Nepakartojamas sekso žaislas - užsienietis 2021 thesocialu101.com

Nepakartojamas sekso žaislas – užsienietis

Seksas su užsieniečiu? Kadangi vėliausiai filmas “Avatar”, kai kurie žmonės suprato, kokia sekso su karšta svetima mergina.

Ačiū gamintojui ILF, ši fikcija dabar gali tapti realybe, nes šiuo metu “Fleshlight” yra metalo mėlynos “odos spalvos” su kviečiančiu svetimų pūlingų atidarymu ir nauju (išskirtiniu) vidiniu kanalu. “Alien Fleshlight”, turintis ryškius labia ir dvigubus klitorius, yra absoliutus optinis “Fleshlight” serijos bruožas.

Mūsų pasirinkimas

“Alien Fleshlight” tiekiamas su “pearlescent blue” “Alien” rankovėmis ir giliu mėlynu išoriniu dėklu, kuris sujungia jūsų mėlyną svetimą fantaziją į išorines savo vaizduotės ribas.

Koks darbas Fleshlight Alien

Naujoji kanalo struktūra, žinoma, vadinama “Alien” ir yra 3 gerai žinomų elementų, kurie praeityje pasirodė esąs ypač veiksmingi, mišinys.

Kanalo įėjimas susideda iš elipsės kameros, kurios sienos yra padengtos spiraline Vortex struktūra, po kurios eina lotoso mazgas, kuris atsidaro į pagrindinį kanalą, kuris yra užpildytas plataus ir glaudžiai išdėstytais mazgeliais iš “Stamina Training Unit” įterpimo.

Pagrindinis kanalas turi 12-15 mm vidinį skersmenį ir todėl yra gana siaura, priekinė kamera ir statmena yra šiek tiek platesnės, 18 mm skersmens.

“Alienfleshlight” atidarymo forma yra piltuvėlis ir beveik įsiurbia varpą į savo vidinę dalį.

Įėjimas į vidinį kanalą yra 4 mm labai siauras (panašus į “Pink Butt” atidarymą), todėl labai smagu vėl ir vėl įsiskverbti į pūlingą.

Jei giliai įsiskverbiate į svetimą makštį, siauras makšties atidarymas tvirtai įsimenina varpos veleną ir suteikia papildomų stimuliacinių stimulų.

Stimuliacija yra fantastiška, kaip tikėtasi, nenuostabu, kad 3 geriausi struktūriniai elementai kartu lepina varpą.

Pirma, priekinė kamera glaudžiai apklijuoja glanksčius, kai ji prasiskverbia, o tada, kai lotoso kamera pritvirtinama, kanalui su užpildu.

Platus, pusiau spyruokliniai spuogai sukuria labai intensyvų masažą pagrindiniame kanale, kuris jaučiasi tarsi mažų pirštų atsitrenkimo smūgis, veržlumas ir nusileidimas iš visų pusių.

Neigiamo slėgio susidarymo kanale yra daug vietos, todėl per tam tikrą laiką vidinis siurbimo efektas tampa pastebimas. Kanalinis svetimos struktūros ilgis yra absoliučiai optimalus.

Kadangi visi “svarbūs” konstrukciniai elementai yra labai toli į priekį, priekinė sūkurinė kamera, lotoso mazgas ir už jo esančios ištvermės struktūros taip pat galima pasiekti su įprasto varpos ilgiu (15 cm) be jokių problemų.

“Alien Fleshlight” valymas yra šiek tiek sudėtingas, ypač nugaros vietos ir lotoso mazgai turi būti nuvalomi kruopščiai, nes čia gali kauptis likučiai. Džiūvimo laikas trunka 2-3 val.

“Upshot”

“Alien Fleshlight” yra labiausiai neįprasta Fleshlight iš ILF produktų asortimento ir yra viena iš geriausių. Iš trijų efektyviausių vidinių struktūrų iš ankstesnių modelių derinys yra labai intensyvus ir labai įvairus stimulas.

Labai sėkmingai taip pat yra Alienmuschi atidarymas, kurį lengva įsiskverbti į piltuvą panašią formą, be to gražiai uždaroma aplink varpą. Kai tikrasis užsienietis pūlingas jaučiasi toks pat didelis, kaip šis “Fleshlight”, aš laukiu ateivių, nusileidžiančių.

Mūsų pasirinkimas

“Alien Fleshlight” tiekiamas su “pearlescent blue” “Alien” rankovėmis ir giliu mėlynu išoriniu dėklu, kuris sujungia jūsų mėlyną svetimą fantaziją į išorines savo vaizduotės ribas.

Naudotojų atsiliepimai

Kaip įprasta, greita laivyba. Santykinai gerai supakuota, ji negalėjo pertraukti, bet nuslydo į dėžutę. Tačiau pakuotė buvo neutrali, kaip įprasta. Aš užsisakiau produktą savo partneriui ir jis labai patenkintas. “Jaučiasi geriau nei kai kurios moterys”.

Medžiaga yra labai minkšta ir labai patogi net su tepalu. Įėjimas yra gražiai ir įdomiai suformuotas ir palengvina įterpimą (išskirti dvigubą klitorį). Taip pat labai gerai suvokiama vidinė struktūra, todėl pirmoji struktūra su lotosais yra svarbiausia.

Bet tai reikalauja daug priežiūros ir lazdos lengvai! Po naudojimo, nuplaukite tik vandeniu, dezinfekuokite, leiskite sausai ir miltelius išdžiūti prieš užpildydami (labai didelį miltelių kiekį). Milteliai yra labai svarbūs (!) Šiame modelyje, kad būtų išvengta žalos. Taip pat laikykitės pridėtų instrukcijų.

Desiree

Buvo mano pirmoji “Fleshlight” patirtis, ir aš esu įspūdis.

Tekstūra yra puiki, valymas nėra pernelyg sudėtingas ir tai tiesiog nuostabus. Truputį patarimas: naudokite daiktą be plastiko laikiklio.

Vienintelė problema yra ta, kad medžiaga tampa šiek tiek “lipni”, po kelių kartų ją panaudojus, tad milteliai su kukurūzų krakmolu paruošiami ir prieš naudojimą nuplaunami, todėl kiekvieną kartą naudokite optimalią patirtį.

Enrico

“Fleshlight” absoliutusis plaktukas niekada nepatyrė tokio jausmo, kad silikonu panašus audinys labai gerai grazina tepalą pirkimo rekomendacijoje!

Su kietu dangteliu Puikiai tinka keliaujant tik gerą patirtį, bet išmeta ją kas 2 mėnesius, nepaisant intensyvaus valymo.

Nempax

Kažkas kito ;-)

“Fleshlight” jaučiasi tiesiog gerai, kvepia kaip visi FL produktai gana mažai, o mėlyna spalva yra tiesiog originali.

Vidaus struktūra taip pat yra gana neįprasta ir intensyvi, be ypatingo apribojimo (kuri, mano nuomone, yra teigiama).

Išvalyti pirkimo rekomendaciją.

Caimaranas

Viskas apie ir kaip aprašyta. gali būti šiek tiek griežtesnis. Vienintelis trūkumas yra galutinis gabalas yra labai aštrus dėl pigios gamybos! Jūs turite pertvarkyti, bet jis veikia. Pristatymas su DHL yra košmaras, kuris, deja, turėjo jį pakelti, rekomenduojant pardavėjui siųsti siuntą kitai įmonei !

Danielis

Taigi, dabar “Fleshlight” jau gerai 2 mėnesius ir tai yra absoliutus plaktukas!

Gerai, tai mano pirmasis “Fleshlight”, bet vis dėlto mano nuomone.

Kokybė puiku, medžiaga yra labai minkšta ir “reali”! =) Su tinkamu geliu (žinoma, vandens pagrindu) yra puiki patirtis!

Ar tai gali tik rekomenduoti visiems, kurie ieško kažko naujo, kieto, crazy =)

Geriausi linkėjimai!

Jake Sully

Ką norite pasakyti kaip naujoką šioje srityje, daugiau išlaidų ir aukščiausios kokybės yra dar malonesnė vėliau. Originalas yra vertas savo pinigų, ir atgal į priekį net pranašumą.
Kodėl … Fleshlighteinsatz pakeičiamas, jei jis tampa nuobodu ir išplėstas geresniam naudojimui. pvz., dušo montavimas arba siauresnis, kaip tinka. Gražus hobis. rekomenduojama.

Našimanas Jensas

Po užsakymo gera dalis atvyko greitai po 2 dienų ir buvo išbandyta nedelsiant. Jausmas yra tikrai nežemiškas raguotas. Vien tik optika jus taip klastingai. Rekomenduojama kiekvienam vienišam žmogui, norinčiam išbandyti kažką naujo.

Maximilianas

Mūsų pasirinkimas

“Alien Fleshlight” tiekiamas su “pearlescent blue” “Alien” rankovėmis ir giliu mėlynu išoriniu dėklu, kuris sujungia jūsų mėlyną svetimą fantaziją į išorines savo vaizduotės ribas.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics