Nepārspīlēts masturbators - Jenna Haze 2021 thesocialu101.com

Nepārspīlēts masturbators – Jenna Haze

“Obsession” kanāls ir jaunā Fleshlight Girl Jenna Haze iekšējā struktūra un aizstāj “Maze” kanālu, kuru iepriekš vienīgi apvienoja ar viņas incītis atvēršanu.

No tā laika vairs netiks ražota diezgan viduvēja Maze struktūra, jo (domājams) pārdošanas apjoms nesen ir bijis pietiekami augsts. Manuprāt, tas bija pareizais solis, nevis liels zaudējums, jo Fleshlight ražotājs ILF ir izstrādājis daudz efektīvākus jaunus struktūras koncepcijas.

Mūsu izvēle

Kāds ir Fleshlight Jenna Haze darbs?

Tāpēc labākā Fleshjack zēnu sērijas struktūra, ko sauc par “Bliss”, tika atkārtoti atbrīvota ar Jenna Haze vāciņu ar nosaukumu Obsession un visbeidzot Straight Fleshlight faniem var arī baudīt šo fantastisko struktūru (bez domām, ka viņu aizmugurē ir anal atklāšanu veidoja vīrietis).

Obsesijas struktūras priekšējā daļā ir 35 x 18 mm kamera, kas aprīkota ar piecām ļoti izteiktām šķērseniskām ribām.

Aiz tā ir iegarena, pilināmā kamera, kas turpina ievietošanas beigas. Šajā kamerā ir iespaidīga ilgi novākto pūtītu ainava, kas atrodas tik tuvu, ka kamera ir gandrīz pilnībā piepildīta ar tiem.

Piespraudes izvirzās 45 grādu leņķī kanāla ieejas virzienā, tiem ir norādīti galiņi un izskatās kā Destroya kanāls.

Pēc īsa sasprindzinājuma, ieejot Obsession Channel, pirmajā kamerā labi izceļ caurules labi uztveramo šķērsvirziena ribu..

Piecas ribas stiepjas cieši virs glancēm, radot ļoti intensīvus stimulēšanas virzienus, kas saskaras ar dzirnavām augstā frekvencē, kad šķērso atsevišķas ribas.

Tomēr šī relatīvi vardarbīgā stimulēšana ir tikai priekšnoteikums ārkārtīgi intensīvai pūtītes stimulēšanai, kas notiek ievietošanas galvenajā kamerā.

Jo šeit glans iemērk biezā nūju pļavā, kas no visām pusēm riņķo ap glanciem un dzimumlocekļa vārpstu un tādējādi izraisa daudz precīzu stimulāciju.

Iekšējās kustības laikā pīles liekas un “aptver” glanus un veido noteiktu pretestību, kuras pārvarēšana rada neticami skaistu stimulēšanas sajūtu.

Intensīva striating stimulācija un vēl intensīvāka punktveida stimulēšana veido lielu kontrastu viens ar otru un nodrošina dažādību.

Pastāvīgās pārmaiņas starp abiem stimulēšanas veidiem padara masturbāciju ar Obsession Channel unikālu pieredzi. Jūs nevarat pretoties šim “stimulēšanas ilguma ugunij” ļoti ilgi, un jūs sasniegsiet orgasmu salīdzinoši ātri. Tādēļ šis kanāls ir īpaši interesants apgraizītajiem vīriešiem ar mazāk jutīgu galvu.

Papildus efektīvai ribas un pūtīšu struktūras masāžas efektam, iesūkšanas efekts ir absolūti iespaidīgs.

Pēc pāris spīdumiem iekšā un ārā spēcīgs negatīvs spiediens uzkrājas starp pimples, kas papildus bagātina vispārējo stimulāciju ar tā lielo un skaidri uztveramo sūkšanas efektu.

Tāpat kā visos stingri strukturētos ieliktņos, arī Obsession Channel ir mazliet sarežģītāka, jo daudzi spermatozoīdu un smērvielu atlikumi paliek blīvā pimples struktūrā.

Tie būtu rūpīgi jānoņem, lai novērstu pelējuma augšanu.

Žāvēšanas laiks ir samērā garš (6 – 8 stundas), bet to var saīsināt, žāvējot ar papīra dvieļiem (virtuves rullo) vai dvieli.

Upshot

Obsession Channel ir vēl viens ILF šedevrs ar optimālu konstrukcijas dizainu. Kanāls piedāvā neticami intensīvu striated un precīzi stimulējošu sajaukumu, un lieliskais sūkšanas efekts padara kopējo stimulāciju perfektu. Stimulējošie efekti ļoti bieži darbojas uz glancēm un dzimumlocekļa vārpstu un ātri un efektīvi veicina orgasmu.

Šis kanāls patiks īpaši apgraizīts vīriešiem ar mazāk acorn jutību, jo lielāka stimulēšana patiešām nav iespējama.

Mūsu izvēle

Lietotāju atsauksmes

Sākumā materiāls smaržo ļoti spēcīgi, tas arī šķiet mazliet “stingrs”. Tomēr pēc pirmām 20 lietām smarža pazūd, un materiāls kļūst maigi mīksts, un tādējādi tas jūtas daudz patīkamāks. Materiāls ir jāizmanto. Man jau bija dārgi luksusa masturbatori no Japānas, kas maksāja vairāk nekā 100 eiro, un starp tiem un Fleshlight nav daudz notiek, tāpēc skaidrs pirkt ieteikumus. Cenas un veiktspējas rādītājs ir visaugstākais!

Yannick 

Skaidrs, ka reālajai Dzīvājai sievietei šī daļa nav tālu. Bet, lai ātri atpūstos, tas vienmēr ir labāks par manuālo darbību.

Pēteris Skots

Jenna Haze Edition:

Diemžēl šķiet, ka, ja vēlaties apmeklēt savus iecienītākos izpildītājus mājās, lai pārbaudītu kāršu autentiskumu, jūs aiziet apcietinājumā. Tiesneši to arī nesaprot.

Es neesmu stalkeris?!

Dennis

Gandrīz tāpat kā īstā lieta. Ļoti laba alternatīva, es noteikti iegūsšu to pašu aizstājēju, ja tas ir nepieciešams, viegli tīrāms un diskrēts. Labprāt atkal.

Klaus Buenermann

Tīriet to ar verdošu ūdeni “līdz šim nav ievainots” nesmēķē … nekas nav sūdzēties “es varu ieteikt.

Vai tekstūra ir vislabākā, ko es nespēju teikt, es to nesalīdzinu.

Tomass

Nav sliktas smakas, viegli tīrāmas. Kad sekojat lietošanas ieteikumiem, šķiet, ka tas ir reāls sekss. Super ieteikt. Super mīksts

Michele

Mūsu izvēle

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics