Neopakovateľná sexuálna hračka - Alien 2021 thesocialu101.com

Neopakovateľná sexuálna hračka – Alien

Sex s cudzincom? Od filmu “Avatar” najneskôr, niektorí ľudia sa pýtali, aký sex s horúcim cudzím dievčatám bude mať pocit.

Vďaka výrobcovi ILF sa táto fikcia môže teraz stať skutočnosťou, pretože teraz je Fleshlight v kovovej modrej “koži farbe” s pozvaným cudzím kočičím otvorom a novým (exkluzívnym) vnútorným kanálom. So svojimi výraznými pysky a dvojitým klitorisom je samotný Alien Fleshlight absolútnym optickým vrcholom série Fleshlight.

Náš výber

Alien Fleshlight je dodávaný s perleťovým modrým cudzím rukávom a tmavomodrým vonkajším puzdrom, ktoré kombinujú vaše modré mimozemské fantázie do vonkajšej hranice vašej fantázie.

Čo dielo Fleshlight Alien

Nová štruktúra v kanáli sa samozrejme nazýva “cudzinec” a je zmesou troch známych prvkov, ktoré sa v minulosti osvedčili ako obzvlášť účinné.

Vstup do kanála pozostáva z eliptickej komory, ktorej steny sú pokryté špirálovou štruktúrou Vortexu, za ktorou nasleduje lotosový uzol, ktorý sa otvára do hlavného kanála, ktorý je naplnený širokými, tesne rozmiestnenými pätkami z vložky výcvikovej jednotky Stamina.

Hlavný kanál má vnútorný priemer 12-15 mm, a preto je pomerne úzky, predná komora a kolmo sú mierne širšie pri priemere 18 mm.

Otvorenie Alienfleshlight je tvarované ako lievik a takmer penis do jeho najhlbšej časti.

Vstup do vnútorného kanála je 4 mm veľmi úzky (podobne ako pri otvorení Pink Butt) a je preto veľmi zábavné preniknúť do kundičky znovu a znovu.

Ak preniknete hlbšie do cudziej vagíny, úzky vaginálny otvor pevne obklopuje hriadeľ penisu a poskytne ďalšie stimulačné podnety.

Stimulácia je fantastická, ako sa dalo očakávať, nie je divu, že keď najlepšie 3 konštrukčné prvky v kombinácii hýčkajú penis.

Po prvé, predná komora sa pevne zatiahne okolo žalúdka, keď prenikne, a potom, keď je preplnená lotosová komora, pokračuje sa stimulujúca tesnosť v kanáliku.

Široké, semisférické pupienky vytvárajú veľmi intenzívnu masáž v hlavnom kanáli, ktorý sa cíti, ako keby sa veľa malých prstov zdvihol,.

V potrubí je dostatok priestoru na vytvorenie podtlaku, a preto nadmerný sací účinok sa po chvíli stáva viditeľným. Dĺžka kanála cudzej štruktúry je absolútne optimálna.

Keďže všetky “dôležité” konštrukčné prvky sú veľmi ďaleko dopredu, predná vírová komora, lotosový uzol a štruktúra vytrvalosti za ním môžu byť tiež dosiahnuté s normálnou dĺžkou penisu (15 cm) bez akýchkoľvek problémov.

Čistenie Alien Fleshlight je trochu komplikované, hlavne priestory nap a lotosové uzly musia byť dôkladne vyčistené, pretože tu sa môžu hromadiť zvyšky. Doba schnutia je v strede poľa 2-3 hodín.

záver

Alien Fleshlight je najneobvyklejší Fleshlight z produktovej rady ILF a tiež jedným z najlepších. Kombinácia troch najúčinnejších vnútorných štruktúr z predchádzajúcich modelov poskytuje mimoriadne intenzívnu a veľmi rôznorodú stimuláciu.

Veľmi dobre sa podarilo otvoriť Alienmuschi, ktorý je ľahko preniknúť do tvaru lievikovitého tvaru a okrem toho sa pekne uzavrie okolo penisu. Keď sa skutočná mimozemská mačička cíti taká veľká ako táto Fleshlight, teším sa na pristátie cudzincov.

Náš výber

Alien Fleshlight je dodávaný s perleťovým modrým cudzím rukávom a tmavomodrým vonkajším puzdrom, ktoré kombinujú vaše modré mimozemské fantázie do vonkajšej hranice vašej fantázie.

Hodnotenie používateľov

Ako obvykle, rýchla doprava. Relatívne dobre zabalený, nemohol sa zlomiť, ale posunul sa tam a späť do škatule. Obal bol však neutrálny ako obvykle. Objednal som si produkt pre svojho partnera a je veľmi spokojný. “Cíti sa lepšie ako niektoré ženy.”

Materiál je veľmi mäkký a veľmi pohodlný aj pri mazivách. Vstup je krásne a zaujímavo tvarovaný a uprednostňuje vloženie (zvýraznite dvojitý klitoris). Vnútorná štruktúra je tiež veľmi dobre vnímaná, pričom prvá štruktúra s lotosom je vrcholom.

Ale vyžaduje si veľa starostlivosti a ľahko sa držia! Po použití sa umyte iba vodou, dezinfikujte, nechajte pred naplnením vyschnúť a prášok vyschnúť (veľmi vysoká spotreba prášku). Prášok je v tomto modeli mimoriadne dôležitý (!), Aby sa predišlo poškodeniu. Tu tiež postupujte podľa priložených pokynov.

Desiree

Bol to môj prvý zážitok s Fleshlights a ja som ohromený.

Textúra je skvelá, čistenie nie je príliš ťažkopádne a je to úžasné. Malý tip: použite vec bez plastového držiaka.

Jediným problémom je, že sa materiál stáva bitticky “, po jeho použití niekoľkokrát, tak prášok časť s kukuričným škrobom a umyte ho pred použitím, takže máte optimálne skúsenosti s každým použitím.

enrico

Fleshlight absolútne kladivo nikdy nezažil taký pocit silikón-ako textílie rozmazná sám s mazivom veľmi krásne na odporúčanie nákupu!

S pevným krytom Ideálny pre cestovanie len dobré skúsenosti, ale ja ho vyhadzujem každých 2 mesiace napriek intenzívnemu čisteniu.

Nempax

Niečo iné ;-)

Fleshlight sa cíti jednoducho dobre, voní ako všetky produkty FL skôr málo a modrá farba je jednoducho originálna.

Štruktúra vo vnútri je tiež dosť nezvyčajná a intenzívna, bez toho, aby bola obzvlášť reštriktívna (čo považujem za pozitívne).

Jasné doporučení nákupu.

Caimaran

Všetko, čo je opísané. by mohlo byť trochu prísnejšie. Jedinou nevýhodou je, že koncový kus je veľmi ostrý kvôli lacnej výrobe! Musíte prepracovať, ale to funguje. Dodávka s DHL je nočná mora bohužiaľ museli vyzdvihnúť odporučiť predávajúcemu, aby odoslal zásielku inej spoločnosti !

daniel

Takže mám Fleshlight teraz dobre 2 mesiace a je to absolútne kladivo!

Ok, je to môj prvý Fleshlight, ale napriek tomu je podľa mňa najlepší.

Kvalita je skvelá, materiál je veľmi mäkký a “skutočný”! =) So správnym gélom (samozrejme na báze vody) super zážitok!

Môže to len odporučiť každému, kto hľadá niečo nové, cool, bláznivý =)

S Pozdravom!

Jake Sully

Čo chcete povedať ako začiatočník v oblasti, viac výdavkov a najvyššej kvality je o to príjemnejšie. Originál stojí za svoje peniaze a pri retrospektíve dokonca aj výhodu.
Prečo … Fleshlighteinsatz je vymeniteľný, ak sa stáva nudným a rozšíriteľným pre lepšie využitie. napr. sprchou, alebo užšie, ako to bude vyhovovať. Pekné hobby. odporučiť.

Nashyman Jens

Po objednávke prišla dobrá časť výzvy 2 dni neskôr a okamžite sa vyskúšala. Ten pocit je skutočne mimozemský nadržaný. Samotná optika vás tak zanecháva. Odporúča sa pre každého osamelého muža, ktorý chce skúsiť niečo nové.

Maximilian

Náš výber

Alien Fleshlight je dodávaný s perleťovým modrým cudzím rukávom a tmavomodrým vonkajším puzdrom, ktoré kombinujú vaše modré mimozemské fantázie do vonkajšej hranice vašej fantázie.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics