Niedościgniony masturbator - Jenna Haze 2021 thesocialu101.com

Niedościgniony masturbator – Jenna Haze

Kanał “Obsesja” jest nową wewnętrzną strukturą Fleshlight Girl Jenna Haze i zastępuje kanał “Maze”, który wcześniej był połączony wyłącznie z jej cipki otwarcia.

Od teraz nie będzie już produkowana raczej przeciętna struktura Maze, ponieważ (przypuszczalnie) sprzedaż nie była ostatnio wystarczająco wysoka. Moim zdaniem był to właściwy krok, a nie duża strata, ponieważ o wiele skuteczniejsze nowe koncepcje konstrukcyjne zostały już opracowane przez producenta Fleshlight ILF.

Nasz wybór

Co działa Fleshlight Jenna Haze

Dlatego najlepsza struktura z serii Fleshjack Boys o nazwie “Bliss” została ponownie wydana z cipką Jenny Haze pod nazwą Obsession i wreszcie Straight Fleshlight fani mogą również cieszyć się tą fantastyczną strukturą (bez myślenia w tylnej części ich umysłów, że otwór odbytu został uformowany przez człowieka).

W przedniej części obsesyjnej konstrukcji znajduje się komora 35 x 18 mm, która jest wyposażona w pięć bardzo wyraźnych poprzecznych żeber.

Za nią znajduje się wydłużona, kropelkowa komora kontynuująca się do końca wkładki. W komorze tej znajduje się imponujący krajobraz długich pryszczyków, które są tak blisko siebie, że komora jest przez nie niemal całkowicie wypełniona..

Próbki wystają pod kątem 45 stopni w kierunku wejścia do kanału, mają zaostrzone końce i wyglądają jak kanał Destroya.

Po krótkiej szczelności przy wejściu do kanału Obsession Channel, przez dobrze wyczuwalną poprzeczną strukturę żeber w pierwszej komorze następuje silny masaż żołędziowy..

Pięć żeber przebiega blisko żołędzi, tworząc bardzo intensywne stymulacje striating, które uderzają żołędzi z dużą częstotliwością, gdy poszczególne żebra przechodzą przez.

Jednak ta stosunkowo gwałtowna stymulacja jest tylko preludium do niezwykle intensywnej stymulacji pryszczycy, która następuje w komorze głównej wkładu.

Ponieważ tutaj żołądź opada w gęstą łąkę z nubów, które wirują wokół żołędzi i penisa z każdej strony i w ten sposób wyzwalają wiele punktowych impulsów stymulacyjnych..

Podczas ruchu do wewnątrz, pryszcze zginają się i “ogarniają” żołądź i tworzą pewien opór, którego przezwyciężenie stwarza niesamowicie piękne uczucie stymulacji..

Intensywna stymulacja striating i jeszcze intensywniejsza stymulacja punktowa tworzą kontrast między sobą i zapewniają różnorodność.

Ciągła zmiana pomiędzy dwoma rodzajami stymulacji sprawia, że masturbacja Kanałem Obsesyjnym jest wyjątkowym doświadczeniem. Nie można się oprzeć temu “czas trwania stymulacji ognia” przez bardzo długi czas i stosunkowo szybko dotrzesz do orgazmu. Dlatego kanał ten jest szczególnie interesujący dla obrzezanych mężczyzn o mniej wrażliwej głowie..

Oprócz skutecznego efektu masażu struktury żeber i pryszczycy, efekt ssania jest absolutnie imponujący.

Po kilku przesunięciach w przód i w tył, pomiędzy krostkami gromadzi się silne podciśnienie, które dodatkowo wzbogaca ogólną stymulację o wspaniały i wyraźnie wyczuwalny efekt ssania..

Jak w przypadku wszystkich wkładek o silnej strukturze, również kanał obserwacyjny jest nieco bardziej skomplikowany w czyszczeniu, ponieważ wiele plemników i pozostałości środków smarnych pozostaje w gęstej strukturze pryzmatycznej..

Należy je dokładnie usunąć, aby zapobiec rozwojowi pleśni.

Czas schnięcia jest stosunkowo długi (6-8 godzin), ale można go skrócić przez suszenie ręcznikami papierowymi (rolka kuchenna) lub ręcznikiem.

rezultat

Kanał Obsesji jest kolejnym arcydziełem ILF o optymalnej konstrukcji. Kanał oferuje niewiarygodnie intensywną mieszankę stymulacji prążkowanej i punktowej, a doskonały efekt ssania sprawia, że ogólna stymulacja jest doskonała. Efekty stymulacji działają z bardzo wysoką częstotliwością na żołędzia i penisa oraz szybko i skutecznie prowadzić do orgazmu..

Szczególnie obrzezani mężczyźni z mniejszą wrażliwością żołędzi pokochają ten kanał, ponieważ więcej stymulacji jest naprawdę niemożliwe.

Nasz wybór

Opinie użytkowników

Na początku materiał pachnie bardzo mocno, czuje się też trochę “ciasno”. Po pierwszych 20 użyciach, jednak zapach znika, a materiał staje się ładnie miękki i dlatego czuje się znacznie przyjemniejszy. Materiał musi się przyzwyczaić do użycia. Miałem już drogie luksusowe masturbatory z Japonii, które kosztowały już ponad 100 euro, a między nimi a Fleshlight nie ma zbyt wiele, dlatego też wyraźna jest wyraźna rekomendacja kupujaca. Stosunek ceny do osiągów jest najlepszy!

Yannick 

Dla prawdziwej Żyjącej Kobiety ta część nie sięga daleko, ale dla szybkiego odprężenia pomiędzy nimi, jest zawsze lepsza niż obsługa ręczna..

Peter Scots

Jenna Haze Edition:

Niestety, wydaje się, że jeśli chcesz odwiedzić ulubionych wykonawców w domu, aby sprawdzić autentyczność puszki pożądania, idź do aresztu. Sędziowie też nie rozumieją.

Nie jestem stalkerem?!

Dennis

Prawie jak w rzeczywistości. Bardzo dobra alternatywa, na pewno dostaniesz ten sam zamiennik, jeśli to konieczne, łatwe do czyszczenia i dyskretne. Gladly ponownie.

Klaus Buenermann

Oczyścić go wrzątkiem” do tej pory nie bolała” nie śmierdzi ….. nie ma nic do narzekania” – mogę polecić.

Czy tekstura wewnątrz jest najlepsza, nie mogę powiedzieć, nie porównuję jej.

Tomasz

Nie ma złego zapachu, jest łatwy w czyszczeniu. Kiedy podążasz za wskazówkami dotyczącymi użytkowania, wydaje się, że jest to prawdziwy seks. Super polecam. Super miękki

Michele

Nasz wybór

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics