Najlepszy przedłużacz penisa rękaw: niesamowite wyniki przed i po 2021 thesocialu101.com

Najlepszy przedłużacz penisa rękaw: niesamowite wyniki przed i po

Rękaw przedłużacza penisa jest jedną z innowacji na rynku pomp penisa. Bathmate Hercules jest specjalnie zaprojektowany do stosowania z wodą z pierwiastka pierwotnego. Oznacza to, że zamiast napełniania cylindra powietrzem, używana jest tu woda..

Przedłużacz penisa górnego Sprawdź cenę Krótkie korzyści
Bathmate Herkules
(Nasz pick)
Rewolucyjny produkt z 95% wskaźnikiem sukcesu
Bathmate Hydromax X30
(Intensywne)
Nowa funkcja umożliwia pełny obrót o 360 stopni dodatni
Bathmate Hydromax Xtreme X40
(Runner-Up)
Najmocniejsza pompa

Jeśli wierzyć przedsiębiorstwu produkcyjnemu, to powinno to mieć fantastyczny efekt. Ale czy można w to uwierzyć? Przyjrzeliśmy się mu dokładnie.

Najlepsze Przedłużacze penisa mają rozmiary dla każdego

Odpowiedni produkt jest bardzo łatwy do znalezienia. Ponieważ część jest dostępna w różnych wersjach, dla różnych rozmiarów kopii dla użytkowników. Na stronie producenta, znajdziesz trzy serie przedłużacza penisa tulei.

Oryginalna seria Bathmade, oceniana jest z bardzo delikatną siłą. Seria X, z drugiej strony, jest nieco potężniejsza. Dzięki serii Extreme, linia produktów o największej mocy jest teraz dostępna na rynku. Oto mały wybór.

 • HerkulesMaksymalny obwód penisa wynosi 14,5 cm, maksymalny rozmiar penisa to 18 cm
 • X30Maksymalny obwód penisa to 14,5 cm, maksymalny rozmiar penisa to 18 cm
 • X40 (Xtreme)Maksymalny obwód penisa wynosi 17,5 cm, maksymalna długość penisa wynosi 21 cm
 • GoliathMaximal obwód penisa wynosi 21 centymetrów, maksymalna długość kończyny wynosi 25 centymetrów.

Jak działa tuleja przedłużacza penisa Bathmate??

Najlepsze Przedłużacze penisa zawsze stymulują tkankę ciągnąc. Zwykłe rękawy przedłużaczy penisa wytwarzają próżnię po prostu powietrzem. Przyjaciel kąpieli, jednak działa z wodą..

Celem jest przedłużenie penisa na krótki okres czasu lub na stałe. Możliwe jest zatem, z jednej strony, aby produkować naprawdę skuteczny montaż, ale także, z dłuższym, ciągłym szkoleniem, aby osiągnąć zyski, cele takie jak długość i wzrost grubości. Może być również przydatne w przypadku nietypowych krzywizn prącia.

Pompy penisa są odpowiednie do zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku i braku wytrzymałości. Pozytywne konsekwencje użytkowania są dość widoczne, co zwiększa pewność siebie, a wraz z nim rogowość użytkownika. Im częściej trenujesz, tym bardziej wydajny będzie twój mały przyjaciel będzie. Tkanina jest rozciągliwa, co jest wynikiem. Próżnia w tyłku powoduje, że krew przepływa przez penisa, pęcznieje ogromnie. Mogą to być ćwiczenia do długotrwałego wzrostu lub wydłużenia penisa, lub też mogą być one wykorzystywane zmysłowo..

Ten król tych modeli jest, jak stwierdziliśmy, bardzo łatwy w użyciu. Czy prysznic lub wanna, konieczne jest tylko wypełnić wodą, umieścić na części, naciśnij kilka razy, podciśnienie jest produkowane, ogon pęcznieje ogromnie.

Jest to niewątpliwie zaleta pod względem prostoty i higieny. Niezwykle ważny punkt – aby osiągnąć cel powiększenia, konieczna jest żelazna dyscyplina. Wielu użytkowników zawodzi z tego powodu. Bathmate, który współpracuje z Aqua, jednak ogromnie ułatwia codzienne szkolenie, sprawia, że jest to przyjemność.

Najlepsze właściwości tulei przedłużacza penisa

Oprócz prostej i funkcjonalnej obsługi i obsługi urządzenia, jego korzystnej Aquatechnologii, jakość mówi najlepiej o produkcie. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się modeli tego typu na świecie – nie jest przypadkiem. Oprócz tego, że jest używany do chwilowego, imponującego baru, powiększalnik penisa imponuje również właściwościami medycznymi.

Jest to doskonałe leczenie zaburzeń erekcji, peyronie, nieprawidłowej krzywizny prącia i niesławnego przedwczesnego wytrysku. Intensywne ćwiczenia z Bathmate może zmniejszyć uszkodzenia fizyczne przy jednoczesnym zwiększeniu pewności siebie, zwiększając libido użytkownika..

 • Prosta obsługa
 • Nowoczesna technologia wodna
 • Najczęściej sprzedawany typ na świecie
 • Wysokiej jakości standardy
 • Możliwości zastosowania medycznego
 • Wzmacnia libido
 • Wzmacnia pewność siebie
 • Możliwe duże erekcje
 • Zapobiega przedwczesnemu wytryskowi w dłuższej perspektywie
 • Pomaga w zaburzeniach erekcji
 • Utwardza krzywiznę prącia
 • Przedłuża i powiększa penisa
 • Dobra zabawa

Jeśli chcesz coś zrobić, aby powiększyć penisa, ale nie czujesz się jak nosić pas do rozciągania w ciągu dnia, dokonałeś właściwego wyboru z tym facetem. Urządzenie może być używane wygodnie pod prysznicem. W przeciwieństwie do pasów rozciągania, które działają dopiero po stosunkowo długim użytkowaniu, pierwsze długotrwałe sukcesy można zobaczyć bardzo szybko z tą pompą, nie wspominając już o “teraz” doświadczenia przy nadmuchiwaniu pod prysznicem lub w wannie. Jest to oczywiście najlepszy sposób, aby zwiększyć męską pewność siebie ogromnie.

Testerom spodobał się on tak bardzo, między innymi dlatego, że cała “materia” jest znacznie łagodniejsza, mniej mechaniczna, bardziej kochająca w pewien sposób. Konwencjonalna pompa próżniowa, z urządzeniem pomiarowym, być może z pompą elektryczną, jest bardzo mechaniczna, nierotyczna, jednak pomimo swego nieco martialnego wyglądu, czynnik ten nadal działa. Wynika to właśnie z tego, że woda, w odróżnieniu od powietrza, ma efekt haptyczny..

Przedłużacz penisa rękaw penisa daje najlepsze rezultaty

Takie modele są w zasadzie zaprojektowane, aby powiększyć ogon. W perspektywie krótko- i długoterminowej, jako sextoy i urządzenie do realistycznie wydłużyć penisa. I to faktycznie działa.

Każdy, kto myśli, że penis extender sleeve jako penis extender leczenia “niepełnosprawności seksualnej” jest w błędzie, jest obciążony uprzedzeniami. Taka pompa penisa, jak mówią, może być doskonałą bronią w dobrych rękach. Zasada przedłużania penisa jest taka sama, jak to jest praktykowane na kontynencie afrykańskim od tysiącleci z dolnymi wargami i płatami usznymi. Tkanina jest rozciągliwa, więc jest rozciągliwa, więc jest rozciągnięta. Mówimy tu o zasadzie.

Rozciąganie ogona nie jest naturalnie tak drastyczne, wręcz przeciwnie, w dłuższej perspektywie czasowej jego zakres wzrasta..

Z pewnością właściwe jest nie dostosowywanie oczekiwań producenta do obietnic producenta. Według jego danych, stopy wzrostu do 7,5 centymetra długości lub 2,5 centymetra grubości są całkiem możliwe. Z pewnością wymaga to lat wytrwałego szkolenia, ale wydaje się to możliwe..

Jednak wszystkie nasze doświadczenia mówią o względnym wzroście o około 2,7 centymetra, o wzroście grubości około 1,6 centymetra, w ciągu około 24 miesięcy. Im dłuższy trening, tym większy, dosłownie widoczny sukces..

Nie każdy człowiek używa rzeczy, aby przynieść swój wspaniały okaz do innego wymiaru w dłuższej perspektywie czasowej. Ma tę zaletę, że pozwala penis puchnąć do naprawdę niezwykłych wymiarów, nawet gdy jest w użyciu w tej chwili. Tak więc, urządzenie może być również używany do tworzenia imponujących poprzeczki przed planowanym stosunkiem płciowym. Zwiększony rozmiar penisa pozostaje, nawet po barze, dobry czas, a mianowicie kilka godzin, to znaczy, że można by również zadzwonić do urządzenia Sextoy, nawet jeśli jego stosowanie może nie wydawać się bardzo romantyczne..

 • Większe połączenie
 • Większy żołądź
 • Dłuższe połączenie
 • Dłuższe stojaki

Penis extender sleeve vs. Penis pompy: Który jest najlepszy?

Innowacyjne wykorzystanie wody jest oczywiste, co umożliwia bardzo intensywny i prosty proces treningowy. Tradycyjna pompa lub nawet nosze mogą czasami przytłaczać cierpliwością użytkownika podczas długotrwałego treningu..

Zabawka jest łatwa w użyciu i łatwa w czyszczeniu. Ciepły płyn sprawia, że czujesz się dobrze i jest znacznie przyjemniejszy niż modele pracujące na zasadzie odkurzacza powietrznego. Ciepła woda ma również korzystny efekt rozluźnienia i rozluźnienia tkanki penisa. Skutkuje to znacznie intensywniejszym efektem powiększenia w trakcie użytkowania..

Nic nie powinno być siłą powinno być ważną zasadą. Na przykład, wiele czynników odgrywa rolę w braku stabilności. Alkohol, nikotyna, niezdrowe odżywianie. Rękaw przedłużacza penisa Bathmate ułatwia skupienie się na najważniejszych sprawach.

W ten sposób można zmienić całą swoją świadomość i w inny sposób reagować na swoje ciało, bez zbytniego skupiania się na danej sprawie i konieczności spędzenia całego dnia, na przykład za pomocą pasa rozciągliwego. Mechaniczny przyjaciel sprawia, że obsługa baru jest prosta i przyjemna..

To trwa dziesięć minut, już nie codziennie, aby go używać, który jest dostępny we wszystkich modelach w Amazon. Oczywiście, jeśli pracujesz na rzecz sukcesu, można również użyć kombinacji tego modelu i nosze jak Phallosan lub Penismaster.

Na przykład, jeśli nie chcesz nosić pasa rozciągliwego w ciągu dnia, doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie kąpielowego roztworu pośredniego pod prysznicem i pasa rozciągliwego podczas snu. Techniki budowy mięśni, takie jak goździk, ćwiczenie mięśni dna miednicy, ćwiczenia relaksacyjne również przynoszą efekty..

Pompa penisa: Czy jest to najlepsze do użytku medycznego?

Jego wygląd sam w sobie jest wyraźną wskazówką, że jego stosowanie, jeśli nie medyczne, to przynajmniej bardzo związane z ciałem. Nie oznacza to jednak, że musi być uszkodzenie fizyczne, aby korzystać z takiej pompy ogonowej. Nawet ludzie, którzy cierpią z powodu psychosomatycznie uwarunkowanej wyobraźni, że ich najlepszy kawałek jest zbyt mały, mogą nagrywać dość zaskakujące sukcesy. Leczenie jest holistyczne, ciało i umysł są zaangażowane. przyjemne korzystanie z Aqua funkcjonujący opiekun penisa wspiera to.

Również Bathmate przyniesie Ci tylko większy penis, większe żołądź, dłuższą erekcję, mocniejszą latte, jeśli używasz go regularnie i aktywnie.

Prawdą jest, że stare słowo: “bez staranności nie ma ceny” Sprawa jest jasna sama w sobie. Krzywizna penisa, na przykład, która rozwinęła się na przestrzeni lat, nie może znikać z dnia na dzień. To samo odnosi się w zasadzie do zaburzeń erekcji..

To również ma swoje przyczyny w bardzo długofalowym rozwoju, którego żaden ze środków dzisiejszego świata nie mógłby wyeliminować w dłuższej perspektywie czasowej. Wytrzymałość podczas treningu jest zatem czynnikiem decydującym..

Może być wskazana medycznie jako substytut chirurgiczny dla ekstremalnej krzywizny prącia. Podobnie, dysfunkcja erekcji wykryta przez lekarza może być skutecznie leczona takim urządzeniem..

Psychologiczny efekt ogromnego wzrostu objętości, który zawsze występuje, nie powinien być w żaden sposób niedoceniany. Wielu mężczyzn będzie zaskoczony rezerwą energii w jego kutaszu. A gdy jest używany jako zabawka seksualna, zdumienie kobiety na widok ogromnego penisa nie jest w żaden sposób do pogardy..

Że kończyna staje się tak wielka jest po prostu z powodu dylatacji naczyń, efekt podciśnienia ciepłej wody robi rzeczy dość zdumiewające.

 • Leczenie holistyczne
 • Efekt długoterminowy
 • Efekt krótkoterminowy
 • Efekt psychologiczny
 • Skutki zdrowotne
 • Efekt fizyczny

Etapy szkolenia z tuleją przedłużacza Bathmate

Przedłużacz penisa zamówiłeś w Amazon i natychmiast go otrzymałeś. Konkretnie rzecz ujmując, jesteś w wannie lub pod prysznicem. Aparat powinien być umieszczony na pół panującą kończynę. Sensowne jest pobudzenie małego przyjaciela odrobiną ciepłego płynu i odrobiną wrażliwości..

Pomocne może być również tak zwane “ćwiczenie stożkowe”, w którym mięśnie są trenowane, które kontroluje również strumień moczu podczas oddawania moczu..

Przedłużacz penisa górnego Sprawdź cenę Krótkie korzyści
Bathmate Herkules
(Nasz pick)
Rewolucyjny produkt z 95% wskaźnikiem sukcesu
Bathmate Hydromax X30
(Intensywne)
Nowa funkcja umożliwia pełny obrót o 360 stopni dodatni
Bathmate Hydromax Xtreme X40
(Runner-Up)
Najmocniejsza pompa

Teraz będzie używany Bathmate, włożyć letnią wodę do cylindra, chwycić ją za letnie wody, dla prostoty, co najmniej połowę penisa wyprostowanego. Kilkakrotne naciśnięcie wzmacnia podciśnienie. Twój penis jest coraz większy i większy.

Nie należy używać zabawki dłużej niż około 5 minut na początku. W zasadzie można zatem używać Herkulesa do czasowego, intensywnego wzwodu. Z pierścieniem penisa, stojak może być naprawdę utrzymany przez długi czas. Również rozwarstwienie naczyń penisa, tak aby zwiększone ukrwienie, trwało przez dłuższy czas..

Z drugiej strony, Bathmate służy do długoterminowej, rzeczywistej poprawy wielkości i zakresu, popędu seksualnego i pewności siebie. Wymaga to oczywiście intensywnej praktyki przez długi okres czasu. Zabawka ma również właściwości medyczne, dla krzywizny prącia, zaburzeń erekcji, penisa za mały, żołądź za mały.

Dlatego też zalecamy, również w przypadku długotrwałego powiększania penisa, tzw. rozgrzewkę, jak opisano powyżej, z odrobiną ciepłej wody i stymulacji przez ręce, które poruszają się trochę w górę i w dół jak podczas doju..

Pomóc może również ciepły, wilgotny ręcznik i ścierka do mycia. Ciśnienie generowane przez kilkakrotne naciśnięcie przycisku Bathmate nie powinno przekraczać 5 inHG, przynajmniej na początku. Jest to ważne, ponieważ w przypadku zbyt dużego wzrostu ciśnienia, zwłaszcza na początku, tkanka może być przeciążona. Jednak nie należy się zniechęcać przez takie dane techniczne..

Uczucie ciała mówi bardzo dokładnie, kiedy to wystarczy. Dlatego nie ma ciśnienia czytania, a to jeszcze bardziej seks zabawki. Dla długotrwałego sukcesu w wydłużaniu, zagęszczaniu, powiększaniu, trwałym treningu jest konieczne, do szybkiego zastosowania przed przyjemnością i dla przyjemności, 3 minuty są wystarczające..

Wielu mężczyzn chętnie korzysta z Heruclesów, zanim zaprezentują swój Schniedel w Saunie dzisiejszej publiczności. I wiedzą, co robią. Ponieważ powiększenie penisa, żołędzi, które jest spowodowane używaniem Zabawki, trwa kilka godzin, można określić nawet następnego dnia. Jest psychologia i podświadomość w pracy. Pompowanie części zwiększonej pewności siebie.

I rzeczywiście, “mentalna erekcja” może być również szkolony. To jest dokładnie to, co dzieje się z kąpielą. Mózg otrzymuje tak wyraźne sygnały, że nie może pomóc, ale je zaakceptować. Odpowiedzi? Zakres i zakres “imponują” myśleniu.

Rękaw przedłużający jest czymś więcej niż tylko zabawką

Produkt jest wysokiej jakości, doskonała pompa penisa. Oprócz funkcji, aby wygenerować wspaniały sztywny penis w ciągu kilku sekund, który pozostaje w częściach nawet po orgazm – penis jest zdecydowanie znacznie większy przez kilka godzin – Herkules jest również w stanie pomóc w różnych problemów, które są bardziej medycznie obserwowalne.

W tym kontekście ważne jest, aby rozważyć zaburzenia erekcji, fizyczne lub psychiczne, jako chorobę uleczalną. Nasz test pokazuje, że Bathmate jest instrumentem terapeutycznym dla obu przyczyn choroby. Przyjrzyjmy się teraz pokrótce najbardziej znanym obrazom klinicznym i dobroczynnym efektom pompy penisa..

Zaburzenia erekcji i Bathmate Herkules

Zasada próżni pozwala na to, aby krew strzelała do tkanki erekcji wraz ze wszystkimi innymi sygnałami, które otrzymuje ciało, czy to stymulacja przez ręce, erotyczna gotowość partnera, pożądane obrazy fantasy, czy też odgłosy, tworzą idealną, zamiatającą latte…..

To nie tylko zadziwia partnera, ale także mózg użytkownika. W ten sposób uświadamia się, że “coś jest jeszcze możliwe”. Psychika reaguje. Pewność siebie rośnie. Libido rośnie wraz z penisem. Ale, co godne uwagi, jak sam ten fakt, historia sukcesu idzie znacznie dalej!

Tkanka łączna, z której składa się nasza klapka jest rozciągliwa, przeciągana przez rozciągliwe naczynia. Siła poprzeczki zależy od ich krążenia krwi. W tym przypadku Hydromax wspiera istniejące możliwości treningowe. Mięśnie dna miednicy muszą być wzmocnione, ale sytuacja może się diametralnie zmienić na lepsze dzięki wykorzystaniu Bathmate, jak to byliśmy w stanie doświadczyć w naszym teście, po prostu ze względu na zwiększone krążenie krwiobiegu być może “zakurzonych”, zwężających się naczyń krwionośnych w penisie, tak powiem, że na każdy możliwy sposób jest przekonujący efekt..

Rozciąga się do najlepszych

Tkanka łącznotkankowa może być więc ciągle zmieniana z pierwotnej formy na pozytywną. Jest elastyczna. Herkules wykorzystuje tę elastyczność do swoich celów bezlitośnie i nieustająco. Chce wierzyć, że pociągnięcie za warstwy łącznotkankowe wprowadza je w nową formę, którą przybierają, nawet jeśli nadal wahają się i chwilowo na początku, ale z trwałą aktywnością. Jest to robione, prącie jest dłuższe i grubsze i nie odnajdzie drogi z powrotem do swojej małej formy.

Ponownie, niesamowity efekt wykorzystania Bathmate po raz pierwszy. Wygenerowany rozmiar jest tak imponujący, że ludzie, którzy uważają, że ich penis jest zbyt mały, są drastycznie przekonani o czymś przeciwnym.

Krzywizna penisa

Krzywizna penisa może mieć wiele przyczyn i nie zawsze musi być tak zła, że wymaga leczenia.

Lekka krzywa jest raczej naturalna, a wyraźna krzywa w górę jest źródłem nieskazitelnej przyjemności dla kobiety, co zdecydowanie stymuluje jej punkt G.

Niemniej jednak, może być również pomocna w tym przypadku, ponieważ podciśnienie równomiernie ciągnie penisa we wszystkich kierunkach, tak że nierówności są kompensowane, że tak powiem. W dłuższej perspektywie czasowej, zmiana w tkance łącznej powoduje znaczne zmniejszenie krzywizny. Czy penis staje się całkowicie prosty ponownie zależy od stopnia krzywizny. Tutaj zastosowanie tulei przedłużacza penisa Bathmate w połączeniu z pasem naciągowym jest z pewnością możliwość, która powinna być rozważona..

Najlepszy dla penisa chowanego

Jeśli retrakcyjny penis jest zdiagnozowany, to pokazuje penisa, który jest coraz mniejszy i mniejszy i znika w tkance brzusznej, tkanki podskórnej. Z jednej strony, może to być spowodowane rosnącym wiekiem, z drugiej strony, może być również spowodowane nadwagą. właściwość próżni, które ten penis pompa przynosi tak wspaniale z wodą do użytku, odwraca ten proces, że tak powiem, penis jest wyciągnięty z kanionów mięsa.

Tak więc Bathmate przeciwdziała temu zatonięciu, na dłuższą metę trwale zwiększa ług.

Problem jest rozwiązany, wraz z rozsądną dietą i ćwiczeniami. Oczywiście, jeśli trzeba szukać penisa na ślepo z powodu brzucha, należy coś zrobić z utrudnianiem pola widzenia.

Rezultaty i FAQ

Wbrew powszechnemu przekonaniu i uprzedzeniom wielu konserwatywnych myślicieli, przedłużacz Bathmate jest rzeczywiście niesamowity w osiąganiu niewiarygodnych rezultatów..

Nie tylko jako zabawka seksualna jest wspaniałą zabawką, która zadziwia wiele kobiet w niedowierzaniu i oczekiwaniu, ale także na poziomie medycznym to, co działa dość wybitnie.

Dzięki temu urządzeniu można w jak najkrótszym czasie wyprodukować świetną erekcję, która może mieć lecznicze działanie na dysfunkcję erekcji, nadaje się do krzywizny prącia, do chętnej kończyny, jak również do zbyt małej kończyny, sposób jej działania sprawia, że korzystanie z instrumentu jest cudownie łagodne i przyjemne, środek smarny oczywiście nie jest konieczny..

Czy rękawy przedłużaczy penisa Bathmate działają w najlepszym wydaniu?

Istnieją dwa sposoby utrzymania stanowiska, które jest tworzone z urządzeniem przez dłuższy okres czasu. W każdym przypadku efekt trwa kilka godzin, również w odniesieniu do kalibru kończyny w stanie wiotkim. Z drugiej strony, regularne korzystanie z aparatu penisa pompy osiągnie dokładnie to samo..

A do wspaniałej trzeciej, możliwe jest osiągnięcie zdumiewająco długotrwałych rezultatów erekcji za pomocą pierścienia penisa.

Jak można wyczyścić tuleję przedłużacza?

Część czyści się sama przy każdym użyciu. Tworzywo sztuczne jest niewrażliwe na konwencjonalne szampony i dodatki do kąpieli. Nawet gorąca woda nie może zaszkodzić urządzeniu. Czułą częścią jest jednostka ssąca, która z czasem może być jednak chroniona przed kruchością materiału za pomocą niewielkiej ilości tłustej śmietany. W przeciwnym razie bardzo łatwo jest wyczyścić przy użyciu odrobiny detergentu i ściereczki do mycia.

To, czego boją się kobiety?

Kobiety częściej boją się ogromnej poprzeczki, którą można znaleźć po użyciu urządzenia. Mała rada: Ponieważ urządzenie nie wygląda zbyt romantycznie, może być wskazane, aby jeździć pod prysznicem..

Zgodnie z mottem “Darling, musiałem myśleć o Tobie”, sukces jest gwarantowany. Czasami małe tajemnice mogą mieć wielkie konsekwencje.

Gdzie mogę kupić tuleję przedłużacza Bathmate?

Urządzenie jest dostępne w różnych sex shopach, ewentualnie w aptekach, ale tutaj stoi na przeszkodzie, że trzeba się jakoś ujawnić, czy się to podoba, czy nie. Najprostszym sposobem, aby dyskretnie zamówić ten model jest zamówienie go online. Platforma internetowa Amazon (również z Prime) oferuje wszystkie modele. Urządzenie jest dostarczane w całkowicie neutralnym opakowaniu.

Przedłużacz penisa górnego Sprawdź cenę Krótkie korzyści
Bathmate Herkules
(Nasz pick)
Rewolucyjny produkt z 95% wskaźnikiem sukcesu
Bathmate Hydromax X30
(Intensywne)
Nowa funkcja umożliwia pełny obrót o 360 stopni dodatni
Bathmate Hydromax Xtreme X40
(Runner-Up)
Najmocniejsza pompa
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics