Nepřekonaná masturbácia - Jenna Haze 2021 thesocialu101.com

Nepřekonaná masturbácia – Jenna Haze

“Obsession” kanál je nová vnútorná štruktúra dievčaťa Fleshlight Girl Jenna Haze a nahrádza kanál “Maze”, ktorý bol predtým výlučne spojený s jej otáčaním.

Skôr priemerná štruktúra bludiska sa už nebude vyrábať, pretože (pravdepodobne) tržby neboli nedávno dostatočne vysoké. Podľa môjho názoru ide o správny krok, nie o veľkú stratu, pretože ďaleko účinnejšie nové konštrukčné koncepcie vyvinul výrobca Fleshlight ILF.

Náš výber

Čo dielo Fleshlight Jenna Haze

Preto bola najlepšia štruktúra série Fleshjack Boys s názvom “Bliss” prepustená s kozukou Jenny Haze pod názvom Obsession a napokon fanúšikovia Straight Fleshlightu si môžu vychutnať túto fantastickú štruktúru (bez myslenia v zadnej časti ich mysli, že anal otvor otvoril človek).

V prednej časti štruktúry posadnutosti je komora s rozmermi 35 x 18 mm, ktorá je vybavená piatimi veľmi výraznými priečnymi rebrami.

Za ním je predĺžená komora v tvare kvapky, ktorá pokračuje až na koniec vložky. V tejto komore je pôsobivá krajina s dlhými stonkami, ktoré sú tak blízko, že komora je takmer úplne naplnená.

Pušky vyčnievajú v uhle 45 stupňov v smere vstupu do kanála, majú špicaté konce a vyzerajú ako kanál Destroya.

Po krátkej tesnosti pri vstupe do Obsession Channel, silná žalúdočná masáž nasleduje cez dobre vnímanú priečnu rebrovú štruktúru v prvej komore.

Päť rebierok prebieha tesne nad žalúdkom a vytvára veľmi intenzívne pruhy stimulácie, ktoré zasahujú do žalúdka s vysokou frekvenciou pri prechode jednotlivých rebier.

Avšak táto relatívne násilná stimulácia je iba predzvesťou mimoriadne intenzívnej stimulácie pupienka, ktorá nasleduje v hlavnej komore vložky.

Pretože tu sa žalúdok ponorí do hustých lúk mláďat, ktoré sa otáčajú okolo žíl a penisovej šachty zo všetkých strán a tým spúšťajú veľa bodových stimulačných impulzov.

Pri pohybe dovnútra sa pupienky ohýbajú a “objímajú” žalúdok a vytvárajú určitý odpor, prekonanie ktorého vytvára neuveriteľne krásny pocit stimulácie.

Intenzívna striktná stimulácia a ešte intenzívnejšia bodová stimulácia tvoria veľký kontrast medzi sebou a poskytujú rôznorodosť.

Konštantná zmena medzi týmito dvoma typmi stimulácie robí masturbáciu s Obsession Channel jedinečným zážitkom. Nemôžete odolávať tomuto “ohňu trvania stimulácie” veľmi dlho a dosiahnete orgazmus relatívne rýchlo. Preto je tento kanál obzvlášť zaujímavý pre obrezaných mužov s menej citlivou hlavou.

Okrem efektívneho masážneho účinku rebrá a pupočnej štruktúry je sací účinok absolútne pôsobivý.

Po niekoľkých kĺzavých a kĺzavých pohyboch sa medzi pupienky nahromadí silný negatívny tlak, ktorý navyše obohacuje celkovú stimuláciu svojim veľkým a jasne viditeľným sacím účinkom.

Rovnako ako pri všetkých silne štruktúrovaných vložkách je posadnutý kanál tiež o niečo zložitejší na čistenie, pretože mnohé zbytky spermií a maziva zostávajú v hustom klenutej štruktúre.

Tieto by mali byť dôkladne odstránené, aby sa zabránilo rastu plesní.

Doba schnutia je pomerne dlhá (6 – 8 hodín), ale môže sa skrátiť sušením pomocou papierových uterákov (kuchynský rolák) alebo uterákom.

záver

Obsession Channel je ďalším majstrovským dielom ILF s optimálnym konštrukčným dizajnom. Kanál ponúka neuveriteľne intenzívnu zmes striktnej a presnej stimulácie a vynikajúci sací účinok umožňuje dokonalú stimuláciu. Stimulačné účinky pôsobia veľmi vysoko na žalúdok a hriadeľ penisu a rýchlo a účinne vedú k orgazmu.

Obzvlášť obrezaní muži s menšou citlivosťou žaluďa budú mať radi tento kanál, pretože väčšia stimulácia nie je naozaj možná.

Náš výber

Hodnotenie používateľov

Na začiatku materiál pácha veľmi silný, cíti sa trochu “tesný”. Po prvých 20 použitiach však zápach zmizne a materiál sa stáva pekne jemný a cíti sa oveľa príjemnejším. Materiál si musí zvyknúť na použitie. Už som mal drahé luxusné masturbátory z Japonska, ktoré stáli viac ako 100 eur a medzi nimi a Fleshlight sa to veľa nerobí, a preto jasné odporúčanie k nákupu. Pomer ceny a výkonu je na prvom mieste!

Yannick 

Samozrejme, skutočnej Živej žene, časť nedosahuje ďaleko. Ale pre rýchlu relaxáciu medzi tým, je to vždy lepšie ako manuálna prevádzka.

Peter Scots

Jenna Haze Edition:

Bohužiaľ, zdá sa, že ak chcete navštíviť svojich obľúbených umelcov doma, aby ste skontrolovali pravosť plechovky chuti, pôjdete do starostlivosti. Sudcovia tiež nerozumejú.

Nie som stalker?!

Dennis

Skoro ako skutočná vec. Veľmi dobrá alternatíva, určite dostanem rovnakú náhradu v prípade potreby, ľahko sa čistí a diskrétne. Radi znova.

Klaus Buenermann

Vyčistite ju vriacou vodou “zatiaľ nebol zranený” necíti …. nič sa nemôže sťažovať “môžem odporučiť.

Či textúra vo vnútri je to najlepšie, čo nemôžem povedať, neporovnávam ju.

Tomáš

Nie je zlý zápach, ľahko sa čistí. Keď sledujete rady používania, zdá sa, že je to skutočný sex. Super odporúčame. Super mäkké

michele

Náš výber

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics