodować ich kruchość lub pękanie..

Jak głośna jest maszyna z rozdmuchem Autoblow 2+?

Oczywiście, Autoblow sprawia, że hałas i działa wyraźnie słyszalnie zaraz po włączeniu – przecież maszyna dmuchawkowa wykonuje świetną pracę. Ale za zamkniętymi drzwiami głośność małego przyjaciela nie powinna powodować żadnych problemów..

W jakich rozmiarach mogę kupić Autoblow 2+?

Dla Autoblow 2 dostępne są trzy różne rozmiary kopert+.

  • Mały: Penis o średnicy od 2,4 do 3,2 cm
  • Średnia: Penis o średnicy od 3,2 do 4,4 cm
  • Duży: Penis o średnicy od 4,4 do 5 cm

Jak mogę wyczyścić zabawkę?

Ta zabawka jest bardzo łatwa w czyszczeniu po użyciu! Po prostu zdejmij rękaw z futerału po użyciu i spłucz go odrobiną ciepłej wody – gotowe! Dodatkowo możesz użyć antybakteryjnego środka do czyszczenia zabawek, aby zapewnić, że wszystko jest czyste i możesz używać Autoblow przez długi czas..

Czy za dostarczony produkt pobierana jest opłata?

Nie, ponieważ zabawka jest zasilana, nie musi być ładowana przed pierwszym użyciem. Możesz rozpocząć pracę z Autoblow 2+.

W jakim opakowaniu znajduje się przesyłka Autoblow 2+?

Jak zawsze, Amorana dostarcza zamówienie w dyskretnym pudełku bez logo, więc nikt nie będzie wiedział, co zamówiłeś.

Górna dmuchawa Sprawdź cenę Krótkie korzyści
Autoblow 2
(Nasz pick)
Kompaktowy rozmiar, wykonany jest z tulei i maszyny
Onyks 2
(Intensywne)
4 części: samo urządzenie, zacisk rękojeści, czapka i tuleja
SayberX
(Runner-Up)
Symuluje seks poprzez wewnętrzny silnik, materiał przypominający skórę i żebrowanie

Jakie są czasy dostawy, jeśli chcę zamówić Autoblow 2+?

Jeśli zamówisz produkt w sklepie Amorana Sex Shop przed godziną 17:00, zostanie on wysłany tego samego dnia z ośrodka wysyłkowego w Glattburgu.

Nie ma kosztów wysyłki i możesz w każdej chwili śledzić paczkę Autoblow online, ponieważ jest ona wysyłana wyłącznie przez Pocztę Szwajcarską..

Czy muszę używać Autoblow z olejem?

Aby poczuć uczucia jeszcze bardziej realistyczne, należy zdecydowanie należy użyć Autoblow z pewnym smarem. Stymulacja penisa jest dodatkowo zintensyfikowane i uczucie dmuchania wydaje się bardziej autentyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Wilgoć smaru rozkłada wibracje i ciśnienie poruszających się kulek perłowych lepiej na wale, więc trudno odróżnić masturbację od prawdziwego fellatio.

Czy mogę kupić Autoblow 2+ na koncie?

Oczywiście, że jesteś! W amorana.ch możesz wygodnie płacić fakturą, kartą kredytową i przedpłatą. Poza tym, nie będzie żadnych dodatkowych opłat dla Ciebie.

Jakie inne produkty mogę kupić w Autoblow 2+ za?

Przy zakupie masturbatora zaleca się zamówienie butelki smaru na bazie wody (np. Come In od Inverma) oraz środka czyszczącego antybakteryjnego Sextoy, ponieważ z powodów higienicznych tuleja zabawki powinna być czyszczona przed i po użyciu..

Które zabawki seksualne mogę połączyć Autoblow z?

Autoblow 2+ doskonale łączy się z Anal Toys. Na przykład, można użyć świecy analnej lub wibrator analny do rozpieszczania prostaty, podczas gdy Autoblow pieszczoty najlepszy kawałek. Można usiąść i cieszyć się uczucie dmuchania do końca.

Często mam często przedwczesny wytrysk. Czy automatyczny wytrysk może pomóc?

Przedwczesny wytrysk jest bardzo leczalnym problemem. masturbator umożliwia mężczyznom osiągnięcie “punktu bez powrotu” w możliwie najkrótszym czasie i nie próbują pokonać tego progu i zapobiec przedwczesnemu wytryskowi, tzn.: pomaga w treningu wytrzymałości. masturbator naśladuje seks ustny znacznie bardziej realistycznie niż Twoja “ręczna robota” kiedykolwiek mógł i przygotowuje Cię do wytrzymałości podczas seksu z partnerem poprzez ciągłe szkolenie. nie dla niczego jest obchodzony na całym świecie przez wielu jako najlepszy sextoy dla mężczyzn.

Mam więc nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszystkie informacje o Autoblow i różnych typach rękawów.

Użytkownicy: recenzja i informacja zwrotna na temat Autoblow 2

Człowiek stara się wszędzie zastąpić człowieka maszynami – seksualność nie jest tu wyjątkiem. Nie dziwi więc fakt, że ewolucja maszyny dmuchawy jest bardzo zaawansowana..

Chociaż zabawki dla mężczyzn – w przeciwieństwie do zabawek dla kobiet – są nadal wpychane do brudnego kącika. Kto korzysta z takich środków pomocniczych, ma lepki obraz niepowodzenia seksualnego, co sprawia, że tylko gumowa lalka śpi z nim..

Prawdziwe lalki, porno-gwiazda vaginas

Jednym z powodów brudnego obrazu jest anatomia. Czy doskonale ukształtowane dildo może być nawet umieszczone jako ozdoba w salonie: powinno przyciągać mniej uwagi podczas wizyty niż krucha gumowa pochwa na półce. Albo, aby umieścić go w nieco, ułaskawienie, wessana metafora: klucze są kopiowane, otwory kluczy nie są.

Technologia dla męskich zabawek czyni ogromny postęp. Gumowe lalki są teraz nazywane prawdziwymi lalkami i mają przerażające podobieństwo do prawdziwych kobiet zamiast materaca powietrznego..

Kieszonkowe pochwy, lub światła ciała, są prawdziwe w skali reprodukcji głównych organów płciowych gwiazd porno.

I właśnie wtedy, gdy Rolls Royce jest przyssawka: Autoblow 2, typowy męski masturbacja ręka ruch, Autoblow, więc producent w pełni obietnica producenta, robi to wszystko przez siebie..

Odmówiłem przyjęcia polecenia 20-minutowego redaktora naczelnego, aby przetestować maszynę w celu sporządzenia raportu z testu. Znalazłem jednak młodego człowieka, który zgodził się przetestować maszynę – pod warunkiem, że będzie miał pewność absolutnej anonimowości. W wywiadzie opowiada o swoich doświadczeniach.

Co myślałeś, kiedy go rozpakowałeś?

Jaka to ogromna maszyna. Autoblow wygląda jak mieszanka tostera z dostępem do Internetu i odkurzacza stołowego. Ale jako technologicznie zaawansowany facet byłem zainteresowany tym, jak to wszystko działa.?

Są to dwa pierścienie sprężynowe z perełkami, które są przesuwane w górę i w dół przez silnik elektryczny, aby symulować takie usta. Prędkość jest płynnie regulowana za pomocą małego koła od spodu urządzenia..

Czy zapoznałeś się z instrukcją obsługi?

Tak, ostrzeżenia mnie zdziwiły, ponieważ ostrzegały mnie przed urazami narządów płciowych.

W rzeczywistości, mówi: “Brak włożonego węża może prowadzić do poważnych obrażeń. “Użyj środków smarnych na bazie wody do włożenia penisa do rurki. (sic!)

Przerażający, ale ty nadążałeś.

Chciałem być poważnym testerem aż do gorzkiego końca. I zrobiłem wszystko dobrze, więc mój penis jest w porządku, dzięki za zapytanie. Ponieważ jednak nie mieszkam sam, musiałem zamknąć się w pokoju, aby móc cieszyć się wspólnocie z urządzeniem w pokoju..

Muszę zapytać: Czy zapaliłeś świece? Zagrała muzyka romantyczna?

Właściwie pozwoliłem muzyce biegać. Ten facet z okropną muzyką dub-step, Skrillex, znalazłem go pasującego. I zagłuszył dźwięk autoblow.

Czy była tam gra wstępna?

Można było to powiedzieć, założyłem prezerwatywę, ponieważ nie ufałem zapachowi chińskiej gumy na urządzeniu. Zapach ten pachnie jak stary olej lub coś bardzo dziwnego. I nie chciałem, aby moja skóra miała z nim kontakt. Następnie opróżniłem wąż z kremem ślizgowym, ponieważ czułem się dobrze dopasowany i położyłem ten odkurzacz na mnie..

Odkurzacz?

Odwracasz go do góry nogami, robi sporo hałasu. Przypomniał mi on o maszynie do szycia. I wtedy też zauważyłem, że potrzebujesz dużo więcej smaru. Czułem, że litr tego smaru jest pusty..

Czy byłeś w stanie zrelaksować się później?

Nie, tak naprawdę, nie. Celem takiej maszyny właściwie nie musiałbym się koncentrować, ale po prostu nagłośniłem muzykę, żeby dźwięk nie przeszkadzał mi i moim współlokatorom..

Najważniejsze pytanie: Jak to się czuje?

Nie ma znaczenia, nie mogę myśleć o lepszym słowie. Zaczyna się od temperatury: to po prostu nieprawda. Kiedy zadowalam się – co jest najmniej zaskakującą formą seksu, bo jako aktor wiem, czego się spodziewać – mam przynajmniej ciepłą rękę, która jest najbliższa prawdziwego seksu..

Mówiąc o zaskoczeniu: Nie ma niespodziewanego ruchu z tego urządzenia, porusza się ono tylko w jednym kierunku – do tyłu i do przodu. Nie zmienia więc ciśnienia ani kierunku. Mogę sobie wyobrazić, że otwór w arbuzie miałby podobny efekt..

Ale dotarłeś do orgazmu?

Tak, ale trwało to długo. Byłem zbyt zajęty maszyną, żeby śledzić czas. Ale to było około 20 minut. Czułem wieczność. Ale nigdy nie osiągnąłem najwyższego poziomu – z powodu hałasu, który zbytnio rozprasza – i miałem wrażenie, że mam hantel w ręku..

Ktoś powinien trzymać go dla Ciebie. Korzystanie z tego urządzenia z partnerem byłoby jak pójście do fryzjera z łysą głową.

Czy jest przynajmniej coś pozytywnego do zgłoszenia?

Nie dla mnie, nie ma to nic wspólnego z dmuchawką – nawet złą. Jedyną korzyścią, jaką mogę czerpać z tego urządzenia jest to, że nie ma zębów..

Jak można by ulepszyć urządzenie?

Więcej ciśnienia, ssania, ciepła, przypadkowych ruchów – a jeśli maszyna będzie palić papierosa ze mną później i płacić mi komplementy, to nawet nadałabym mu przydomek.

Twój wniosek?

Najlepszym dowodem na to, że była to dla mnie jednorazowa rzecz, jest fakt, że nawet nie pytam, czy mogę zachować urządzenie testowe.

Górna dmuchawa Sprawdź cenę Krótkie korzyści
Autoblow 2
(Nasz pick)
Kompaktowy rozmiar, wykonany jest z tulei i maszyny
Onyks 2
(Intensywne)
4 części: samo urządzenie, zacisk rękojeści, czapka i tuleja
SayberX
(Runner-Up)
Symuluje seks poprzez wewnętrzny silnik, materiał przypominający skórę i żebrowanie

Czy jest to alternatywa dla kogoś, kto nie ma dziewczyny?

Ponieważ nie ma to nic wspólnego z prawdziwym ciosem, mogę się tylko domyślić: trzymać się twojej dłoni. Albo wyrażenie swobodnie interpretowane: szewc, sięgnąć w swoje pachwiny..

Nasz tester był gorzko rozczarowany Autoblow 2, w przeciwieństwie do większości klientów Amorana.ch, którzy opisują swoje doświadczenia z urządzeniem na stronie internetowej.

Jeden Kevin jest bardzo entuzjastycznie nastawiony: “Panie, masz tu prawdziwą konkurencję! Nigdy nie sądziłem, że coś takiego będzie dla mężczyzn”.

Inni są również bardzo zadowoleni, ale większość krytykuje wielkość.

Lukas Speiser z Amorany mówi: “Większość naszych klientów jest z niego bardzo zadowolona, ale nie wszyscy czują się z nim tak samo. Autoblow jest najlepiej sprzedającą się zabawką dla mężczyzn, a za nim Fleshlight’y. “Nie powiem wam dokładnych liczb”. “Po prostu to dużo: otrzymujemy ją na paletach od producenta..

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts

Contents

thesocialu101.com
Real Time Analytics