Nepřekonatelný masturbátor - Jenna Haze 2021 thesocialu101.com

Nepřekonatelný masturbátor – Jenna Haze

“Obsession” kanál je novou vnitřní strukturou dívky Fleshlight Jenna Haze a nahrazuje kanál “Maze”, který byl dříve výlučně kombinován s jejím kočičím otvorem.

Spolehlivá struktura bludiště se již od tohoto okamžiku nebude vyrábět, neboť (pravděpodobně) prodeje v poslední době nebyly dostatečně vysoké. Podle mého názoru se jednalo o správný krok, ne o velkou ztrátu, protože mnohem efektivnější nové konstrukční koncepce byly nyní vyvinuty výrobcem Fleshlightu ILF.

Náš výběr

Jakou práci Fleshlight Jenna Haze

Nejlepší struktura série Fleshjack Boys nazvaná “Bliss” byla znovu propuštěna s Jenny Hazeovou kundičkou pod názvem Obsession a nakonec Straight Fleshlight fanoušci se mohou těšit i na tuto fantastickou strukturu (bez myšlenky v zadní části jejich mysli, že anal otevření bylo vytvořeno člověkem).

V přední části obsesivní struktury je komora 35 x 18 mm, která je vybavena pěti velmi výraznými příčnými žebry.

Za ním je prodloužená komora ve tvaru kapky, která pokračuje až ke konci vložky. V této komoře se nachází působivá krajina dlouhých stonků, které jsou tak blízko, že komora je téměř úplně vyplněna.

Pušky vyčnívají v úhlu 45 stupňů ve směru vstupu do kanálu, mají špičaté konce a vypadají jako kanál Destroya.

Po krátké těsnosti při vjezdu do Obsession Channel následuje silná masáž žaludu skrze dobře vnímatelnou příčnou strukturu žeber v první komoře.

Pět žeber probíhá těsně nad žaludkem a vytváří velmi intenzivní pružící stimulace, které zasahují do žláz s vysokou frekvencí, jak jednotlivé žlábky procházejí.

Avšak tato poměrně násilná stimulace je pouze předehrou extrémně intenzivní stimulace pupíků, která následuje v hlavní komoře vložky.

Protože zde se žláza ponoří do husté louky, která se otáčí okolo glanů a šachty penisu ze všech stran a tím spouští spoustu přesných stimulačních impulzů.

Během pohybu dovnitř se pupínky ohýbají a “objímají” žaludek a tvoří určitý odpor, překonání kterého vytváří neuvěřitelně krásný pocit stimulace.

Intenzivní střihová stimulace a ještě intenzivnější přesná stimulace tvoří velký kontrast mezi sebou a poskytují odrůdu.

Neustálou změnou mezi těmito dvěma typy stimulace je masturbace s Obsession Channel jedinečným zážitkem. Nemůžete odolat tomuto “stimulačnímu trvání požáru” velmi dlouho a dosáhnete orgasmu poměrně rychle. Proto je tento kanál obzvláště zajímavý u obřezaných mužů s méně citlivou hlavou.

Kromě účinného masážního efektu struktury žebra a pupíku je sací účinek naprosto působivý.

Po několika klouzavých pohybech a vystupování se mezi pupínky nahromadí silný negativní tlak, který dodatečně obohacuje celkovou stimulaci díky velkému a zřetelně viditelnému sacímu efektu.

Stejně jako u všech silně strukturovaných vložek je Obsession Channel také trošku složitější k čištění, protože mnoho zbytků spermií a maziva zůstává v husté kousavé struktuře.

Ty by měly být důkladně odstraněny, aby se zabránilo růstu plísní.

Doba schnutí je poměrně dlouhá (6 – 8 hodin), ale může být zkrácena sušením pomocí papírových utěrek (kuchyňský rolák) nebo ručníkem.

Upshot

Obsession Channel je další mistrovské dílo ILF s optimální strukturou. Kanál nabízí neuvěřitelně intenzivní směs striktní a přesné stimulace a vynikající sací účinek činí celkovou stimulaci dokonalou. Stimulační účinky působí na velmi vysokou frekvenci na hrudníku a penisu a rychle a účinně vedou k orgasmu.

Obzvláště obřezaní muži s menší citlivostí na žaludy budou rádi tento kanál, protože větší stimulace není opravdu možná.

Náš výběr

Uživatelské recenze

Na začátku materiál voní velmi silně, také se cítí trochu “těsně”. Po prvních 20 použitích však vůně zmizí a materiál je pěkně měkký a cítí se tak mnohem příjemnější. Materiál musí zvyknout na použití. Už jsem měl drahé luxusní masturbátory z Japonska, které stály více než 100 Euro a mezi nimi a Fleshlight se toho moc neprojeví, a proto jasné doporučení k nákupu. Poměr cena / výkon je nejlepší!

Yannick 

Je jasné, že na skutečnou Živou ženu nedochází k daleko. Pro rychlé uvolnění je však vždy lepší než ruční ovládání.

Peter Scots

Jenna Haze Edition:

Bohužel se zdá, že chcete-li navštívit své oblíbené umělce doma, abyste zkontrolovali pravost plechovky chtíče, dostanete do vazby. Soudci ani nerozumějí.

Nejsem stalker?!

Dennis

Skoro jako skutečná věc. Velmi dobrou alternativou, určitě budu mít stejnou náhradu, pokud je to nutné, snadno se čistí a diskrétně. Jsem rád znovu.

Klaus Buenermann

Vyčistěte ji vroucí vodou “dosud nebylo bolet”, necítí …. není nic, co by si stěžovalo “Mohu doporučit.

Zda textura uvnitř je nejlepší, co nemohu říci, neporovnávám ji.

Thomas

Není špatný zápach, snadno se čistí. Když budete postupovat podle pokynů pro použití, vypadá to jako skutečný sex. Super doporučit. Super měkké

Michele

Náš výběr

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics