Najlepsza realistyczna tekstura Światło mizdrowe: Pussy Tera Patrick 2021 thesocialu101.com

Najlepsza realistyczna tekstura Światło mizdrowe: Pussy Tera Patrick

3.3
Runner-Up

Cipki otwór Fleshlight dziewczyna Tera Patrick, który wcześniej był połączony z ekskluzywną ” Twista “-struktura, ma nową strukturę wewnętrzną z ” Tease ” kanał.

Produkcja struktury “Twista” na szczęście nie została na szczęście przerwana, ale jest już dostępna z otworem czołowym Tera Patrick i została przemianowana na “Twisted”..

Nasz wybór

Cipkowa kryza Fleshlight Girl Tera Patrick, która do tej pory dostępna była z ekskluzywną teksturą “Twista”, została połączona z nową wewnętrzną teksturą o nazwie “Tease”..

Co działa Fleshlight Tera Patrick

Nowy kanał wewnętrzny “tease” zawiera wielokomorową strukturę składającą się z sześciu komór, z których każda wypełniona jest inną strukturą nub lub żeber.

Bardzo szczelna i mała komora (20 x 10 mm)Pierścień sześciu małych wybojów 4 pierścienie po trzy długie wyboje

Ponadto w trzeciej komorze znajduje się nawet węzeł lotosu.

Średnica kanału jest bardzo nieregularna, w przejściach komorowych występuje wiele zwarć i szerokie do bardzo szerokich przejść w komorach.

Nie można więc narzekać na brak różnorodności na tym kanale.

Jak już wspomniano, Kanał Tease jest nową ekskluzywną strukturą wewnętrzną Fleshlightgirl Tera Patrick i dlatego dostępny jest tylko w połączeniu z jej cipkowym otwarciem..

Wejście kanału tworzy bardzo wąska i mała komora (20 x 10 mm), w której znajduje się lekka poprzeczna struktura żeber. Po bardzo wąskim przejściu z sześcioma małymi pryszczykami następuje druga komora, która jest bardzo szeroka przy 30 x 20 mm.

Ocena użytkownika2 Głosy80

W środku komory znajduje się sześć dużych pryszczyków, po których następuje znacznie węższa trzecia komora, która ma kształt klepsydry i długość 35 mm..

W przedniej części tej komory znajdują się cztery pierścienie po trzy wydłużone pęczki każdy (wyglądające niemal jak poprzeczne żebra), a w tylnej części węzeł lotosu. Następnie znajduje się czwarta komora wypełniona sześcioma skośnymi i bardzo długimi pryszczami, które sięgają daleko do kanału..

Piąta komora pokryta jest poprzeczną poprzeczną strukturą żeberkową w kształcie krzyża, a szósta komora z trzema dużymi i sześcioma małymi pęczkami tworzy koniec.

Wnikanie do pierwszej komory daje duże poczucie szczelności, a następująca po niej bardzo szeroka druga komora tworzy doskonały kontrast, ponieważ tutaj uczucie szczelności nagle maleje i jest zastępowane przez izolowaną stymulację punktową spowodowaną przez duże pryszcze w środku komory..

Potem znów się zaciska, bo teraz podąża za trzecią komorą z węzłem lotosu.

Penetracja węzła lotosu jest również zabiegiem na Kanale Tease, podobnym do klasycznego kanału lotosu, któremu towarzyszy nagła zmiana z rozległości w zwężenie.

W kanale Tease efekt jest jednak jeszcze bardziej zróżnicowany, ponieważ ze względu na kształt klepsydry komory czuje się “szerokość zbyt wąską do wąskiej do wąskiej do wąskiej do szerokiej” (wejście do komory, centralne wąskie miejsce, wejście do lotosu, wyjście lotosu, czwarta komora)..

Ta wysoka częstotliwość, stymulacja pastwiskowa ze zmieniającymi się efektami szczelności naprawdę czuje się fantastycznie i nie można jej doświadczyć z żadnym innym kanałem Fleshlight w ten sposób..

Przy normalnej długości penisa (ok. 15 cm) w końcu wylądujesz w czwartej komorze i otrzymujesz długie pniaki, które wirują bardzo przyjemnie wokół żołędzi..

Podczas ruchu powrotnego pryszcze te są pochylone i tworzą dodatkowe bodźce stymulujące, które czują się tak, jakby pryszcze chciały “trzymać” penisa do żołędzi..

Ponadto w tym momencie (a także w węźle lotosu) środek smarny gromadzi się bardziej i dlatego jest szczególnie śliski i ciepły (jeśli środek smarny został wcześniej rozgrzany) i przyczynia się do ogólnej stymulacji..

Podstawowa koncepcja strukturalna Lotosu “wąski z przodu, węzły lotosu, szeroki z tyłu” nie jest oczywiście całkowicie nowy, po tym wszystkim, z kanałami Primal, Gauntlet, Frankenstein, Zombie i Mini-Lotus niektóre dalsze udane zmiany już się pojawiły.

Jednak w przypadku struktury tease’u wszystko jest w porządku, ponieważ poszczególne komory są optymalnie rozmieszczone w tym kanale..

Węzeł lotosu jest łatwo dostępny, duża druga komora przed węzłem lotosu utrzymuje żołądź mocno w kanale (i nie wysuwa się nieumyślnie) pomimo wąskiego obszaru przedniego, a czwarta komora jest idealna do “odpoczynku” (o ile się nie porusza) w celu uniknięcia wczesnego wytrysku..

Od czasu do czasu konieczne jest również odprężenie, ponieważ intensywność stymulacji jest zaskakująco intensywna i musisz mieć siebie i swojego penisa pod kontrolą, jeśli chcesz zostać dłużej niż 5 minut..

Efekt ssania jest również doskonały i towarzyszy stymulacji z bardzo przyjemnym i intensywnie odczuwalnym uczuciem ssania.

Czyszczenie wielu struktur i komór jest nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku innych kanałów Fleshlight o niższej gęstości struktury, a wkładka powinna być na krótko odwrócona podczas czyszczenia, aby umożliwić całkowite usunięcie wszystkich pozostałości..

Suszenie trwa również stosunkowo długo ze względu na liczne wąskie gardła i trwa około 4 godzin..

rezultat

Dzięki strukturze tease, producent Fleshlight ILF imponująco pokazuje, jak wiele know-how projektanci produktów zgromadzili w międzyczasie w oparciu o poprzednie koncepcje strukturalne, ponieważ kanał ten stworzył zupełnie nowy świat stymulacji, który nigdy wcześniej nie istniał w tej formie..

Każdy, kto sądził, że nic nowego nie można zyskać z koncepcji strukturalnej węzła Lotus, będzie uczył się inaczej z kanałem tease.

Percepcja “dalekowzroczności” została ponownie znacznie poprawiona, a piąta komora z pryszczykami o długim pniu jest doskonałym uzupełnieniem świata emocjonalnego. Świetny kanał, który szczególnie zachwyca profesjonalistów Fleshlight (a także miłośników lotosu).

Nasz wybór

Cipkowa kryza Fleshlight Girl Tera Patrick, która do tej pory dostępna była z ekskluzywną teksturą “Twista”, została połączona z nową wewnętrzną teksturą o nazwie “Tease”..

Opinie użytkowników

To jest moje pierwsze Światło Ciała. Zastanawiałem się, co się ze mną stanie..
Kiedy rozpakowałem go dużo dla mnie najpierw na tym, że plomba na opakowaniu była już otwarta. To sprawiło, że byłem trochę sceptyczny..
Ale nie widziałem żadnych oznak zużycia i tym podobnych. Najpierw je umyłem i zdezynfekowałem, oczywiście.
Czuję się bardzo wygodnie w użyciu, oczywiście nie porównując z prawdziwym tyłkiem. Chociaż jestem dość dobrze zaopatrzony, myślę, że może to być nieco bardziej napięty.
Ale jeśli nie ma twojej dziewczyny, Światło mizdrowe jest dobrym zamiennikiem!
wały przeciwpowodziowe
Uwielbiam te zabawki. Po pierwsze, są one bardzo realistyczne, jeśli kąpać je w ciepłej wodzie przedtem, to jest bardzo blisko rzeczywistości. Wejście (zabronione) jest takie samo z prawie każdym świetle ciała, ale zapewnia przyjemne godziny. Daj mu spróbować!

Glikol

Działa zgodnie z opisem, materiał czuje się naprawdę miękki i dobry.

Jedynym sposobem na złapanie całej rzeczy jest to, że trzeba pozwolić produkt wyschnąć na jakiś czas po użyciu, więc należy wybrać miejsce suszenia dobrze, jeśli chce się zapobiec temu, że światło mizdrowe jest postrzegane przez innych mężczyzn..

Jestem bardzo zadowolony z samego produktu, tylko suszenie zajmuje trochę czasu. Nie należy jednak oczekiwać, że jest to rodzaj “prawdziwego seksu analnego”. To tylko bardzo ciekawy i przyjemny mastubator..

Trąbka

Wykonanie jest typowe dla Fleslight bardzo wysokiej jakości. Wejście jest dość wąskie, jeśli chodzi o seks analny, nie mogę powiedzieć.
W każdym razie można i będzie mieć dużo zabawy z tej części, jeśli nie masz nadziei, że masturbator zbliża się do prawdziwego seksu. Należy zawsze pamiętać, że oznacza to pomoc masturbacji, a nie zastępowanie płci.

Maksimum

Lusterko wsteczne
Naprawdę wielka część !
Bardzo wąskie i realistyczne.
Dla każdego, kto chce zmiany tempa….. chciałby mieć:) !

Napastnik

Po prostu pokochaj tę latarkę Fleshlight! Łatwa w obsłudze i czyszczeniu.
Ważne jest, aby ogrzać się w kąpieli wodnej przed zwilżeniem. Baw się z nią dobrze.

Mihael

Wspaniale ciasne, podczas grillowania moszczu, przynajmniej jeśli po prostu nie wiesz, gdzie pójść z jego kiełbasą. ;)

Frytki

Nasz wybór

Cipkowa kryza Fleshlight Girl Tera Patrick, która do tej pory dostępna była z ekskluzywną teksturą “Twista”, została połączona z nową wewnętrzną teksturą o nazwie “Tease”..

Najlepsza realistyczna tekstura Światło mizdrowe: Pussy Tera Patrick
Intensywność pomocy3.5
Stymulacja3.6
Penetracja3.4
Szczelność2.8
Efekt redukcji3.2
realizm3
Zmienność2.9
Gładkość2.8
Orgazm Rating3.3
Hałas3
Zastosowanie smaru3.8
Czyszczenie3.6
Czas suszenia3.6
Ocena użytkownika1 Głosowanie7.9
3.3
Runner-Up
To jest warte pieniędzy
Działa zgodnie z opisem, materiał czuje się naprawdę miękki i dobry.
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics