Neprilygstamas masturbatorius - Jenna Haze 2021 thesocialu101.com

Neprilygstamas masturbatorius – Jenna Haze

“Obsession” kanalas yra nauja “Fleshlight Girl” “Jenna Haze” vidinė struktūra ir pakeičia “Maze” kanalą, kuris anksčiau buvo vien tik su jos pūlingo atidarymo.

Nuo šiol gana vidutiniška labirinto struktūra nebebus sukurta, nes (tikėtina) pardavimai neseniai buvo pakankamai aukšti. Mano nuomone, tai buvo teisingas žingsnis, o ne didelis nuostolis, nes Fleshlight gamintojas ILF dabar sukūrė kur kas veiksmingesnes naujas struktūrines koncepcijas.

Mūsų pasirinkimas

Koks darbas Fleshlight Jenna Haze

Todėl geriausia “Fleshjack Boys” serijos “Bliss” struktūra buvo išleista su “Jenna Haze” pūlingu pavadinimu “Obsession”. Galiausiai “Straight Fleshlight” gerbėjai taip pat gali mėgautis tokia fantastine struktūra (be minties, kad analinis atidarymą formavo vyras).

Priekyje esančios užmiesčio struktūros yra 35 x 18 mm kamera, kurioje yra penki labai ryškūs skersiniai šonkauliai.

Už jos yra pailgi, lašinio formos kamera, kuri tęsiasi iki įdėklų galo. Šioje kameroje yra įspūdingas ilgalaikių spenelių, kurie yra taip arti, kad kamera beveik visiškai užpildyta, kraštovaizdis.

Spuogai išsikiša 45 laipsnių kampu kanalo įėjimo kryptimi, turi smailus galus ir atrodo kaip “Destroya” kanalas.

Po trumpo įtempto įleidimo į Obsession Channel stiprios gilių masažas vyksta per gerai matomą skersinę briaunos struktūrą pirmajame kameroje.

Penkios šonkauliai glaudžiai prigludę prie galvų, sukuriantys labai intensyvius smegenų stimuliacijas, kurios dažniausiai nukreipia galvas, kai atsiranda atskiros ribos.

Tačiau šis santykinai smurtinis stimuliavimas yra tik labai intensyvios spuogės stimuliacijos preliudija, kuri vyksta pagrindinėje intarpo kameroje.

Kadangi čia glans nuleidžiasi į tankią nubų pievą, kuri sūkuria aplink gloves ir varpos veleną iš visų pusių ir taip sukelia daugiareikšmių stimuliuojančių stimulų.

Vidaus judėjimo metu spuogai sulenka ir “jungia” galvas ir formuoja tam tikrą pasipriešinimą, kurio įveikimas sukuria neįtikėtinai gražią stimuliavimo pojūtį.

Intensyvus striaudinis stimuliavimas ir dar intensyvesnis punktinis stimuliavimas yra labai kontrastingas vienas kitam ir suteikia įvairovę.

Pastovus dviejų tipų stimuliavimo pasikeitimas daro masturbaciją Obsession Channel unikalia patirtimi. Jūs negalite atsispirti šio “stimuliavimo trukmės ugnies” labai ilgai ir gausite orgazmą palyginti greitai. Todėl šis kanalas yra ypač įdomus apipjaustytiesiems vyrams su mažiau jautriu galvu.

Be efektyvaus šonkaulių ir spuogų struktūros masažo efekto, siurbimo efektas yra absoliučiai įspūdingas.

Po kelių slidžių ir išsiplėtimų tarp spuogų kaupiasi stiprus neigiamas slėgis, kuris papildomai praturtina bendrą stimuliavimą, naudojant puikų ir aiškiai pastebimą siurbiamą efektą.

Kaip ir visuose stipriuose struktūrizuotuose įdėkluose, “Obsession Channel” taip pat yra šiek tiek sudėtingesnis valyti, nes daug spermos ir tepalų likučių lieka tankioje pimplydoje struktūroje.

Jie turėtų būti nuimami, kad būtų išvengta pelėsių augimo.

Džiūvimo laikas yra santykinai ilgas (6 – 8 valandos), tačiau jį galima sutrumpinti džiovinant popierinius rankšluosčius (virtuvės ruloną) arba rankšluosčiu.

“Upshot”

“Obsession Channel” yra dar vienas ILF šedevras su optimalia konstrukcija. Kanalas siūlo neįtikėtinai intensyvų sluoksniuotą ir punktualų stimuliavimą, o puikus siurbimo efektas daro bendrą stimuliaciją tobula. Stimuliuojantys poveikiai labai dažnai veikia glanksnius ir varpos velenus, o greitai ir veiksmingai veda prie orgazmo.

Ypač apipjaustyti vyrai, turintys mažesnį jautrumą giliai, patiks šį kanalą, nes daugiau stimuliacijos tikrai neįmanoma.

Mūsų pasirinkimas

Naudotojų atsiliepimai

Iš pradžių medžiaga kvepia labai stipriai, ji taip pat jaučiasi šiek tiek “stora”. Po pirmųjų 20 naudojimo būdų, tačiau kvapas išnyksta, o medžiaga tampa gražiai minkšta, taigi jaučiasi daug maloniau. Medžiaga turi priprasti prie naudojimo. Aš jau turėjau brangių prabangių masturbatorių iš Japonijos, kurių kaina viršija 100 eurų, o tarp jų ir “Fleshlight” nėra daug, taigi, aišku pirkti rekomendaciją. Kainos ir našumo santykis yra aukščiausias!

Yannick 

Akivaizdu, kad tikroji Gyvoji Motina nepasiekia toli. Bet norint greitai atsipalaiduoti, visada geriau nei rankiniu būdu.

Peteris Scots

Jenna Haze Edition:

Deja, atrodo, kad jei norite aplankyti mėgstamiausius atlikėjus namuose, kad patikrintumėte geismo kanalo autentiškumą, tu eini į globos sritį. Teisėjai taip pat nesupranta.

Aš ne stalkeris?!

Dennisas

Beveik kaip tikras dalykas. Labai gera alternatyva, jei reikės, pakeisiu tą patį, lengvai išvalyti ir atsargiai. Maloniai vėl.

Klaus Buenermann

Išvalykite jį verdančiu vandeniu “iki šiol nesukėlęs skausmo” neskaučia … nieko nesiskundžia “galiu rekomenduoti.

Nesvarbu, ar tekstūra viduje yra geriausia, aš negaliu pasakyti, aš ne palygina.

Tomas

Ne blogas kvapas, lengvas valymas. Kai sekti naudojimo patarimais, atrodo, kad yra realus seksas. Super rekomenduoti. Super minkštas

Michele

Mūsų pasirinkimas

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics