Nejlepší foukací stroj - 2018 2021 thesocialu101.com

Nejlepší foukací stroj – 2018

Dny, kdy jste to udělali sami rukou, jsou konečně! Autobloub 2+ masturbátor je perfektní hračka, která vám umožní neuvěřitelně realisticky obnovit pocit bez pocitu obtěžování!

Horní foukací stroj Zkontrolujte cenu Krátké výhody
Autobus 2
(Náš výběr)
Kompaktní velikost je vyrobena z rukávu a stroje
Onyx 2
(Intenzivní)
4 sekce: samotné zařízení, úchytka, víčko a pouzdro
SayberX
(Běžec)
Simuluje sex prostřednictvím svého vnitřního motoru, kožního materiálu a žebra

Jediné, co musíte udělat? Posaďte se a užijte si! Vzhledem k různým rozměrovým velikostem pouzder se přizpůsobuje Vašemu nejlepšímu kusu jako druhá kůže a za sebou, které si můžete vybrat mezi různými otvory těla. Mezi dalšími nejdůležitějšími prvky je Autoblow 2+ napájen, což vám ušetří potíže při nákupu baterií! Níže se dozvíte více o tom.

Náš výběr

Co má dva palce a miluje kouření? Vy, samozřejmě. S novým a vylepšeným režimem Autoblow 2+ brzy zažijete sexuální hračku pro muže, která nastavuje nový standard v realistických sólových zážitcích.

Náš výběr

Onyx 2 Blowjob simulátor stroje vám nabízí tři režimy, ze kterých si můžete vybrat, když jde samo.

Náš výběr

Vysoce výkonný samčí masturbátor s dálkovým ovládáním pohybu, který funguje přes internet.

Nejlepší stroj Autobuta 2+

Co je to masturbace?

Takzvaný masturbator je umělá vagína, ústa nebo konečník, skládající se z vysoce kvalitního umělého kožního materiálu, který by měl umožnit mužům během masturbace mít co nejvíce autentické sexuální zkušenosti.

Většina modelů napodobuje otevření vagíny a je tudíž vybavena vnitřním kanálem, který umožňuje proniknutí do masturbace.

Co je autoflow 2+?

Následným modelem Autoblow je Autoblow 2+ a může být v podstatě popsán jako masturbace nebo foukací stroj. Zvláštností dobrého kusu je, že je schopen masírovat celou končetinu a zaručuje vám pocit hlubokého hrdla za foukáním.

Vyměnitelné rukávy jsou k dispozici ve třech velikostech, což je zábavné pro muže všech velikostí penisu. Model nástupce zesílí stimulaci vašeho penisu pomocí pevnějšího mechanismu s novou třetí řadou kuliček a zalomí ho na délku 15 cm.

Jak vypadá model Autoblow 2+?

Autoblow 2+ má v barvách bílé a modré barevné provedení a je vyroben na straně otvoru výměnným pouzdrem z vysoce kvalitního umělého materiálu kůže, který představuje penetrační kanál pro vložení penisu.

Zatímco rámeček zařízení odpovídá standardní velikosti, lze rukávy měnit a optimálně přizpůsobit velikosti penisu, což vám zaručuje intenzivní zábavu.

Objímky velikosti Autobuta:

  • Malý: Penis o průměru 2,4 až 3,2 cm (obvod 7,5-10 cm)
  • Medium: Penis o průměru 3,2 až 4,4 cm (obvod 10-14 cm)
  • Velké: Penis o průměru 4,4 až 5 cm (obvod 14-16 cm)

Jak funguje Autoblow 2+?

Funkčnost hraček je dětská hra: Penis je jednoduše zasunut do otvoru masturbace pomocí mazadla (použijte gel na bázi vody) a zapněte.

Mechanismus uvnitř rámu, který obklopuje pružné pouzdro se třemi kroužky a pohybuje se lehkým tlakem nahoru a dolů, stimuluje celou délku penisu přes perly.

S pomocí těchto vestavěných pohyblivých perlových řetězů, které se pohybují nahoru a dolů přes rukáv v hračce, je pocit kouření realisticky napodoben. To vše je plně automatizované a nemusíte přístroj přesunovat nahoru a dolů jako ostatní hračky.

Rychlost pohybů nebo výběr tří úrovní intenzity můžete určit velmi jednoduše stisknutím tlačítka, abyste si mohli sami rozhodnout, jak rychle chcete dosáhnout vyvrcholení kouzelného kouření.

Jak porovnává Autoblow 2+ s jinými masturbacemi?

Autoblow 2+ je bezesporu první skutečně realistickou alternativou k jiným sexuálním hrám pro muže. Kromě toho to není jen zajímavé pro majitele stvoření, ale může také přinést velkou radost do společné lásky.

Pro koho je masturbátor vhodný?

Sexuální hračka může být dokonale integrována do lásky s vaším partnerem.

Stejně jako ženské hračky může být masturbátor použit ve vaší lásce. Zejména při sexu může být Autoblow 2+ optimálně využíváno, pokud se zuřivost vašich miláčků zmenšuje, nebo by se jen chtěla podívat.

Autobusové zážitky – jak se ukáží?

“Překvapivé: Byl jsem stejně překvapený, když se blíží skutečnému úderu. tak nadržený! “- tinu na Amoranu

“Geil: Geiles Pocit, hlavně proto, že prostě nemusíte dělat nic. “Stačí přidat dostatek maziva a bude se pohybovat samostatně. – Anonymní na Amoranu

“Horny: ještě jsem neměla takovou nadrženou. kromě reálných. jen přesně, a nechat udělat až do konce, pocit je brilantní. můj není tak velký, myslel nejprve, pravděpodobně nebude cítit hodně, pak si vzal to nejmenší, je dokonalý. Mohu jen doporučit. moje žena je opravdu žárlivá. “No, dostanu jí novou hračku. – Nick na Amoranu

Mezi muži je Autoblow 2+ znám jako “nejlépe foukací stroj vůbec” a nástupnický model nabízí obzvláště ohromující a šílenější kouření než jeho předchůdce.

Jak skutečně se cítit Autoblow blowjob?

Navzdory fascinujícím orgasmům, které nám ostatní masturbátoři poskytují, tento simulátor kouření předčí všechny ostatní hračky. Kromě toho už nikdy nejste závislí na vašem blízkém nebo na milovaném člověku, chcete-li si užít perfektní kouření.

Autoblow 2+ – kde ji koupit?

Autoblow 2+ najdete v obchodě Amorana levné.

Zde jej můžete objednat bez nákladů na dopravu a bude vám doručen do vašeho domova v příští pracovní den, pokud objednáte do 17:00.

Jaká je dostupná alternativa Autobuta?

Jako alternativu nabízí zahřívací masturbátor s funkcí ohřevu (ohřevu až 40 ° C) a 6 různými vibracemi nejčistší bláznivé plyny. Nicméně, oteplování Masturbator je vhodnější pro muže, kteří chtějí dělat svou vlastní práci. K dispozici je pouze jeden plně automatizovaný foukací stroj, jako je Autobuta.

Které mazivo mohu použít a které ne?

Je důležité používat mazadlo na bázi vody a speciální antibakteriální čistič pro sexuální hračky nebo jen trochu mýdla a teplou vodu, abyste zajistili, že pružné rukávy zůstanou vždy čisté.

Nedoporučujeme mazadla na bázi silikonu, protože mohou napadat materiál Autobloku a rukáv a způsobit, že jsou křehké nebo popraskané.

Jak hlasitý je stroj na foukání Autoblow 2+?

Autobus samozřejmě vydává hluk a funguje jasně slyšitelně, jakmile ji zapnete – koneckonců, foukací stroj dělá skvělou práci. Ale za zavřenými dveřmi objem malého přítele by neměl způsobovat žádné problémy.

V jakých rozměrech mohu koupit Autoblouh 2+?

Pro Autoblouh 2 jsou k dispozici tři různé velikosti obálek+.

  • Malý: Penis o průměru 2,4 až 3,2 cm
  • Střední: Penis o průměru 3,2 až 4,4 cm
  • Velké: Penis o průměru 4,4 až 5 cm

Jak mohu čistit hračku?

Tato hračka je velmi snadno čistitelná po použití! Jednoduše vyjměte pouzdro z pouzdra po použití a opláchněte ho troškou teplé vody – hotovo! Kromě toho můžete použít antibakteriální čistič hraček, abyste se ujistili, že je vše čisté a můžete použít autoflow na dlouhou, dlouhou dobu.

Dodává se produkt nabitý?

Ne, protože hračka je napájena, nemusí se nabíjet před prvním použitím. Okamžitě můžete začít s Autobloubkem 2+.

V jakém obalu je dodán Autoblow 2+?

Jako vždy, Amorana dodává vaši objednávku v diskrétní krabici bez log, takže nikdo nebude vědět, co jste si objednali.

Horní foukací stroj Zkontrolujte cenu Krátké výhody
Autobus 2
(Náš výběr)
Kompaktní velikost je vyrobena z rukávu a stroje
Onyx 2
(Intenzivní)
4 sekce: samotné zařízení, úchytka, víčko a pouzdro
SayberX
(Běžec)
Simuluje sex prostřednictvím svého vnitřního motoru, kožního materiálu a žebra

Jaké jsou dodací lhůty, pokud chci objednat Autoblow 2+?

Pokud si objednáte výrobek v obchodě Amorana Sex Shop před 17 hodinou, bude odeslán ve stejný den od lodního střediska v Glattburgu.

Neexistují žádné náklady na dopravu a můžete kdykoliv sledovat balíček Autoblow, protože je zasílán výhradně společností Swiss Post.

Potřebuji použít Autoblouh maziva?

Chcete-li, aby pocity byly ještě realističtější, určitě byste měli použít Autobluh s určitým mazivem. Stimulace penisu je navíc zesílena a pocit kouření vypadá více autentický než kdykoli předtím. Vlhkost maziva rozděluje vibraci a tlak pohyblivých perličkových koulí lépe na hřídel, takže můžete těžko odlišit masturbaci od skutečného pocitu.

Mohu si na účet Autoblow 2+ koupit?

Samozřejmě, že jsi! V amorana.ch můžete pohodlně platit fakturou, kreditní kartou a předplacením. Kromě toho vám nebudou žádné další poplatky.

Jaké další produkty mohu koupit Autoblow 2+ s?

Při nákupu masturbace se doporučuje objednat láhev maziva na bázi vody (např. Come In od firmy Inverma) a antibakteriální čistič Sextoy, protože obal hračky by měl být čištěn před a po použití z hygienických důvodů.

Které sexuální hračky mohu kombinovat Autoblouh?

Autoblow 2+ se dokonale spojuje s análními hračky. Například můžete použít anální zástrčku nebo anální vibrátor, abyste si rozmazlovali prostatu, zatímco Autoblow pohladí váš nejlepší kus. Můžete se posadit a užít si pocit kouření naplno.

Často mám předčasnou ejakulaci. Může pomoci Autoblow?

Předčasná ejakulace je velmi léčebný problém. Masturbace umožňuje mužům dosáhnout “bodu bez návratu” v co nejkratším čase a pokusit se překonat tuto prahovou hodnotu a zabránit předčasné ejakulaci, tj.: Pomáhá vám trénovat vytrvalost. Masturbace napodobňuje orální sex mnohem realističtěji, než kdyby vaše “ruční práce” vůbec mohlo a připraví vás na vytrvalost během sexu s vaším partnerem pomocí neustálého tréninku. V neposlední řadě je pro mnoho lidí oslavován jako nejlepší sextoy pro muže.

Doufám, že zde najdete všechny informace o Autobloku a různých rukávových typech.

Uživatelé: recenze a zpětná vazba o Autoblow 2

Člověk se snaží vyměňovat člověka všude stroji – sexualita není výjimkou. Není tedy překvapující, že vývoj zařízení pro výcvik je velmi pokročilý.

Přestože hračky pro muže – na rozdíl od hraček pro ženy – jsou stále tlačeny do špinavého koutu. Kdo používá takové pomůcky, má lepkavý obraz sexuálního selhání, jenž s sebou spí s gumovou panenkou.

Skutečné panenky, pornohvězdí vagíny

Jedním z důvodů špinavého obrazu je anatomie. Mohlo by dokonale tvarované dildo být dokonce umístěno jako dekorace v obývacím pokoji: Mělo by se přitahovat méně pozornosti, když navštívil, než křehké gumové pochvy na polici. Nebo to trochu, odpusťte, sála metafora: klíče jsou kopírovány, klíče nejsou.

Technologie pro hračky pro muže dosahuje obrovského pokroku. Gumové panenky se nyní nazývají skutečné panenky a mají děsivou podobnost se skutečnými ženami místo vzduchové matrace.

Kapesní vagíny nebo fleshlights jsou pravdivé pro reprodukci primárních pohlavních orgánů porno hvězd.

A právě když je Rolls Royce výstřikem: Autoblow 2, typický mužský masturbace, Autoblow, tak plný slib výrobce, to vše samo o sobě.

Odmítl jsem přijmout rozkaz od 20minutového šéfredaktora, aby testoval stroj na zprávu o zkoušce. Ale našel jsem mladého muže, který souhlasil s tím, že stroj otestuje – za podmínky, že mu bude zaručena absolutní anonymita. V rozhovoru mluví o svých zkušenostech.

Co jste myslel, když jste ho vybalili?

Můj bože. Jaký obrovský stroj. Autoblow vypadá jako směs horkovzdušná trouba s přístupem na internet a stolním vysavačem. Ale jako techno-důvtipný člověk mě zajímalo, jak to funguje. A?

Jsou to dva jarní prsteny s perlami. Jsou posunovány nahoru a dolů elektrickým motorem, který simuluje takovou ústa. Rychlost je nekonečně variabilní s malým kolečkem na spodní straně zařízení.

Přečtete si příručku?

Jo, varování mě zmocnila, protože mě varovali před genitálními zraněními.

Ve skutečnosti se říká: “Absence vložené hadice může vést k vážným zraněním. “Na vložení penisu do tuby použijte mazadla na bázi vody. (sic!)

Děsivé. Přesto jste se drželi.

Chtěla jsem být vážným testerem až do horkého konce. A udělal jsem všechno v pořádku, takže moje penis je v pořádku, díky za to, že jsem se ptala. Vzhledem k tomu, že nežijem sám, musel jsem se zamknout v místnosti, abych si mohl v klidu užívat zařízení v klidu.

Musím se zeptat: Zapálili jste svíčky? Romantická hudba hrála?

Vlastně jsem nechal hudbu běžet. Ten chlápek s hroznou dub-krokovou hudbou, Skrillex, jsem ho našel jako vhodný. A utopil zvuk autoblogu.

Byla to předehra?

Mohl jsi to říct. Oblékl jsem si kondom, protože jsem nevěřil vůni čínské gumy na zařízení. Páchne jako starý olej nebo něco takového. Velmi, velmi podivné. A nechtěl jsem, aby se mi kůže dostala do kontaktu. Pak jsem vyprázdnil posuvné krém do hadice, jak jsem se cítil fit a dát můj vysavač přes mě.

Vysavač?

Zvednete to plné, je to docela hluk. Připomněl mi šicí stroj. A pak jsem si také všiml, že potřebujete mnohem více maziva. Cítil jsem, že je to prázdný.

Byl jste schopen odpočívat později?

Ne, fakt ne. Cílem takového stroje by se skutečně nemuselo soustředit. Ale hlasitěji jsem hudbu zesílil, takže zvuk mě ani mým spolubydlíkům nebude rušit.

Nejdůležitější otázka: Jak se cítí?

Nezáleží na tom. Nemůžu si představit lepší slovo. Začíná to s teplotou: prostě to není pravda. Když se ujišťuji – což je nejméně překvapivá forma sexu, protože jako herec vím, co mám očekávat – alespoň mám teplou ruku, která je nejblíže skutečnému sexu.

Když už mluvíme o překvapení: Z tohoto zařízení se neočekává žádný pohyb, pohybuje se pouze jedním směrem – tam a zpět. Tak to nemění tlak nebo směr. Dokážu si představit, že díra v melounu bude mít podobný účinek.

Ale vy jste dosáhli orgasmu?

Jo, ale trvalo to dlouho. Byl jsem příliš zaneprázdněn strojem, abych sledoval čas. Bylo to ale asi 20 minut. Cítil věčnost. Ale nikdy jsem nedosáhla nejvyšší úrovně – kvůli hluku, který příliš rozptýlí – a měl jsem pocit, že mám v ruce činku.

Někdo by ji měl držet za vás. Použití tohoto zařízení s partnerem by bylo jako chodit do kadeřnictví s holou hlavou.

Existuje přinejmenším něco pozitivního, co by bylo možné ohlásit?

Není pro mě. Nemá to nic společného s kouřením – ani špatným. Jediná výhoda, kterou mohu z tohoto přístroje mít, je bez zubů.

Jak byste zařízení vylepšili?

Více tlaku, sání, teplo, náhodné pohyby – a kdyby stroj poté kouřil cigaretu se mnou a zaplatil mi komplimenty, dal bych dokonce i přezdívky.

Váš závěr?

Nejlepším důkazem toho, že to pro mě bylo jednorázové, je skutečnost, že se ani neptám, jestli mohu uchovat testovací zařízení.

Horní foukací stroj Zkontrolujte cenu Krátké výhody
Autobus 2
(Náš výběr)
Kompaktní velikost je vyrobena z rukávu a stroje
Onyx 2
(Intenzivní)
4 sekce: samotné zařízení, úchytka, víčko a pouzdro
SayberX
(Běžec)
Simuluje sex prostřednictvím svého vnitřního motoru, kožního materiálu a žebra

Je to alternativa pro někoho, kdo nemá přítelkyni?

Vzhledem k tomu, že to nemá nic společného s opravdovým úderem, mohu jen odhadnout: Držte se za ruku. Nebo výraz, který je volně interpretován: šupinatý, dostat se do slabin.

Náš testér byl horko zklamaný Autobloulou 2, na rozdíl od většiny zákazníků společnosti Amorana.ch, kteří popisují své zkušenosti se zařízením na webu.

Jeden Kevin je velmi nadšený: “Skvělý. Dámy, máte tu opravdovou konkurenci! Nikdy jsem si nemyslel, že pro muže bude něco takového. “

Jiní jsou také velmi spokojeni, ale většinou kritizují hlasitost.

Lukáš Speiser z Amorany říká: “Většina našich zákazníků je s ním velmi spokojena, ale ne každý se cítí stejně. Autoblow je nejprodávanější hračka pro muže, po níž následuje Fleshlights. “Neřeknu vám přesná čísla. “Jenom tolik: dostáváme je na paletách od výrobce.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts

Contents

thesocialu101.com
Real Time Analytics