Nepārtraucams seksa rotaļlieta - ārvalstnieks 2021 thesocialu101.com

Nepārtraucams seksa rotaļlieta – ārvalstnieks

Sekss ar ārzemnieku? Kopš filmas “Avatar” vēlāk, daži cilvēki ir apdomājuši, kāds sekss ar karstu svešzemju meitenēm jūtas.

Pateicoties ražotājam ILF, šī daiļliteratūra tagad var kļūt par realitāti, jo tagad ir Fleshlight ar metāla zilu “ādas krāsu” ar uzaicinātu svešzemju incīšu atvēršanu un jaunu (ekskluzīvu) iekšējo kanālu. Ar izteiktu labia un dubultā klitoru Alien Fleshlight vienīgais ir Fleshlight sērijas absolūtais optiskais izskats.

Mūsu izvēle

Alien Fleshlight komplektācijā ietilpst zilā pērles zelta svečturi un dziļi zilu ārējo apvalku, kas apvieno jūsu zilā ārvalstnieka fantāziju līdz jūsu iztēles ārējām robežām..

Kāds darbs ir Fleshlight Alien

Jaunā struktūra kanālā, protams, tiek saukta par “Svešzemju”, un tā ir 3 labi pazīstamu elementu kopums, kas pagātnē ir izrādījušies īpaši efektīvi.

Kanāla ieeja sastāv no eliptiskas kameras, kuras sienas ir pārklātas ar spirālveida Vortex struktūru, kam seko lotosa mezgls, kas atveras galvenajā kanālā, kurš ir piepildīts ar stingrību mācību vienības ievietošanas platiem,.

Galvenajam kanālam ir iekšējais diametrs 12-15 mm, tāpēc tas ir salīdzinoši šaurs, priekšējā kamera un perpendikula ir nedaudz platāki ar 18 mm diametru.

AlienFleshlight atvere ir veidota kā piltuve un gandrīz iesūc dzimumlocekli savā iekšējā daļā.

Ieeja iekšējā kanālā ir ļoti šaurāka par 4 mm (līdzīga Pink Butt atvērumam), un tādēļ ir daudz jautrības atkal un atkal iekļūt incītis.

Ja jūs nonākat dziļāk ārvalstnieka maksts, šaurā maksts atveras stingri ieskauj dzimumlocekļa vārpstu un nodrošina papildu stimulēšanas stimulus.

Stimulācija ir fantastiska, kā gaidīts, nav brīnums, ja 3 labākie strukturālie elementi kombinācijā pamperē dzimumlocekli.

Pirmkārt, priekšējā kamera cieši aptver glanus, jo tā iekļūst, un pēc tam, kad lotosa kamera ir caurdurta, turpinās stimulējošs hermētiskums kanāla piepildīšanā.

Plašie, semisfēriskie pūtītes veido ļoti intensīvu masāžu galvenajā kanālā, kas jūtas kā mazu pirkstu galu insultu daudzums, piespiež un pārmest glans no visām pusēm.

Cauruļvannā ir pietiekami daudz vietas negatīvā spiediena veidošanai, un pēc kāda laika kļūst ievērojams iesūkšanas efekts virs vidējā līmeņa. Svešzemju struktūras kanāla garums ir pilnīgi optimāls.

Tā kā visi “svarīgi” strukturālie elementi ir ļoti tālu uz priekšu, priekšējā vektora kamera, lotosa mezgls un izturības struktūra aiz tā var tikt sasniegta ar normālu dzimumlocekļa garumu (15 cm) bez problēmām.

Alien Fleshlight tīrīšana ir nedaudz sarežģīta, jo īpaši naga vietas un lotosa mezgli ir jātīra rūpīgi, jo šeit var uzkrāties atlikumi. Žāvēšanas laiks atrodas pushilā ar 2-3 stundām.

Upshot

Alien Fleshlight ir visizsmalcinātākais Fleshlight no ILF produktu klāsta, kā arī viens no labākajiem. Iepriekšējo modeļu 3 visefektīvāko iekšējo struktūru kombinācija nodrošina izcili intensīvu un ļoti daudzveidīgu stimulu.

Ļoti veiksmīgi ir arī Alienmuschi atvere, ko ir viegli iekļūt ar piltuvi līdzīgu formu, un, izņemot skaistus cieši ap dzimumlocekli, tā aizveras. Kad īsts svešzemju incītis jūtas tikpat liels kā šis Fleshlight, es gaidu ārvalstnieku nosēšanās.

Mūsu izvēle

Alien Fleshlight komplektācijā ietilpst zilā pērles zelta svečturi un dziļi zilu ārējo apvalku, kas apvieno jūsu zilā ārvalstnieka fantāziju līdz jūsu iztēles ārējām robežām..

Lietotāju atsauksmes

Kā parasti, ātra piegāde. Relatīvi labi iesaiņots, tas nevarēja salauzt, bet slīdēja uz muguras un atpakaļ. Bet iepakojums bija neitrāls kā parasti. Es pasūtīju produktu manam partnerim, un viņš ir ļoti apmierināts. “Jūtas labāk nekā dažas sievietes.”

Materiāls ir ļoti mīksts un ļoti ērts pat ar smērvielu. Ieeja ir skaisti un interesanti, un tā dod priekšroku ievietošanai (izcelt dubultu klitoru). Iekšējā struktūra ir arī ļoti labi uztverta, kā rezultātā pirmā struktūra ar lotoso ir izcelšanās.

Bet tas prasa daudz aprūpes un sticks viegli! Pēc lietošanas, mazgājiet ar ūdeni, dezinficējiet, ļaujiet to pirms želēšanas uzvilkt un pulveris (ļoti liels pulvera patēriņš). Pulveris ir ārkārtīgi svarīgs (!) Šajā modelī, lai izvairītos no bojājumiem. Arī šeit ievērojiet pievienotos norādījumus.

Desiree

Man bija pirmā pieredze ar Fleshlights, un esmu pārsteigta.

Struktūra ir lieliska, tīrīšana nav pārāk apgrūtinoša, un tā ir vienkārši lieliska. Nedaudz padoms: lietojiet lietu bez plastmasas turētāja.

Vienīgā problēma ir tā, ka materiāls kļūst mazliet lipīgs, pēc tam to vairākas reizes lietojot, lai pirms pulvera pievienotu daļiņu ar kukurūzas cieti un pirms lietošanas izmazgā to, jums ir vislabākā pieredze ar katru lietošanu.

Enrico

Fleshlight absolūtais āmurs nekad nav piedzīvojis tādu sajūtu, ka silikonu saturošais audums ļoti labi smērē smērvielu, iegādājoties ieteikumu!

Ar cieto pārklājumu Ideāls ceļošanai tikai labu pieredzi, bet es to izmetu ik pēc 2 mēnešiem, neskatoties uz intensīvu tīrīšanu.

Nempax

Kaut kas cits ;-)

Fleshlight justies vienkārši labi, tāpat kā visos FL produktos, gandrīz nemaz nav, un zilā krāsa ir vienkārši oriģināla.

Iekšējā struktūra ir diezgan neparasta un intensīva, jo tā nav īpaši ierobežojoša (ko es uzskatu diezgan pozitīvi).

Notīrīt pirkšanas ieteikumu.

Caimaran

Viss par un kā aprakstīts. varētu būt mazliet stingrāka. Vienīgais trūkums ir tas, ka gala gabals ir ļoti straujš lētākas ražošanas dēļ! Jums ir jāpārstrādā, bet tas darbojas. Piegāde ar DHL ir murgs, kas diemžēl bija jāatliek, lai ieteica pārdevējam nodot sūtījumu citam uzņēmumam !

Daniels

Tāpēc man ir Fleshlight tagad labi 2 mēnešus, un tas ir absolūtais āmurs!

Labi, tas ir mans pirmais Fleshlight, taču, manuprāt, tā ir visaugstākā.

Kvalitāte ir lieliska, materiāls ir super mīksts un “reāls”! =) Ar pareizo želeju (protams, uz ūdens bāzes) ir lieliska pieredze!

Vai to var ieteikt tikai ikvienam, kurš meklē kaut ko jaunu, vēsu, crazy =)

Ar laba vēlējumiem!

Jake Sully

Ko jūs vēlaties teikt par iesācēju šajā jomā, vairāk izdevumu un augstākās kvalitātes ir vēl patīkamāk pēc tam. Oriģināls ir tā vērts, un atpakaļgaitā pat šī priekšrocība.
Kāpēc … Fleshlighteinsatz ir nomaināms, ja tas kļūst garlaicīgs un paplašināms, lai to labāk izmantotu. piem., dušas montāža vai šaurāka, kā tas patīk. Jauki hobijs. ieteicams.

Nashimans Dženss

Pēc pasūtījuma laba daļa ieradās tūlīt pēc 2 dienām un tika izmēģināta uzreiz. Sajūta ir patiešām citplanētieša ragveida. Vien optika padara jūs tik tingly. Ieteicams katram vientuļajam vīrietim, kurš vēlas izmēģināt kaut ko jaunu.

Maximilian

Mūsu izvēle

Alien Fleshlight komplektācijā ietilpst zilā pērles zelta svečturi un dziļi zilu ārējo apvalku, kas apvieno jūsu zilā ārvalstnieka fantāziju līdz jūsu iztēles ārējām robežām..

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics