Neopakovatelná sexuální hračka - Alien 2021 thesocialu101.com

Neopakovatelná sexuální hračka – Alien

Sex s cizincem? Od filmu “Avatar” nejpozději, někteří lidé přemýšleli, jaký sex s horkými mimozemskými dívkami bude mít pocit.

Díky výrobci ILF se tato fikce může stát skutečností, protože nyní je Fleshlight v kovové modré “barvě kůže” s příjemným otevřením mimozemské kočky a novým (exkluzivním) vnitřním kanálem. S výraznými pysky a dvojitým klitorisem je Alien Fleshlight sám o sobě absolutním optickým vrcholem řady Fleshlight.

Náš výběr

Alien Fleshlight je dodáván s perleťově modrým vnějším rukávem a tmavě modrým vnějším pouzdrem, které kombinuje vaši modrou mimozemskou fantázii až k vnějším hranicím vaší fantazie.

Jaké práce Fleshlight Alien

Nová struktura kanálu je samozřejmě nazývána “Alien” a je směsicí 3 známých prvků, které se v minulosti osvědčily jako obzvlášť účinné.

Kanálový vchod se skládá z eliptické komory, jejíž stěny jsou pokryty spirálovou strukturou Vortexu, následovanou lotosovým uzlem, který se otevírá do hlavního kanálu, který je naplněn širokými, těsně rozmístěnými výčnělky z vložky výcvikové jednotky Stamina.

Hlavní kanál má vnitřní průměr 12-15 mm a je proto poměrně úzký, přední komora a kolmice jsou mírně širší o průměru 18 mm.

Otevření Alienfleshlight je tvarováno jako lievik a téměř vysává penis do nejvnitřnější části.

Vstup do vnitřního kanálu je 4 mm velmi úzký (podobně jako v případě růžového otvoru) a je proto velice zábavné pronikat kočičkou znovu a znovu.

Pokud proniknete hlouběji do cizí vagíny, úzká vagína otevře pevně obklopující hřídel penisu a poskytne další stimulační podněty.

Stimulace je fantastická, jak se očekávalo, není divu, že když 3 nejlepší konstrukční prvky v kombinaci hýčkat penis.

Za prvé, přední komora těsně obklopuje glansy, když proniká, a poté, když je lotusová komora propíchnuta, pokračuje stimulační těsnost v nuby naplněném kanálu.

Široké, semisférické pupínky vytvářejí velmi intenzivní masáž v hlavním kanálu, který se cítí jako spousta malých špiček prstů, poskakuje a prochází glance ze všech stran.

V potrubí je dostatek prostoru pro vytváření negativního tlaku, a proto nadměrný sací účinek se po chvíli objeví. Délka kanálu cizí struktury je naprosto optimální.

Protože všechny “důležité” konstrukční prvky jsou velmi daleko dopředu, přední vírová komora, lotosový uzel a struktura staminy za ní mohou být dosaženy s normální délkou penisu (15 cm) bez problémů.

Čištění Alien Fleshlight je trochu komplikované, zvláště prostory nap a lotosové uzly musí být důkladně vyčištěny, protože se zde mohou hromadit zbytky. Doba schnutí je v poledni 2-3 hodiny.

Upshot

Alien Fleshlight je nejvíce neobvyklým Fleshlight z produktové řady ILF a také jedním z nejlepších. Kombinace 3 nejúčinnějších vnitřních struktur z předchozích modelů poskytuje mimořádně intenzivní a velmi pestrou stimulaci.

Velmi dobře se nám podařilo otevřít i Alienmuschi, které je snadné proniknout do tvaru lievance a uzavírá se vedle krásně těsně kolem penisu. Když se skutečná mimozemská kundička cítí tak skvělá jako tato Fleshlight, těším se na přistání cizinců.

Náš výběr

Alien Fleshlight je dodáván s perleťově modrým vnějším rukávem a tmavě modrým vnějším pouzdrem, které kombinuje vaši modrou mimozemskou fantázii až k vnějším hranicím vaší fantazie.

Uživatelské recenze

Jako obvykle, rychlá přeprava. Poměrně dobře zabalený, nemohl se zlomit, ale v krabici se posunul dopředu a dozadu. Ale obal byl neutrální jako obvykle. Objednal jsem produkt pro svého partnera a je velmi spokojen. “Cítí se lépe než některé ženy.”

Materiál je velmi měkký a velmi komfortní i při mazání. Vstup je krásně a zajímavě tvarovaný a upřednostňuje vložení (zvýrazněte dvojitý klitoris). Vnitřní struktura je také velmi dobře vnímána, přičemž první struktura s lotosem je vrcholem.

Ale vyžaduje to spoustu péče a hole se snadno! Po použití je třeba pouze umýt vodou, dezinfikovat a nechat vyschnout a prášek před naplněním (velmi vysoká spotřeba prášku). Prášek je v tomto modelu nesmírně důležitý (!), Aby nedošlo k jeho poškození. Zde také postupujte podle přiložených pokynů.

Desiree

Byla to moje první zkušenost s Fleshlights a jsem ohromen.

Textura je skvělá, úklid není příliš těžkopádný a je to prostě úžasné. Malý tip: použijte věc bez plastového držáku.

Jediným problémem je to, že se materiál stane bitticky “, po jeho použití několikrát, takže prášek obalte kukuřičným škrobem a před použitím ho umyjte, takže máte optimální zkušenost s každým použitím.

Enrico

Fleshlight absolutní kladivo nikdy nezažil takový pocit, že silikonově podobná tkanina se rozmazává s mazivem velmi krásně na doporučení nákupu!

S tvrdým krytem Perfektní pro cestování pouze s dobrými zkušenostmi, ale po intenzivním čištění jej každou 2 měsíci odhodím.

Nempax

Něco jiného ;-)

Fleshlight se cítí prostě dobrá, vůně jako všechny FL produkty spíše málo a modrá barva je prostě originální.

Struktura uvnitř je také docela neobvyklá a intenzivní, aniž by byla obzvláště restriktivní (což mi připadá spíše pozitivní).

Jasné doporučení nákupu.

Caimaran

Všechno zapnuté a zapnuté, jak je popsáno. může být trochu přísnější. Jedinou nevýhodou je, že konečný kus je velmi ostrý kvůli levné výrobě! Musíte přepracovat, ale to funguje. Dodávka s DHL je noční můra bohužel musel vyzvednout doporučit prodávajícímu, aby odeslal zásilku na jinou společnost !

Daniel

Takže mám Fleshlight nyní dobře 2 měsíce a je to absolutní kladivo!

Ok, je to můj první Fleshlight, ale přesto je podle mého názoru nejvyšší.

Kvalita je skvělá, materiál je super měkký a “skutečný”! =) S pravým gelem (samozřejmě vodou) super zážitek!

Může to jen doporučit každému, kdo hledá něco nového, cool, šílený =)

s pozdravem!

Jake Sully

Co byste chtěli říci jako začátečník v oblasti, více výdajů a špičkové kvality je pořád příjemnější. Původní cena stojí za peníze a v retrospektivě i výhoda.
Proč … Fleshlighteinsatz je vyměnitelný, pokud se stává nudným a rozšiřitelným pro lepší využití. např. sprchu, nebo užší, jak to potěší. Pěkný koníček. doporučeno.

Nashyman Jens

Po objednávce dorazila dobrá část 2 dny později a byla okamžitě vyzkoušena. Ten pocit je opravdu mimozemský nadržený. Samotná optika vás tak zanechává. Doporučeno pro každého osamělého muže, který chce vyzkoušet něco nového.

Maximilian

Náš výběr

Alien Fleshlight je dodáván s perleťově modrým vnějším rukávem a tmavě modrým vnějším pouzdrem, které kombinuje vaši modrou mimozemskou fantázii až k vnějším hranicím vaší fantazie.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics