Niepowtarzalna zabawka seksualna Sex Toy - Alien 2021 thesocialu101.com

Niepowtarzalna zabawka seksualna Sex Toy – Alien

Seks z obcokrajowcem? Od filmu “Avatar” najpóźniej, niektórzy ludzie zastanawiali się, jak czułby się seks z gorącymi obcymi dziewczynami..

Dzięki producentowi ILF fikcja ta może teraz stać się rzeczywistością, ponieważ teraz jest teraz Fleshlight w metalicznym niebieskim “kolorze skóry” z zapraszającym otwarciem cipki cudzoziemca i nowym (ekskluzywnym) kanałem wewnętrznym. Z wymownym labią i podwójnym clitoris, Alien Fleshlight sam w sobie jest absolutną optyczną ozdobą serii Fleshlight..

Nasz wybór

Alien Fleshlight jest dostarczany z perłowym niebieskim rękawem Alien i głębokim niebieskim etui zewnętrznym, które łączą w sobie niebieską fantazję Obcych do zewnętrznych granic Twojej wyobraźni..

Co działa Fleshlight Alien

Nowa struktura kanału nosi oczywiście nazwę “Alien” i jest mieszanką 3 znanych elementów, które w przeszłości okazały się szczególnie skuteczne.

Wejście do kanału składa się z eliptycznej komory, której ściany pokryte są spiralną strukturą Vortex, a następnie węzeł lotosu, który otwiera się do kanału głównego, wypełnionego szerokimi, ściśle rozstawionymi węzłami z jednostki treningowej Stamina Insert.

Główny kanał ma średnicę wewnętrzną 12-15 mm i dlatego jest stosunkowo wąski, komora przednia i prostopadła są nieco szersze przy średnicy 18 mm.

Otwór reflektora Alienfleshlight ma kształt lejka i prawie wciąga penisa w jego wewnętrzną część.

Wejście do kanału wewnętrznego jest z 4 mm bardzo wąskie (podobne do Pink Butt otwarcie) i dlatego jest to dużo zabawy, aby przeniknąć cipki ponownie i ponownie.

Jeśli wniknąć głębiej do pochwy obcych, wąski otwór pochwy mocno otacza wał penisa i zapewnia dodatkowe bodźce stymulacyjne.

Stymulacja jest fantastyczna, jak się spodziewano, nic dziwnego, gdy 3 najlepsze elementy konstrukcyjne w połączeniu pamper penisa.

Najpierw przednia komora owija się szczelnie wokół żołędzi w trakcie przenikania, a następnie, gdy komora lotosu jest przebita, stymulująca szczelność trwa w kanale wypełnionym pęcherzykami powietrza.

Szerokie, półkoliste pryszcze tworzą bardzo intensywny masaż w kanale głównym, który sprawia wrażenie, jakby dużo małych opuszków palców, kiwnięcia i czołgania żołędzi ze wszystkich stron..

W kanale jest dużo miejsca na wytworzenie podciśnienia i dlatego ponadprzeciętny efekt ssania staje się zauważalny po chwili. Długość kanału struktury Obcych jest absolutnie optymalna..

Ponieważ wszystkie “ważne” elementy konstrukcyjne są bardzo daleko do przodu, przednia komora wirowa, węzeł lotosu i za nim wytrzymała struktura mogą być osiągnięte bez żadnych problemów również przy normalnej długości penisa (15 cm)..

Czyszczenie światła obcego ciała jest nieco skomplikowane, zwłaszcza przestrzenie na drzemkę i węzły lotosu muszą być dokładnie oczyszczone, ponieważ mogą się tu gromadzić resztki. Czas suszenia jest w środku pola i wynosi 2-3 godziny..

rezultat

Alien Fleshlight to najbardziej niezwykłe światło mizdrowe z gamy produktów ILF i jedno z najlepszych. Połączenie 3 najbardziej efektywnych struktur wewnętrznych z poprzednich modeli zapewnia wyjątkowo intensywną i bardzo zróżnicowaną stymulację..

Bardzo dobrze się również Alienmuschi otwór, który jest łatwy do przeniknięcia przez funnel-jak forma i zamyka się obok pięknie wokół penisa. Kiedy prawdziwy obcy cipka czuje się równie dobrze jak to światło ciała, czekam z niecierpliwością na lądowanie cudzoziemców..

Nasz wybór

Alien Fleshlight jest dostarczany z perłowym niebieskim rękawem Alien i głębokim niebieskim etui zewnętrznym, które łączą w sobie niebieską fantazję Obcych do zewnętrznych granic Twojej wyobraźni..

Opinie użytkowników

Jak zwykle, szybka wysyłka. Stosunkowo dobrze zapakowany, nie mógł się złamać, ale wyślizgnąć do przodu i do tyłu w pudełku. Ale opakowanie było neutralne jak zwykle. Zamówiłem produkt dla mojego partnera i jest bardzo zadowolony. “Czuję się lepiej niż niektóre kobiety”.

Materiał jest bardzo miękki i bardzo wygodny nawet przy użyciu smaru. Wejście jest pięknie i ciekawie ukształtowane i sprzyja wstawianiu (podkreśl podwójne łechtaczki). Bardzo dobrze postrzegana jest również struktura wewnętrzna, przy czym pierwsza struktura z lotosem jest wyróżnikiem..

Ale to wymaga dużo troski i kije łatwo! Po użyciu, tylko umyć wodą, zdezynfekować, pozwolić na wyschnięcie na powietrzu i proszek przed napełnieniem (bardzo duże zużycie proszku). Zasilanie jest niezwykle ważne (!) w tym modelu, aby uniknąć uszkodzeń. Tutaj również, postępuj zgodnie z załączonymi instrukcjami.

Desiree

Czy moje pierwsze doświadczenie z Fleshlightami i jestem pod wrażeniem.

Tekstura jest świetna, czyszczenie nie jest zbyt uciążliwe i jest po prostu niesamowite. Mała rada: użyj rzeczy bez plastikowego uchwytu.

Jedynym problemem jest to, że po kilkukrotnym użyciu materiał staje się nieco “lepki”, więc należy sproszkować część skrobią kukurydzianą i zmyć ją przed użyciem, abyś miał optymalne doświadczenie z każdym użyciem..

Enrico

Ciało lekkie i absolutny młotek nigdy nie doświadczył takiego uczucia silikonopodobny materiał rozmazuje się z olejem bardzo pięknie przy rekomendacji zakupu.!

Z twardą pokrywą Idealna do podróży tylko dobre doświadczenia wykonane, ale wyrzucam ją co 2 miesiące pomimo intensywnego sprzątania..

Niempax

Coś jeszcze ;-)

Światło mizdrowe czuje się po prostu dobrze, pachnie jak wszystkie produkty FL raczej mało, a niebieski kolor jest po prostu oryginalny.

Struktura wewnątrz jest również dość niezwykła i intensywna, nie będąc szczególnie restrykcyjną (co uważam za raczej pozytywne).

Jasna rekomendacja zakupu.

Kajmaran

Wszystko na i w jak opisano . może być nieco ciaśniejsze. Jedyną wadą jest to, że koniec kawałek jest bardzo ostry ze względu na tanią produkcję! Musisz przerobić, ale to działa. Dostawa z DHL jest koszmarem niestety musiał odebrać go polecić sprzedawcy, aby umieścić wysyłki na innej firmie. !

Daniel

Więc mam teraz Fleshlight dobrze 2 miesiące i jest to absolutny młotek!

Ok, to jest moje pierwsze Światło Ciała, ale moim zdaniem jest ono najlepsze.

Jakość jest świetna, materiał jest super miękki i “prawdziwy” =) Z odpowiednim żelem (oczywiście na bazie wody) super doświadczenie!

Czy może tylko polecić go każdemu, kto szuka czegoś nowego, fajnego, szalonego =)

Z wyrazami szacunku!

Jake Sully

To, co chcesz powiedzieć jako początkujący w tej dziedzinie, więcej wydatków i najwyższa jakość jest tym przyjemniejsze później. Oryginał jest warty swoich pieniędzy, a z perspektywy czasu nawet zalet.
Dlaczego….Fleshlighteinsatz jest wymienny, jeśli staje się nudny i rozszerzalny dla lepszego wykorzystania, np. montaż pod prysznicem, lub węższy, jak tylko się podoba. Ładne hobby..

Nashyman Jens

Po zamówieniu dobra część przyszedł prompt2 dni później i został wypróbowany natychmiast. Uczucie jest naprawdę pozaziemski horny. Optyka sama w sobie sprawia, że takingly. Polecany dla każdego samotnego człowieka, który chce spróbować czegoś nowego.

Maksymilian

Nasz wybór

Alien Fleshlight jest dostarczany z perłowym niebieskim rękawem Alien i głębokim niebieskim etui zewnętrznym, które łączą w sobie niebieską fantazję Obcych do zewnętrznych granic Twojej wyobraźni..

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics