Nejlepší realistická textura Fleshlight: Pussy Tera Patrick 2021 thesocialu101.com

Nejlepší realistická textura Fleshlight: Pussy Tera Patrick

3.3
Běhoun

Pussy otevření dívky Fleshlight Tera Patrick, která byla dříve spojena s exkluzivní strukturou “Twista”, má novou vnitřní strukturu s kanálem “Tease”.

Produkce struktury “Twista” naštěstí nebyla přerušena, ale nyní je k dispozici s otevřením Tera Patricka a byla přejmenována na “Twisted”.

Náš výběr

Kundička Fleshlight Girl Tera Patrick, která byla k dispozici s exkluzivní textilií “Twista” dosud byla kombinována s novou vnitřní strukturou s názvem “Tease”.

Jaká práce Fleshlight Tera Patrick

Nový vnitřní kanál “trápí” obsahuje vícekomorovou strukturu sestávající ze šesti komůrek, z nichž každá je vyplněna jinou nubovou nebo žebrovou strukturou.

Velmi těsná a malá komora (20 x 10 mm)Prsten šest malých hrbolů 4 kroužky se třemi dlouhými hrbolky

Navíc je ve třetí komoře i lotosový uzel.

Průměr kanálu je velmi nepravidelný, v komorových přechodech existuje mnoho zúžení a široké až velmi široké průchody v komorách.

Takže si nemůžete stěžovat na nedostatek odrůdy na tomto kanálu.

Jak již bylo řečeno, Tease Channel je novou exkluzivní vnitřní strukturou Fleshlightgirl Tera Patrick a je k dispozici pouze v kombinaci s jejím otvorem.

Kanálový vstup je tvořen velmi úzkou a malou komorou (20 x 10 mm), která obsahuje strukturu s lehkým příčným žebrem. Po extrémně úzkém přechodu se šesti malými pupenymi následuje druhá komora, která je velmi široká při 30 x 20 mm.

Uživatelské hodnocení2 Hlasy80

Ve středu komory je šest velkých pimp. Po ní následuje mnohem užší třetí komora, která má tvar “přesýpacích hodin” a má délku 35 mm.

V přední části této komory jsou čtyři kroužky se třemi podlouhlými nuby (které téměř vypadají jako příčné žebra) a v zadní části lotosový uzel. Následuje čtvrtá komora, která je naplněna šesti nakloněnými a velice dlouhými rukama, které zasahují daleko do kanálu.

Pátá komora je pokryta křížově tvarovanou příčnou žebrovou konstrukcí a šestá komora se třemi velkými a šesti malými nuby tvoří konec.

Vniknutí do první komory vytváří velký pocit těsnosti a nyní velmi široká druhá komora vytváří vynikající kontrast, protože zde se náhle sníží pocit napjatosti a nahrazuje se izolovanou přesnou stimulací způsobenou velkými pimplesy uprostřed komora.

Pak se opět zpevní, protože nyní následuje třetí komora s lotosovým uzlem.

Penetrace lotosového uzlu je také zacházením s kanálem Tease, podobně jako klasický lotosový kanál, doprovázený náhlou změnou od rozlehlosti k ostrému záběru.

S kanálem Tease je však účinek ještě více rozmanitý, protože vzhledem k tvaru přesýpacích hodin komory se jedná o “šířku příliš úzká, široká až úzká, až úzká až široká” (vstup do komory, úzká centrální poloha, vstup do lotosu, lotosový výstup, čtvrtá komora).

Tato vysokofrekvenční pasivní stimulace s měnícími se účinky těsnosti se opravdu cítí fantasticky a nemůže být tímto způsobem prozkoumána s žádným jiným kanálem Fleshlight.

S normální délkou penisu (přibližně 15 cm) konečně přistáváte ve čtvrté komoře a dostanete se z nich s dlouhými stonkami, které velmi příjemně víří kolem glansu.

Během návratového pohybu se tyto pupínky ohýbají a vytvářejí další stimulační podněty, které se cítí, jako by pupínky chtěly “držet” penis do glansu.

Navíc v tomto bodě (a také v lotosovém uzlu) se maziva akumuluje více, a proto je zvlášť kluzká a teplá (pokud se mazivo předem zahřálo) a přispívá k celkové stimulaci.

Základní konstrukční koncepce Lotusu “úzká vpředu, lotosové uzly, široká vzadu” samozřejmě není zcela nová, koneckonců s kanály Primal, Gauntlet, Frankenstein, Zombie a Mini-Lotus se již objevily nějaké úspěšné další vývoje.

Ale vše je v pořádku s strukturou škádlení, protože příslušné komory jsou v tomto kanálu optimálně uspořádány.

Lotusový uzel je snadno přístupný, velká druhá komora před lotosovým uzlem udržuje oheň pevně v kanálu (a neúmyslně se neunaví) navzdory úzkosti v přední části a čtvrtá komora je ideální pro “odpočinek” ( pokud se člověk nehýbe), aby nedošlo k časné ejakulaci.

Odpočinek je také čas od času nutný, protože intenzita stimulace je překvapivě intenzivní a musíte mít sebe a svůj penis pod kontrolou, pokud chcete zůstat déle než 5 minut.

Sací účinek je také vynikající a doprovází stimulaci velmi příjemným a intenzivně vnímatelným sacím pocitem.

Čištění mnoha konstrukcí a komor je o něco složitější než u jiných kanálů Fleshlight s nižší hustotou konstrukce a vložka by měla být během čištění krátce obrácena, aby bylo možné zcela odstranit všechny zbytky.

Sušení také trvá relativně dlouho kvůli mnoha úzkým místům a trvá asi 4 hodiny.

Upshot

S strukturou škádlení producent Fleshlight ILF impozantně demonstruje, kolik know-how konstruktérů výrobků dosud shromáždili na základě předchozích strukturálních koncepcí, protože tento kanál vytvořil zcela nový svět stimulace, který v této podobě nikdy neexistoval.

Každý, kdo si myslel, že z konstrukčního konceptu uzlu Lotusu nelze získat nic nového, bude vyučen jiným způsobem,.

Pozorování “daleko až k zavření” bylo opět výrazně vylepšeno a pátá komora s dlouhými stonkami je skvělým přírůstkem do emocionálního světa. Skvělý kanál, který zejména nadchne profesionály Fleshlightu (a také milovníky lotosu).

Náš výběr

Kundička Fleshlight Girl Tera Patrick, která byla k dispozici s exkluzivní textilií “Twista” dosud byla kombinována s novou vnitřní strukturou s názvem “Tease”.

Uživatelské recenze

Toto je můj první Fleshlight. Přemýšlel jsem, co se mi stane.
Když jsem si toho rozbalil nejdřív, že těsnění na obalu už bylo otevřené. To mě udělalo trochu skepticky.
Ale neviděla jsem žádné známky opotřebení a podobně. Nejdřív je vypláchnout a dezinfikovat.
Cíti se velmi pohodlně, samozřejmě ne srovnávat se skutečným zadkem. I když jsem dost dobře zásobený, myslím, že by to mohlo být trochu přísnější.
Ale pokud tvoje přítelkyně není, Fleshlight je dobrá náhrada!
hráči na hrázích
Miluji tyhle hračky. Za prvé, jsou velmi realistické, pokud je předem koupíte v teplé vodě, jde velmi blízko k realitě. Vstup (zakázaný) je stejný jako u všech Fleshlightů, ale poskytuje pěkné hodiny. Pokusit se!

Glykol

Funguje podle popisu, materiál se cítí opravdu měkký a dobrý.

Jediným úkolem je, že výrobek musí být po použití suchý, a proto byste měli zvolit místo sušení dobře, pokud chceme zabránit tomu, aby Fleshlight viděli muži.

Jsem velmi spokojen s produktem samotným, pouze sušení trvá trochu času. Neměli bychom však očekávat, že se jedná o druh “skutečného análního sexu”. Je to velmi zajímavý a příjemný mastubátor.

Trubka

Vyroba je typická pro Fleslight velmi vysokou kvalitu. Vstup je docela úzká, pokud jde o anální sex, nemohu říct.
V každém případě můžete s touto částí spoustu zábavy a pokud se nedomníváte, že se masturbátor přiblíží skutečnému sexu. Měli byste mít vždy na paměti, že to znamená masturbace a ne sexuální substituci.

Max

Až do zrcadla sovy
Opravdu skvěle !
Velmi úzká a realistická.
Pro každého, kdo chce změnit tempo … chtěl mít :) !

Striker

Milujte tento Fleshlight! Snadné ovládání a čištění.
Před namáčením je nezbytné ohřívat ve vodní lázni. Bavte se s ním

Mihael

Nádherně těsné, když grilujete, alespoň pokud nevíte, kam jít s jeho klobásou. ;)

Hranolky

Náš výběr

Kundička Fleshlight Girl Tera Patrick, která byla k dispozici s exkluzivní textilií “Twista” dosud byla kombinována s novou vnitřní strukturou s názvem “Tease”.

Nejlepší realistická textura Fleshlight: Pussy Tera Patrick
Intenzita3.5
Stimulace3.6
Penetrace3.4
Těsnost2.8
Suckový efekt3.2
Realismus3
Variace2.9
Hladkost2.8
Hodnocení orgasmu3.3
Hluk3
Použití maznice3.8
Vyčištění3.6
Suchý čas3.6
Uživatelské hodnocení1 Hlasování7.9
3.3
Běhoun
Stojí to za peníze
Funguje podle popisu, materiál se cítí opravdu měkký a dobrý.
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics